Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Ewciaa
elwira
Ewciaa

jakie słodkie bobaski :) Elwirka a Twój biust:36_2_39: ZAZDROSZCZE

Ewcia czego ty zazdroscisz sama masz niezly cyc :36_3_8:

o połowe mniejszy od Twojego....Ty masz takie w normalnym biustonoszu a ja musze kombinowac i zakłądać przyciasny zeby coś było widać

Ewcia kokietko jedna nie przesadzaj proszę.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
dziewczyny gdyby nie too ze Oliw musze zabrac to bym nigdzie niejechala....jakos tak mi dziwnie bez M jechac ehh a tak sie wygrazalam....on wczoraj caly dzien z Ola i rozmawial do niej zeby mowila mamie zeby szybko wracala....

oooo biedactwo, wygrażanie wygrazaniem a zycie życiem, a na jak dlugo jedziesz? tzn jak dlugo nie będziesz się widziała z M?

Odnośnik do komentarza

gunia43
elwira
i ostatnie:) na dzisiaj :36_3_13:

Elwira - zdjecia super. Ale tam u Was dzieciarnia!!!A dziciaki widac szczesliwe tak w kupie!!!! HI, hi! A Adasko taki duzy sie wydaje. Ile on ma wzrostu?

Gunia no ja Cie proszę, co za zdjęcie w avku, rewelacja!

Odnośnik do komentarza

katja79
Ewciaa
katja79
hej babeczki ja dopiero teraz znalazlam chwilke zeby zajrzec, no wiecie mąz na urlopie wiec ciagle gdzies brykamy potem sprzatalismy mieszkanie i tak sie zeszlo a ja dzisiaj juz normalnie wymiekam próbuje mala przestawic na butle i poprostu masakra pluje mlekiem jak najeta juz nie wiem co robic jak myslicie czy przetrzymac ja na maxa moze wtedy zaskoczy...???kurcze cholera mnie juz bierze i ta nagonka na karmienie piersia nigdy by mi do glowy nie przyszlo ze bede miec takie problemy zeby mala cos wypila z butli a wiem ze im dłuzej je z cyca tym trudniej bedzie ja przestawic.... a nie wyobrazam sobie podawania jej kaszek łzeczka:lup: kurcze dziewczyny ratujcie moze Wam przychodzi do głowy jakis pomysł....

katja ja bym ją przetrzymała i dała butle, wydaje mi się że jak będzie głoda to zje

no tez mi sie tak wydaje poczytalam troche w necie i jakis pediatra pisal ze jak dziecko porzadnie zglodnieje to zacznie ssac bo góre wezmie instynkt ale jakos nie moge sie odwazyc bo mala strasznie placze i wymiekam....:what:
wiem że to trudne, ale chyba 3 godz. wytrzymuje bez jedzenia? a może spróbuj butelki aventu może ona poprostu tego smoczka nie toleruje

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2
ja po lekarzu noi jestem w szoku to nic takiego!!! sluz , zileone kupy to wszytsko jest normalne przy karmieniu piersia !! a ta krewka to powiedzial ze dla niego to zadna krewka !! ze to wszytsko jest w normie no niew iem bardzo mu ufam tym bardziej ze jest specjalista gastrologiem i nawet ksiazke napisał o kupkach niemowlat ale wychodzi na to ze jestem hipochondryczka no nie wiem jutro odbieram wyniki z kupy (robilam tez na obecnosc krwi w kuce ) no to zobaczymy

powinien sie znać na tym skoro ksiązkę napisał, ale co to znaczy norma? znaczy ze skąd sie bierze ta krew?

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2
ja po lekarzu noi jestem w szoku to nic takiego!!! sluz , zileone kupy to wszytsko jest normalne przy karmieniu piersia !! a ta krewka to powiedzial ze dla niego to zadna krewka !! ze to wszytsko jest w normie no niew iem bardzo mu ufam tym bardziej ze jest specjalista gastrologiem i nawet ksiazke napisał o kupkach niemowlat ale wychodzi na to ze jestem hipochondryczka no nie wiem jutro odbieram wyniki z kupy (robilam tez na obecnosc krwi w kuce ) no to zobaczymy

powinien sie znać na tym skoro ksiązkę napisał, ale co to znaczy norma? znaczy ze skąd sie bierze ta krew?

Moja dawniej też kilka razy miała nitkę krwi, ale to była inna sytuacja, miała takie problemy z kupką, że z wysiłku naczynko poszło.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
A oto moje dziecko w trzech odslonach:
[ATTACH]11577[/ATTACH][ATTACH]11578[/ATTACH][ATTACH]11579[/ATTACH]
Musze Wam powiedziec, ze coraz bardziej jestem zakochana w moim synku. Jak bym mogla to bym go schrupala!!!!

jejci jaki słodki na pierwszej i 2 fotce, jakby na mnie spojrzal tak jak na 2 to :36_11_20: sie od razu. Gunia i ja mam podobnie, im Szymek jest większy i bardziej kontaktowy tym mocniej go kocham, jednak musiałam i musz esie uczyc tej miłości. Nie przyszła wraz z 2 kreskami na teście, moz eniektóre kobiety tak mają, ja nie.

Odnośnik do komentarza

e2e2
gunia43
A oto moje dziecko w trzech odslonach:
[ATTACH]11577[/ATTACH][ATTACH]11578[/ATTACH][ATTACH]11579[/ATTACH]
Musze Wam powiedziec, ze coraz bardziej jestem zakochana w moim synku. Jak bym mogla to bym go schrupala!!!!

wczoraj zostawiłam Filipa z babcią na 3 godziny i później na 2 z M i wieczorem zacałowałam Filipa całego bo byłam nienasycona ,tak bardzo go KOCHAM!i Z KAŻDYM DNIEM CORAZ BARDZIEJ!!!

i ja lecę do Młodego jak najszybciej, nawet jesli zostaiam go z M. to zakupow spokojnie ni emogę zrobić bo myslę o Synku.

Odnośnik do komentarza

e2e2
Jeszcze się dowiedziałam że dzieciom które są karmione piersią można już od 3-go miesiąca podawać soczek z marchewki.Zetrzeć marchew na tarce wycisnąć sok i dodać łyżeczkę wody gotowanej i dać dziecku ze dwie łyżeczki i tak przez tydzień,jak dziecko to zaakceptuje to można wprowadzić w drugim tygodniu jabłuszko,surowe zeskrobać na łyżeczkę i po troszku podawać i co jakiś czas zwiększać dawki.SMACZNEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM GŁODOMORKOM!

chętnie bym podała taka marcheweczkę ale nie mam dostępu do pewnego jej źródła :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...