Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2012


wicia255

Rekomendowane odpowiedzi

zebra79
Mam problem z załączeniem zdjęcia.

moze masz za duza fotke i dlatego nie chce dodac?

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

SIemanko, wybaczcie, mało się pojawiam, ale mam wszystkie dzieci w domu bo starsze chore.
Natomiast Blanka popołudniami jak mam chwile jest nieodkładalna, cyca i się tuli więc do południa ogarniam chatę, dziewczyny, obiad, pranie i insze a popołudniami jestem cycko-dystrybutorem ;)
Nawet teraz piszę z myszą na kolanach :)

Pycia fajnie, że udało wam się odespać w końcu :)

Veoh moja też w chuście lubi i wtedy więcej jestem w stanie zrobić :)
I gratulacje, pięknie Alek przybrał :)
Moja w tydzień ponad 400g przybrała :O Klocuszek kochany :)

Dzisiaj wiadro moje odebrałam i niedługo zaliczymy pierwszą kąpiel w wiaderku, ciekawe jak Blanuta zareaguje bo wanienki bardzo nie lubi.

My obecnie już prawie na samych wilorazówkach, jeszcze na dłuższe wyjścia ratuję się pampkami bo mysza ma tak chudziutkie nóżki, że potrafi jej się przy tych udeczkach wylać czasem.

Odnośnik do komentarza

qmpeela
SIemanko, wybaczcie, mało się pojawiam, ale mam wszystkie dzieci w domu bo starsze chore.
Natomiast Blanka popołudniami jak mam chwile jest nieodkładalna, cyca i się tuli więc do południa ogarniam chatę, dziewczyny, obiad, pranie i insze a popołudniami jestem cycko-dystrybutorem ;)
Nawet teraz piszę z myszą na kolanach :)

Pycia fajnie, że udało wam się odespać w końcu :)

Veoh moja też w chuście lubi i wtedy więcej jestem w stanie zrobić :)
I gratulacje, pięknie Alek przybrał :)
Moja w tydzień ponad 400g przybrała :O Klocuszek kochany :)

Dzisiaj wiadro moje odebrałam i niedługo zaliczymy pierwszą kąpiel w wiaderku, ciekawe jak Blanuta zareaguje bo wanienki bardzo nie lubi.

My obecnie już prawie na samych wilorazówkach, jeszcze na dłuższe wyjścia ratuję się pampkami bo mysza ma tak chudziutkie nóżki, że potrafi jej się przy tych udeczkach wylać czasem.

daj znac jak z tym wiadrem poszlo :) ja zanim wanienke kupilam myslalam nad tym wynakazkiem ;) ale u nas juz wanienka poszla na bok i od miesiaca w duzej wannie sie Liam kapie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

zebra79
[attach]109398[/attach]

Oto mój Mateuszek.
Dzięki cinamoonka za pomoc.

wow jakie ma pyziory :11_9_16:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór:)
jestem i ja:) dopiero dziś ze szpitala wyszłyśmy. Mała miała żółtaczkę i za wysokie crp więc musiałyśmy być tyle czasu.

Mała urodziła się w piątek 30.11.2012 o godzinie 14:51. Poród trwał 4,5 godziny. Poszło szybciutko:) skurcze zaczęły się o 3 w nocy były co godzinę. Około 10:15 weszłam do szpitala miałam skurcze co 5 minut. Więc ogólnie nie było źle. Mała jest cudna.

Poczytam później wszystko bo dopiero usiadłam. A tak to pranie, sprzątanie, kąpiel małej, starsza córka nie widziała mnie tyle dni więc musiałam jej poświęcić czas.

Widzę że zebra też urodziła:) odezwę się jak będę mieć chwile.

Odnośnik do komentarza

dziewczyny na brodawki polecam purelan oczywiscie w postaci masci... co wazne to, to ze nie trzeba zmywac przed karmieniem mi pomagla bardzo szybko a mialam niezle poranione przez brzdaca
Medela, PureLan, Maść na brodawki z lanoliną, 37 g - Medela - Świat niemowlaka - Smyk.com
zeszloroczna listopadowka

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Nasze urodzone maluszki:

Lidiaro .....................31.08.2012.........1250g....... .......40cm...........cc......synek Piotruś
23diabełek23...........13.10.2012..........3300g.. ...........55cm...........sn......synek Wojtuś
wicia255..................30.10.2012..........2800g..............51cm...........cc....córeczka Kornelia
qmpeela..................03.11.2012..........3510g..............54cm...........cc......córeczka Blanka
Ola X.......................12.11.2012..........3460g..................................sn......córeczka
veoh........................14.11.2012...........3650g..............51cm...........sn......synek Alexis
Babycheck...........................................3195g..............58cm.....................synek Karolek
kate300...................18.11.2012...........3580g.............52cm............sn....córeczka Sandra
asiula0727...............21.11.2012...........3800g.............55cm...........sn......synek Szymonek
kasica......................21.11.2012...........4150g.............58cm...........sn......synek Adrianek
Pycia1612...............24.11.2012...........3900g..................................sn......synek Adrianek
Betty........................24.11.2012...........3100g.............51cm.....................córeczka Laura
Nela.........................30.11.2012...........3450g.............54cm..........sn...córeczka Gabrysia
zebra79...................01.12.2012...........4070g.............55cm..................synek Mateuszek

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie pije kawkę i jem śniadanie. Starsza poszła do przedszkola oczywiście znów kaszle masakra nie mam już siły do niej. Młodsza zjadła o 7 butle i śpi.
Moja straszny głodomor je około 90-100ml i zdarza się że 3 godzin nie wytrzymuje. Żarta po tatusiu:)

Właśnie wkleiłam tabelkę i widzę że wszystkie ładnie porodziły:)

Mam niezłą stertę prasowania muszę się zaraz za to wziąć:(

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie :)
Szymonek urodził się przez cc 28.11.2012 o godz 12.41, waga 3650 i 54 cm
Niestety ciągle w szpitalu mały ma żółtaczkę spowodowaną konfliktem grup krwi ja 0 a synek po tatusiu grupa A... mam nadzieję że już w piątek nas wypuszczą bo młodszej córeczki już dwa tygodnie nie widziałam... Szymonek jest bardzo grzecznym dzieckiem prawie w ogóle nie płacze tylko cyc i spanie choć na naświetlaniu lampami raczej mu się nie podoba wiadomo bo bez mamy ;)
Po cięciu czuję się świetnie teraz choć pierwsze 2/3 dni były mega ciężkie przy wstawaniu z łóżka. Pozdrawiam wszystkie super że mamy to za sobą i możemy się cieszyć naszymi maluszkami :)))
Zdjęcie dodam jak tylko będę mogła.

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomupjy4bw58agk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sio4pehrj3blh.png

http://s8.suwaczek.com/20051001630114.png

Odnośnik do komentarza

Witam:)

To widze,ze szrab Zebry najwiekszy klocuszek,a pozniej moj Adi hihi

VT wielkie gratulacje Kochana!!!!trzymam mocno kciuki zebyscie szybko wyszli do domku!!!!I dobrze,ze Ty Kochana juz sie lepiej czujesz!!!!

Kasia podziekuj siostrze,ze nas tu informowala o was:):)A ze starsza cora Ci wspolczuje..i ona biedna sie meczy,bo ciagle chora:(:(

To porod spoko mialas...cieszy mnie to:)a karmisz czy butelke dajesz?

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3k5kbcrgeo.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-71923.png

Odnośnik do komentarza

Nasze urodzone maluszki:

Lidiaro .....................31.08.2012.........1250g....... .......40cm...........cc......synek Piotruś
23diabełek23...........13.10.2012..........3300g.. ...........55cm...........sn......synek Wojtuś
wicia255..................30.10.2012..........2800g..............51cm...........cc....córeczka Kornelia
qmpeela..................03.11.2012..........3510g..............54cm...........cc......córeczka Blanka
Ola X.......................12.11.2012..........3460g..................................sn......córeczka
veoh........................14.11.2012...........3650g..............51cm...........sn......synek Alexis
Babycheck...........................................3195g..............58cm.....................synek Karolek
kate300...................18.11.2012...........3580g.............52cm............sn....córeczka Sandra
asiula0727...............21.11.2012...........3800g.............55cm...........sn......synek Szymonek
kasica......................21.11.2012...........4150g.............58cm...........sn......synek Adrianek
Pycia1612...............24.11.2012...........3900g..................................sn......synek Adrianek
Betty........................24.11.2012...........3100g.............51cm.....................córeczka Laura
VingaTarg................28.11.2012...........3650g.............54cm...........cc.....synek Szymonek
Nela.........................30.11.2012...........3450g.............54cm..........sn...córeczka Gabrysia
zebra79...................01.12.2012...........4070g.............55cm...................synek Mateuszek

Odnośnik do komentarza

Zebra, dokladnie jak pisze pycia, normalnie wyglada jakby maluszek mial z miesiac :))) slodkie ma te pyzy :)

Nela, Ty sie tutaj nie obijaj tylko nam foto wrzucaj Gabrysi ;)

VT, gratulacje kochana, zycze wam szybkiego poworotu do domciu, niech synek szybko wraca do zdrowia!

Ewelina ladnie Blaneczka przybrala :))). Jestem w sumie troche zaskoczona, ze tak mu przypasowala ta chusta, zoabaczymy jak pojdzie z pieluchowaniem :)

Cinus wlasnie czytam o tych wileorazowkach, co do NHN, to musze to skonsultowac z pediatra. Bo On ma ciezka postac spodziectwa i odplyw cewki ma jak zaczynaja sie jaderka :/ tak wiec nie wiem czy bedzie nawet jakiekolwiek wskazanie by ga zaczac wczesnie nocnikowac. A nie mam zamiau go stresowac i meczyc dodtakowo i tak jeszcze przejdzie swoje w zyciu. Jeszcze jest troche czasu, na pewno skosnultuje to z pediatra.
Udalo mi sie znalezc posta Eweliny o pieluchach i mniej wiecej mam juz rozeznanie. Zamowie pare kieszonek i otulaczy na poczatek bede stosowac na dzien..zobaczymy jak nam to pojdzie.

Odnośnik do komentarza

Karinko jeśli chcesz możesz mnie łapać na FB lub na gg jeśli masz. Mój nr. 2510070 zawsze chętnie pomogę w sprawie pieluch :)

U nas jak narazie super sprawdzają się otulacze i formowanki do nich, czasem ratujemy się tetrą.
Kieszonki niektóre są już dobre inne jeszcze za wielkie dużo, mniej więcej orientuje się w wielkościach pieluch więc jeśli coś to wal śmiało :)
Na pewno polecam Charlie Banana z kieszonek bo są rewelacyjne, lubię też bumgeniusy, ale i chinki też nie są złe ;) tylko jak dla nas jeszcze troszkę za szerokie w udkach :)

Odnośnik do komentarza

Ewellina nie chcialam Ci zawracac gitary bo tyle pisalas o tych pileuchach.. ;) ale udalo mi sie znalezc post i dodalam do ulubionych.
A co sadzisz o tych otulaczach mio, PUL bawelnianych. z kieszonek znalazlam cos takiego o:
Lot 7 Couches Lavables TE1 + Inserts 7 Couleurs T Unique Evoluable Neuve: Amazon.fr: Bébés & Puériculture
I czy koniecznie trzeba miec formowanki do tych otulaczy czy wystarcza po prostu pielucha? ;) bo za chiny nie moge znalezc poki co ;)
jak cos to bede pisac na fb :)

Odnośnik do komentarza

dzieki Ewelina, a powiedz mi jeszcze kochana w czym pierzesz i jak? ;) tzw co uzywasz, sody, cytryny, nappy fresh, olejka z drzewa herbacianego, uzywasz tez te jednorazowe wkladki na pieluszke? :)
Popolini Rouleau de 100 Feuilles Ă* jeter pour couches lavables rouleau + 15% bonus - MondeBio

Néobulle désinfectant écologique couches lavables

Kasia, ladnie Ci synus podskaoczyl wagowo, fajny klocuszek ;)

Alek co dopiero mi zasnal, jadl wczesniej a mimo to nie chcial zasnac i sie wiercil, mam troche czasu aby poszperac na necie za pieluchami heheh ;)

Odnośnik do komentarza

Mój maluch zajmuje 2 pozycje co do wagi. Wychodząc ze szpitala miał 3900g. Takich dużych pulasów nie ma. Tak jak Pyci co zdjęcie to wygląda inaczej. Jest kochany. Patrzę na niego i nie dowierzam, że to mój synuś.
Położna to samo powiedziała, że nie wygląda na noworodka.
Nela co do danych do tabelki to ja rodziłam siłami natury.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09knap7ejpy.png

Odnośnik do komentarza

Karina ja piorę w dzidziusiu i dodaje Nappy fresha.
Raz na jakiś czas kwaskuje jak się sztywne wkłady robią, ale tylko wkłady i formowanki kwaskuje te z pulem nie. sode czasem dodaje, ale rzadko. Olejek herbaciany używam do wiadra a do płukania daję lawendowy. Polecam też cheecky wipes, mam i jestem b. zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...