Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
mama2
jestem z powrotem i chyba zaraz padne . oszłam z corka piechota do tego weterynarza bo blisko ale myslałam ze psa zostawie i wroce autem ale okazało sie ze to 20minut potrwa to poczekałam i ...............niosłam go na rekach do domu i na drugi epietro. Bylo to bardzo bezmyslne ledwo szłam (wazy 10kg) ale co miałam zrobic????:36_2_42:

teraz lezy nieprzytomny biedaczek w łazience z kloszem na szyi

pat-k wyrosło mu cos pod pacha i trzeba bylo wyciąć

Oj biedulko, no to ładnie się nataszczyłaś. Może się teraz połóż na chwilę, bo pewnie brzusio to masz do granic napięty.

no wlasnie JEST NAPIETY JAK STRUNA

Odnośnik do komentarza

mama2
katja79
mama2
jestem z powrotem i chyba zaraz padne . oszłam z corka piechota do tego weterynarza bo blisko ale myslałam ze psa zostawie i wroce autem ale okazało sie ze to 20minut potrwa to poczekałam i ...............niosłam go na rekach do domu i na drugi epietro. Bylo to bardzo bezmyslne ledwo szłam (wazy 10kg) ale co miałam zrobic????:36_2_42:

teraz lezy nieprzytomny biedaczek w łazience z kloszem na szyi

pat-k wyrosło mu cos pod pacha i trzeba bylo wyciąć

Oj to sie zdzwigalas niezle....no ale mam nadzieje ze szybciutko psinka dojdzie do siebie.

a mial narkoze czy znieczulenie? bo mój kot jak sie wybudzal z narkozy to ja myslalam ze sie zaplacze... biedak nie wiedzial co sie z nim dzieje.

narkoze:36_2_18:

Nie martw sie kochana bedzie dobrze zobaczysz teraz tylko pilnujcie go bo bedzie w szoku zwierzeta poprostu nie rozumieja takiego stanu wybudzania i bezwladu ktos powinien przy nim siedziec i go glaskac i mówic do niego bedzie sie czul bezpieczniej...

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

mama2
wlasnie pije obrzydliwe mleko z czosnkiem bo ja sie domyslacie ...złapałam chyba choróbsko od Kaludii.A musze sie pochwalic ze moje dziecko juz prawie zdrowe, gorączka ustąpila kaszel sie odrywa, uf!!ale to trwało ....a dzis kolejna noc nieprzespana ...tym razem pieskiem bede sie musiała zajac

O rany... jak nie jedna chora to druga :wlosy: Oby tylko szybko przeszło.

Odnośnik do komentarza

gunia43
Dzieki lutka. Bo powiem szczerze, ze szkoda mi kasy wydawac na rzeczy, ktorych maly wcale albo tylko dwa razy ubierze. To mam jedno body 56 i pare kaftanikow, dokupie jeszcze spiochy i pajacyk wrozmiarze 56 i reszte na 62. Jak Maks bedzie malutki to dokupi sie jeszcze na 56 a jak wiekszy to na 62 bede miala.

ja na 56 mam kilka sztuk (2-3) po każdej rzeczy resztę kupuje na 62

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
wlasnie pije obrzydliwe mleko z czosnkiem bo ja sie domyslacie ...złapałam chyba choróbsko od Kaludii.A musze sie pochwalic ze moje dziecko juz prawie zdrowe, gorączka ustąpila kaszel sie odrywa, uf!!ale to trwało ....a dzis kolejna noc nieprzespana ...tym razem pieskiem bede sie musiała zajac

O rany... jak nie jedna chora to druga :wlosy: Oby tylko szybko przeszło.

no masz racje ale tak to sie konczy jak dziecko kaszle smarka goraczkuje a matka mimo wszytsko przytula , całuje, opiekuje sie to trudno uniknąc infekcji. Tym bardziej ze u mojej corki to tak DŁUGO trwało!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
ale rewelacyjne krótkie spodenki!!! i koronka tez niezła :D jejku ja tez nie potrafię się powstrzymać przed takimi zakupami. Dobrze ze pracuję, bo chybabym juz pół szafy miała.

No właśnie, te z koronką to takie bardziej dziewczęce, ale się nie mogłam powstrzymać :) One tak na 2-3 miesięczne dziecko będą, więc myślę, że Kuba jeszcze wtedy nie będzie wybrzydzał :)

Daffodil nie przejmuj sie , spodenki super..

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...