Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, zę maci emnie za upierdziucha w tej sprawie, ale niech jedna z Was, policzy tygodnie od OM. mama2 Twoją datę pamiętam, 5 sierpień prawda? Wg kalendarza jutro powinnaś zacząć 30 tc o ile się nie mylę. OK koncze temat :lup:

aaaa z tego pierwszego zdjęcia narazi ekupujemy tylko szafkę. CZyli w sumie szafka, komoda i identycznych rozmiarów jak szafka regał na książki.

Odnośnik do komentarza

Ehhh pojadlam w koncu zrobilam sobie lane kluseczki serka waniliowego którego niestety jesc nie moge ale nie moglam sie pohamowac bede musiala wziasc sie za jaka robote zeby wiecej spalic.
och widze ze powazne tematy podejmujecie celulitowe ja tez mam celulit jak cholercia poprostu robia mi sie az dolki na tylku jak stoje a zawsze mialam tak dopiero jak usiadlam oj bedziemy sie kurowac od czerwca i tyle ale masz racje Lutka najgorzej ze cale lato z celulitem i nadwaga bedziemy sie borykac ale za to za rok bedziemy jak te lale:smile_move:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

lutka
a proszę :) i jeszcze jedna szafka, taka jak pokazana tylko bez frontu - na książki

Meble super, moi rodzice mają prawie identyczne, tylko jaśniejsze.
My pewnie też jak będziemy swoje mieszkanie urządzać, to na coś takiego się zdecydujemy. Bardzo fajnie wyglądają i tak lekko, nawet jak pokój nie jest duży, to nie zagracą przestrzeni optycznie :)

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
witam ja własnie wróciłam z badań i odrazu zjadłam bo byłam głodna....2h siedzenia na tyłku i jeszcze Wc tam nie było myślałam że się zesikam tam :( dobrze że do domu miałam blisko bo nie wytrzymałabym dłużej:hahaha: jutro wyniki mam nadzieje ze będą dobre.... biore się za nadrabianie zaległości

Suuuper masz to juz za soba a teraz tylko trzymac kciuki za dobre wyniki, ale jestem w szoku ze w takim miejscu nie bylo wc ja bym chyba pekla.

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

katja79
Ehhh pojadlam w koncu zrobilam sobie lane kluseczki serka waniliowego którego niestety jesc nie moge ale nie moglam sie pohamowac bede musiala wziasc sie za jaka robote zeby wiecej spalic.
och widze ze powazne tematy podejmujecie celulitowe ja tez mam celulit jak cholercia poprostu robia mi sie az dolki na tylku jak stoje a zawsze mialam tak dopiero jak usiadlam oj bedziemy sie kurowac od czerwca i tyle ale masz racje Lutka najgorzej ze cale lato z celulitem i nadwaga bedziemy sie borykac ale za to za rok bedziemy jak te lale:smile_move:

Ja to tak po cichu liczę na to, że nas to lato zmobilizuje do walki :lizak: Jak myślicie? :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
katja79
Ehhh pojadlam w koncu zrobilam sobie lane kluseczki serka waniliowego którego niestety jesc nie moge ale nie moglam sie pohamowac bede musiala wziasc sie za jaka robote zeby wiecej spalic.
och widze ze powazne tematy podejmujecie celulitowe ja tez mam celulit jak cholercia poprostu robia mi sie az dolki na tylku jak stoje a zawsze mialam tak dopiero jak usiadlam oj bedziemy sie kurowac od czerwca i tyle ale masz racje Lutka najgorzej ze cale lato z celulitem i nadwaga bedziemy sie borykac ale za to za rok bedziemy jak te lale:smile_move:

Ja to tak po cichu liczę na to, że nas to lato zmobilizuje do walki :lizak: Jak myślicie? :hahaha:

Ja po ciązy chce ćwiczyć a wogóle to chciałabym chodzić na areobik (przed ciążą chodziłam) ale nie wiem czy będzie to możliwe, areobik świetna sprawa, mam 3 wesela musze jakoś wyglądać chce by moja córcia miała ładną mamę, a celulit to nie wiem jak to pójdzie czarno to widze

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
katja79
Ehhh pojadlam w koncu zrobilam sobie lane kluseczki serka waniliowego którego niestety jesc nie moge ale nie moglam sie pohamowac bede musiala wziasc sie za jaka robote zeby wiecej spalic.
och widze ze powazne tematy podejmujecie celulitowe ja tez mam celulit jak cholercia poprostu robia mi sie az dolki na tylku jak stoje a zawsze mialam tak dopiero jak usiadlam oj bedziemy sie kurowac od czerwca i tyle ale masz racje Lutka najgorzej ze cale lato z celulitem i nadwaga bedziemy sie borykac ale za to za rok bedziemy jak te lale:smile_move:

Ja to tak po cichu liczę na to, że nas to lato zmobilizuje do walki :lizak: Jak myślicie? :hahaha:

Miejmy nadzieje ze damy rade chociaz jak rozmawialam ze swoja sasiadka to mówila ze na poczatku nie bylo mowy o jakimkolwiek ruchu ze wzgledu na obolale i pelne pokarmu piersi nie mówiac juz o wiecznie majacym ochote na cycusia maluszku. mnie przeraza moje wlasne samopoczucie tego lata bo cos mi sie zdaje ze nie bedzie mi lekko dlatego moje drogie odzywiajcie sie zdrowo i nie przesadnie w maju taka dietka zaowocuje:ok: a ja sie przyznam ze od poczatku tej cholernej diety spadlo mi juz prawie dwa kilogramy chociaz to w tej diecie dobre niby mówili ze teraz ja zaczne chudnac a dziecko rosnac bo z takiej diety nie starcza kalorii na odkladanie sie u mamy na boczkach ale nie sadzilam ze to bedzie w takim tepie:36_2_13:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

elwira
witam mamuśki:)

Mój M wczoraj zrobił okupacje kompa, ale raz w tygodniu mu wolno i nie więcej bo jak wpadnie w szal swojej gry to koniec nie ma faceta w domu.

My dzisiaj ciągniemy dalsza walkę z biurokracja, dobrze ze pogoda dopisuje bo tak mi się nie chce, a mam pytanko
- od 2dni a właściwie wieczorami dostaje boli takie lekkie miesiączkowe do tego zgaga, ból krzyża i mały intensywnie łomocze po brzuchu i prze głową w dół, czy któraś z was miała lub ma coś podobnego?

zaczynam dostawać paranoi ze to początki porodu bo podobnie miałam przy Kindze ale ta ciąża jest tak inna od poprzednich ze sama nie wiem
Dzien dobry dziewczynki!

elwira - ja ostatnio mam takie lekkie miesiaczkowe bole brzucha polaczone z bolami krzyza. U malego nie weim jak, ale jakos mi tak zawirowal po brzuchu jakby zrobil salto delikatne. Az mi oczy wyszly. Ale nie weim. Okaze sie juz niedlugo. Jeszcze tylko tydzien i mam wizyte.
Powodzenia w zalatwianiu spraw!

mama2corun - wytrwala jestes! A ten Twoj gnom :-) to niech wreszcie odpusci i Cie uszczesliwi. Co za uparciuch jeden!

patka, mama2 - tak na pocieszenie to tutaj w Hagen nas tez pogoda nie rozpieszcza. Sniegu nie ma co prawda ale wczoraj caly dzien szaro i mzawka i dzies bardzo podobnie... Bllleeeee. Tak wiec dolaczam do grona czekajacych na wiosne.

Odnośnik do komentarza

katja79
Daffodil
katja79
Ehhh pojadlam w koncu zrobilam sobie lane kluseczki serka waniliowego którego niestety jesc nie moge ale nie moglam sie pohamowac bede musiala wziasc sie za jaka robote zeby wiecej spalic.
och widze ze powazne tematy podejmujecie celulitowe ja tez mam celulit jak cholercia poprostu robia mi sie az dolki na tylku jak stoje a zawsze mialam tak dopiero jak usiadlam oj bedziemy sie kurowac od czerwca i tyle ale masz racje Lutka najgorzej ze cale lato z celulitem i nadwaga bedziemy sie borykac ale za to za rok bedziemy jak te lale:smile_move:

Ja to tak po cichu liczę na to, że nas to lato zmobilizuje do walki :lizak: Jak myślicie? :hahaha:

Miejmy nadzieje ze damy rade chociaz jak rozmawialam ze swoja sasiadka to mówila ze na poczatku nie bylo mowy o jakimkolwiek ruchu ze wzgledu na obolale i pelne pokarmu piersi nie mówiac juz o wiecznie majacym ochote na cycusia maluszku. mnie przeraza moje wlasne samopoczucie tego lata bo cos mi sie zdaje ze nie bedzie mi lekko dlatego moje drogie odzywiajcie sie zdrowo i nie przesadnie w maju taka dietka zaowocuje:ok: a ja sie przyznam ze od poczatku tej cholernej diety spadlo mi juz prawie dwa kilogramy chociaz to w tej diecie dobre niby mówili ze teraz ja zaczne chudnac a dziecko rosnac bo z takiej diety nie starcza kalorii na odkladanie sie u mamy na boczkach ale nie sadzilam ze to bedzie w takim tepie:36_2_13:

Katja to z Ciebie od razu po porodzie niezły lachon będzie :) Już w maju będziesz mogła po wybiegu spacerować :16_3_46: Jednak taka dieta ma swoje plusy. Człowiek nie ma silnej woli, ale jeśli chodzi o maluszka, to od razu można się zmobilizować.

Odnośnik do komentarza

lutka
gunia43
Ja wlasnie wrocilam od babki od rozliczen. 50 euro bedzie nas to kosztowalo, ale moze wreszcie ktos nas dobrze rozliczy i zrobi nam orzadek w papierach, bo bajzel, ze hej.
Po driodze zaliczylam pare sklepow. Maksiowi wreszcie kupilam butelke z Kubusiem, szczotke do wlosow i krem na kazda pogode z Bübchen.

Sobie i mezowi tylko brakujace kosmetyki, wiec nic ciekawego. Ale butelke Wam juz daje:
[ATTACH]3516[/ATTACH]
[ATTACH]3516[/ATTACH]

A to ja bez najedzonego brzucha:
[ATTACH]3515[/ATTACH]

Katja - Nachodzilam sie 3 i pol godziny i teraz mi nogi odpadaja

Gunia ale z CIebie zgrabna mamcia, taka wręcz do schrupania :36_17_7:
Lutka - Dziekuje! W sumie to przytylam w tym miesiacu tak duzo, ze czuje sie jak paczek! Taka tlusciutka. Wiec i moze sie z chrupaniem kojarzyc :-) 11 kilo na plusie. O la boga!!!!!

Odnośnik do komentarza

Dafodil ten lachon to malo prawdopodobny, ale to fakt ze takie diety maja swoje plusy ale nie polecam wczoraj mialam taka ochote na slodkie ze myslalam ze sie skrece w sprezyne dostawalam slinotoku jak nienormalna bo ciagle sobie wyobrazalam ze jem deser lodowy z bita smietana az w koncu zjadlam kwasne jablko i tyle tego bylo dlatego dzis takie sniadanie sobie zaserwowalam ze jak zaraz zmierze cukier to pewnie gorzko tego pozaluje ale co odrobine slodkiego smaku w ustach poczulam to moje:smile_move:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...