Skocz do zawartości
Forum

Testy owulacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Margeritka
aha ale to jest badanie tylko na prywatnie czy i na fundusz?

Zależy czy chodzisz do lekarza prywatnie czy na NFZ. Ja jak chodziłam na NFZ to lekarze krzywo patrzyli jak prosiłam o monitoring. Z resztą teraz na wszystko patrzą krzywo jak idzie się na fundusz.

Odnośnik do komentarza

Co racja to racja, ja chodziłam ogólnie do gina na nfz kiedy poprosiłam ją o monitoring to zapytała mnie a po co mi to potrzebne, jak jej powiedziałam że mam męża wiecznie w rozjazdach i taki monitoring ułatwiłby mi sprawe tym bardziej że testy owulacyjne nie zdały egzaminu to kazała nam się jeszcze rok starac i poleciła kupno w aptece Lady comp który kosztuje prawie 2000 zł !!!! Poszłam prywatnie i bez problemu płaciłam 30zł za monitoring 2 cykle i się udało :)) Polecam :)) Już za 12 tyg synek przyjdzie na świat :)))

Odnośnik do komentarza

anka79
Co racja to racja, ja chodziłam ogólnie do gina na nfz kiedy poprosiłam ją o monitoring to zapytała mnie a po co mi to potrzebne, jak jej powiedziałam że mam męża wiecznie w rozjazdach i taki monitoring ułatwiłby mi sprawe tym bardziej że testy owulacyjne nie zdały egzaminu to kazała nam się jeszcze rok starac i poleciła kupno w aptece Lady comp który kosztuje prawie 2000 zł !!!! Poszłam prywatnie i bez problemu płaciłam 30zł za monitoring 2 cykle i się udało :)) Polecam :)) Już za 12 tyg synek przyjdzie na świat :)))

mam do ciebie pytanie, placiłaś osobno za monitoring i osobno za wizytę czy 30zł to cena za wszystko? rzeczywiście duzo taniej wyszłaś na tym niż na kupnie lady compa, gratki dzieciątka pod sercem:):):)

Odnośnik do komentarza

Hel Dziewczyny. No ja tez używałam testów owulacyjnych tylko ze u mnie było odwrotnie- nigdy nie wychodziły mi 2 kreski. No i po dłuugim dochodzeniu wyszło POS,cysta na jajniku, testosteron i prolaktyna poza skalą. Gin Też dał mi Clo i po 1 miesiącu byłam już w ciąży...lecz niestety w 13 tyg miałam poronienie gdyż był pusty pęcherzyk. teraz nie wiem czy brac znowu Clo od pierwszej miesiączki czy nie. mieszkam za granicą a do pl jadę dopiero we wrześniu więc się tak zastanawiam co zrobić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

no tutaj mi mówili że tylko jak skończę antybiotyki po poronieniu od razu możemy zacząć starania :bocian: żeby wsiąść clo muszę czekać na pierwszy okres więc na razie próbujemy bez tabletek i zobaczymy,,,a nóż pierwszy okres nie będzie potrzebny :mama:

Odnośnik do komentarza

Ja też próbowałam testów owulacyjnych ale nigdy nie pokazywały 2 takich samych ciemnych kresek. Jedna zawsze była dużo jaśniejsza. Jak miałam monitoring to się nijak nie pokrywało z owulacją prawdziwą i wcale nie pomogły mi zajść w ciążę. Np. testy owu - 13dc test nic, 14 i 15 dc 2 kreski jedna jaśniejsza, 16 dc drugiej kreski prawie nie ma, 17 dc. - test nic. 18 dc test nic, + owulacja wg temperatury i monitoringu. Więc dla mnie, bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Ja stosowałam testy owulacyjne dopiero 2 cykle. Za pierwszym razem otrzymałam 2 takie same paski w 16dc, w 15dc miałam tylko 1 pasek, w 17dc dalej 2 takie same... w tym miesiącu stopniowo narastały, aż w końcu były takie same w 16dc ...no i niby szafa gra, zdrowy on, zdrowa ja, a naszego upragnionego Kołtuna jak nie było tak nie ma :/

Zastanawialiśmy się nawet czy nie jest to zależne od firmy. Pierwszy miesiąc bazowałam na testach z Rossmanna za naście złotych, w tym miesiącu zamówiłam na necie po złotówce kilkadziesiąt testów :hahaha: no i różnica jest bo 2 kreski złapałam dużo wcześniej ... oczywiście może to być też wynikiem różnych cykli owulacyjnych ... pieron wie :)

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
oo no ja z tego mialam testy ciążowe co pokazują w którym tygodniu jesteś i tez nie kłamały :D chyba się zaopatrzę w te testy owu z buźką:smile_move: ale to juz jak dostene @ bo na razie ani widu ani słychu :hmm:

A po ilu dc miałas zazwyczaj @, bo to chyba troche za wczesnie, zebys juz dostala ::):

Pozdrawiam...Iza
:angel_star:

15tydź. 27.02.12http://s10.suwaczek.com/201311064859.png
http://s6.suwaczek.com/201005221774.png
Odnośnik do komentarza

więc tak. moje okresy z ostatniego roku były różne z powodu PCOS więc na tym nie mogę się wzorować a przed tym były tak co 28 dni. ostatnia @ miałam 3 maja więc może tak na początku września nadejdzie.dzisiaj jest 23 dzień od poronienia wiec się tak zastanawiam:hmm:. 8 września będę w pl u gina więc jak do tej pory @ nie przyjdzie to pewno lekarz sprawdzi i coś doradzi.
Oopsy monitoruj monitoruj :whistle::diablo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...