Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

gunia43
mama2
Ewciaa

jak zje 120ml to wytrzyma 4 h jak zje 90 ml to 3h, w nocy wytrzymuje od 6 do 11h (raz mi się tak zdarzyło)
kaszki jeszcze nie jak pójde do lekarza to zapytam o zagęszczanie mleczka najpierw i chce jak pisała e2e2 o tej marchewce spróbować, wezmę od teściów z działki
a spróbuj przetrzymać ponad 2h jak będzie płakać to spróbuj ją czymś zająć

to moj zjada grubo poad 120 ml i wytrzymuje gora 2 godziny
MOj zjada od 150 do 180 i wytrzymuje od 3 do 4 godzin. Nie ma reguly. Czasem ledwo co zje jednego cycka i to nawet nie do konca i spi po 8 (12 sie tez raz zdarzylo!!!!) godzin.

Kuzwa no to cos jest nie tak u mnie Nikus je od 60 do 90 ml i wytrzymuje nawet 5 godzin w dzien, w nocy jest teraz gorzej bo po 3 godziny ok 60ml ja mam dziecko niejadka w takim razie.a niespal wiecej niz 6 godzin i zawsze to sie zdarza w jednej porze jak zasnie o 19 to budzi sie o 24 a pozniej juz co 3 godziny czasem co 2 :glass:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

mama2 dojechalam jeszcze do twojego posta:

trzymam kciuki za wizyte w przychodni. Nie daj sie babie. Ona Tobie od nieodpowiedzialnych matek to Ty jej od paranoiczek hehe

a odnosnie niespokojnego spania: przez pelnie ksiezyca nasza malutka tez spala ostatnio niespokojnie. ja tez prawde mowiac mam ostatnio ciezkie sny

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

SZCZERZE PISZA JAK TAK CZYTAM TE WASZE LATANIE PO LEKARZACH TO JA POWINNAM SIEDZIEC NO-STOP NA LAWECZCE W PRZYCHODNI I BADAC NIKUSIA BO CO ZANOSI SIE I TO CZESTO PO KILKA RAZDZY DZIENNIE ,WYJE MI BEZ KONCA ,JADRO MA WIEKSZE W ROZMIARACH DYNOZAUA,PLACZE PO 3 GODZINNY DZIENNIE,A I SZMERY W SERCU MA,NIE JE ZA DUZO ,RZUCA SIE PRZY JEDZENIU NAWET WCISNAC MU TA 60 TO KOSZMAR JEST,NO JAK BY NIE PATRZEC WSZYSTKO NA NIE :solar:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
katja79
hej babeczki witam srodowo ja dzisiaj malej podalam pierwszy raz soczek z marchewki tesciowa przywiozla z pewnego zródla no i mala poprostu wciagnela go w sekunde co prawda smoka nie bardzo ssala ale gryząc tez jej lecialo wiec dala rade mam nadzieje ze chociaz na soczkach zalapie ta butle skoro jej smakuja

babeczki od jakich ilosci zaczynalyscie podawac soczki bo ja dalam 10ml mysle ze jak na pierwszy raz to wystarczy tylko sie zastanawiam kiedy jej podac nastepny raz jutro czy lepiej za pare dni...??? jak Wy robilyscie no i kiedy ewentualnie podac z jabłka?pewnie za pare dni nie?

co do hemoroidów to jakos mi kamien z serca spadl ze nie jestem sama bo serio mnie to paskudztwo przeraza musze sobie cos kupic i smarowac:lup::lup: liczac ze somo przejdzie bo do lekarza nie wyobrazam sobie sie z tym wybrac:lup:

Zuch Majeczka!
ech, ja tez bym juz chetnie podala jakis soczek, ale boje sie. nadal zdarzaja jej sie kupy ze sluzem, juz nie wiem od czego bo upalow nie ma. I strasznie sie meczy nad wieczorna kupa, czasami z placzem nawet :/ I zaden czopek ani mydelko w pupe nie pomaga

Biedna Tosieńka,dlaczego nasze dzieciaczki muszą sie tak namęczyć żeby zrobić głupią kupę!Ja miałam a sobotę przejście że moje dziecko wyło i stękało i nawet czopka nie mogłam mu wsadzić bo był taki napięty że nie dało rady.I co?Ile można patrzeć na swoje dziecko jak się męczy a pani doktorowa powiedziała że to normalne!!!Myślałam że mnie krew zaleje!!!Od niedzieli robi piękne kupy 2-3 razy dziennie!!!Z tym że p.doktor kazała podawać dużo płynów bo samo mleko jest za ciężkie na układ pokarmowy.Jak na razie działa aż się boje pisać że jest ok.bo zawsze mam tak że jak wychwalę swoje dziecko to potem jest coś ie tak!!!

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowa porą.

Moja Juleczka już chrapie od dawna a ja w końcu mam chwile.
Cały dzień pakowałam nasze graty..........i końca nie widać.:o_noo:
Dziewczyny ja się ciężko zastanawiam z skąd my to wszystko mamy.:glass:

Z tego co czytam to większość z was podaje już soczki.........ja też chcę - już nie mogę się doczekać, jak Julcia skończy 3 miesiące to ruszam z koksem.
Na razie daje jej herbatkę rumiankową i bardzo jej smakuje.

Katja trzymam kciuki żeby Maja załapała w końcu jak pić z butelki.:36_17_8:

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

witam sie porannie :)

poszlam wczoraj wczesniej spac i obudzilam sie dzisiaj przed Tosia. az mi dziwnie bylo, bo zazwyczaj wybudzam sie przy akompaniamencie stekania i pokrzykiwania. zdarzylam zjesc sniadanie, wziasc prysznic i troche ogarnac kuchnie. Tosia zjadla cyca i spi dalej. hmmm...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

jola22
Witam wieczorowa porą.

Moja Juleczka już chrapie od dawna a ja w końcu mam chwile.
Cały dzień pakowałam nasze graty..........i końca nie widać.:o_noo:
Dziewczyny ja się ciężko zastanawiam z skąd my to wszystko mamy.:glass:

Z tego co czytam to większość z was podaje już soczki.........ja też chcę - już nie mogę się doczekać, jak Julcia skończy 3 miesiące to ruszam z koksem.
Na razie daje jej herbatkę rumiankową i bardzo jej smakuje.

Katja trzymam kciuki żeby Maja załapała w końcu jak pić z butelki.:36_17_8:

Jolu my jak przeprowadzalismy sie z mieszkania do mieszkania w Moskwie, to wygladalismy jak hinduska rodzina. kilka samochodow zapakowanych po brzegi. gdziekolwiek sie zyje, to chce sie zadomowic i tak gromadza sie rzeczy...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

e2e2
Wypiłam dzisiaj na próbę Karmi o smaku malinowym,jak dla mnie za słodkie!!!Piwo się skończyło,dziecko śpi,mąż czeka spaaaaaadam.DOBRANOC ŚPIJCIE DOBRZE!

malinowe jest strasznie slodkie. Kawowe the best! :)
a klasyczne ma dla mnie metaliczny posmak, dziwny jakis

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

e2e2
pat-k
katja79
hej babeczki witam srodowo ja dzisiaj malej podalam pierwszy raz soczek z marchewki tesciowa przywiozla z pewnego zródla no i mala poprostu wciagnela go w sekunde co prawda smoka nie bardzo ssala ale gryząc tez jej lecialo wiec dala rade mam nadzieje ze chociaz na soczkach zalapie ta butle skoro jej smakuja

babeczki od jakich ilosci zaczynalyscie podawac soczki bo ja dalam 10ml mysle ze jak na pierwszy raz to wystarczy tylko sie zastanawiam kiedy jej podac nastepny raz jutro czy lepiej za pare dni...??? jak Wy robilyscie no i kiedy ewentualnie podac z jabłka?pewnie za pare dni nie?

co do hemoroidów to jakos mi kamien z serca spadl ze nie jestem sama bo serio mnie to paskudztwo przeraza musze sobie cos kupic i smarowac:lup::lup: liczac ze somo przejdzie bo do lekarza nie wyobrazam sobie sie z tym wybrac:lup:

Zuch Majeczka!
ech, ja tez bym juz chetnie podala jakis soczek, ale boje sie. nadal zdarzaja jej sie kupy ze sluzem, juz nie wiem od czego bo upalow nie ma. I strasznie sie meczy nad wieczorna kupa, czasami z placzem nawet :/ I zaden czopek ani mydelko w pupe nie pomaga

Biedna Tosieńka,dlaczego nasze dzieciaczki muszą sie tak namęczyć żeby zrobić głupią kupę!Ja miałam a sobotę przejście że moje dziecko wyło i stękało i nawet czopka nie mogłam mu wsadzić bo był taki napięty że nie dało rady.I co?Ile można patrzeć na swoje dziecko jak się męczy a pani doktorowa powiedziała że to normalne!!!Myślałam że mnie krew zaleje!!!Od niedzieli robi piękne kupy 2-3 razy dziennie!!!Z tym że p.doktor kazała podawać dużo płynów bo samo mleko jest za ciężkie na układ pokarmowy.Jak na razie działa aż się boje pisać że jest ok.bo zawsze mam tak że jak wychwalę swoje dziecko to potem jest coś ie tak!!!

mowila, ze to normalne? jakby to powiedziala Jola30: "pewnie doktorowa studia konczyla w Anglii" hihi
dla mnie nie jest normalne jesli dziecko placze z bolu przez ponad godzine :/

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jola30
SZCZERZE PISZA JAK TAK CZYTAM TE WASZE LATANIE PO LEKARZACH TO JA POWINNAM SIEDZIEC NO-STOP NA LAWECZCE W PRZYCHODNI I BADAC NIKUSIA BO CO ZANOSI SIE I TO CZESTO PO KILKA RAZDZY DZIENNIE ,WYJE MI BEZ KONCA ,JADRO MA WIEKSZE W ROZMIARACH DYNOZAUA,PLACZE PO 3 GODZINNY DZIENNIE,A I SZMERY W SERCU MA,NIE JE ZA DUZO ,RZUCA SIE PRZY JEDZENIU NAWET WCISNAC MU TA 60 TO KOSZMAR JEST,NO JAK BY NIE PATRZEC WSZYSTKO NA NIE :solar:

biedny Nikus. mam nadzieje, ze w Pl masz juz namierzonego jakiegos dobrego pediatre?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

jola22
Kamidianka
Dziewczyny, co pomaga na potówki?

A i jeszcze jedno, czy Wasze dzieci też tak brudzą paznokcie? To znaczy, czy mają brud za paznokciami? Bo moja nie wiem, gdzie tego brudu nałapie, jakby w ziemi grzebała :D

Julci same potówki zniknęły jak zrobiło się chłodniej.......kąpaliśmy ją też w krochmalu i Oliatum.
Paznokcie tez brudzi - i sama nie wiem gdzie.

ja tez polecam Oilatum, rewelacyjne jest.
a co do paznokci: tez lapie brudki i potem kurcze trze oczka. w taki sposob tydzien temu wyskoczyl jej jeczmien! pediatra z przychodni przepisala dwa antybiotyki i krople przeciwswiadowe. 1 dzien zakropilam krople i wstrzymalam sie z antybiotykiem i zeszlo bez problemu. co Ci lekarze maja z tymi antybiotykami? Do komara strzelaja z armaty

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

jola22
Kamidianka
Witajcie,

Elwira zdjęcia fantastiko :) Zgadzam się z dziewczynami, Adaś wygląda na duużego mężczyznę :) Dumna z Ciebie mamusia :)

u nas deszcz, nici z wyjścia, może się poprawi pogoda. Oby.

Lenka w łóżeczku, bawi się misiami.
Wczoraj ją ważyłam i nie mogłam uwierzyć, że wyszło 7200!! Wprawdzie na wadze domowej, ale margines może być ok. 20 dkg. No podejrzewałam, że waży swoje, ale nie, że tyle. Na razie nie będę jej zagęszczac mleczka na noc, skoro tak ładnie przybiera.

7200 wow:36_1_11:

jej, ale imponujaca waga! Tosia byla wazona 2 dni temu (jak bylismy z oczkiem u lekarza) i wazy 5700, pediatra twierdzi, ze dobrze i trzyma sie w swoim centylu, ale ja wolalabym, zeby juz miala przynajmniej 6kg. Nozki ma pulchne, buzialka tez i dluga jest, wiec dziwi mnie ze na wadze tak malo.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewuszki, witam się czwartkowo.
Wymięta jestem maksymalnie, bo obudziłam się z zabójczym bólem głowy, na który kiedyś pomagał mi tylko ketonal. Paracetamol w takich przypadkach, to tylko o dupę rozbić, nawet nie ma sensu zażywać.
A tu mnie jeszcze pakowanie czeka, bo dzisiaj do rodziców jedziemy. Wracamy we wtorek, więc na szczęście dużo rzeczy nie muszę zabierać.

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Daffodil
Ewciaa

ja też nie robiłam małej

Ja też nie. Chyba robi się tylko wtedy, jak podczas standardowego badania jakieś szumy słychać.

Dokładnie tak, u nas w szpitalu w trzecim dniu po porodzie wykryto szumy i musiałyśmy dłużej zostać na badanie, a potem kazali to skonsultować za miesiąc u kardiologa, czy zniknęły. No i na szczęście wszystko ok.

No to najważniejsze, że się wszystko ponaprawiało. Ponoć bardzo często się to u maluszków zdarza.

Odnośnik do komentarza

pat-k
Kamidianka
Daffodil

Ja też nie. Chyba robi się tylko wtedy, jak podczas standardowego badania jakieś szumy słychać.

Dokładnie tak, u nas w szpitalu w trzecim dniu po porodzie wykryto szumy i musiałyśmy dłużej zostać na badanie, a potem kazali to skonsultować za miesiąc u kardiologa, czy zniknęły. No i na szczęście wszystko ok.

Tosia tez ma szmery, juz bylismy raz u kardiologa i cos tam bylo nie do konca zamkniete, podobno czesto u noworodkow po cc. za miesiac mamy kontrole, czy sie zamknelo. Nie mysle o tym, zeby sie nie denerwowac, ale na pewno przed kolejna wizyta u kardiologa bede chodzic po scianach z nerwow

Pat-k na pewno będzie dobrze. Trzymamy kciuki.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa - MOj M tez tak mowil, ze na soczki za wczesnie, bo polozna tak mowila, ale ja go nie slucham. Poza tym nie ma go w domu az do 17-tej hi, hi!!! :smile_move:Wiec se moze pogadac. Powiedzialam, ze co ma pic w takim razie jak herbatek nie che i dziewczyny z forum daja juz i odpuscil.
Zreszta Maksik soczek pije tylko kiedy jest upal. Jak sei naje butla to nic innego przez nastepne trzy przynajmniej godziny do ust nie chce wziasc. Wczoraj podawalam mu soczek lyzeczka i spijal ladnie i mu smakowalo a z butli nie chcial - chyba dba o linie i miedzy posilakmi nie podjada :smile_move:

Odnośnik do komentarza

pat-k
katja79
hej babeczki witam srodowo ja dzisiaj malej podalam pierwszy raz soczek z marchewki tesciowa przywiozla z pewnego zródla no i mala poprostu wciagnela go w sekunde co prawda smoka nie bardzo ssala ale gryząc tez jej lecialo wiec dala rade mam nadzieje ze chociaz na soczkach zalapie ta butle skoro jej smakuja

babeczki od jakich ilosci zaczynalyscie podawac soczki bo ja dalam 10ml mysle ze jak na pierwszy raz to wystarczy tylko sie zastanawiam kiedy jej podac nastepny raz jutro czy lepiej za pare dni...??? jak Wy robilyscie no i kiedy ewentualnie podac z jabłka?pewnie za pare dni nie?

co do hemoroidów to jakos mi kamien z serca spadl ze nie jestem sama bo serio mnie to paskudztwo przeraza musze sobie cos kupic i smarowac:lup::lup: liczac ze somo przejdzie bo do lekarza nie wyobrazam sobie sie z tym wybrac:lup:

Zuch Majeczka!
ech, ja tez bym juz chetnie podala jakis soczek, ale boje sie. nadal zdarzaja jej sie kupy ze sluzem, juz nie wiem od czego bo upalow nie ma. I strasznie sie meczy nad wieczorna kupa, czasami z placzem nawet :/ I zaden czopek ani mydelko w pupe nie pomaga

Może właśnie soczek z jabłka by był dla niej dobrym rozwiązaniem? Na pewno by trochę ułatwił :)
A czy ten śluz jest od razu w pieluszce widoczny, tak na pierwszy rzut oka? Bo nigdy nie zauważyłam, ale może nie umiem patrzeć?

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Daffodil
Ewciaa

ja też nie robiłam małej

Ja też nie. Chyba robi się tylko wtedy, jak podczas standardowego badania jakieś szumy słychać.

Dokładnie tak, u nas w szpitalu w trzecim dniu po porodzie wykryto szumy i musiałyśmy dłużej zostać na badanie, a potem kazali to skonsultować za miesiąc u kardiologa, czy zniknęły. No i na szczęście wszystko ok.
To tylko sie cieszyc, ze wsyzstko ok. Ja bym juz panikowlaa niemilosiernie przed takim badaniem!!!

Odnośnik do komentarza

Jola30
gunia43
mama2

to moj zjada grubo poad 120 ml i wytrzymuje gora 2 godziny
MOj zjada od 150 do 180 i wytrzymuje od 3 do 4 godzin. Nie ma reguly. Czasem ledwo co zje jednego cycka i to nawet nie do konca i spi po 8 (12 sie tez raz zdarzylo!!!!) godzin.

Kuzwa no to cos jest nie tak u mnie Nikus je od 60 do 90 ml i wytrzymuje nawet 5 godzin w dzien, w nocy jest teraz gorzej bo po 3 godziny ok 60ml ja mam dziecko niejadka w takim razie.a niespal wiecej niz 6 godzin i zawsze to sie zdarza w jednej porze jak zasnie o 19 to budzi sie o 24 a pozniej juz co 3 godziny czasem co 2 :glass:
Pojedziesz do Polski to sie doradzisz lekarza co robic. MOze on tak malo spi bo pusty ma zoladek i to go budzi. A z drugiej strony jesc nie lubi wiec bedne kolo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...