Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Siula to ja dołącze i też trzymam mocno kciuki. Niedługo mieszkanie się sprzeda, spoookoooo. Zalewaj się i dużo wypoczywaj.
Ann pamiętam to zdjęcie. I jeszcze takie na kartonach z laptopem.

Moje dziewczyny dzisiaj maja bal. Pani kazała przynieśc po 10 nadmuchanych balonów na głowę. Aż żałuję że aparatu nie wzięłam i nie uwieczniłam naszego wyjazdu rano. Zza balonów dzieci nie było widać.

Ann druga sukienkę mam królewnę śnieżkę. Miałam ją wcześniej ale nie brałam pod uwage bo miała krótką spódniczkę i Wiki nie chciała. Dokupiłam materiał i naszyłam drugą spódniczkę na wierzch - długą. Jak przyjda to strzelę fotkę i sobie Ula wybierze co jej się spodoba.

Renata mama Paulinki, Weroniki i Wiktorii
http://www.suwaczek.pl/cache/c8241af4ae.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4dbe1440ea.png

Odnośnik do komentarza

Natko Kochana niech Ci Bozia w dzieciach... :Śmiech: że myślisz wciąż o mojej Uliśce
A zdjęcie kartonowe też mi wczoraj wpadło w oko. Szkoda że dziś balonowego auta nie zafoczyłaś :Śmiech:
Neta o rety, wiankowe zdjęcie, o nim już zapomniałam (tamto bardzo historyczne)

W nocy najadłam się strachu, Ula przebudziła się wijąc z bólu brzucha, zwymiotowała szpinak z obiadu i tak bardzo cierpiała i krzyczała :Płacz: ale jak wymioty ustały, uspokoiła się i zasnęła a rano wstała w dobrej formie. Nie wiem co to mogło być.
B napisał SMSa że u Niego OK, dosypia, czekam na jakieś dokładniejsze wieści

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :usmiech:

Ann Biedna Uliśka, oby to była tylko jakaś drobna niestrawność. Dobrze, że z B ok. A fotka budzi bbb miłe wspomnienia :usmiech:
Niezapominajkaa Fajne zdjęcia, widać że zabawa była udana.
Siula My też trzymamy kciuki, a mieszkanie szybko pójdzie, zobaczysz.
Megan Dobre wieści od ortopedy.

U mnie za oknem kolejny dzień ponurych szarości, a dzisiaj chyba jeszcze do tego chwycił przymrozek, bo widzę przez okno oszronione drzewa - jedyny ładny element krajobrazu.
Niech ta wiosna wreszcie się pojawi, ja chce słońce, a tu mi się obija o uszy, że w lutym ma wrócić zima...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Witam

byłam dziś okrutną matką i zabrałam Tosię na pobranie krwi. Już dawno miałyśmy zaleconą morfologię, ale jakoś nie składało się, by pójśc do przychodni. Spłakała się biedna Tosia, bo z jednej rączki nie leciało, bo poruszyła się przy wkłuwaniu, więc kłuły drugą rączkę, aż i mnie bolało w zgięciach jak po wkuciu. Dużo pospacerowałyśmy i Tosia już zasypia. Ja mogłabym skorzystać z okazji i umyć okna, ale jakoś zmarzłam po spacerze i na samą myśl o otwarciu okna robi mi się zimno. Może mnie ktoś przekona, by skorzystać z okazji zanim przyjdą mrozy.

Niezapominajka fajna impreza ::):
Ann jejku, to już 4 lata, kiedy to minęło. Też pamiętam wiankowe zdjęcie. Współczuję nocy. Dobrze, że Ula wstała w dobrej formie.
Natka o rety, 10 balonów na głowę :Niespodzianka:

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że jak tych okien do 14.02 nie umyję, to do lipca będą ważniejsze sprawy. A do tego czasu to już nic nie bedzie przez nie widać. Ale znalazłam już sobie argument, by tego nie robić dziś, K planuje wymienić podłogi w jakiś najbliższy weekend, więc nie będę myć okien przed remontem. :Oczko: Poza tym ten tydzień przeznaczyłam na lenistwo i złatwianie przyjemnych spraw :Śmiech: W piątek pojadę z Tosią do księgarni, pobuszuję na ile mi da w książkach, słownik już odłożony na mnie czeka ::):

Neta co dziś masz do kawy? Mi zapasy ze słodkiej półki stopniały i musiałam się zadowolić jajkiem niespodzianką :D

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...