Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Jola30
Witam
Jestem w końcu i chwilke posiedze poczytuje Was i uśmiech mam na twarzy:read:
Dziś cały dzień mialam na wyjeżdzie kupiłam sobie do mieszkania nową kuchenke gazowo-elektryczną i jestem szczerze podniecona :transfer: wiadomo nie to co Guni zmywarka ale zawsze coś już stoi i już wypróbowana jest OK.

E tam!!!! Wazne ze cieszy. Kazdy ma swoje powody do radosci, a to najwazniejsze, ze my mamy sie z czego cieszyc, coklolwiek to jest. Wszystko zalezy od punktu odniesienia. Ja tak nie cieszylabym sie ze zmywarki, gdybym miala ciepla biezaco wode w kuchni i porzadny zlew. A mam maly i w koncie i bojler mi wysiadl, wiec zmywara jest powodem do szczescia :-)
A mnie TV wysiadla i znow cos do kupienia a kasy zero!!! NO i lodowka sie psuje. No i ten bojler by trzeba. Ech. chromole na razie i ciesze sie netem.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
ja juz po lekarzu dostalam antybiotyk , lapa dalej jak u niedzwiedzia ona nie wie co to jest mam skierowanie do chirurga ale chyba nie pojde bo rano nie mam jak kurcze nie mam z kim maksia zostawic.. Test ju\ zrobiony i ponownie dwie kreski jedna slabsza o wiel od drugiej nie wiem ..nie bede teraz o tym myslec bo mam inne problemy na glowie

A nie może teściowa przyjść na chwilę? Bo jak Cię to tak boli, to szkoda się męczyć.
A co do testu poczekaj na wizytę u lekarza, wtedy wszystko będzie jasne.

a skoro nadal karmisz piersia to nie moze byc tak ze wynik jest zafalszowany?? kiedy idziesz do lekarza?? mialas juz @??
co Cie sklonilo do zdrobienia testu?? ( jezeli nie mialas @)
przepraszam jezeli pytania sie powtarzaja ale nie nadrabialam Was z czytaniem:(
a jak piers?? a ta reka?? moze to stluczenie, altacetem smarowalas??

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
mama2

ah juz widze te miny wrocisz szczupla, :step: opalona , rozpromieniona macierzynstwem ...pospadaja z krzesel!!!!!!!!
No i dobrze. Niech spadaja!!!! Brawo Daffodil. Mnie tez by sie przydalo. W solarium nie balam 3 lata. Masz rozpisana te diete? Ja robilam kiedys nielaczenia, bo przy nadczynnosci musialam ciagle sei dietami katowac, zeby jakos wage trzymac. teraz mam 61 i ani rusz w jedna ani druga. Pare razy sie niby zawahalo ale i tak wraca lub spada na 61. Jakies dwa kilo mniej bym chciala jeszcze miec, zeby miec ten zapas na swateczne obzarstwo. Zreszta zima zawsze 2-3 kilo tyje.

Tutaj jest link:
Dieta kopenhaska w Twojadieta.info - kompendium wiedzy

Tylko w przypadku jogurtu chodzi nie o 2-3 szklanki, tylko 2/3 szklanki.
Dzieki. A ten szinak to jak jesz. taki sam gotowany, bez przypraw??? Nie wiem czy bym zjadla taki. Normalnie to lubie ale przyprawiony.

Odnośnik do komentarza

Jola30
Daffodil
gunia43

No i dobrze. Niech spadaja!!!! Brawo Daffodil. Mnie tez by sie przydalo. W solarium nie balam 3 lata. Masz rozpisana te diete? Ja robilam kiedys nielaczenia, bo przy nadczynnosci musialam ciagle sei dietami katowac, zeby jakos wage trzymac. teraz mam 61 i ani rusz w jedna ani druga. Pare razy sie niby zawahalo ale i tak wraca lub spada na 61. Jakies dwa kilo mniej bym chciala jeszcze miec, zeby miec ten zapas na swateczne obzarstwo. Zreszta zima zawsze 2-3 kilo tyje.

Tutaj jest link:
Dieta kopenhaska w Twojadieta.info - kompendium wiedzy

Tylko w przypadku jogurtu chodzi nie o 2-3 szklanki, tylko 2/3 szklanki.

Daffodil-tak trzymć a i ja sie pochwale 3 kg mniej :Hi ya!:po tygodniu .
A tą diete kopenhaska owszem wypróbuje ale jak już będe w Angli:step:
Brawo JOla30. 3 kilo to juz serio duzo!!!!!! MOzemy sie razem meczyc i wspierac, jak bedziesz sie dietowac. Tylko nie wiem czy innej nie zrobie, bo ja po tym karmieniu i nicniejedzeniu przez 2 miechy to jakas taka wyniszczona sie czuje i te wlosy mi leca. Nie chcialabym sobie pogorszyc.

Odnośnik do komentarza

gunia43
Daffodil
gunia43

No i dobrze. Niech spadaja!!!! Brawo Daffodil. Mnie tez by sie przydalo. W solarium nie balam 3 lata. Masz rozpisana te diete? Ja robilam kiedys nielaczenia, bo przy nadczynnosci musialam ciagle sei dietami katowac, zeby jakos wage trzymac. teraz mam 61 i ani rusz w jedna ani druga. Pare razy sie niby zawahalo ale i tak wraca lub spada na 61. Jakies dwa kilo mniej bym chciala jeszcze miec, zeby miec ten zapas na swateczne obzarstwo. Zreszta zima zawsze 2-3 kilo tyje.

Tutaj jest link:
Dieta kopenhaska w Twojadieta.info - kompendium wiedzy

Tylko w przypadku jogurtu chodzi nie o 2-3 szklanki, tylko 2/3 szklanki.
Dzieki. A ten szinak to jak jesz. taki sam gotowany, bez przypraw??? Nie wiem czy bym zjadla taki. Normalnie to lubie ale przyprawiony.

Ja szpinak zignorowałam i udaję, że go w tej diecie nie ma :) Ale przed chwilą wyczytałam, że można go brokułami zastąpić, więc tak będę robić.

Odnośnik do komentarza

witajcie poniedzialkowo,
zostalysmy z Tosia same na 4 dni, M pojechal na Bialorus. Spodziewalam sie marudnego wieczoru u Tosi, jak codzien a tu niespodzianka. malenka byla taka kochana i przytulasta.
Cale 2 godziny przed snem siedzialysmy sobie na fotelu i spiewalam malej piosenki. Tosia patrzyla mi w oczy, bawila sie paluszkami i slinila mi koncowki wlosow :D
Cudny wieczor

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
Daffodil

Tutaj jest link:
Dieta kopenhaska w Twojadieta.info - kompendium wiedzy

Tylko w przypadku jogurtu chodzi nie o 2-3 szklanki, tylko 2/3 szklanki.
Dzieki. A ten szinak to jak jesz. taki sam gotowany, bez przypraw??? Nie wiem czy bym zjadla taki. Normalnie to lubie ale przyprawiony.

Ja szpinak zignorowałam i udaję, że go w tej diecie nie ma :) Ale przed chwilą wyczytałam, że można go brokułami zastąpić, więc tak będę robić.
No bo ja lubie ale takie zilesko rozgotowane. Bleeee. Brokuly sa ok. A kalafior to nawet na surowo ok jak dla mnie. Kiedsy tak sie odchudzalam, ze jadlam duzo surowach warzyw na sniadanie i m in klafior surowy, n bo w pracy to tylko taki wchodzil w rachube.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Jola30
wczoraj w nocy spadł mi żyrandol w pokoju dacie wiare ;/ myłam go ostatnio i chyba naruszyłam coś ,strach pomyśleć co by było gdyby tam stało łóżeczko

O matko! Ale się musiałaś wystraszyć, jak huknęło :15_4_128: A co do łóżeczka, to pozostaje się jedynie cieszyć, że przestawiłaś :36_2_21:

przestawiłam łóżeczko ,ponieważ wyrzuciłam starą szafe,a hukneło nie ziemsko chyba sąsiedzi się obudzili ;/a ja no cóż strasznie się wystraszyłam jeszcze nie spałam kszątałam się po mnieszkaniu .Nikuś tak sie nastraszył że płakał chyba z 1 godzine wkońcu zasnąl wykończony i padnięty.
Ja też mam jakiegoś pecha jak mama2!!!!!

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
witajcie poniedzialkowo,
zostalysmy z Tosia same na 4 dni, M pojechal na Bialorus. Spodziewalam sie marudnego wieczoru u Tosi, jak codzien a tu niespodzianka. malenka byla taka kochana i przytulasta.
Cale 2 godziny przed snem siedzialysmy sobie na fotelu i spiewalam malej piosenki. Tosia patrzyla mi w oczy, bawila sie paluszkami i slinila mi koncowki wlosow :D
Cudny wieczor

Dla takich wieczorów to można by wszystko oddać.
Ja robię sobie z Kubulkiem takie przedpołudnia przytulaśne, bo wieczorem z reguły jest M. i mi dziecko rozśmiesza :) Ale dwie godziny, to nigdy to nie trwa, bo moja wiercipięta mała w życiu tyle w jednym miejscu nie usiedzi.

Odnośnik do komentarza

pat-k
witajcie poniedzialkowo,
zostalysmy z Tosia same na 4 dni, M pojechal na Bialorus. Spodziewalam sie marudnego wieczoru u Tosi, jak codzien a tu niespodzianka. malenka byla taka kochana i przytulasta.
Cale 2 godziny przed snem siedzialysmy sobie na fotelu i spiewalam malej piosenki. Tosia patrzyla mi w oczy, bawila sie paluszkami i slinila mi koncowki wlosow :D
Cudny wieczor

Masz kochana cierpliwosc. 2 godziny!!!! Gratuluje i ciesze sie, ze tak milo Wam bylo. by tamk minely cale 4 dni ozlaki z M :-)
Maksio tez uwielbia jak mu spiewam, ale tyle ciurkiem to odpada. No, ale dziennie by sie zebralo, bo wyje non stopem. Lubie spiewac i tyle, a mojedzeicko tez lubi mnie sluchac, wiec wszyscy szczesliwi. MOjemu M sie tez udzielilo i czesto maksikowi podspiewuje :-)
Kiedys pewnie Maks powie, jak i ja swojej mamie - mamo!!!!! nie spiwaj!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jola30
Daffodil
Jola30
wczoraj w nocy spadł mi żyrandol w pokoju dacie wiare ;/ myłam go ostatnio i chyba naruszyłam coś ,strach pomyśleć co by było gdyby tam stało łóżeczko

O matko! Ale się musiałaś wystraszyć, jak huknęło :15_4_128: A co do łóżeczka, to pozostaje się jedynie cieszyć, że przestawiłaś :36_2_21:

przestawiłam łóżeczko ,ponieważ wyrzuciłam starą szafe,a hukneło nie ziemsko chyba sąsiedzi się obudzili ;/a ja no cóż strasznie się wystraszyłam jeszcze nie spałam kszątałam się po mnieszkaniu .Nikuś tak sie nastraszył że płakał chyba z 1 godzine wkońcu zasnąl wykończony i padnięty.
Ja też mam jakiegoś pecha jak mama2!!!!!
E tam. To nie pech!!!!! Wypluj te slowa!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

mama2corun
i jeszcze :) a dwa sa do porownania jak Olenka rosnie kapiel w misce jak miala moze z tydzien i jak teraz majac pol roczku :)

Ale różnica!! Niesamowite to jest :)
Cały czas nie mogę się nadziwić, jak Olcia pięknie siedzi.
Kuba wprawdzie też potrafi sam siedzieć trzymając się wanienki po obu stronach, ale jeszcze czasem się niebezpiecznie zachwieje, więc cały czas go podtrzymuję.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
i jeszcze :) a dwa sa do porownania jak Olenka rosnie kapiel w misce jak miala moze z tydzien i jak teraz majac pol roczku :)

Ojjej. Ja dokladnie dzisiaj tez porownywalam he, he. Ale u nas wieksza wanienka wiec takiego szoku nie ma!!!! No rosnie ta Oluchna ze hej. A oczy to ma jak jeziora. Jak moj Maksik podobne bardzo. Tylko bardziej granatowe. Slicznosci.
No i ladna masz kuchnie :-)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2corun
i jeszcze :) a dwa sa do porownania jak Olenka rosnie kapiel w misce jak miala moze z tydzien i jak teraz majac pol roczku :)

Ale różnica!! Niesamowite to jest :)
Cały czas nie mogę się nadziwić, jak Olcia pięknie siedzi.
Kuba wprawdzie też potrafi sam siedzieć trzymając się wanienki po obu stronach, ale jeszcze czasem się niebezpiecznie zachwieje, więc cały czas go podtrzymuję.
Faktycznie!!!!! Silna dziewuszka. Jka dorosle niemowle.
No Maksik tez troche siedzi, ale nie az tak pewnie i prosto. No a wannie dostaje jakiegos fiola ostatanio i sie rzuca jak rybka i mach lapkami i nogami. Istne szalenstwo. Jakbym go puscila w tym amoku, to nie wiem co by bylo. N i sie wacle wody nie boi i glowe mu myje jak siedzi i leja z gory woda zeby wloasy splukac a on na to totalna zlewka. Dalej majta nogami. Kocha wode maja rybka.

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
Jola30 Daffo gratulacje utraty kilogramkow:):)!!
u mnie z dieta tez nie najgorzej, tylko 3 kg do wagi sprzed ciazy i 13 do upragnionego celu:)
Jola30 wstawisz dla mnie fotki Nikusia?? płosze:)
Mama2cor niestety juz zaczyna byc widac jak nasze dzieci rosna, ja chce miec wiecznego noworodka w domku:(

Ej no co Ty!!! Ja tam sie ciesze tym jak jest teraz. Jak Maksik byl malenki bylo fajnie oczywiscie, tylko ja jakos tak gorzej sie czulam. Jakos nie znalam jeszcze mojego bajbika i w ogole. Dla mnie od pierwszego usmiechu jest w sumie coraz fajniej. Jak maksik zacznie mowic to juz chyba sie poplacze ze szczescia.

Odnośnik do komentarza

gunia43
elus - no i oczywiscie gratuluje rezultatow diety:flower2:. Ja mam na koncie sporo roznych ale podzwiam Cie, ze tak systematycznie potrafisz sie ograniczac. Chyle czola. Ja jestem krotkodystanswiec

Guni jak sie widzi efekty to te wyrzeczenia to przyjemnosc hehe
szkoda tylko ze z nauka nie jestem taka uparta:):)

ide do meza, poprzytulac sie po darciu na siebie twarzy....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...