Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wszystkiego najlepszego dla Olivki
http://www.melanie01.at/Clip/pimboli-blustr.gif

przeżyłam szok jak wyjrzałam dziś za okno. Dużo śniegu, który nadal prószył, do tego słońce i temperatura... 7st :Szok:, w słońcu, ale w cieniu tez nie mało 3-4st. Uparta ta zima.

Monika super zdjęcia. Gosia elegantka i z majsterkowaniem sobie radzi :Oczko: Prawdziwa współczesna kobieta :Oczko:
Justys fajne atrakcje szykują się dla Sebastiana.
Anna cudne zdjecia. Śliczny Pawełek.
Ania ładne wymiary Martynki.
Sekundka ale fajny tort.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

witam
OliVko wszystkiego najlepszego
Niezapominajko my zrobiliśmy torcik w kształcie traktora z .Przyczepa wypełniona dodatkowo była żelkami i m$m. Dzieci były zachwycone i pochłaniały tort- traktor. komin traktora czyli paląca się raca urodzinowa była też sporą atrakcją. No i fakt ,że tatuś poprzyczepiał wszelkiego rodzaju światła do traktoru z kolorowych m&m sprawił ,ze radość była duża przy robieniu tortu. Miłosz najmilej z całych urodzinek wspomina torcik, ale właśnie chodziło o forme a nie o to co miał w srodku , bo środek był zwyczajny przekładany zamiennie raz dżem malinowy raz masa śmietankowo - budyniowa ( w której były schoweane misie żelki czyli kierowcy i pasażerowie traktoru)
Pozdrawiam

Szymonek http://www.suwaczek.pl/cache/8eab0ec0af.png
Miłoszek http://www.suwaczek.pl/cache/5994c3f2c9.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Święta szybko minęły. Maciuś fatalnie jedną noc u teściowej spał :Kiepsko:. Z soboty na niedzielę spał ładnie tylko od 4.30-6.00, a tak to cały czas płacz i noszenie na rękach :Szok:. Dlatego wróciliśmy w niedzielę wieczorem, bo nie wyobrażałam sobie tam kolejnej nocy.
Mało mam czasu na wszystko, bo Maćko zrobił się baaardzo absorbujący, najlepiej mu na rękach albo w miejscu gdzie jeszcze nie był. Zostawić go samego to strach, bo nie usiedzi w miejscu tylko chodzi (raczkuje ;)) wszędzie więc jak się zaklinuje gdzieś, to od razu płacz :Szok:. No i zaczynam myśleć o kupnie kojca :Śmiech::Oczko:

Idę poczytać, bo widzę, że ruch tu był spory :Oczko:

Wszystkiego najlepszego dla Oliwki, Piotrusia i Przemcia!!! :Święto::Święto::Święto:

Odnośnik do komentarza

Super fotki Tasika, Pati, Justyś, Ann, Moniki, Sekundki, Anny :Uśmiech:

Co do tortów to my chcielibyśmy dla Adasia zamówić w kształcie samolotu, a jak nie będzie się dało to wtedy będzie chyba traktor, albo ciuchcia :Śmiech:

Sliffka mi przypomniała, że Adaś musi zanieść jakieś cukierki do żłobka jak będzie miał urodzinki. Tylko jakie, czekoladowe czy szukać jakiś „zdrowych”? ;)

Niezapominajka – ja nie mam sprawdzonego przepisu, bo torty zawsze zamawiamy ;)

Neta – już mam 3 kaffki za sobą :D

Odnośnik do komentarza

spacer zimny ale mieszkanie wywietrzone i my też. Uliśka śpi na szczęście (dzień zaczęła o 6.15) a Szymi po zjedzeniu obiadku gada jak najęty.
Ja po karmieniu o 5 z minutami nie mogłam już zasnąć więc mój dzień dziś będzie długi, jak wstałam przed 7 to prasowanie, pranie itp. i tak część dnia zleciała.
GRoszko super pomysl na tort
Sekundka jaki dziewczęcy torcik - bomba

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...