Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
Witam sie my szybki powrot z lodzi zaliczylismy bo Maksio znow zrobil 3 kupki z niteczk akrwi i musiałam szybko do lekarza (tego zaufanego) powiedział ze mam dzis przyjechac z kupa i sa dwie opcje albo uczulenie na białko i niestety nie da sie całkiem białka wykluczyc z diety :o_master:bo ono jest praktycznie wszedzie nawet w wedlinach wiec jesli to to to czeka mnie odstawienie od piersi i wtedy szukam bloku i szybuje z niego :le::le::le:
niedosc ze ja sie z tym chyba nie pogodze to jeszcze jaki stres dla maksia jak on tak kocha cycusia i nie lubi (lub nienawidzi ) butelki... 2 opcja to rotawirus :uff:wiec juz dzis zaniosłam kupke na badanie rotawirusa bo jak sie okazuje wcale nie musi byc przy tym biegunka i takie tam ...szczerze to wolałabym opcje dwa , wyleczymy maksia i po sprawie ...bo to nie jedzenie wszystkiego juz mnie wykancza ..!!!!!!!!!

Pogoda dzis paskudna zimno i leje:36_2_20::36_2_20:

Kurcze, a już myślałam, że przeszło zupełnie :kitty_l:
Kiedyś czytałam trochę o skazie białkowej, jak Kuba miał 3 tygodnie i wyskoczyła mu taka dziwna wysypka i właśnie to uczulenie jest takim głównym objawem. Robią się takie zlewające, chropowate pryszczyki na twarzy, w okolicach uszek i na szyjce. Więc może to jednak nie jest uczulenie na białko, bo z tego co widziałam na zdjęciach, to Maksik cerę ma śliczną.
Kiedy mają być wyniki?

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Witajcie,

Elwira zdjęcia fantastiko :) Zgadzam się z dziewczynami, Adaś wygląda na duużego mężczyznę :) Dumna z Ciebie mamusia :)

u nas deszcz, nici z wyjścia, może się poprawi pogoda. Oby.

Lenka w łóżeczku, bawi się misiami.
Wczoraj ją ważyłam i nie mogłam uwierzyć, że wyszło 7200!! Wprawdzie na wadze domowej, ale margines może być ok. 20 dkg. No podejrzewałam, że waży swoje, ale nie, że tyle. Na razie nie będę jej zagęszczac mleczka na noc, skoro tak ładnie przybiera.
No Lenka maly klocuszek. A jaka jest dluga?
Moj Maksik tez gdzies tak kolo tego i wyrasta z 62 i zaczyamy 68 nosic. Kiedy on tak urosl!!!???
Chyba przez sen bo ostatnio duzo spi (pomijajac wczoraj :-(( !!!!)

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Wizz Air Gunia a to dla Ciebie tanie loty do PL jak 2 miesiace wczesniej to i za 20 euro sa ja juz patrzylam na swieta po14 eruro :)

Dziekuje Ci kochana. Wlasnie wczoraj juz znalazlam dla nas za 14.99 w jedna strone ale wkurzylam sie bo dla Maksia trzeba kupic za 25 w jedna strone. NIe wiem czemu tak drogo. Myslalam ze takie malenstwa maja za darmo, bo przeciez trzeba trzymac na kolanach. Dla nas za 2 osoby wychodzi w 2 strony 60 euro a dla Malego 50. Bez sensu. Ale jeszcze zobaczymy. Dzisiaj musismy sie tylko dowiedziec ile bedzie trwalo zalatwinie Maksikowi dokumentow, zebysmy mogli wyjechac.
Mama2corun - a Ty jak zalatwialas dla Oli i ile to trwalo?

Odnośnik do komentarza

gunia43
Kamidianka
Witajcie,

Elwira zdjęcia fantastiko :) Zgadzam się z dziewczynami, Adaś wygląda na duużego mężczyznę :) Dumna z Ciebie mamusia :)

u nas deszcz, nici z wyjścia, może się poprawi pogoda. Oby.

Lenka w łóżeczku, bawi się misiami.
Wczoraj ją ważyłam i nie mogłam uwierzyć, że wyszło 7200!! Wprawdzie na wadze domowej, ale margines może być ok. 20 dkg. No podejrzewałam, że waży swoje, ale nie, że tyle. Na razie nie będę jej zagęszczac mleczka na noc, skoro tak ładnie przybiera.
No Lenka maly klocuszek. A jaka jest dluga?
Moj Maksik tez gdzies tak kolo tego i wyrasta z 62 i zaczyamy 68 nosic. Kiedy on tak urosl!!!???
Chyba przez sen bo ostatnio duzo spi (pomijajac wczoraj :-(( !!!!)

No klocusze, klocuszek, zresztą po pućkach widać. Jak tak dalej będzie, to mój kręgosłup nie wytrzyma jej cięzaru. Ale widać, że jesć lubi, po mamusi. Zresztą tatuś też jedzonkiem nie gardzi. Nie wiem, ale ok. 61-62 cm ma. Nawet ją dzisiaj spróbuję zmierzyć.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil własnie to nie jest skaza białkowa bo ma buzke czysta tylko nietolerancja białka a potobno to nie to samo i własnie moze sie objawiac tylko sluzem lub krwi a kupce..no nic kupe mam juz przygotowana i za godz dolekarza a jutro wyniki na rotawirus i bakterie

Gunia hihi no wlasnie zimno nam niestraszne z jedne i 2 strony mam mezczyzne jest sie do kogo przytulac!!:)))

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
gunia43
Kamidianka
Witajcie,

Elwira zdjęcia fantastiko :) Zgadzam się z dziewczynami, Adaś wygląda na duużego mężczyznę :) Dumna z Ciebie mamusia :)

u nas deszcz, nici z wyjścia, może się poprawi pogoda. Oby.

Lenka w łóżeczku, bawi się misiami.
Wczoraj ją ważyłam i nie mogłam uwierzyć, że wyszło 7200!! Wprawdzie na wadze domowej, ale margines może być ok. 20 dkg. No podejrzewałam, że waży swoje, ale nie, że tyle. Na razie nie będę jej zagęszczac mleczka na noc, skoro tak ładnie przybiera.
No Lenka maly klocuszek. A jaka jest dluga?
Moj Maksik tez gdzies tak kolo tego i wyrasta z 62 i zaczyamy 68 nosic. Kiedy on tak urosl!!!???
Chyba przez sen bo ostatnio duzo spi (pomijajac wczoraj :-(( !!!!)

No klocusze, klocuszek, zresztą po pućkach widać. Jak tak dalej będzie, to mój kręgosłup nie wytrzyma jej cięzaru. Ale widać, że jesć lubi, po mamusi. Zresztą tatuś też jedzonkiem nie gardzi. Nie wiem, ale ok. 61-62 cm ma. Nawet ją dzisiaj spróbuję zmierzyć.
Jak moj babel sie obudzi to tez go zmierze. Oby humor mial dzis dobry bo wczoraj wieczorem to sie dzialo, ach! Cos mi sie wydaje ze jakis kolejny skok bedzie przechodzil...

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Gunia u nas tak w pon zlozylam dokumenty na paszport a w czwartek tego samego tyg juz mialam gotowy kosztowal mnie 19 euro plus jedno zdjecie.

No to tanio i expresowo. Ciekawe jak to bedzie u nas. MOze dzisiaj zdazymy zlozyc a jak nie to dopiero w czwartek, bo wtedy urzedy dluzej. Zdjecie mamy juz zrobione. Wczioraj bylismy a ze Maksio byl spiacy i marudny to mine ma na nim srednia, ha, ha. Ale co tam!

Odnośnik do komentarza

elwira
Witam mamuśki:)

My pomału oswajamy się z myślą ze jesteśmy w PL, trochę zamieszania bo tu siostry śpimy wiec nagle 5 dzieci w mieszkaniu i to w jednym pokoju a rozbieżność wiekowa to3miesiace do 11lat :o_noo::o_noo:

no ale dajemy jakoś rade no i dzieci szczęśliwe co najważniejsze, pogoda nam sie popsuła mam tylko nadzieje ze nie na długo bo w czwartek w nocy chcemy jechać do górali

widzę ze wszystkie wycieczkujecie , zdjęcia super :)

No to rzeczywiście musicie tam mieć niezły sajgon :)

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2corun
Gunia u nas tak w pon zlozylam dokumenty na paszport a w czwartek tego samego tyg juz mialam gotowy kosztowal mnie 19 euro plus jedno zdjecie.

No to tanio i expresowo. Ciekawe jak to bedzie u nas. MOze dzisiaj zdazymy zlozyc a jak nie to dopiero w czwartek, bo wtedy urzedy dluzej. Zdjecie mamy juz zrobione. Wczioraj bylismy a ze Maksio byl spiacy i marudny to mine ma na nim srednia, ha, ha. Ale co tam!

ah i wyrabialam w ambasadzie polskiej


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
witam wczoraj nieudalo mi sie zalogowac na forum :36_2_43: my o 15 w droge jeju mam stresa jak niewiem i zdecydowanie musze skrocic planowany pobyt w PL ehh ale no trudno sie mowi jeszcze niejeden wyjazd nas czeka grunt to zeby zabrac Oliwke i przedstawic Alexandre rodzince :36_1_11:
Kamidianka sliczne zdjecia a Lenka ma super wloski i takie dlugie szok
Ewcia slicznotka z Ciebie i niepisz glupot i nasza Zuzia jest piekna jak mamusia zdjecia boskie
Elwira jaka Kinga jest sliczna wysoka dlugie szczuple nogi jeju piekna kobieta Ci rosnie
a Adas duuzy mezczyzna zaraz przerosnie starsza kuzynke :) i Gabi jak zwykle sliczniutka.no i siostrzenica tez.

mama2corun szerokiej drogi i miłego pobytu w Polsce :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...