Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2012


wicia255

Rekomendowane odpowiedzi

veoh - Alexis jest prześliczny, słodziutki maluszek:) jeszcze raz gratuluje!

kasica - tylko nie opowiadaj ja jutro idę:)

Pyciu - no ja przy Twojej mamie to sokoli wzrok mam ale tak na poważnie to niby jest mała wada ale powiem Ci szczerze że nie lubię chodzić bez szkieł po domu bo jestem taka zdezorientowana i zazwyczaj mam je na oczach 24h ale czasami wyjmę i efekt jest taki że zaraz znów zakładam no czasami założę na nos okulary ale to tak rzadko że aż nie prawdziwe:) przy takiej małej wadzie raczej cc nie robią.

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki, jak zwykle wpadam na szybko. Niestety nie wiem jak foto wstawic w tym forumzdjecie wstawilam z kom na fb? teraz jestem na kompie z koleji lol

Pyciu, przepraszam, ze nie zlozylam wczesniej zyczen dopiero zauwazylam, kochana 100 lat! i szybkiego bezbolesnego porodu ;)

Ja dzisiaj w nie najlepszym nastroju i nie wiem jak beda wygladac kolejne dni.. sporo mial badan nasz Alexis i jeszcze sporo go czeka. Myslalam, ze juz gorzej nie moze byc a jednak, wiec nie wiem czy bede zagladac na forum i czy bede w ogole sie pojawiac na parentingu.. Zycze wam wszystkiego najlepszego, buziaki dziewczyny.
Jak cos to macie autoryzacje by sciagnac foto i wstawic tutaj dla dziewczyn, jak komus sie chce, sorki, ze nie mloglam sie tutaj ze wszytskim podzielic fotka, ale jak pisalam wczesniej po prostu nie wiem jak..

Cinus kochayna ucalowalam synka, dziekuje :*
Edit: pyciu dzięki.

Odnośnik do komentarza

Pyciu serdeczne życzonka !!! Spóźnione ale szczere, nie mogłam się wczoraj dopchać do kompa bo mój małżonek próbuje opanować nową grę Call Of Duty... Dziś pewnie nie będzie lepiej...
Veoh synuś cudowny :))) Wszystko będzie dobrze !!! Jak patrzę na wasze skarby to aż mnie wszystko mrowi bo ja też już chcę... Staję się coraz bardziej niecierpliwa...

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomupjy4bw58agk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sio4pehrj3blh.png

http://s8.suwaczek.com/20051001630114.png

Odnośnik do komentarza

Karinko trzymaj się mocno i ucałuj małego, wszystko będzie dobrze i jak będziesz miała chwilę informuj nas co u Was.

Pyciu - no ale wiesz że poniedziałek idziesz do szpitala a ja jeszcze do terminu mam 1,5 tygodnia a już ledwo co chodzę. W nocy znów ze 2 razy miałam skurcze, bolą wiązadła pod brzuchem i dalej nic się nie dzieje.

kasica - Ty też już wiesz na czym stoisz:) więc w poniedziałek i wtorek będziemy witać nowe maluszki na świecie.

Ja właśnie skończyłam myć łazienkę cała się błyszczy, zmieniłam pościel, poprałam teraz leżę i pachnę:) o 17 jadę do kina. Mąż zabrał córkę i pojechali do Castoramy chyba. Ja się relaksuje przy herbatce, mała się naciąga w brzuszku:)

Miłego wieczorku życzę:)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem:)

Film fajny, ale jestem rozczarowana bo ja czytałam 600 stron książki a oni to streścili w 1,5 godziny. Ale kino pełne było, muzyka mi się podobała:)
Leżałam teraz godzinę w wannie. Ciężko wyleźć musiałam pokombinować:)

Pyciu - ale po masażu na pewno się ruszy i urodzisz bo masaż szyjki jest właśnie po to. A ja dalej będę się bujać:)

Odnośnik do komentarza

Babycheck - gratuluje synusia:) ślicznusi:)

Zebra79 - z wypisem ze szpitala mój małżonek udał się do Urzędu Miasta z moim i swoim dowodem, aktem małżeństwa i tam poszedł by wystawiono akt urodzenia. Z marszu dziecko zostaje zameldowane tam gdzie matka. Na pesel czekasz około 30 dni do tego czasu jakby się coś z dzieckiem działo używasz swojego.
Becikowe od stycznia się zmieniają przepisy i nie będą dostawać wszyscy ale my się załapiemy na starą wersję. Trzeba złożyć podanie u mnie np jest to ośrodek pomocy społecznej o becikowe i plus oświadczenie drugiego rodzica że nie pobierał już takiego. Musi być akt urodzenia dziecka i chyba akt ślubu albo dowody osobiste.
Jeśli masz dodatkowe ubezpieczenie grupowe w pracy to tam też akt urodzenia i dostajesz pieniążki za urodzenie dziecka.
Ja już jestem od czwartku na macierzyńskim więc muszę dostarczyć tylko akt urodzenia. A żeby mała była ubezpieczona to potrzebują pesel.
Macierzyński - jeśli teraz jesteś na zwolnieniu to w szpitalu mówisz że potrzebujesz zaświadczenia do macierzyńskiego oni wystawiają na Twojego pracodawcę więc musisz mieć NIP pracodawcy. Jeśli masz działalność swoją to NIP swojej działalności. No i dostarczasz do pracy to zaświadczenie plus akt urodzenia dziecka.
Dostaniesz około 3 odpisów w urzędzie aktu urodzenia więc spoko powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza

Aha i do becikowego musisz mieć zaświadczenie od lekarza prowadzącego że od 8 tygodnia byłaś pod jego opieką. Taki wymóg. Ja przy pierwszej córce tego nie miałam teraz tak jest. Czasami chcą też kartę ciąży ale niektóre szpitale zatrzymują i nie oddają po porodzie. Można walczyć z nimi żeby oddali albo zrobić sobie ksero. Mi po pierwszym porodzie nie oddali ale nie była do niczego potrzebna ale pamiątka by była:) Teraz zrobię sobie ksero w razie czego żeby mieć choć wiem że niektóre szpitale oddają.

Odnośnik do komentarza

Nasze urodzone maluszki:

Lidiaro .....................31.08.2012.........1250g....... .......40cm...........cc......synek Piotruś
23diabełek23...........13.10.2012..........3300g.. ...........55cm...........sn......synek Wojtuś
wicia255..................30.10.2012..........2800g..............51cm...........cc......córeczka Kornelia
qmpeela..................03.11.2012..........3510g..............54cm...........cc......córeczka Blanka
Ola X.......................12.11.2012..........3460g..................................sn......córeczka
veoh........................14.11.2012...........3650g..............51cm...........sn......synek Alexis
Babycheck................................................................................................synek Karolek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...