Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

dobry wieczor, mam angine, sluzba zdrowia zeslala mi tym razem dobra lekarke, antybiotyk ale spokojnie karmimy (nawet pani doktor poszla do pediatry by sie upewnic ze nic nie bedzie), spojrzala na oczy i mam na cito isc do okulisty by nie doszlo do zapalenia rogowki (na dzis dostalam krople a jutro mam pojsc koniecznie) - dodam ze wczoraj zalecono mi przemywanie esencja herbaty lub rumiankiem. o
Uliska po Nurofenie ma 37,4, obserwujemy bo nic nie widac poki co. Tyle u nas

Odnośnik do komentarza

Ann jak dobrze, że są rozsądni lekarze i możesz spokojnie leczyć się i karmić Szymka. O ja cię, to jeszcze jedna wizyta u lekarza Cię czeka :Smutny: A dzisiejsza wizyta tylko potwiierdziła, że ta pani doktor z wczoraj już dawno powinna zakończyć pracę w służbie zdrowia :Zły: Zdrówka dla Uli, oby przez noc zwalczyła wirusa.

Marysia z czerwonym nosem i wypiekami. Ciągle pociąga nosem, bo katar się leje, ale te wypieki chyba ze zmęcznenia, bo temperatury nie ma, przynajmniej na razie.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Ann A jakoś - odpukać - wszystko w porządku. Piotruś zdrowy i uśmiechnięty, a Maluszek kopie niemiłosiernie :). Wkrótce biorę urlop, bo lekarka już krzywo na mnie patrzy, jak jej na każdej wizycie grzecznie dziękuję za L4. Moim nogom jednak tego powiedzieć nie mogę - są tak opuchnięte, że strach patrzeć :(.

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie

Jestem z siebie dumna, bo w myśl mojej maksymy „co masz zrobić dziś zrób dziś” poprasowałam wszystko co miałam, i teraz obiecuję sobie solennie prasować na bieżąco :D
Zasiadłam do kompa w dobrym nastroju, ale jak zaczęłam czytać kumulacje chorób u MM to mi się smutno zrobiło. Człowiek ma nadzieję, że więcej choróbsk nie będzie skoro dopiero co jedna się skończyła, a tu nastepna :Smutny:. Niech to się już wszystko skończy!!!

Ann – :Smutny: bidusie moje, ale Was się trzymają choróbska. Zdrowiejcie!

Renia

Marysia z czerwonym nosem i wypiekami. Ciągle pociąga nosem, bo katar się leje, ale te wypieki chyba ze zmęcznenia, bo temperatury nie ma, przynajmniej na razie.

Oby nic się nie wykluwało.

Anna – miło Cię widzieć :Uśmiech:

Karola – wysokie tempki u chłopaków, udaje się je jakoś zbijać?

Odnośnik do komentarza

O tej porze, to już większość się pożegnała:Oczko:

Anna dobrze, że u Was zdrowo. Bierz L4 koniecznie. Książka "Naucz swoje dziecko słuchać" brzmi bardzo zachęcająco.
Karola biedne chłopaki :Smutny: Marysia też popłakuje co jakiś czas, ale to chyba bardziej brzuszek, podejrzewam, że może od połykanej cały dzień wydzieliny?
Dziubala brawo z prasowaniem

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...