Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
co do zabawek mamy takie pianino

FISHER PRICE PIANINKO -ZABAWKA 2 W 1!!STOJACZEK (705166647) - Aukcje internetowe Allegro

tylko to jest wybrakowane, bo w moim pod spodem wiszą jeszcze 3 grzechoty w które Mlody zapamietale rabie lapkami. Uwielbia się tym bawić.Staroc co prawda ale jakie to ma znaczenie. WIdziałam na allegro nowsza wersję

o taka

~~organy graj�ce gwiazdki Fisher Price~~ OKAZJA~~ (701424108) - Aukcje internetowe Allegro

no i Szymus w 3 odslonach.

1. Zrysowany pychole
2. Mama lubi mnie stroić
3. Powiem Ci cos w sekrecie :)

DObranoc babeczki :*

Ślicznotek z Szymcia.
Kubek też zawsze podrapany jak nieboskie stworzenie :36_33_15:

Odnośnik do komentarza

lutka
pat-k
Lutka, kochana, jestes po prostu strasznie przemeczona. Po trzecim miesiacu moze przyjsc u mamy kryzys sil, zwlaszcza, ze czesto zbiega sie ze skokiem u dzieci i marudzeniem. U Ciebie do tego dochodzi tesknota za M, problemy ze skorka Szymusia i jeszcze miesiaczka. Bardzo duzo jak na jedna nawet bardzo silna kobiete.
bierz witaminy jakies i magnez.
sciskam cie mocno

a Twoja mama nie moze zostac na kilka godzin z wnusiem? zrobilabys sobie wypad po ciuch jakis albo do kina albo "gdziekolwiek"

Dzis poszlam do knajpki z kolezanką i jej bobasem, moj zostal w domu :D hehe, jak wrociłam to wzięłam go na spacer do apteki po maść na to cos na brzuszku. Tak mi się rozdarl po drodze, ze zawrociłam z dzieckiem w jednej ręce, drugą pchalam wozek i ledwo wyszłam pod górę, bo cholera u zeby gdzies dojść to musze zejśc z góry na której mieszkam. Ale uwaga, nie straciłam cierpliwosci :D

Na prawde jest ok. To był jednodniowy (ok ,15) kryzys.

brawo :) dzielna dziewczyna
takie kryzysy kazdej z nas beda sie zdarzac

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
Jola30
pat-k
hehehe, dziewczyny zajrzyjcie na nasze suwaczki na pierwszej stronie forum hihihi
zdaje sie, ze zaczely odmierzac nasze ciaze od nowa
mam nadzieje, ze to nie jest jakies proroctwo, bo ostatnio mielismy z M seksik bez zabezpieczenia

Patka Ty nic tylk sie seksisz ostatnio tez TY dawalas czadu:8_1_228:diablico jedna

hehe, nooo
nadrabiam 9 msc ciazy i polog
tylko kurcze, miesiaczki niby nie mam, ale plamie co miesiac... ojjj, zeby z tego nie bylo Antosia, bom jeszcze nie gotowa
poza tym drugie dziecko chce adoptowac. z Nepalu np. bo to generalnie dobry narod
Te dzieci sa tam takie biedne. Jak chodzilismy z M po gorach, to przybiegaly do nas i prosily o plastry opatrunkowe, albo, zeby im kupic mleko :/

a mi się nie chce :/ jak z wykle zresztą. Patka skoro plamisz co miesiac to to jest okres, tyle ze skąpy. A moze powinnam powiedzieć Brangelina??? hihi

Odnośnik do komentarza

gunia43
Ja tylko na chwile. MOja siostra wlasnie mi dala znac ze ma swinska grype. Ona mieszka w Brighton i twierdzi, ze dzwonila na infolinie i jej powiedzieli ze ma nie isc do przychodni bo zaraza tylko czekac w domu a ajak jej do tygodnia nie przedzie to dopiero do lekarza. Czegos tu nie rozumiem. Laski w UK, wiecie cos na ten temat???? Strasznie sie martwie. NIe wiem co robic. Ech!:le:

Tak poza tym to maly znow padl o 21.00. Basen mu sluzy! Jeszcze fotki z dzisiaj. Debiut Maksia w spacerowce:
[ATTACH]11321[/ATTACH][ATTACH]11322[/ATTACH]

Elwira szczesliwej drogi. Z tego co pamietam chyba jutro jedziesz.:36_3_15:
Daffodil - Witaj:36_7_8:. Jak bylo. Zreszta pewnie juz pisalas wiec sobie poszukam.

brrrr swinska grypa??

Maksiu juz w spacerowce? rozkladasz na lezaco czy juz na siedzaco? ja marze o tym, zeby juz posadzic mala w soacerowce, ale Stkke za sztywny na lasy a stara poczciwa Inglesina ma opcje spacerowki w bardzo pionowej pozycji, a na to za wczesnie

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jola30
e2e2
pat-k

ja jem sliwki suszone i chce wierzyc, ze Tosia latwiej bedzie kupe robic
nie wiem, czy mozna podawac bezposrednio malcowi

na koko jumbo powiadasz? :D

W tym roku moja przyjaciółka jest w Polsce na wakacjach to sobie jutro pojedziemy na jakieś disko.Tylko ja w roli kierowcy bo i tak nic nie wypije,ale łyso nawet piwa!!!

Szczerze to ja bm sie nawet nie wybierala jak bym sie napic nie mogla i robic za szofera jak wszyscey nabrzdegoleni oj ja juz chyba sie do zadnych imprez nienadaje niechce mi sie dupe rwac stroic pindrzyc i swiecic tylkiem na sali :16_5_42: leniwa jakas jestem zmeczona
JOla30 - jakos Ci sie nie dziwie. Nikus popusci, odpoczniesz to zobaczysz jak wystrzelisz na miasto!!!! Oby pred 40-stka ha, ha!!!!

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ewciaa
lutka
hellloł babeczki

za mna ciężki dzień. zaczęło się wczoraj wieczorem gdy Mlody znowu wydziwal przed snem, rozryczalam się i to mnie trzymało do rana. Szymek po pierwszym nocnym karmieniu nie chcial spać, póxniej obudził się przed 6 i nie spał do 8:30. Wysiadlam psychicznie juz w nocy, ryczałam ze zlości na niego, na siebie ze brak mi cierpliwości, efektem czego poza spuchnietymi powiekami rano, byl brak reakcji na umsiech własnego dziecka:36_2_20:, poczucie zawalenia, i to ze po przeczytaniu porannego smsa od M (bardzo czulego) zadzwonilam do niego, wylalam wiadro pomyj i rzucilam sluchawką nie czekajac na Jego reakcje. A później dostalam okres :/ nigdy nie mialam PSM, zreszta to raczej nie to, tylko zmęczenie.
Póżniej kilka h w pracy bo ojciec wyjechal na wakacje, wiec mimo ze mialam iśc na h, to okazalo się, ze i do banku trzeba, i towar przewieźć do innego sklepu, i benzyne chlopakom do sprzetu, a ruch na drodze i na CPNie ogromny.
Ok 18 gdy przebieralam Młodego zauwazylam ze skora na brzuchu jest coraz gorsza, wręcz byla zaogniona, więc zapakowałam go do samochodu i pojechalam do lekarza. mamy kolejny antybiotyk :/ mozliwe ze znowu jest to grzybek, plesniawka. Bo lekarz widzial Mlodego 2 tyg temu i wtedy miał ladne cialko, a twierdzi ze w tak krotkim czasie alergia pokarmowa nie przybiera takich rozmiarow. Kosmetykow nie zmieniałam, używam wręcz malo, ciuszki prasuję, wszystko przedyskutowalismy.I pytal o kupki, czy nie mial biegunki/sluzu. I raz mial taka kupkę lejąca sie, i nawet wydawało mi się ze pasemko sluzu widzialam. Sam do końca nie jest pewny diagnozy, mamy się za 8 dni stawić na kontrolę.

Ok wygadalam się, mam nadzieje ze nie przynudzilam i sprobuje was nieco nadrobić.

ojej LUTKA buziak dla ciebie Życze duzo cierpliwości ale wiedz że nie jesteś sama bo i mi czasem jej brakuje i zła jestem na siebie i czasami na zuze aż mi wstyd....co do ciałka to mojej pomaga jak smaruje rumiankiem może spróbuj napewno nie zaszkodzi

Lutka tulę mocno. Może poproś kogoś o pomoc, żeby chociaż trochę oddechu złapać.
A co do wysypki, to może spróbuj kąpać Szymka w Oilatum?

kapalam w Balneum, ale lekar zkazal odstawić, i przejsc na najprostrze kosmetyki. Na razie leczymy się antybiotykiem :/

Jola30 kurka a wiesz ze czuje lekki niesmak, spowodowany tym ze M. tak nagle okropnie tęskni, i ciagle o tym mówi. A zanim pojawilo sie dziecko to az tak nie tęsknil :/ DObrze ze Go kocha tak mocno, ale coś tak w srodku mnie gryzie z tego powodu :/

Odnośnik do komentarza

pat-k
lutka
Ewciaa

a tutaj to tylko czekają żeby było jak najwiecej dzieci i porodów naturalnych za wszelką cene

dokadnie, kolezanka tydzien temu urodzila synka, 2 dni trzymali ja bez wód plodowych, z bólami krzyżowymi, w końcu oksytocyna zadzialala ale dziecku pomógl wyjśc lekarz nacickajac na brzuch. Tydzień siedzieli w szpitalu, bo Marcel dostawal antybiotyki - takie niby na wszelki wypadek.

ja dostalam 5 jednostek oksytocyny, zanim zrobili mi cesarke. i to wlasciwie moj M razem z polozna ublagali lekarza.

a nie mialam okazji wam napisac, bylam u gina ostatnio, tego, ktory mial dyzur przy porodzie (bo jak cos spartolil, to niech teraz swoje bledy naprawia) i dowiedzialam sie, ze te badania postepu rozwarcia tak potwornie bolaly, bo robili mi za kazdym razem masaz szyjki macicy! i nie uprzedzili mnie. wscieklam sie, potraktowali mnie jak przedmiot. zupelnie inaczej podchodzilabym do tego bolu, gdybym sie nastawila i wiedziala o co chodzi. a tak bylam w szoku, ze zwykle badanie ginekologiczne a tak potwornie boli
Kurcze no wlasnei ja tez sie dziwilam. Mnie nic a nic nie bolalo nawet przy 10 cm rozwarcia. A juz myslalam ze taki ze mnie twardziel...

Odnośnik do komentarza

pat-k
Jola30
pat-k

hehe, nooo
nadrabiam 9 msc ciazy i polog
tylko kurcze, miesiaczki niby nie mam, ale plamie co miesiac... ojjj, zeby z tego nie bylo Antosia, bom jeszcze nie gotowa
poza tym drugie dziecko chce adoptowac. z Nepalu np. bo to generalnie dobry narod
Te dzieci sa tam takie biedne. Jak chodzilismy z M po gorach, to przybiegaly do nas i prosily o plastry opatrunkowe, albo, zeby im kupic mleko :/

Patka ty to zesz Gwiazda filmowa Angelina adoptowac z Nepalu.
Ciekawe co na to M. popiera decyzje?
A tak naprawde ciezko chyba przeprowadzic taka adopcje wiem cos na ten temat bo w PL. jest cezko a co dopiero inny kraj.

no wlasnie, kurcze wiem, ze to moze wygladac jakbym ulegla modzie, ale ja na prawde od bardzo dawna o tym mysle. nie wiem dlaczego. chyba od kiedy skonczylam podstawowke
M zastanawia sie, ale nie jest bardzo przeciwny. zobaczymy, zycie pokaze, nic na sile
I wlasnie takie miedzynarodowe adopcje sa bardzo ciezkie prawnie.

jakby co, to ja zrtowałam z ta Brangeliną.

skoro od kilkunastu lat o tym myslisz, to znaczy ze jest to swietnie przemyslana decyzja. Super!! Popieram i podziwiam!

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
to moja zuzka i jej nowe umiejętności

Zuzia jest po prostu przesliczna, i pieknie zasliniona :) Ewus widzę ze Zuzia sciskajac piastki chowa do środka kciuka - wyjmuj go na zewnatrz troszkę masujac. Pediatra szymkowi tak kazal robić.

Tosia tez kciuka zaciska jak ssie piastke. a dlaczego masowac?? krazenie?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
lutka
co do zabawek mamy takie pianino

FISHER PRICE PIANINKO -ZABAWKA 2 W 1!!STOJACZEK (705166647) - Aukcje internetowe Allegro

tylko to jest wybrakowane, bo w moim pod spodem wiszą jeszcze 3 grzechoty w które Mlody zapamietale rabie lapkami. Uwielbia się tym bawić.Staroc co prawda ale jakie to ma znaczenie. WIdziałam na allegro nowsza wersję

o taka

~~organy graj�ce gwiazdki Fisher Price~~ OKAZJA~~ (701424108) - Aukcje internetowe Allegro

no i Szymus w 3 odslonach.

1. Zrysowany pychole
2. Mama lubi mnie stroić
3. Powiem Ci cos w sekrecie :)

DObranoc babeczki :*

:)) a co za sekret?
Lutka na prawde sliczny chlopak z Szymusia

chyba to ze jego bąki zaczęly śmierdzieć :) podejrzewam ze to od antybiotyku, chyba ze mleko??? Ewcia jak tam zapaszki Zuzi na pepti?

Odnośnik do komentarza

pat-k
gunia43
Ja tylko na chwile. MOja siostra wlasnie mi dala znac ze ma swinska grype. Ona mieszka w Brighton i twierdzi, ze dzwonila na infolinie i jej powiedzieli ze ma nie isc do przychodni bo zaraza tylko czekac w domu a ajak jej do tygodnia nie przedzie to dopiero do lekarza. Czegos tu nie rozumiem. Laski w UK, wiecie cos na ten temat???? Strasznie sie martwie. NIe wiem co robic. Ech!:le:

Tak poza tym to maly znow padl o 21.00. Basen mu sluzy! Jeszcze fotki z dzisiaj. Debiut Maksia w spacerowce:
[ATTACH]11321[/ATTACH][ATTACH]11322[/ATTACH]

Elwira szczesliwej drogi. Z tego co pamietam chyba jutro jedziesz.:36_3_15:
Daffodil - Witaj:36_7_8:. Jak bylo. Zreszta pewnie juz pisalas wiec sobie poszukam.

brrrr swinska grypa??

Maksiu juz w spacerowce? rozkladasz na lezaco czy juz na siedzaco? ja marze o tym, zeby juz posadzic mala w soacerowce, ale Stkke za sztywny na lasy a stara poczciwa Inglesina ma opcje spacerowki w bardzo pionowej pozycji, a na to za wczesnie
Patka - na lezaco oczywisci oraz lekko podniesiony tyl tez dzisiaj Maksio zaliczyl. Na zdjeciu z zabawkami ma tak leciutko podniesione zeby swiat widzial. Generalnie z tym podniesieniem to jest i tak na lezaco, tylko Makisk lepiej widzi. Podoba mu sie, ze hej!

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
Kamidianka
Co do fryzu, wiecie, chyba coś z włosami zadziałam, bo mi wychodzą garściami. Zaczęłam brać skrzyp, ale zanim pomoże, to mogę łysa zostać :O

by było jakby Lenka miala więcej wlosów niz mama :D

Mnie też ostatnio zaczęły wyłazić :comp_ihate: Biorę tylko Feminatal N i gówno daje. Nie wiem czy jeszcze coś można przy karmieniu?

oj i mi wychodzą :/

Odnośnik do komentarza

pat-k
lutka
Ewciaa

a tutaj to tylko czekają żeby było jak najwiecej dzieci i porodów naturalnych za wszelką cene

dokadnie, kolezanka tydzien temu urodzila synka, 2 dni trzymali ja bez wód plodowych, z bólami krzyżowymi, w końcu oksytocyna zadzialala ale dziecku pomógl wyjśc lekarz nacickajac na brzuch. Tydzień siedzieli w szpitalu, bo Marcel dostawal antybiotyki - takie niby na wszelki wypadek.

ja dostalam 5 jednostek oksytocyny, zanim zrobili mi cesarke. i to wlasciwie moj M razem z polozna ublagali lekarza.

a nie mialam okazji wam napisac, bylam u gina ostatnio, tego, ktory mial dyzur przy porodzie (bo jak cos spartolil, to niech teraz swoje bledy naprawia) i dowiedzialam sie, ze te badania postepu rozwarcia tak potwornie bolaly, bo robili mi za kazdym razem masaz szyjki macicy! i nie uprzedzili mnie. wscieklam sie, potraktowali mnie jak przedmiot. zupelnie inaczej podchodzilabym do tego bolu, gdybym sie nastawila i wiedziala o co chodzi. a tak bylam w szoku, ze zwykle badanie ginekologiczne a tak potwornie boli

no i ja mam podejrzenie,ze mi zrobili masaż. Jak mialam 9 cm lekarz zapytał czy moze mnie zbadac na skurczu, pozwoliłam. No i nie wytrzymalam bolu błagajac zeby przestał.

Kilka dni po porodzie M powiedział, ze słyszał jak ordynator mowil ze trzeba TO przyspieszyć bo kolejka się robi.

Odnośnik do komentarza

lutka
pat-k
Jola30

Patka ty to zesz Gwiazda filmowa Angelina adoptowac z Nepalu.
Ciekawe co na to M. popiera decyzje?
A tak naprawde ciezko chyba przeprowadzic taka adopcje wiem cos na ten temat bo w PL. jest cezko a co dopiero inny kraj.

no wlasnie, kurcze wiem, ze to moze wygladac jakbym ulegla modzie, ale ja na prawde od bardzo dawna o tym mysle. nie wiem dlaczego. chyba od kiedy skonczylam podstawowke
M zastanawia sie, ale nie jest bardzo przeciwny. zobaczymy, zycie pokaze, nic na sile
I wlasnie takie miedzynarodowe adopcje sa bardzo ciezkie prawnie.

jakby co, to ja zrtowałam z ta Brangeliną.

skoro od kilkunastu lat o tym myslisz, to znaczy ze jest to swietnie przemyslana decyzja. Super!! Popieram i podziwiam!
A moja siosta adoptowala coreczke i jest przecudna. Traktujemy ja wszyscy tak jakby to K ja urodzila. Dziecko jest dziecko. Jak ja bym nie miala Maksia top tez bym adoptopwala alez Polski.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...