Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2012


wicia255

Rekomendowane odpowiedzi

Po porodzie. ;) Maly awazyl 3650 o 7 rano wrocilam do szpiatla z 3 cmrozwarciem, bo nie chcialam siedziec bez sensu w szpitalu ;d o 8.30 jakos podali zzo i o 9.30 nie bylo zmiany w rozwarciu, jakos po 10 pekly wody i polecialo w ciagu godziny rozwarcie powiekszylo Sie o 3cm i po 3 h Maly byl glowka po tej 2 stronie 2 pchniecia i wylecial ;) z gorszych wiesci to to ze peklam i mam szwy.
A chcialam jeszcze Wam dodac. Ze. Bole do przejscia. Aczkolwiek jak juz bylo te 3cm to nie Moglam chodzic, tak wiec glowa do gory, zycze wam szybciutkich I bezbolesnych porodow,

Odnośnik do komentarza

veoh
Po porodzie. ;) Maly awazyl 3650 o 7 rano wrocilam do szpiatla z 3 cmrozwarciem, bo nie chcialam siedziec bez sensu w szpitalu ;d o 8.30 jakos podali zzo i o 9.30 nie bylo zmiany w rozwarciu, jakos po 10 pekly wody i polecialo w ciagu godziny rozwarcie powiekszylo Sie o 3cm i po 3 h Maly byl glowka po tej 2 stronie 2 pchniecia i wylecial ;) z gorszych wiesci to to ze peklam i mam szwy.
A chcialam jeszcze Wam dodac. Ze. Bole do przejscia. Aczkolwiek jak juz bylo te 3cm to nie Moglam chodzic, tak wiec glowa do gory, zycze wam szybciutkich I bezbolesnych porodow,

:love::love::love::love: jak fajnie xxx mowilam pakuj butle z dziubkiem xx :36_1_21:
ucaluj syneczka ode mnie i Liamka :36_3_15:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

veoh
Po porodzie. ;) Maly awazyl 3650 o 7 rano wrocilam do szpiatla z 3 cmrozwarciem, bo nie chcialam siedziec bez sensu w szpitalu ;d o 8.30 jakos podali zzo i o 9.30 nie bylo zmiany w rozwarciu, jakos po 10 pekly wody i polecialo w ciagu godziny rozwarcie powiekszylo Sie o 3cm i po 3 h Maly byl glowka po tej 2 stronie 2 pchniecia i wylecial ;) z gorszych wiesci to to ze peklam i mam szwy.
A chcialam jeszcze Wam dodac. Ze. Bole do przejscia. Aczkolwiek jak juz bylo te 3cm to nie Moglam chodzic, tak wiec glowa do gory, zycze wam szybciutkich I bezbolesnych porodow,

to miedzy naszymi synami rowne 3 miesiace roznicy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

cinamoonka
veoh
Po porodzie. ;) Maly awazyl 3650 o 7 rano wrocilam do szpiatla z 3 cmrozwarciem, bo nie chcialam siedziec bez sensu w szpitalu ;d o 8.30 jakos podali zzo i o 9.30 nie bylo zmiany w rozwarciu, jakos po 10 pekly wody i polecialo w ciagu godziny rozwarcie powiekszylo Sie o 3cm i po 3 h Maly byl glowka po tej 2 stronie 2 pchniecia i wylecial ;) z gorszych wiesci to to ze peklam i mam szwy.
A chcialam jeszcze Wam dodac. Ze. Bole do przejscia. Aczkolwiek jak juz bylo te 3cm to nie Moglam chodzic, tak wiec glowa do gory, zycze wam szybciutkich I bezbolesnych porodow,

:love::love::love::love: jak fajnie xxx mowilam pakuj butle z dziubkiem xx :36_1_21:
ucaluj syneczka ode mnie i Liamka :36_3_15:
Kochana ucaluję, teraz czekam na 6 rano i synka bo daliśmy go do położnej, żeby trochę chociaż się przespać, a jak by był z nami to pewnie bym nie zmruzyla oka i sprawdzała ciągle czy oddycha ;)

Postaram się jak obczaje jak wstawić fotke, dzisiaj znowu mamy wizyte pediatry i badania krwi.
nelu co dni pobytu to oni tyle tutaj trzymaja4 dni nie wliczając dniu porodu, dlatego do niedzieli.
W sumie i dobrze, bo przez te szwy trochę jest ciezko,ale już latam sama do kibelka hehe ;)
No i rodziłam w moim szpitalu, jedyny oddział jaki był otwart- położnictwo! A oni dalej strajkują... Dobrze że h to sprawdził w sumie tak trochę myślałam, że jeszcze się poturlam szczerze mówiąc.
No to która teraz się szykuje? ;) Jak pisałam wcześniej nie znacie dnia ani godziny :D

Odnośnik do komentarza

Veoh ogromne gratulacje !!! Super ze tak szybko poszlo :) czekamy na zdjecie synka !!

U nas mało optymistycznie. O ile u ortopedy wszystko ok, a wiotkość jest być może wynikiem niedojrzałości młodej, o tyle u neonatologa już nie było wesoło.
żółtaczka się nasiliła, młoda prawie nie przybrała na wadze... Karminy się teraz, budzimy co i rusz i liczymy na to, że poziom bilirubiny zacznie teraz spadać a mała zacznie rosnąć.
Bardzo proszę o kciuki za nas, bo jestem strasznie zestresowana... A to na pewno nie posłuży zbyt dobrze mojej laktacji ani Blaneczce.
pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza

veoh WIELKIE GRATULACJE!!!!no nastepna bedzie Pycia ;)
qmpeela trzymam kciuki za Blaneczke i za ciebie...
mnie tez boli jak na okres i ciagle mysle czy jakims cudem urodze dzis heh dzis moj termin ale raczej nic z tego:) w piatek zas musze zaliczyc jakis spacer seksik z mezem i moze na sobote w szpitalu cos sie ruszy:)
nie ma to jak nadzieja:)

http://s3.suwaczek.com/200706154865.png
http://s9.suwaczek.com/20080802310117.png
http://s10.suwaczek.com/201211211562.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dlohg7pwm4su1tha.png

Odnośnik do komentarza

Nasze urodzone maluszki:

Lidiaro .....................31.08.2012.........1250g....... .......40cm...........cc......synek Piotruś
23diabełek23...........13.10.2012..........3300g.. ...........55cm...........sn......synek Wojtuś
wicia255..................30.10.2012..........2800g..............51cm...........cc......córeczka Kornelia
qmpeela..................04.11.2012..........3510g..............54cm...........cc......córeczka Blanka
Ola X.......................12.11.2012..........3460g..................................sn......córeczka
veoh........................14.11.2012...........3650g..................................sn......synek

Odnośnik do komentarza

veoh
Po porodzie. ;) Maly awazyl 3650 o 7 rano wrocilam do szpiatla z 3 cmrozwarciem, bo nie chcialam siedziec bez sensu w szpitalu ;d o 8.30 jakos podali zzo i o 9.30 nie bylo zmiany w rozwarciu, jakos po 10 pekly wody i polecialo w ciagu godziny rozwarcie powiekszylo Sie o 3cm i po 3 h Maly byl glowka po tej 2 stronie 2 pchniecia i wylecial ;) z gorszych wiesci to to ze peklam i mam szwy.
A chcialam jeszcze Wam dodac. Ze. Bole do przejscia. Aczkolwiek jak juz bylo te 3cm to nie Moglam chodzic, tak wiec glowa do gory, zycze wam szybciutkich I bezbolesnych porodow,

Moje gratulacje!! Spać nie mogłam, takie wieści :) Cieszę się ogromnie :D

A co do bóli to pisz tak więcej, wtedy mniej się denerwuję :smile_jump:

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry:)
śniadanko, kawka, córa w przedszkolu:)

veoh - GRATULUJE!!! wiedziałam że urodziłaś:) mały duży chłopak nie ma co. Odpoczywaj najwięcej jak się da:)

qmpeela - trzymam kciuki żeby żółtaczka szybko sobie poszła i niech mała je żeby rosła jak największa. Powodzenia i nie stresuj się bo faktycznie będzie problem z laktacją.

Pycia - Ty następna w kolejce więc się streszczaj kochana:)

Mnie dziś w nocy skurcze łapały, brzuch twardniał i już myślałam że coś się zacznie ale lipa przeszło i spałam smacznie do rana:( uparta ta moja córa nie ma co.

Zaraz jadę kupić sobie żelazko - 3 w tym roku. Boże czemu ja mam takiego pecha z tymi żelazkami?

Odnośnik do komentarza

Ewelina bedzie dobrze:) Blanka musi się nauczyć współpracować podczas karmienia, Napewno się nie zagłodzi. Niech nawet leży na cycu a i tobie psychicznie powinno to pomuc. Wiem że mało wiem :) bo ty jesteś doświadczoną mamą a ja dopier laikiem, wierze że wam się uda:) Niech mała szybko zdrowieje !!! :36_3_19: Trzymam kciuki :)

Nela dopiero się zaczyna :) ja co 6-7 skurcze czasem mam a malenstwa nadal ani widu ani slychu :) widać potrzebuje czasu . Powiem tylko że to strasznie męczy, bóle ,skurcze , kłucie, oczyszczanie są .Cały dzień na okrągło. Termin też :) No i te pytania czy to już :/ teraz daje sobie tydzień :) Psychicznie to mnie wyprostuje :)

Byłam dziś u lekarza, malenstwo nisko, serduszko pika jak szalone wiec troche ta wiadomosc mnie uspokoiła :) czekanie nam zostało w koncu połowa listopada :)

Odnośnik do komentarza

NELA kochana moja mała jest urodzona 3ciego ;) Nie 4tego.

kate dobrze prawisz, tylko ona nie chce jeść ;) Ona CIĄGLE śpi. I stąd brak spadku bilirubiny, bo jak nie je to nie wydala, jak robi dłuższe przerwy to potem cukier spada i mała jest jeszcze bardziej senna. A bilirubina nie zacznie spadać jak ona nie zacznie konkretnie jeść, no i nie przybierze na wadze jak dalej taka leniwa będzie. Muszę ją budzić w nocy, dzisiaj jednak zaspałam troszkę bo nastawiłam sobie budzik na 1.30 wstałam i nakarmiłam do 2 jadła, potem nastawiłam na 4 żeby znów ja rozbudzić i dokarmic, ale nie wstałam obudziłam sie o 5.30 a ONA nadal spała jak suseł i w nosie miała wstawanie na cycka, więc wybudzałam i karmiłam prawie na siłę. Ot taki z niej uparciuch.

Odnośnik do komentarza

Hej brzusie!!

No ja nastepna w kolejce a cisza jak makiem zasial:/ Ciagle mi tylko niedobrze i ledwo juz chodze...cos czuje,ze sobie do poniedzialku poczekam na ten masaz i wtedy moze sie cos ruszy!!! I jeszcze ta nadzieje,ze moze synus chce mi prezent jutro zrobic ehhhh

Ewelina Kochana...trzymam kciuki mocno za was,zeby problemy sie skonczyly...mam nadzieje,ze to wszystko tylko chwilowe i zaraz nam napiszesz,ze malutka juz zdrowiutka ladnie je,nie daje Ci spac :P i zoltaczki juz nie ma!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3k5kbcrgeo.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-71923.png

Odnośnik do komentarza

kate300
Ewelina bedzie dobrze:) Blanka musi się nauczyć współpracować podczas karmienia, Napewno się nie zagłodzi. Niech nawet leży na cycu a i tobie psychicznie powinno to pomuc. Wiem że mało wiem :) bo ty jesteś doświadczoną mamą a ja dopier laikiem, wierze że wam się uda:) Niech mała szybko zdrowieje !!! :36_3_19: Trzymam kciuki :)

Nela dopiero się zaczyna :) ja co 6-7 skurcze czasem mam a malenstwa nadal ani widu ani slychu :) widać potrzebuje czasu . Powiem tylko że to strasznie męczy, bóle ,skurcze , kłucie, oczyszczanie są .Cały dzień na okrągło. Termin też :) No i te pytania czy to już :/ teraz daje sobie tydzień :) Psychicznie to mnie wyprostuje :)

Byłam dziś u lekarza, malenstwo nisko, serduszko pika jak szalone wiec troche ta wiadomosc mnie uspokoiła :) czekanie nam zostało w koncu połowa listopada :)

To ile was dziewczyny zostalo na tych listopadowkach? Jak cos to zapraszamy do wbijania sie z porodem w naszym dniu... 24/11 ( termin byl 19)
A i ponoc traci sie apetyt przed porodem.... Ja tak mialam na 2dni przed

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Pycia1612
Jak dobrze policzylam to 7 nas zostala (Babycheck,ja,Kate,Kasica,VT,Nela,Zebra)pominelam ktoras?chyba nie...a ten brak apetytu to ja mam..oczy by tylko cos zjadly,a zoladek nie

No to moze i ciebie sie sprawdzi....
Szybkiego porodu Kochana:36_3_19:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Nasze urodzone maluszki:

Lidiaro .....................31.08.2012.........1250g....... .......40cm...........cc......synek Piotruś
23diabełek23...........13.10.2012..........3300g.. ...........55cm...........sn......synek Wojtuś
wicia255..................30.10.2012..........2800g..............51cm...........cc......córeczka Kornelia
qmpeela..................03.11.2012..........3510g..............54cm...........cc......córeczka Blanka
Ola X.......................12.11.2012..........3460g..................................sn......córeczka
veoh........................14.11.2012...........3650g..................................sn......synek

Ewelina poprawiłam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...