Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
lutka
katja79
NO TO JA POKAZUJE SWÓJ BRZUNIO, WCZORAJ WJECHALAM NA AMBICJE MEZA I ZROBIL MI PARE NARAZIE BEZ GLOWY BO W TEJ CHOROBIE WYGLADAM KOSZMARNIE ALE BRZUSZEK PREZENTUJE SIE NICZEGO SOBIE....:smile_move:

[ATTACH]2380[/ATTACH]

katja ale masz duzy balon!! okraglutkie cudo !!!!! :36_1_67:

No właśnie, mój brzuch ma zupełnie inny kształt! Ani trochę okrągły nie jest. W zasadzie mam go tylko z przodu i taki bardziej podłużny z góry na dół. Od czego to zależy? Może mam mało wód płodowych?

no wlasnie mowia ze jak okraglly to dziewuszka a jak szpiczasty jakby to chlopczyk innych czynnikow nieznam;d


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mam książkę, tzw biblię dla ciężarnych (ja tam za nią nie przepadam), w której pokazane są 3 przykłady spośród możliwych kształtów brzucha. I jest:

piłka
podłużny
szpiczasty

mój to nawet nie wiem jaki jest :)

od 2 dni po głowie chodzi m kolejne imię : Miłosz (Misiek woli od Szymka), no więc teraz to już nie wiadomo :)

Odnośnik do komentarza

lutka
Wczoraj wieczorem, zagoniłam Miśka do czytania baśni brzuszkowi :D On czytał ja go głaskałam :) a dziś znowu w pracy. fuj. jeszcze większe fuj to to, że poczatkiem lutego Misiek jedzie do pracy :/ Więc nici ze szkoły rodzenia.

A na długo jedzie? Bo w marcu też moglibyście jeszcze chodzić. To z reguły są tylko 4 tygodnie zajęć. Może jeszcze da się to jakoś zorganizować, bo słyszałam, że właśnie głównie ze względu na faceta warto. Żeby się trochę oswoił z tematem.

Odnośnik do komentarza

lutka
mam książkę, tzw biblię dla ciężarnych (ja tam za nią nie przepadam), w której pokazane są 3 przykłady spośród możliwych kształtów brzucha. I jest:

piłka
podłużny
szpiczasty

mój to nawet nie wiem jaki jest :)

od 2 dni po głowie chodzi m kolejne imię : Miłosz (Misiek woli od Szymka), no więc teraz to już nie wiadomo :)

Miłosz też fajne. Jak dzidziusia zobaczycie, to będziecie wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
katja79
NO TO JA POKAZUJE SWÓJ BRZUNIO, WCZORAJ WJECHALAM NA AMBICJE MEZA I ZROBIL MI PARE NARAZIE BEZ GLOWY BO W TEJ CHOROBIE WYGLADAM KOSZMARNIE ALE BRZUSZEK PREZENTUJE SIE NICZEGO SOBIE....:smile_move:

[ATTACH]2380[/ATTACH]

katja ale masz duzy balon!! okraglutkie cudo !!!!! :36_1_67:

No właśnie, mój brzuch ma zupełnie inny kształt! Ani trochę okrągły nie jest. W zasadzie mam go tylko z przodu i taki bardziej podłużny z góry na dół. Od czego to zależy? Może mam mało wód płodowych?

:36_5_3::36_5_3::36_5_3:prosze sobie nie wkrecac

Odnośnik do komentarza

lutka
mam książkę, tzw biblię dla ciężarnych (ja tam za nią nie przepadam), w której pokazane są 3 przykłady spośród możliwych kształtów brzucha. I jest:

piłka
podłużny
szpiczasty

mój to nawet nie wiem jaki jest :)

od 2 dni po głowie chodzi m kolejne imię : Miłosz (Misiek woli od Szymka), no więc teraz to już nie wiadomo :)

ja mam pilke póki co.
Lutka, i Szymon i Miłosz fajnie. Tylko Szymon ladniej sie zdrabnia (Szymuś, Szymek) a Miłosz (Miłoszek, Miluś?)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
lutka
mam książkę, tzw biblię dla ciężarnych (ja tam za nią nie przepadam), w której pokazane są 3 przykłady spośród możliwych kształtów brzucha. I jest:

piłka
podłużny
szpiczasty

mój to nawet nie wiem jaki jest :)

od 2 dni po głowie chodzi m kolejne imię : Miłosz (Misiek woli od Szymka), no więc teraz to już nie wiadomo :)

ja mam pilke póki co.
Lutka, i Szymon i Miłosz fajnie. Tylko Szymon ladniej sie zdrabnia (Szymuś, Szymek) a Miłosz (Miłoszek, Miluś?)

no wiem własnie. Miły :P Okaże się w praniu jakie imię damy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...