Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
Lutka wspolczuje problemow ze skorka szymusia :(
Mam do ciebie pytanie czy nie masz wrazenia jak nosisz szymka w chuscie brzuszek do brzuszka ze jak ma chuste pod kolankami to ze mocno wpija mu sie ta chusta pod kolankami pomimo ze pupa jest nizej od kolanek bo ja jak wsadze tam łapy to wydaje mi sie ze go strasznie uwiera :36_2_13:

nie wpija mu się mocno pod kolanami - tyle ze u mnie inną metoda się go nosi. Bo wklada się go pod dwa skrzyzowane pasy, które nastepnie się rozklada na jego ciałku. Poz atym jakos mam kłopoty - bo kolanka ma raczej w lini pupy a nie nad nią.

Ewciaa ale to chyba jest nielogiczne zeby skora co jakis czas się taka robiła, przeciez zmienilam mleko na takie które ma nie alergizować :/ nie kumam

Odnośnik do komentarza

mama2
a jeslichodzi o siadanie to mas jak jest na pol lezacop to sam sie juz dzwiga do siadania wiem ze to za wczesnie ale co mam robic ?/:36_2_13:
Daffodil jak kubus w spacerówce? moze dasz jakies fotki??

jak jest juz taki silny i duzy to sie pcha do siadania. l egdzies czytalam zeby nie pomagac dzieciom w tym, jak będzie na tyle silne zeby samo siaalo to to zrobi i to b edzie oznaczalo odpowiedni moment.

Odnośnik do komentarza

hej babeczki witam nie wiem ile czasu dam rade posiedziec bo pewnie mi mala zaraz wstanie bo spi juz z pół godzinki a jak na nia to sporo no wiec witam sie niedzielnie
Lutka te foteczki skóry malego mi wygladaja ewidentnie na skaze bialkowa synek mojej kolezanki tez ja ma i jest caly w takich plamkach i dopiero po nutramigenie mu sie zmniejszylo a co Ci lekarz mówił bo nie pamietam albo przegapilam ten temat?

mama2 fajnie ze juz jestes no i widze ze i Maksik zaskoczyl z butla :36_7_8: a co mu dawalas swoje mleczko? ja swoja sokiem marchewkowym kusze niby pije ale czasami zaczyna gryzc i tak na przemian ale i tak jest lepiej

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2
Lutka wspolczuje problemow ze skorka szymusia :(
Mam do ciebie pytanie czy nie masz wrazenia jak nosisz szymka w chuscie brzuszek do brzuszka ze jak ma chuste pod kolankami to ze mocno wpija mu sie ta chusta pod kolankami pomimo ze pupa jest nizej od kolanek bo ja jak wsadze tam łapy to wydaje mi sie ze go strasznie uwiera :36_2_13:

nie wpija mu się mocno pod kolanami - tyle ze u mnie inną metoda się go nosi. Bo wklada się go pod dwa skrzyzowane pasy, które nastepnie się rozklada na jego ciałku. Poz atym jakos mam kłopoty - bo kolanka ma raczej w lini pupy a nie nad nią.

Ewciaa ale to chyba jest nielogiczne zeby skora co jakis czas się taka robiła, przeciez zmienilam mleko na takie które ma nie alergizować :/ nie kumam

lutka jak naciagniesz bardziej brzegi to wlasnie podciagniesz kolanka wyzej u mnie to wiazanie zalecane jest dopiero jak dziecko dobrze trzyma glowke

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

witam my bylismy na basenie :) bylo super.Oliw wyszalala sie w wodzie Olusia malenko spala za goraco a teraz tez marudzi ;/ juz wykapalam bo mialam nadzieje ze cos to pomoze ale nic dopiero teraz troszke lepiej...
mama2Ola tez sie dzwiga do siadania w efekcie jak sie ja polozy na poduszce zeby byla lekko podniesiona ona sie dzwiga i laduje na boku obok poduszki i sie dziwi co sie stalo...:36_2_13:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2
Lutka wspolczuje problemow ze skorka szymusia :(
Mam do ciebie pytanie czy nie masz wrazenia jak nosisz szymka w chuscie brzuszek do brzuszka ze jak ma chuste pod kolankami to ze mocno wpija mu sie ta chusta pod kolankami pomimo ze pupa jest nizej od kolanek bo ja jak wsadze tam łapy to wydaje mi sie ze go strasznie uwiera :36_2_13:

nie wpija mu się mocno pod kolanami - tyle ze u mnie inną metoda się go nosi. Bo wklada się go pod dwa skrzyzowane pasy, które nastepnie się rozklada na jego ciałku. Poz atym jakos mam kłopoty - bo kolanka ma raczej w lini pupy a nie nad nią.

Ewciaa ale to chyba jest nielogiczne zeby skora co jakis czas się taka robiła, przeciez zmienilam mleko na takie które ma nie alergizować :/ nie kumam

ja też nie wiem o co choodzi...u mnie na początku nie było takich problemów dopiero od jakiegoś miesiaca powoli to się rozwijało...we wtorek ide do lekarza bo się martwie o to jedzenie zuzy i tą skóre

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewcia super chetnie to nie, tzn wlasciwie to róznie bywa, bo czasem je bez klopotu, a czasem nie bardzo chce. Przy bebiku nie miałam tego problemu.

mama2 no to Cię Maksik zaskoczył :)

nie poczytam co naskrobałyście bo gnamy po pieluchy zanim sklep zamkną.

Ok fotki, poustawiajcie prosze pod róznym katem monitory tak zeby było jak najlepiej widać, bo cięzko było mi uchwycic te plamy.

lutka na moje oko to jest skaza, takie plamy a'la liszaje koloru różowego.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Ewciu zdjecia piekne!a zuzia jak zwykle powala uroda :)

Ja wypije piwko i znikam , usypiałam maksa godzine i rowna godzine doil mojego cycka celem uspokojenia :36_2_13:Jutro jeszcze z jednym smoczkiem sprobuje bo mi dzis kolezanka pomysł poddała zebym to nie ja maksiowi dawala smoczka tylko M a ja mam wyjsc z pokoju sprobujemy bo jak on tak bedzie mnie ssał po godzinie przed snem to niedlugo bede moje leko na litry sprzedawac :o_no:

Odnośnik do komentarza

gunia43
Witam niedzielnie:flower2:. Maksik wyruszyl z tata po buleczki, szczesliwy bo w nosidle. A ja czekam na nich i szybko na forum. Idziemy znow dzisisaj na basen, bo wczoraj dopiero na 16.30 bylismy i bez sensu:le:. No ale nie umielismy sie zebrac, bo Maksik jadl, spal, potem zakupy na weekend, sprzatanie, przygotowywanie, no i zeszlo.
Dzisiaj wybiaramy sie wczesniej. Pogoda przepiekna:36_7_8:. Moze wreszcie sie fajnie opale, bo nie jets juz tak zle jak bylo ale nadal po mnie nie widac, ze lato.
A oto Maksik rusza po bulki:
[ATTACH]11857[/ATTACH]

Miolej niedzieli kochane dla Was i rodzinek:flower2:!!! Ja zajrze dopiero wieczorem chyba. No wczesniej moze cos poczytacmi sie uda, ale nie za wile. Znow natluklyscie:36_2_15:

Śliczne ma te oczęta. I kapelusik rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza

gunia43
Wiki20pl
Witajcie !!!
Ale naprodukowałyscie już tego wszystkiego nie nadrobie PRZEPRASZAM

Wczoraj zmienilismy Mai gondole na spacerówke i jestem bardzo zadowolona :smile_move::smile_move::smile_move: Majusia jak sie przebudziła zero płaczu, zadnej histerii :Śmiech::Śmiech::Śmiech: Leżała sobie spokojnie w wózku i się rozglądała. Poszliśmy na spacer do znajomych i nad takie Nasze tutejsze jeziorko i byłiśmy 5 GODZIN !!! :Śmiech::Śmiech::Śmiech: przez ten cały czas ani razu nie wyjęłam Mai z wózka tak jej było dobrze. Jestem bardzo zadowolona że zmieniliśmy na spaceówke. SUPER sprawa :smile_move::smile_move::smile_move:
Ja tez tak uwazam :-)

I ja też :)

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
lutka
Ewcia super chetnie to nie, tzn wlasciwie to róznie bywa, bo czasem je bez klopotu, a czasem nie bardzo chce. Przy bebiku nie miałam tego problemu.

mama2 no to Cię Maksik zaskoczył :)

nie poczytam co naskrobałyście bo gnamy po pieluchy zanim sklep zamkną.

Ok fotki, poustawiajcie prosze pod róznym katem monitory tak zeby było jak najlepiej widać, bo cięzko było mi uchwycic te plamy.

lutka na moje oko to jest skaza, takie plamy a'la liszaje koloru różowego.

czyli kazda mysli to samo, a jak się taka skore pielegnuje? czym smarować zeby schodziło, lub zeby załagodzić bo jak widac sama zmiana mleka to za mało :/ Choć mlody dopiero 11 dni je pije, może za jakis czas zejdzie?

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Witajcie wieczornie :)

My dzisiaj na działce u rodziców. Tak więc najadłam się owoców i słodyczy, Lenka spała w spacerówce pierwszy raz i chyba jej się podobało.

Ale dzisiaj u nas skwar był, o matko.

Lenka już po kąpieli i jedzonku. Mało dzisiaj spała, więc sądzę, że szybko zaśnie.

Młody tez spal nie wiele efektem czego jest to, ze padl okolo 18, obudzil sie z placzem przed 20 i po wypiciu butli zasnął, takim otoo sposobem jest nieumyty, ma zasikana pieluchę, nie dostal wit D ani żelaza.

Odnośnik do komentarza

mama2
Ewciu zdjecia piekne!a zuzia jak zwykle powala uroda :)

Ja wypije piwko i znikam , usypiałam maksa godzine i rowna godzine doil mojego cycka celem uspokojenia :36_2_13:Jutro jeszcze z jednym smoczkiem sprobuje bo mi dzis kolezanka pomysł poddała zebym to nie ja maksiowi dawala smoczka tylko M a ja mam wyjsc z pokoju sprobujemy bo jak on tak bedzie mnie ssał po godzinie przed snem to niedlugo bede moje leko na litry sprzedawac :o_no:

ej no, tez kiedys o tym pisałam, czuje sie zlekcewazona :P

a tak wogole to zal mi tego Twojego M., nie dziwie mu się ze ciągle ma ochote na bara bara skoro raz ze chodzisz w bielixnie po domu, a dwa na weselu tak sie prezentowałaś ze podejrzewam, ze mysląl tylko o tym jak by Cie zaciagnać w ustronne miejsce :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...