Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

witam wczoraj nieudalo mi sie zalogowac na forum :36_2_43: my o 15 w droge jeju mam stresa jak niewiem i zdecydowanie musze skrocic planowany pobyt w PL ehh ale no trudno sie mowi jeszcze niejeden wyjazd nas czeka grunt to zeby zabrac Oliwke i przedstawic Alexandre rodzince :36_1_11:
Kamidianka sliczne zdjecia a Lenka ma super wloski i takie dlugie szok
Ewcia slicznotka z Ciebie i niepisz glupot i nasza Zuzia jest piekna jak mamusia zdjecia boskie
Elwira jaka Kinga jest sliczna wysoka dlugie szczuple nogi jeju piekna kobieta Ci rosnie
a Adas duuzy mezczyzna zaraz przerosnie starsza kuzynke :) i Gabi jak zwykle sliczniutka.no i siostrzenica tez.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mama2
Witam sie my szybki powrot z lodzi zaliczylismy bo Maksio znow zrobil 3 kupki z niteczk akrwi i musiałam szybko do lekarza (tego zaufanego) powiedział ze mam dzis przyjechac z kupa i sa dwie opcje albo uczulenie na białko i niestety nie da sie całkiem białka wykluczyc z diety :o_master:bo ono jest praktycznie wszedzie nawet w wedlinach wiec jesli to to to czeka mnie odstawienie od piersi i wtedy szukam bloku i szybuje z niego :le::le::le:
niedosc ze ja sie z tym chyba nie pogodze to jeszcze jaki stres dla maksia jak on tak kocha cycusia i nie lubi (lub nienawidzi ) butelki... 2 opcja to rotawirus :uff:wiec juz dzis zaniosłam kupke na badanie rotawirusa bo jak sie okazuje wcale nie musi byc przy tym biegunka i takie tam ...szczerze to wolałabym opcje dwa , wyleczymy maksia i po sprawie ...bo to nie jedzenie wszystkiego juz mnie wykancza ..!!!!!!!!!

Pogoda dzis paskudna zimno i leje:36_2_20::36_2_20:
Mama2 - wspolczuje. Moze to faktycznie ten wirus no bo jakby na biako byl uczulony to tak nagle w wczesniej nic. Zreszta sie nie znam. O rany! Oby wsystko sie udlozylo po Twojej mysli. Dobrze, ze lekarz juz wrocil.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
dziewczyny gdyby nie too ze Oliw musze zabrac to bym nigdzie niejechala....jakos tak mi dziwnie bez M jechac ehh a tak sie wygrazalam....on wczoraj caly dzien z Ola i rozmawial do niej zeby mowila mamie zeby szybko wracala....

No wlasnie pani wygrazalska!!! Ale ja tez tak mm ponarzekam a jak co do czego to tego moejgo M bym niegdy nie opuszczala :-)
Ja tez sie zastanawiam nad lotem do Polski. Tate chce odwiedzic, bo on sam w domu zostal, reszta na wakacjach. Zobacze, bo spotkac sie bardzo chce ale do Polski jakos niekoniecznie, bo jak zwykle duzo kasy pojdzie a nie wypoczniemy, bo bedzie latanie po ludziach i kombinowac wsyzstko dla malego trzeba, bo samolotem wiec malo co wziasc mozna.

Odnośnik do komentarza

katja79
hej babeczki ja dopiero teraz znalazlam chwilke zeby zajrzec, no wiecie mąz na urlopie wiec ciagle gdzies brykamy potem sprzatalismy mieszkanie i tak sie zeszlo a ja dzisiaj juz normalnie wymiekam próbuje mala przestawic na butle i poprostu masakra pluje mlekiem jak najeta juz nie wiem co robic jak myslicie czy przetrzymac ja na maxa moze wtedy zaskoczy...???kurcze cholera mnie juz bierze i ta nagonka na karmienie piersia nigdy by mi do glowy nie przyszlo ze bede miec takie problemy zeby mala cos wypila z butli a wiem ze im dłuzej je z cyca tym trudniej bedzie ja przestawic.... a nie wyobrazam sobie podawania jej kaszek łzeczka:lup: kurcze dziewczyny ratujcie moze Wam przychodzi do głowy jakis pomysł....

A jaki masz smoczek? Może spróbujesz taki w kształcie piersi? Ja mam takie butelki anatomiczne z Chicco i żeby mleczko leciało, dziecko musi objąć ustami dzyndzelek razem z otoczką.

Odnośnik do komentarza

Jola30
Moj maly je malo jak tak bedzie ja nie wytrzymam psychicznie , co 5 godzin po 60 zdarzy sie po 90 moze chory jakis cholera go wie ,nie wyje wiecej niz codziennie a nawet ciot mnie ,goraczki nie ma a jesc nie chce?

To rzeczywiście nie dużo. A ile pije? Może herbatkami mu się brzuszek zapycha i już na porządne jedzonko (mleczko ha ha) nie ma miejsca?

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Jola30
Moj maly je malo jak tak bedzie ja nie wytrzymam psychicznie , co 5 godzin po 60 zdarzy sie po 90 moze chory jakis cholera go wie ,nie wyje wiecej niz codziennie a nawet ciot mnie ,goraczki nie ma a jesc nie chce?

To rzeczywiście nie dużo. A ile pije? Może herbatkami mu się brzuszek zapycha i już na porządne jedzonko (mleczko ha ha) nie ma miejsca?

Moja Lenka nie wiem, ile by wypiła, to i tak swoje zjeść musi, choćby za parę minut hehe.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Elwira zdjęcia fantastiko :) Zgadzam się z dziewczynami, Adaś wygląda na duużego mężczyznę :) Dumna z Ciebie mamusia :)

u nas deszcz, nici z wyjścia, może się poprawi pogoda. Oby.

Lenka w łóżeczku, bawi się misiami.
Wczoraj ją ważyłam i nie mogłam uwierzyć, że wyszło 7200!! Wprawdzie na wadze domowej, ale margines może być ok. 20 dkg. No podejrzewałam, że waży swoje, ale nie, że tyle. Na razie nie będę jej zagęszczac mleczka na noc, skoro tak ładnie przybiera.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

mama2
a tak pozatym to mam bardzo pogodne dziecko, bardzo duzo sie smieje zasypia bez problemu i odrazu..ale chyba juz kuma ze jest w łozeczku i ok 23.00 jeczy i musze go wziasc do siebie i ta juz cala noc jest nam bardzo ciasno bo dzis w nocy kulał sie z boku na brzuszek i z plecków na boki ..:)))

Oj to musi byc Wam wesolo tak rezem wz kulajacym sie Maksikiem :-) Ale zima na pewno nie zmarzniecie jak sie tak wszscy przytulicie :-)
MOj Maksio sie jeszcze nie kula.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...