Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Olenka w dzien sama potrafi zasnac ale spi po pol godz dwa razy dziennie nawet na podworku juz tak dlugo niespi:what: a to kilka fotek z czasu kiedy mnie niebylo
no i Ola juz spi pewnie kolo polnocy dam jej cyca jak bede zmieniac pieluche wczoraj tak zrobilam i potem spala do 7 godzinke zemna pogadala a jak zaczela mialczec to sru do lozeczka i pokrecila sie trosze i zasnela pobudka ostateczna o 9.30
na zdjeciach to moja siostra moja bratanica oczywiscie Oliweczka Olenka w wozku i ja :) a Ola juz sie obudzila zdjecia tak dlugo sie wczytuja spala pol godz.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Witam dziewczyny widze ze wspominacie porod ehh ja to nawet niemysle o swoim koszmarze... A co do masazu szyjki to cieszcie sie ze mialyscie i pomogl ja blagalam o masaz o znieczulenie o cesarke o cokolwiek bylo mozna a i nic zostawiali mnie sama sobie dwa razy dostalam morfine ktora dzialala na 2 godz to przynajmniej tyle mialam na zregenerowanie sil a wiadomo ze to narkotyk i moglo dziecku albo mnie zaszkodzic.a co do cc to tym w pl zazdroszcze bo korcze przynajmniej jakies decyzje byly u was podejmowane bo u mnie co 52 godz w bolu i znieczulenie ktore niezadzialalo moze gdyby wczesniej mi podali to by podzialalo a tak to gowno.jednym slowem ciesze sie ze mam to za soba i tyle.i napewno juz tu nigdy niebede rodzic!!!!!!!!

A tak z nowosci to olenka jakas marudna a mi sie wydaje ze brzuszek ja boli bo czestotliwosc kupki sie zwiekszyla i taka zadka i pod zielonkawy kolor podchodzi...u mnie kiepsko z apatytem :( i niewiem juz co robic :( zeby jesc a i wlosy mi wypadaja garsciami :( dlatego obcinam.

mama2curon co to za ludzie ?? jak mogli cie zostawić sama....buziak dla Ciebie za to co przeżyłaś byłaś silna podziwiam

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

elwira
Wiecie nie wiedziałam czy ten chrzest w domu czy w restauracji ale chyba restauracja bo na 12 osób obiad+ciasto i napoje wyjdzie 420zl to chyba nie dużo, jak myślicie? Restauracja sprawdzona wiec wiem ze obiad i ciacho będą smaczne:)

a zdjęcia chcemy zrobić u fotografa bo dziewczynki tez maja takie albumy wiec żeby Adaś tez miał:)

elwirka jak juz pisałam mnie całe chcrzciny w domu kosztowały jakieś 500zł na 14 soób dorosłych a zdiecia robił chłopak mojej siostry

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2
tak na szybko bo wyjezdzamy do łodzi
Na weselu wpierniczałam suchy chleb z wedlina bo wykluczamcalkiem nabiał maks ma sluzowate kupki i zdarzaja sie nitki krwi moj zaufany lekarz jest na urlopie ale zaraz jak wroci to idziemy do niego narazie przez tel powiedzial zeby nie panikowac i zaden SZPITAL!!![ATTACH]11356[/ATTACH]

[ATTACH]11357[/ATTACH]

[ATTACH]11358[/ATTACH]

[ATTACH]11359[/ATTACH]

co za laska:36_19_2: Twoja mam też super wygląda

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

elwira
Wiecie nie wiedziałam czy ten chrzest w domu czy w restauracji ale chyba restauracja bo na 12 osób obiad+ciasto i napoje wyjdzie 420zl to chyba nie dużo, jak myślicie? Restauracja sprawdzona wiec wiem ze obiad i ciacho będą smaczne:)

a zdjęcia chcemy zrobić u fotografa bo dziewczynki tez maja takie albumy wiec żeby Adaś tez miał:)

420 zł to rzeczywiście bardzo niedużo. Ja miałam pewnie podobne koszty za imprezę w domu :36_19_2:

Odnośnik do komentarza

mama2
tak na szybko bo wyjezdzamy do łodzi
Na weselu wpierniczałam suchy chleb z wedlina bo wykluczamcalkiem nabiał maks ma sluzowate kupki i zdarzaja sie nitki krwi moj zaufany lekarz jest na urlopie ale zaraz jak wroci to idziemy do niego narazie przez tel powiedzial zeby nie panikowac i zaden SZPITAL!!![ATTACH]11356[/ATTACH]

[ATTACH]11357[/ATTACH]

[ATTACH]11358[/ATTACH]

[ATTACH]11359[/ATTACH]

Piękna modelka z naszej Mamy :) A Klaudynka słodziutka jak zawsze.

Odnośnik do komentarza

gunia43
Patka -
Kiedy ona sie urodzila to moja K sie dowiedziala ze jest dziecko do adopcji od corki lekarki z tego szpitala gdzie ja zostawila matka. No i najpierw jezdzili do malej do szpitalaa codziennie ,potem to jakos juz tak szlo ze oni juz z dzieckiem zwiazani emocjonalnie i im sie w nI kolejnosci nalezalo. Tylko dziewczyny dlugo nie odbierala korespondencji, i ciegnelo sie jakos od listopada do lutego.
Jak jestes emocjonalnie z dzieckiem zwiazana a nie czekasz w kolejce to jest szybciej.
A to Patka dla Ciebie fotka malej (uwielbiam ja, choc nie wszystkie dzieci lubie musze przyznac):
[ATTACH]11323[/ATTACH]

Oki. Spadam bo M juz chrapie na sofie a mielismy spedzic razem wieczor.

Sama słodycz, jak mozna zostawić wlasne dziecko????

Gunia nie kumam sytuacji z Twoja siostrą. Skad wiadomo ze ma świńską grypę, i niby jak ja ma wyleczyć nie wychodząc z domu??? O co chodzi??

Odnośnik do komentarza

mama2corun
mama2
[attach]11352[/attach]

[attach]11353[/attach]

[attach]11354[/attach]

[attach]11355[/attach]

o je ale sliczne zdjecia!!!!
mama a wy z Klaudusia obie sukieneczki w kropeczki slicznie i twoja mama piekna zadbana kobieta i taka promienna szczesliwa to widac
ehh Olenka marudna naprawde ma biegunke no i co mam z tym zrobic...jak tu jak w Angli powiedza ze tak ma byc :comp_ihate: makabra!!!
Guniu dziekuje za kaplement :* jestes kochana :)

Może to po czymś co zjadłaś??

Odnośnik do komentarza

jola22
O losie w końcu dobrnęłam do końca.

Moja niuńka już dawno śpi a my z M przed TV siedzimy.
Dziś kupiłam w końcu nosidełko dla Julci........super sprawa tylko Julcia jest trochę zszokowana jak jest w środku.
Zamieszczam linka.
Tomy Premier detachable carrier - Black : mothercare

no to juz we 3 mamy takie samo :) tyle tylko ze jakos nie potrafie się przemóc zeby nosic w nim Mlodego :/

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Olenka w dzien sama potrafi zasnac ale spi po pol godz dwa razy dziennie nawet na podworku juz tak dlugo niespi:what: a to kilka fotek z czasu kiedy mnie niebylo
no i Ola juz spi pewnie kolo polnocy dam jej cyca jak bede zmieniac pieluche wczoraj tak zrobilam i potem spala do 7 godzinke zemna pogadala a jak zaczela mialczec to sru do lozeczka i pokrecila sie trosze i zasnela pobudka ostateczna o 9.30
na zdjeciach to moja siostra moja bratanica oczywiscie Oliweczka Olenka w wozku i ja :) a Ola juz sie obudzila zdjecia tak dlugo sie wczytuja spala pol godz.

śliczne dzieciaczki i mamuśki niczego sobie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2
tak na szybko bo wyjezdzamy do łodzi
Na weselu wpierniczałam suchy chleb z wedlina bo wykluczamcalkiem nabiał maks ma sluzowate kupki i zdarzaja sie nitki krwi moj zaufany lekarz jest na urlopie ale zaraz jak wroci to idziemy do niego narazie przez tel powiedzial zeby nie panikowac i zaden SZPITAL!!![ATTACH]11356[/ATTACH]

[ATTACH]11357[/ATTACH]

[ATTACH]11358[/ATTACH]

[ATTACH]11359[/ATTACH]

Dobrze, że masz takiego któremu możesz zaufać, na pewno coś zaradzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...