Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

elwira
Dziewczyny ale mam Kochanego TATE, wlasnie do mie zadzwonil ze bilety ktore juz kupilismy na Swieta z jego karty to prezent dla nas:love_pack:.......... duzo kasy na to poszło i szczerz to az mi glupio nie oddawac mu tych pieniedzi ale jak to oddam to sie obrazi i co tu robić

Wspaniały tata, wspaniały prezent :) Nic, tylko się cieszyć i dziękować :)

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

lutka
pat-k
lutka

Zuzia jest po prostu przesliczna, i pieknie zasliniona :) Ewus widzę ze Zuzia sciskajac piastki chowa do środka kciuka - wyjmuj go na zewnatrz troszkę masujac. Pediatra szymkowi tak kazal robić.

Tosia tez kciuka zaciska jak ssie piastke. a dlaczego masowac?? krazenie?

nie nie, to cos związanego z napięciem i nerwami.

To objaw napięcia mięśniowego, trzeba masować, żeby rozluźniać uchwyt i prowokować naturalną postawę.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Patka -
Kiedy ona sie urodzila to moja K sie dowiedziala ze jest dziecko do adopcji od corki lekarki z tego szpitala gdzie ja zostawila matka. No i najpierw jezdzili do malej do szpitalaa codziennie ,potem to jakos juz tak szlo ze oni juz z dzieckiem zwiazani emocjonalnie i im sie w nI kolejnosci nalezalo. Tylko dziewczyny dlugo nie odbierala korespondencji, i ciegnelo sie jakos od listopada do lutego.
Jak jestes emocjonalnie z dzieckiem zwiazana a nie czekasz w kolejce to jest szybciej.
A to Patka dla Ciebie fotka malej (uwielbiam ja, choc nie wszystkie dzieci lubie musze przyznac):
[ATTACH]11323[/ATTACH]

Oki. Spadam bo M juz chrapie na sofie a mielismy spedzic razem wieczor.

Przepiękny aniołeczek :)
Mój też chrapie i także mieliśmy razem spędzić wieczór :D
Ale zaraz go wybudzę :D

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

jola22
O losie w końcu dobrnęłam do końca.

Moja niuńka już dawno śpi a my z M przed TV siedzimy.
Dziś kupiłam w końcu nosidełko dla Julci........super sprawa tylko Julcia jest trochę zszokowana jak jest w środku.
Zamieszczam linka.
Tomy Premier detachable carrier - Black : mothercare

Wygląda nieźle, ale ja zdecydowałam sie na chustę. Co z tego, skoro mała zdecydowała inaczej hehe.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
To ja Was teraz pomęczę zdjęciami :)
Mam ponad 600, więc cieszcie się, że wszystkich nie wklejam :hahaha:

[ATTACH]11327[/ATTACH] [ATTACH]11328[/ATTACH] [ATTACH]11329[/ATTACH] [ATTACH]11330[/ATTACH] [ATTACH]11331[/ATTACH]

Daffodil przede wszystkim fajnie, że już jesteś :)
Fotki świetne, widać, że wypoczęta mamusia i Kubuś :)
Kubuś na drobnego chłopca wygląda podług mojej Lenki, ile wazy?

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
to i ja WAS witam mamusie!!zaganiane ostatnie dni, więc tylko podczytywałam co u was. my spakowaliśmy rodzinkę i przyjechaliśmy do teściów odpoczywać.mieszkają ok60km. od trójmiasta, pod laskiem, więc idealne miejsce dla nas;-)bianeczka szczęśliwa a i Celinka na zadowoloną wygląda;-)ja pewnie najmniej bo uwagi w stylu za zimno, za ciepło, świeci nie świeci, wieje, nie wieje itp. z lekka mnie wykańczają!!no ale to urlopik więc nie narzekam;-))
Ewcia- cudowne zdjęcia Twojej ZUZI!!!!!a co do mieszkanka, to też jesteśmy na etapie kupna nowego - i sprzedaży starego i wiem,że to trudne sprawy, ale warte wszystkiego. więc oby WAm się wszystko powoli udało!
Daffodils- I ja cię witam jako nowa mamusia, chociaż ty możesz pamiętać mój pierwszy debiut u Was;-)Ija się cieszę,że urlopik Wasz tak udany. chyba grunt to dobre nastawienie rodziców i jak widać z maluchami można wszystko!my jak kupiliśmy nosidło to co raz więcej zwiedzamy- ostatnio zaliczyliśmy Latarnie morską w Rozewiu i było fajnie!
Mama2- faktycznie pediatra do d..y, nie potrzebnie was stresuje!!!a wiadomo,że my mamusie reagujemy zbyt emocjonalnie i gwałtownie i nie można nam mówić głupot które Nas stresują. i jeszcze powinnaś jej coś przygadać!bo tu chodzi o zdrowie twojego Maksa!
Gunia- super zdjęcia maksia, on chyba zawsze jest uśmiechnięty prawda?a wiadomość o Twojej siostrze powalająca. oby to nie było to!!!trzymam kciuki bo brzmi groźnie!!!
Patka- podziwiam decyzję o adopcji!to wymaga dużej odwagi;-) moja kuzynka, która ma swojego synka- teraz 5 letniego, adoptowała małego Adasia, czym zaskoczyła całą naszą rodzinę! nie muszę pewnie pisać że pozytywnie. uznali z mężem że dostali coś cudownego od życia więc pora się za to odwdzięczyć!
Mama2corun- nie miałam chyba okazji się z tobą przywitać jeszcze;-)przykro mi,że twój upragniony wyjazd się przesuwa. no i tęsknota za oliwką;-)dobrze,że jej tam dobrze!powodzonka!
Jolu30, albo ja ślepa albo nic nie doczytałam o Nikusiu. czy mu lepiej choć ciut?- doczytam i napiszę jeszcze;-)aaa, czemu piszesz,że seksik rzadko? pytam, bo ja też mam jakieś opory!
Dziewczyny, czy którejś z was też pękła szyjka macicy podczas porodu?bo mi niestety tak i to mi doskwiera teraz- stąd lęk przed seksem...co do prezentu na roczek to pewnie jakaś grająca zabawka- melodyjki to na tym etapie coś fajnego;-)
e2e2- fajnie,że wyrwiesz się z domku!miłej zabawy.a co do śliweczek, to ja też czytałam,że można i że warto;-)
Jolu22- jak pakowanie i przygotowania do przeprowadzki?
Kamidanka- super zdjęcie Lenki w wózeczku;-)co do Bociana, to samo patrzenie nie działa, hihihi;-)
Lutka, dni uciekają, a M. nie długo wraca! oby ci szybko mijały te dni do jego przyjazdu!
Wiki, super że Twoja Majeczka lubi soczki i nowe smaki, dzielna dziewczynka;-)
mam nadzieję,że nic nie pominęłam. gdyby jednak to zaraz dopiszę;-)więc się jeszce chwilę nie żegnam!zamieszczę fotki z wypadu do Latarni jeśli nie macie nic przeciwko;-)

Wszystkie trzy kobietki urocze :)

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
to i ja WAS witam mamusie!!zaganiane ostatnie dni, więc tylko podczytywałam co u was. my spakowaliśmy rodzinkę i przyjechaliśmy do teściów odpoczywać.mieszkają ok60km. od trójmiasta, pod laskiem, więc idealne miejsce dla nas;-)bianeczka szczęśliwa a i Celinka na zadowoloną wygląda;-)ja pewnie najmniej bo uwagi w stylu za zimno, za ciepło, świeci nie świeci, wieje, nie wieje itp. z lekka mnie wykańczają!!no ale to urlopik więc nie narzekam;-))
Ewcia- cudowne zdjęcia Twojej ZUZI!!!!!a co do mieszkanka, to też jesteśmy na etapie kupna nowego - i sprzedaży starego i wiem,że to trudne sprawy, ale warte wszystkiego. więc oby WAm się wszystko powoli udało!
Daffodils- I ja cię witam jako nowa mamusia, chociaż ty możesz pamiętać mój pierwszy debiut u Was;-)Ija się cieszę,że urlopik Wasz tak udany. chyba grunt to dobre nastawienie rodziców i jak widać z maluchami można wszystko!my jak kupiliśmy nosidło to co raz więcej zwiedzamy- ostatnio zaliczyliśmy Latarnie morską w Rozewiu i było fajnie!
Mama2- faktycznie pediatra do d..y, nie potrzebnie was stresuje!!!a wiadomo,że my mamusie reagujemy zbyt emocjonalnie i gwałtownie i nie można nam mówić głupot które Nas stresują. i jeszcze powinnaś jej coś przygadać!bo tu chodzi o zdrowie twojego Maksa!
Gunia- super zdjęcia maksia, on chyba zawsze jest uśmiechnięty prawda?a wiadomość o Twojej siostrze powalająca. oby to nie było to!!!trzymam kciuki bo brzmi groźnie!!!
Patka- podziwiam decyzję o adopcji!to wymaga dużej odwagi;-) moja kuzynka, która ma swojego synka- teraz 5 letniego, adoptowała małego Adasia, czym zaskoczyła całą naszą rodzinę! nie muszę pewnie pisać że pozytywnie. uznali z mężem że dostali coś cudownego od życia więc pora się za to odwdzięczyć!
Mama2corun- nie miałam chyba okazji się z tobą przywitać jeszcze;-)przykro mi,że twój upragniony wyjazd się przesuwa. no i tęsknota za oliwką;-)dobrze,że jej tam dobrze!powodzonka!
Jolu30, albo ja ślepa albo nic nie doczytałam o Nikusiu. czy mu lepiej choć ciut?- doczytam i napiszę jeszcze;-)aaa, czemu piszesz,że seksik rzadko? pytam, bo ja też mam jakieś opory!
Dziewczyny, czy którejś z was też pękła szyjka macicy podczas porodu?bo mi niestety tak i to mi doskwiera teraz- stąd lęk przed seksem...co do prezentu na roczek to pewnie jakaś grająca zabawka- melodyjki to na tym etapie coś fajnego;-)
e2e2- fajnie,że wyrwiesz się z domku!miłej zabawy.a co do śliweczek, to ja też czytałam,że można i że warto;-)
Jolu22- jak pakowanie i przygotowania do przeprowadzki?
Kamidanka- super zdjęcie Lenki w wózeczku;-)co do Bociana, to samo patrzenie nie działa, hihihi;-)
Lutka, dni uciekają, a M. nie długo wraca! oby ci szybko mijały te dni do jego przyjazdu!
Wiki, super że Twoja Majeczka lubi soczki i nowe smaki, dzielna dziewczynka;-)
mam nadzieję,że nic nie pominęłam. gdyby jednak to zaraz dopiszę;-)więc się jeszce chwilę nie żegnam!zamieszczę fotki z wypadu do Latarni jeśli nie macie nic przeciwko;-)

Śliczne masz córunie. Absolutnie nie mamy nic przeciwko takim zdjęciom :)

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Daffodil
To ja Was teraz pomęczę zdjęciami :)
Mam ponad 600, więc cieszcie się, że wszystkich nie wklejam :hahaha:

[ATTACH]11327[/ATTACH] [ATTACH]11328[/ATTACH] [ATTACH]11329[/ATTACH] [ATTACH]11330[/ATTACH] [ATTACH]11331[/ATTACH]

Daffodil przede wszystkim fajnie, że już jesteś :)
Fotki świetne, widać, że wypoczęta mamusia i Kubuś :)
Kubuś na drobnego chłopca wygląda podług mojej Lenki, ile wazy?

Tak, do wagi ciężkiej to on nie należy :) Tyje ładnie, bo przez pierwsze dwa miesiące przytył trochę ponad 2 kg, a ponoć przy cycu, to sporo. W trzecim miesiącu trochę zwolnił. Wzrostowo jest przy 70 centylu, a wagowo w okolicach 30, więc jest dość długi i szczupły :) Przyznam się, że nie wiem ile waży teraz, bo ostatnio u lekarza byliśmy miesiąc temu, a na kolejne szczepienie zapisałam się dopiero na czwartek za dwa tygodnie, bo teraz prawdopodobnie pojedziemy do moich rodziców. Ostatnio ważył 5,5 kg.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Kamidianka
Daffodil
[attach]11332[/attach] [attach]11333[/attach] [attach]11334[/attach] [attach]11335[/attach] [attach]11336[/attach]

Świetna mamusia i synuś :D
Kolor włosów masz soczysty i głęboki i ładne włosy :)

Chyba niedługo wrócę do blondu, bo mnie M. podpuszcza :) A niech się nacieszy, zanim całkiem wyłysieję :36_33_15:

Ciekawa jestem, jak będziesz wyglądała w blondzie :)

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

to ja chyba dzisiaj pierwsza sie witam :)

Daffodil wspaniale foteczki. widac, ze na prawde super czas spedziliscie. Kubus na kocyku taki zrelaksowany :)) i dal Ci ksiazke poczytac
zdjecie stopek w foteliku kapitalne :D

fajna kiecke masz ta czerwona

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
Patka -
Kiedy ona sie urodzila to moja K sie dowiedziala ze jest dziecko do adopcji od corki lekarki z tego szpitala gdzie ja zostawila matka. No i najpierw jezdzili do malej do szpitalaa codziennie ,potem to jakos juz tak szlo ze oni juz z dzieckiem zwiazani emocjonalnie i im sie w nI kolejnosci nalezalo. Tylko dziewczyny dlugo nie odbierala korespondencji, i ciegnelo sie jakos od listopada do lutego.
Jak jestes emocjonalnie z dzieckiem zwiazana a nie czekasz w kolejce to jest szybciej.
A to Patka dla Ciebie fotka malej (uwielbiam ja, choc nie wszystkie dzieci lubie musze przyznac):
[ATTACH]11323[/ATTACH]

Oki. Spadam bo M juz chrapie na sofie a mielismy spedzic razem wieczor.

jak wspaniale, ze tak sie stalo. Malenka miala duzo szczescia. 4 miesiace czekania to niewiele, choc na pewno byly ciezkie.
Sliczna jest :) ma takie pogodne, szczesliwe oczka

Dzieki Gunia za tego posta

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jola30
Wiki20pl
Jola30
Daffodils ja mu juz soczek daje od dawna ale po 2 lyzeczki a dzis to pozwolilam napic sie kupnego do syta az sie uszy czesly tak smakowal.

Wyczytałam w poradniku ze 4 miesięcznemu dziecko mozna podawac 100ml soczku dziennie, więc skora Maja ma 3 miesiace to ja jej podaje 50 ml i wszystko jest ok :Śmiech:

wiki ty juz inne zeczy tez podajesz prawda?
A jesli chodzi o Majke ona jest troszke tluscoszkiem bo tak na zdjeciach sie wydaje ,ile wazy?

No jakos tak strasznie duzo nie waży bo około 6 kg, ale dokładnie nie wiem

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Daffodil
Kamidianka

Świetna mamusia i synuś :D
Kolor włosów masz soczysty i głęboki i ładne włosy :)

Chyba niedługo wrócę do blondu, bo mnie M. podpuszcza :) A niech się nacieszy, zanim całkiem wyłysieję :36_33_15:

Ciekawa jestem, jak będziesz wyglądała w blondzie :)

Daffo ma na pewno w galerii fotki w blond wlosach :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
pat-k
Daffodil
Dziewuszki moje kochane, ale ja się za Wami stęskniłam :)

Witam się po prawie dwutygodniowej nieobecności. Szybciutko napiszę co u nas i przejrzę parę ostatnich stron, bo wszystkich zaległości z całą pewnością nie dam rady nadrobić, nawet nie będę próbować :)
Było suuuper, odpoczęliśmy sobie. Myślałam, że przy takim małym dziecku się nie da, a tu proszę :) Wychodziliśmy rano, a wracaliśmy do pokoju dopiero wieczorem. Cały czas spacerowaliśmy, więc Kuba bardzo dużo spał w wózku.
Z takich nowych umiejętności, to rozgadał się nam chłopak. Nadaje od 6 rano do wieczora i to tak głośno, że uszy puchną :temperature: Cały czas jesteśmy tylko na cycku, ale Kubek ma już za sobą lizanie nektarynki :) Wiem, dziwny owoc na pierwsze próby, ale tak się wpatrywał jak się obżerałam, że dałam mu spróbować :) Dziecko było zachwycone, więc obiecałam sobie, że jak tylko skończy 4 miesiące, to zaczynamy wprowadzać nowości. Nie będę na pewno pół roku czekać, bo już się nie mogę doczekać, aż mnie skręca :) A jutro mu kupię jakąś herbatkę, żeby czegoś nowego spróbował. Jaką polecacie?
Poza tym dziecko mi się rozleniwiło, jeśli chodzi o podnoszenie głowy :comp_ihate: Przebiera nogami, jakby chciał raczkować i ryje nosem po ziemi echhh. Ćwiczę go parę razy dziennie, ale coś mu się nie chce.
Podsumowując, polecam takie wakacje każdemu :) Nam (mnie i M.) też dobrze zrobiły, fajnie tak dużo czasu razem spędzić, na zupełnym luzie :36_2_11:
Witam się jeszcze raz i postaram się troszkę nadrobić.
Wrzucę parę zdjęć dzisiaj wieczorem lub jutro, jak już wszystko pozgrywam.

Daffodil witaj :) wspaniale, ze wyjazd sie udal :solar:

i faktycznie Kubus nic a nic nie marudzil? ech, z Tosia to by nie wyszlo. codziennie wieczorem wlacza sie jej marud, gazy, placz, bo nad kupa wieczorna ciezej pracowac etc
a ostatnio w ogole nie znosi wozka, na spacerach m niesie ja w nosidle a ja obok prowadze pusty wozek

a gdzie byliscie? bo umknelo mi...

Rabka.

Tez byłam w Rabce, ale to jeszcze na koloniach z podstawówki

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

e2e2
gunia43
mama2
Gunia jaki on opalony i duzy !!słodziaczek jden

On sie juz opalnoy urodzil!!! Ja wygladalam przy nim jak inna rasa ;-) Dzisiaj nadrobilam lekko i nikt mnie juz nie posadzi, ze dziecko ukradlam ;-)

Ja każdemu zazdroszcze opalenizny,ja niestety nie mogę się opalać bo mam chorą skórę a do tego uczulenie na słońce!!!No cóż nikt nie jest doskonały!Jak troszkę dłóżej posiedzę na słońcu to mam później krosty jak przy oparzeniu pokrzywą tylko swędzą trzy razy bardziej!!!ale cóż robić z dzieckiem nie pójść na spacer.
Wspolczuje takiej przypadlosci. Nie raz mialam wysypke od slonca. Kiedys nad polskim morzem prawie zepsula mi urlop. Caly dekold i szyje mialam obsypana jakby mnie wlasnie pokrzywa poparzyla. Walczylam z tym 3 tygodnie. Strasznie to swedzialo i wygladalo niezbyt. MOze pij Calcium i bierz Zyrtec (bardzo skuteczny) przed wyjsciem na sonce - mnie pomaga na uczulenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...