Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Dreatko ciekawa jestem jak ty teraz wyglądasz , bardzo mocno utkwiłaś mi z dredami na włosach. chyba dawno nie pokazywałaś zdjęć. Natanka dostałam meilem ale też dawno. Pokaż się nam :)
Ja dziś jadę z Szymciem na ostatnią wizytę do kardiologa - teraz już musi być serduszko zamknięte. i na pewno tak właśnie jest.
Szymonek pieknie juz siedzi i cały czas rozmawia nadal ząbków nie ma, a krwiaczki na dziąsełkach utrzymują się już trzeci tydzień.
Miłoszek ma kaszel - miał czerwone gardełko i nie wiem czy ten kaszel od tegojest, czy coś gorszego zaczyna sie dziać. do pediatry idziemy na 16.
Kolejna śmieszna sprawa jaką nam Miłoszek powiedział : Szymonek i Miłoszek leżą w łózeczka jest pora spania, pomodliliśmy się. Dostali buziaki i wyszliśmy z pokoju. słysze że Szymonek ciagle gada i to nie po cichutko tylko na cały głos dedi dedi dedi dedi dadadada itp. Wchodzę i mówię do Szymonka: Szymonku tak nie można jest pora spania, przeszkadzasz Miłoszkowi. A Miłoszek na to: mamusiu może rozmawiać ,bo on jescze nie skończył rozmawiać z Jezuskiem.

Szymonek http://www.suwaczek.pl/cache/8eab0ec0af.png
Miłoszek http://www.suwaczek.pl/cache/5994c3f2c9.png

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
choc nie ma tu dziewczyn to pamietam i dzis zyczenia imieninowe sle Akis i Agnes

GRoszko kochany Miloszek, oczywiscie ze z serduszkiem Szymonka wszystko musi byc OK
Ania dobrze ze lepiej ze spaniem Martynki

Ja na 13 do pediatry, pogoda paskudna, musze pomyslec jak to najsprawniej zrobic majac dwie rece by pojechac i wrocic w porze kiedy Ula moze byc juz senna.

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

Nastrój calkiem całkiem... w końcu przyszła @ która przez odchudzanie gdzieś się pogubiła i już miałam się do lekarza wybierać. Szamam właśnie śniadanko i znów szykuje się intensywny dzień :)

wszystkiego naj naj naj dla Akis i Agnes
Ann Spokojnej wizyty u pediatry!
Groszko Mam zdjęcia z Wigilli ale na nich pulpecik jeszcze, poproszę M żeby mi pstryknął parę fotek :) i oczywiście pokażę...
I cudowne masz dzieci :) przekochany miłoszek :)

No i dla wszystkich sił sił sił na walkę z pogodą chorubskami przeciwnościami i problemami. A co ... raz ja jestem naładowana to się dzielę i już :Usteczka:

Odnośnik do komentarza

Wyszłam na prostą z prasowaniem, do prania zawsze się cos znajdzie, ale niewiele wiec moze chwile poczekac az sie nazbiera, obiadki prawie gotowe (po dwoch tygodniach szykowania dla B potraw wg listy moge sie przestawic na normalniejszy rytm). Mieszkanie ogarniete, bawimy sie z Ula w odkrywcow, Szymula bawi sie na macie, tak wiec mila chwila choc pogoda pod psem

Odnośnik do komentarza

Sliffka - fajnie, że masz suwaczki :yes:
A czucie ruchów w tym tygodniu ciąży to :oh:

Megan – jak Twoje zdrówko?
Pakujecie się już do wyjazdu?

dreadka
reszty nie pamiętam, padam już strasznie na ryjek... jutro muszę rano wstać i do rodziców pędzić z całą ferajną... sprzątamy z M mieszkanie przed pospianiem umowy, przemeblowujemy, i udało nam się naprawić ekspres a już złorzeczyłam że firma do kitu... a tu proszę, wystarczyło odkamienić i przepłukać :)

Które mieszkanie tak sprzątacie?

Nuchna – ale zwiedziliście sklepów :oh:. Znalazłaś jakieś natchnienie?
Dobrze, że dzieci ze zdrowiem wychodzą na prostą :yes:
Ala z wierszykiem, super :Uśmiech:

Ann
U nas zajecia w podgrupach, B z Ula poza domem, my z Szymkiem w domu
:Śmiech:

Ann – urocze kulturalne spotkanie dziewczynek :Uśmiech:
Dobrych wieści u lekarza!

Ita – fajne wspominki poSylwestrowe :Uśmiech:
A Tobie zdrówka!

Karola – fajne zdjęcia chłopaków :Uśmiech:. Za parę miesięcy też będę chodzić z trójką chłopaków na nogach :D

Renia – niezły miały dziewczynki apetyt, że jeszcze rodziców objadły :Oczko:
Też jestem ciekawa Twojej fotki :yes:

Dreadka – fajnie, że relacje z tatą się poprawiły :yes:

GRoszko
cześć Dziubala , a co to za stronka ''ciufica'' bo mi sie nie otwiera

Zrobiłam błąd w adresie :oops:, ale Renia dała poprawny adres stronki. Dzięki Reniu :Całus:
To ta stronka ciufcia.pl - zabawy., Adasiowi parę "gier" bardzo się tam podoba :yes:

GRoszko – życzę dobrych wieści u lekarza!

Ania – fajnie, że Martynka śpi w swoim łóżku :yes:

Odnośnik do komentarza

Renia o w morde ale podobienstwo
GRoszko Martynka od urodzenia ma dziurke a dokladnie tetniaka przegrody miedzyprzedsionkowej z przeplywem lewo-prawym, nie sinieje, nie meczy sie i nie przeziebia sie czesto (o to zawsze pyta lekarz) wymiarow niestety nie potrafie podac nie pamietam w tej chwili (sprawdzamy to przez ekg i echo), Pani dr w czerwcu 2006 powiedziala ze jestesmy na dobrej drodze do zamkniecia, jezeli sie nie zamknie to nadal kontrolowac, poki co nie zagraza to zyciu ale jak sie nie zamknie to Martysia juz nigdy nie bedzie mogla nurkowac

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/DIae.jpghttp://lbyf.lilypie.com/DIaep12.png

http://lb3f.lilypie.com/DaJAp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...