Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
Dzien dobry , Ja znow tylko na chwilke:36_2_46:
zaniedbuje was ...ehh ale staram sie choc na szybko przeczytac co piszecie.
Moja sytuacje narazie rozwija sie w złym kierunku co mnie bardzo boli :ehhhhhh:
w poniedzialek koniecznie poprosze lekarza o cos na uspokojenie i chyba popracuje jeszcze dłuzej :36_2_51:
, niewyobrazam sobie siedzenia w domu i kłębiących sie mysli :36_2_58:

mama2 a co sie dzieje czym ta twoja główka jest zapchana??????

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Witam wszystkie majoweczki piatkowo. A jak piatkowo czyli optymistycznie, bo weekend przed nami! :ok:
Ja dzisiaj nie moglam dluzej spac, wiec sie pozbieralam, jak tylko maz wyszedl do pracy i okupuje od rana kompa.

mama2 - mam nadzieje, ze juz lepiej i ogarnelas jakos sytuacje. Trzymm kciuki!

mama2corun - jak tam w Polsce. Dojechalas cala i zdrowa. Napisz co u Cieie.

To ja też się witam :)
Przez chwilę byłam lekko skonsternowana i się zastanawiałam czy jednego dnia nie przespałam, ale sprawdziłam w kalendarzu i widzę, że to Gunia się rąbnęła :)

Odnośnik do komentarza

gunia43
pat-k
dorciaa25
Jolu trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze badanie glukozy.

Wyczytałam gdzieś że robi się też przed porodem badanie na paciorkowce, słyszałyście o tym

ja tydzien temu mialam pobierany wymaz z pochwy i z szyjki macicy wlasnie na paciorkowca B. Lekarz pobiera go wczesniej w razie porodu przedwczesnego. Podobno ten lekarz, ktory bedzie prowadzil ciaze przed samym porodem (czyli od 36 tyg) zdecyduje, czy pobrac wymaz jeszcze raz czy nie ma potrzeby.
Teraz czekam na wyniki
Boze dziewczyny! jakie wy zorientowane jestescie! Mnie tez robil wymaz z pochwy ale na co, to holender, nie mam zielonego pojecia. Czyzbym mila zbytnie zaufanie do mojego lekarza czy tez Wy tak pytacie o wsyzstko co Wam robia? Ja jak slysze, ze wsyzstko dobrze to wychodze i mysle, ze dobrze. A tu sie potem naczytam i juz sama nie wiem. Tak jak z ta cukrzyca.

Ja zawsze pytam, żeby później się nie zastanawiać jakie badanie miałam już robione, a jakiego nie :)

Odnośnik do komentarza

mama2
Dzien dobry , Ja znow tylko na chwilke:36_2_46:
zaniedbuje was ...ehh ale staram sie choc na szybko przeczytac co piszecie.
Moja sytuacje narazie rozwija sie w złym kierunku co mnie bardzo boli :ehhhhhh:
w poniedzialek koniecznie poprosze lekarza o cos na uspokojenie i chyba popracuje jeszcze dłuzej :36_2_51:
, niewyobrazam sobie siedzenia w domu i kłębiących sie mysli :36_2_58:

Mama :zwyrazami_milosci: Nie znamy sytuacji, więc nawet nie wiem co Ci doradzić, jak pomóc... Ale mam nadzieję, że wszystko zacznie zmierzać ku lepszemu.
A co do pracy, to ja bym doradzała L4, ale skoro mówisz, że nie dałabyś rady wysiedzieć w domu... Już sama nie wiem. Tylko pamiętaj, niedługo zaczynamy 8. miesiąc i masz prawo być zmęczona, nie rób niczego kosztem Maksia, bo będziemy bić po dupie :)

Odnośnik do komentarza

pat-k
gunia43
gunia43

A tak poza tym to ciesze sie Ptaka, ze dobrze spalas. To ta jak ja. Dobrze spalam, chociaz zaliczylam ze trzy razy toalete na siku to jakos zaraz potem zasypialam.
Zreszta tak sie yspalam, ze o 5.30 , zaraz jak maz wyszedl to juz wstalam, bo bylam fit.

Oczywiscie niePtaka tylko Patka. Ufff! Te bledy! Sorki!

a właśnie, że Ptaka :) Big Ptaka :))) Tylko mi żólte pióra i czerwony dziob dorobic i na Ulice Sezamkową wysłać hihi

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
ja się wczoraj dowiedziałam że ssiostra mojego męża jest w ciązy to dopiero początki chyba gdzieś na pażdziernik ma termin
więc w tym roku czekają nas 3 chrzciny (nasze, na jednym mam byc chrzestną i siostry mężą) i 3 wesela:alajjj::alajjj::alajjj:

A nas jeszcze 4 wesela (na jednym już byliśmy), 2 razy chrzciny, jedna komunia i bierzmowanie, na którym M. ma być świadkiem!! Dramat... Ta komunia 3 dni przed moim terminem, więc mam nadzieję, że do tego czasu urodzę, bo nawet nie będę się miała w co ubrać, a nie będę namiotu na jeden raz kupować :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ewciaa
ja się wczoraj dowiedziałam że ssiostra mojego męża jest w ciązy to dopiero początki chyba gdzieś na pażdziernik ma termin
więc w tym roku czekają nas 3 chrzciny (nasze, na jednym mam byc chrzestną i siostry mężą) i 3 wesela:alajjj::alajjj::alajjj:

A nas jeszcze 4 wesela (na jednym już byliśmy), 2 razy chrzciny, jedna komunia i bierzmowanie, na którym M. ma być świadkiem!! Dramat... Ta komunia 3 dni przed moim terminem, więc mam nadzieję, że do tego czasu urodzę, bo nawet nie będę się miała w co ubrać, a nie będę namiotu na jeden raz kupować :)

Daffodil no to mnie przebiłaś:hahaha::hahaha: chyba że jescze ja oczymś nie wiem co tam planuje moja rodzinka:hahaha:

moja ciotka ma termin 13 kwietnia i u niej mam być chrzestną mam nadzieję że urodze troszke wcześniej i będe mogŁA już pójść z naszą zuzią

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

witajcie kochane :)

mama, trzymaj sie, cokolwiek sie zlego dzieje, pamietaj, ze my kobiety zawsze jestesmy ponad to, mamy dzieci i sile, ktora tylko one nam potrafia dac. Kazda zla sytuacje przezyjemy, malo da ona nam pozniej sil do lepszego jutra. Mam nadzieje, ze masz kogos madrego lub kogos tylko do wyplakania sie przy sobie. My tez tu jestesmy i pamietaj, ze kazda z nas przezyla cos co potrafi jej zrozumiec Ciebie.
Tule i caluje

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie czytam M jak Mama i jest tam jedno kosmiczne urządzenie do porodu. Nazywa się koło porodowe i wygląda trochę jak z filmu science fiction :) Ale na pewno komfort rodzenia i parcia jest zdecydowanie większy niż na zwykłych fotelach czy krzesełkach.
Niestety w Polsce tylko w paru szpitalach mają coś takiego.
Znalazłam parę zdjęć. Niestety dość kiepskiej jakości, ale coś widać.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Właśnie czytam M jak Mama i jest tam jedno kosmiczne urządzenie do porodu. Nazywa się koło porodowe i wygląda trochę jak z filmu science fiction :) Ale na pewno komfort rodzenia i parcia jest zdecydowanie większy niż na zwykłych fotelach czy krzesełkach.
Niestety w Polsce tylko w paru szpitalach mają coś takiego.
Znalazłam parę zdjęć. Niestety dość kiepskiej jakości, ale coś widać.

[ATTACH]3763[/ATTACH] [ATTACH]3764[/ATTACH]

chyba jak będe rodzić to będzie mi obojętne na czym oby tylko szybko urodzić...coraz bardziej się boje

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
Witam wszystkie majoweczki piatkowo. A jak piatkowo czyli optymistycznie, bo weekend przed nami! :ok:
Ja dzisiaj nie moglam dluzej spac, wiec sie pozbieralam, jak tylko maz wyszedl do pracy i okupuje od rana kompa.

mama2 - mam nadzieje, ze juz lepiej i ogarnelas jakos sytuacje. Trzymm kciuki!

mama2corun - jak tam w Polsce. Dojechalas cala i zdrowa. Napisz co u Cieie.

To ja też się witam :)
Przez chwilę byłam lekko skonsternowana i się zastanawiałam czy jednego dnia nie przespałam, ale sprawdziłam w kalendarzu i widzę, że to Gunia się rąbnęła :)
Hi, hi. Ze mna jak widac coraz gorzej. Na razie dnio tygodnia myle i az strach pomyslec, co bedzie w maju. Mam nadzije, ze meza z kims innym nie pomyle!

Odnośnik do komentarza

hej babeczki witam sie czwartkowo ehh czytam wlasnie ze u mama2 nie widac poprawy ale badz dzielna kochana jestesmy z Toba.
Daffodil ten fotel mega kosmiczny oj jak na niego patzrze to az strach sie bac...
Ewciaa kup cos biedakowi bo jeszcze troche i bedzie zazdrosny
a ja posprzatalam mieszkanko i wybieram sie na lumpy moze wyszperam cos fajnego juz dawno nie bylam...
a dzisiaj jakos dziwnie swedza mnie brodawki ciagle sie drapie...nie wiem o co im chodzi...

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Daffodil
Właśnie czytam M jak Mama i jest tam jedno kosmiczne urządzenie do porodu. Nazywa się koło porodowe i wygląda trochę jak z filmu science fiction :) Ale na pewno komfort rodzenia i parcia jest zdecydowanie większy niż na zwykłych fotelach czy krzesełkach.
Niestety w Polsce tylko w paru szpitalach mają coś takiego.
Znalazłam parę zdjęć. Niestety dość kiepskiej jakości, ale coś widać.

[ATTACH]3763[/ATTACH] [ATTACH]3764[/ATTACH]

chyba jak będe rodzić to będzie mi obojętne na czym oby tylko szybko urodzić...coraz bardziej się boje

No podejrzewam, że na takim kole rodzi się dużo szybciej niż na zwykłym łóżku. I jest większa szansa na uratowanie krocza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...