Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

gunia43
elwira
Witam mamuśki:)

Daffodil
foty rewelacja , laska z ciebie........ a Kuba śliczniutki i jak sie zmienił:)

Sylwiatoja super fotki ta z wiatraczkiem niezły klimacik:)

Patka jak ci sie udało tak Tosie uchwycić na zdjęciu, piękna fota

zazdroszczę wam ze wasze dzieciaczki lubią mate Adaś jej nie znosi a na leżaczku tylko bez zabawek bo ma takiego ptaszka który jak pociągnie sie grzechotkę obraca sie i kiedy o łapie grzechotkę a ptaszek nic to on najpierw krzyczy a później płacze ale takimi krokodylimi łzami ze szok
Nie wiem czemu ale Makiso w lezaczku tez bez zabawek. Jak mu zakladam taki palak z zabawkami to 5 minut sw nie powali a potem sie denerwuje i mialczy. Zjedme -znow jest ok. Nie weim o co chodzi. Inne zabawki i w innych miejscach lubi.

Własnie odnoścnie tych zabawek, to małemu też taki pałączk zakładam do łóżeczka z 3 zabawkami, i na początku się bawi a potem denerwuje i wygląda to jakby krzyczał na tez zabawki:)

http://s2.pierwszezabki.pl/020/020364980.png?7448
http://s4.suwaczek.com/200905221562.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
dziewczyny, czy wasze dzieci tez juz pchaja wszystko do buzi? Tosia lapie moja bluzke i do buzi, zabawki na lezaczku ciagnie do buzi tak dlugo az rzepy puszcza i odczepi z palaka. mam gotowac te zabawki? martwie sie, ze jais syfow sie nalyka, to chyba jeszcze za wczesnie na uodparnianie dziecka?

moja gryziaczek pach do buzi ja go wygotowałam i palnuje gotowac co jakiś czas
pcha też rączki a myslisz że na rączkach nie ma bakteri?? pewnie sa

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
jola22

Tutaj na każdym kroku mówi się o antykoncepcji......Zaraz po porodzie położna mi suszyła głowę (czy już wybrałam jak chce się zabezpieczyć) i Health Visytor też.
Poszłam z Julcią na szczepionkę to najpierw pielęgniarka a potem lekarz mnie męczył o to jak się chcę zabezpieczać - tu to normalka:36_2_11:

a tutaj to tylko czekają żeby było jak najwiecej dzieci i porodów naturalnych za wszelką cene

dokadnie, kolezanka tydzien temu urodzila synka, 2 dni trzymali ja bez wód plodowych, z bólami krzyżowymi, w końcu oksytocyna zadzialala ale dziecku pomógl wyjśc lekarz nacickajac na brzuch. Tydzień siedzieli w szpitalu, bo Marcel dostawal antybiotyki - takie niby na wszelki wypadek.

lutka mi też lekarz nacisnoł na brzuch

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

elwira
Ewcia Gunia fotki świetne :)

Gunia
jak tak Maksik na basenie dzisiaj ?

Ja w końcu spakowana a przynajmniej tak mi się wydaje, jutro w nocy w drogę:)

Ewcia Daffodil ile płaciłyście jeśli robiłyście zdjęcia u fotografa na chrzcie i ile tak około kosztował was chrzest -obiad itd ?

elwirka zdiecia robił chłopak mojej siostry a cały chcrzest (biad, ciasto, lody, sałatki , soki i inne) jakieś 500zł najdrożej chyba obiad na 14 osób dorosłych

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Ewciaa
gunia43
Basen zaliczony. Maksik spisal sie super:cherli3:. Raz tylko mi sie rozplakal i to na koniec, kiedy wsadzialam go do fotelika samochodowego i zdarzyl sie od razu dwa razy zaniesc. Musialam mu dmuchac w buzie. Ech. Ale jakos dobrze to nawet znioslam:joga:. Zreszta on tez jkos szybko doszedl do siebie i rzucal usmiechami po chwili. Poza tym byla ze mna kolezanka i moglam sobie troche poplywac. Generalnie bylo super. Maks w samochodzie padl jak kawka. Okazalo sie, ze lubi jezdzic :-):smile_move:

Nawet przy karmieniu przed snem zamiast jesc strzelal usmiechami az w koncu rozesmial sie do mnie na glos jak wariat!!!! :36_2_15:Hmmmm.
Zamieszczam zdjecie mojego dotlenionego do bolu dziecka:
[ATTACH]11274[/ATTACH]

Gu nia a jak z temperatura wody ?? taka jak dla dorosłych ??? bo ja też chce iśc z mała

a Maksik dzielny chłopczyk BRAWO ślicznie wygląda
temperatura zwykla, bo ja nanormalny basen z nim poszlam. Ale moczyl tylko nozki. Woda jednak byla moim zdaniem zbyt zimna dla takiego dzieciaczka. Bardzo mu sie podobalo.

a co sądzieci o basenie otwartym ???

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
lutka
Ewciaa

a tutaj to tylko czekają żeby było jak najwiecej dzieci i porodów naturalnych za wszelką cene

dokadnie, kolezanka tydzien temu urodzila synka, 2 dni trzymali ja bez wód plodowych, z bólami krzyżowymi, w końcu oksytocyna zadzialala ale dziecku pomógl wyjśc lekarz nacickajac na brzuch. Tydzień siedzieli w szpitalu, bo Marcel dostawal antybiotyki - takie niby na wszelki wypadek.

ja dostalam 5 jednostek oksytocyny, zanim zrobili mi cesarke. i to wlasciwie moj M razem z polozna ublagali lekarza.

a nie mialam okazji wam napisac, bylam u gina ostatnio, tego, ktory mial dyzur przy porodzie (bo jak cos spartolil, to niech teraz swoje bledy naprawia) i dowiedzialam sie, ze te badania postepu rozwarcia tak potwornie bolaly, bo robili mi za kazdym razem masaz szyjki macicy! i nie uprzedzili mnie. wscieklam sie, potraktowali mnie jak przedmiot. zupelnie inaczej podchodzilabym do tego bolu, gdybym sie nastawila i wiedziala o co chodzi. a tak bylam w szoku, ze zwykle badanie ginekologiczne a tak potwornie boli

patka wiem jaki to ból tez miałam masarz szyjki....okropne uczucie

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
Daffodil

Ja też dołączam się do gratulacji dla Tosieńki.

Ewcia śliczne letnie zdjęcie w avatarku.

to zdiecie z wesela....ah jakbym poszła na wesele jeszcze...ale niesety moja kuznka odwołała wesele i następne mamy dopiero 17 pażdziernika

dawaj ploteczki, czemu odwolane???

ona ma 19 lat i wapdła z chłopakiem urodziła synka w styczniu ślub miał być 4 września ale chłopak (ma 21 lat) znalazł sobie inna panne i zostawił ich, chce dawać na utrzymanie małego i tyle

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

lutka
pat-k
lutka

dokadnie, kolezanka tydzien temu urodzila synka, 2 dni trzymali ja bez wód plodowych, z bólami krzyżowymi, w końcu oksytocyna zadzialala ale dziecku pomógl wyjśc lekarz nacickajac na brzuch. Tydzień siedzieli w szpitalu, bo Marcel dostawal antybiotyki - takie niby na wszelki wypadek.

ja dostalam 5 jednostek oksytocyny, zanim zrobili mi cesarke. i to wlasciwie moj M razem z polozna ublagali lekarza.

a nie mialam okazji wam napisac, bylam u gina ostatnio, tego, ktory mial dyzur przy porodzie (bo jak cos spartolil, to niech teraz swoje bledy naprawia) i dowiedzialam sie, ze te badania postepu rozwarcia tak potwornie bolaly, bo robili mi za kazdym razem masaz szyjki macicy! i nie uprzedzili mnie. wscieklam sie, potraktowali mnie jak przedmiot. zupelnie inaczej podchodzilabym do tego bolu, gdybym sie nastawila i wiedziala o co chodzi. a tak bylam w szoku, ze zwykle badanie ginekologiczne a tak potwornie boli

no i ja mam podejrzenie,ze mi zrobili masaż. Jak mialam 9 cm lekarz zapytał czy moze mnie zbadac na skurczu, pozwoliłam. No i nie wytrzymalam bolu błagajac zeby przestał.

Kilka dni po porodzie M powiedział, ze słyszał jak ordynator mowil ze trzeba TO przyspieszyć bo kolejka się robi.

to napewno masarz

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
to i ja WAS witam mamusie!!zaganiane ostatnie dni, więc tylko podczytywałam co u was. my spakowaliśmy rodzinkę i przyjechaliśmy do teściów odpoczywać.mieszkają ok60km. od trójmiasta, pod laskiem, więc idealne miejsce dla nas;-)bianeczka szczęśliwa a i Celinka na zadowoloną wygląda;-)ja pewnie najmniej bo uwagi w stylu za zimno, za ciepło, świeci nie świeci, wieje, nie wieje itp. z lekka mnie wykańczają!!no ale to urlopik więc nie narzekam;-))
Ewcia- cudowne zdjęcia Twojej ZUZI!!!!!a co do mieszkanka, to też jesteśmy na etapie kupna nowego - i sprzedaży starego i wiem,że to trudne sprawy, ale warte wszystkiego. więc oby WAm się wszystko powoli udało!
Daffodils- I ja cię witam jako nowa mamusia, chociaż ty możesz pamiętać mój pierwszy debiut u Was;-)Ija się cieszę,że urlopik Wasz tak udany. chyba grunt to dobre nastawienie rodziców i jak widać z maluchami można wszystko!my jak kupiliśmy nosidło to co raz więcej zwiedzamy- ostatnio zaliczyliśmy Latarnie morską w Rozewiu i było fajnie!
Mama2- faktycznie pediatra do d..y, nie potrzebnie was stresuje!!!a wiadomo,że my mamusie reagujemy zbyt emocjonalnie i gwałtownie i nie można nam mówić głupot które Nas stresują. i jeszcze powinnaś jej coś przygadać!bo tu chodzi o zdrowie twojego Maksa!
Gunia- super zdjęcia maksia, on chyba zawsze jest uśmiechnięty prawda?a wiadomość o Twojej siostrze powalająca. oby to nie było to!!!trzymam kciuki bo brzmi groźnie!!!
Patka- podziwiam decyzję o adopcji!to wymaga dużej odwagi;-) moja kuzynka, która ma swojego synka- teraz 5 letniego, adoptowała małego Adasia, czym zaskoczyła całą naszą rodzinę! nie muszę pewnie pisać że pozytywnie. uznali z mężem że dostali coś cudownego od życia więc pora się za to odwdzięczyć!
Mama2corun- nie miałam chyba okazji się z tobą przywitać jeszcze;-)przykro mi,że twój upragniony wyjazd się przesuwa. no i tęsknota za oliwką;-)dobrze,że jej tam dobrze!powodzonka!
Jolu30, albo ja ślepa albo nic nie doczytałam o Nikusiu. czy mu lepiej choć ciut?- doczytam i napiszę jeszcze;-)aaa, czemu piszesz,że seksik rzadko? pytam, bo ja też mam jakieś opory!
Dziewczyny, czy którejś z was też pękła szyjka macicy podczas porodu?bo mi niestety tak i to mi doskwiera teraz- stąd lęk przed seksem...co do prezentu na roczek to pewnie jakaś grająca zabawka- melodyjki to na tym etapie coś fajnego;-)
e2e2- fajnie,że wyrwiesz się z domku!miłej zabawy.a co do śliweczek, to ja też czytałam,że można i że warto;-)
Jolu22- jak pakowanie i przygotowania do przeprowadzki?
Kamidanka- super zdjęcie Lenki w wózeczku;-)co do Bociana, to samo patrzenie nie działa, hihihi;-)
Lutka, dni uciekają, a M. nie długo wraca! oby ci szybko mijały te dni do jego przyjazdu!
Wiki, super że Twoja Majeczka lubi soczki i nowe smaki, dzielna dziewczynka;-)
mam nadzieję,że nic nie pominęłam. gdyby jednak to zaraz dopiszę;-)więc się jeszce chwilę nie żegnam!zamieszczę fotki z wypadu do Latarni jeśli nie macie nic przeciwko;-)

śliczne kobietki wszytskie trzy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
gunia43
Ewciaa

Gu nia a jak z temperatura wody ?? taka jak dla dorosłych ??? bo ja też chce iśc z mała

a Maksik dzielny chłopczyk BRAWO ślicznie wygląda
temperatura zwykla, bo ja nanormalny basen z nim poszlam. Ale moczyl tylko nozki. Woda jednak byla moim zdaniem zbyt zimna dla takiego dzieciaczka. Bardzo mu sie podobalo.

a co sądzieci o basenie otwartym ???
Ja bylam na otwartym. Mysle ze ok tylko musisz wybrac basen na ktorym jest czysto i woda jest w brodziku ciepla. Na tym gdzie ja bylam tak bylo bo brodzik plytki wiec woda rach ciach sie nagrzala od slonca. Pozy tym jest tam mnostwo duzych drzew ze jest sie gdzie rozlozyc z takim maluszkiem, zeby sie nie nagrzal. Maksik ma sie dobrze i spal mi dwa razy tyle ze szok. Za pierwszym razem spal od 21.30 do 8.00 jednym ciurkiem a za drugim juz ciut gorzej ale tez od 21.00 do 4.00 a potem jeszcze do 8.00. Naprawde polecam. Gdybym mialam pampersy do kapieli to bym z nim sprobowala poplywac ale niestety nie mialam gdzie kupic. Pojade do reala to sie zaopatrze.

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Daffodil
Kamidianka

Świetna mamusia i synuś :D
Kolor włosów masz soczysty i głęboki i ładne włosy :)

Chyba niedługo wrócę do blondu, bo mnie M. podpuszcza :) A niech się nacieszy, zanim całkiem wyłysieję :36_33_15:

Ciekawa jestem, jak będziesz wyglądała w blondzie :)

W galerii mam parę zdjęć ze ślubu, to możesz zerknąć :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...