Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
co do zabawek mamy takie pianino

FISHER PRICE PIANINKO -ZABAWKA 2 W 1!!STOJACZEK (705166647) - Aukcje internetowe Allegro

tylko to jest wybrakowane, bo w moim pod spodem wiszą jeszcze 3 grzechoty w które Mlody zapamietale rabie lapkami. Uwielbia się tym bawić.Staroc co prawda ale jakie to ma znaczenie. WIdziałam na allegro nowsza wersję

o taka

~~organy graj�ce gwiazdki Fisher Price~~ OKAZJA~~ (701424108) - Aukcje internetowe Allegro

no i Szymus w 3 odslonach.

1. Zrysowany pychole
2. Mama lubi mnie stroić
3. Powiem Ci cos w sekrecie :)

DObranoc babeczki :*

:)) a co za sekret?
Lutka na prawde sliczny chlopak z Szymusia

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

e2e2
gunia43
jola22

Biedaczek.......Julcia też strasznie płakała po szczepionce, ale tylko jakąś godzinkę.
MOj Maksio tez. Dalam mu czopek i przestal.
e2e2 - zazdroszcze zeCi mieszkaia na wsi. Oj az sie rozmarzylam co ja bym tam hodowala w tym ogrodku za rarytasy dla mojego brzdaca. No i ogrod. Fajnie masz :-)
Całe życie mieszkałam w mieście i czasami mi tego brakuje.Tu na wsi jest cisza spokój i jest gdzie z wózkiem pohasać,mieszkaj tu 5 lat ale nie mam znajomych i tak jest trochę nudno.Znajomi zostali w mieście a sama autem to się troszkę boję jeździć.Właśnie pytanie do Was jak podróżujecie same z dziećni,bo jak mam problem tego typu że przepisowo dziecko w foteliku ma być za kierowcą ,tyłem do kierunku jazdy.Zgoda ale jak jadę sama to nie widzę co robi moje dziecko.Można przewozić z przodu też tyłem do kierunku jazdy ale jak w aucie nie ma poduszki powietrznej z przodu a mój ma i co robić???Jak mam jeżdzić żeby było bezpiecznie i zgodnie z przepisami???

Mlody siedzi obok mnie, tj w fotelu pasażera z przodu tylem do kierunku jazdy. Nie wyobrazam sobie wozic go z tyłu gdy nikogo nie ma obok niego :/ U mnie jest mozliwosc wylaczenia poduszki. U Ciebie nie ma?

Odnośnik do komentarza

pat-k
e2e2
Wiki20pl

Ale macie fajnie też bym pojechała na jakieś wesele, ale u mnie nic się nie szykuje ::(:

Ja mam w październiku u bardzo dobrej koleżanki.Wychodzi za mąż za Włocha!!! Ma problem z organizacją żeby pogodzić dwie tradycje itp.Msza będzie nawet w dwóch językach.Fajnie bardzo się cieszę że jest szczęśliwa bo dużo w życiu przeszła!!!

a wesele bedzie w Polsce?
nasi znajomi wszyscy sie pozenili, kiedy my bylismy w Moskwie :/ a teraz jakos nikt sie nie zapowiada. dopiero moj brat, ale pewnie dopiero za 4 lata, po studiach

Tak wesele w Polsce,w zeszłym roku byliśmy z M w Hiszpanii,tam mieszka moja przyjaciółka i brała ślub cywilny z Polakiem ma się rozumieć w ambasadzie polskiej w Madrycie a mi się trafiło być świadkową.Było suuuuper,przy okazji zrobiliśmy sobie dwutygodniowe wakacje.

Odnośnik do komentarza

e2e2
Dziewczęta czy wiecie coś na temat podawania dziecku wywaru z suszonej śliwki?Podobno super działa na układ pokarmowy i kupa jest po tym jak ta lala malowana!Gwarantowana!Tylko od kiedy można to podawać?
Lecę w małym międzyczasie pomalować pazurki bo jutro chcę wyskoczyć na jakieś koko jambo.A co tam ,M w robocie,już poprosiłam teściową o to żeby z Filipem została bo mamusia musi się odchamić.

Ja też słyszałam że jest super na kupę.......ale nie mam pojęcia od kiedy można podawać.
KOKO JAMBO ......ZAZDROSZCZĘ.

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

witam wieczorkiem:)

a szczególnie Daffodil :) super ze jesteś i ze wakacje udane

Patka
super pomysł z ta adopcja i masz racje nic na sile, ja kiedyś o tym myślałam bo M byl wychowany w Domu Dziecka po śmierci rodziców , ale on nie chce tzn boi się ........... tak czy inaczej podziwiał ludzi którzy o tym myślą i to robią :)

Mama2corun
współczuje idzie sie wkur....... jak co sie nie układa zwłaszcza przed wyjazdem

Mama2
zmieniaj lekarza to jakaś psychol-ka

Jola30
super ze sok pomaga a jak czytam twoje post to leje i dzisiaj było mi to potrzebne , wiec dziękuje za twoje niesamowite czarne aczkolwiek przemiłe poczucie humoru

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
to moja zuzka i jej nowe umiejętności

Zuzia jest po prostu przesliczna, i pieknie zasliniona :) Ewus widzę ze Zuzia sciskajac piastki chowa do środka kciuka - wyjmuj go na zewnatrz troszkę masujac. Pediatra szymkowi tak kazal robić.

Odnośnik do komentarza

pat-k
Jola30
Wiki20pl

Ale macie fajnie też bym pojechała na jakieś wesele, ale u mnie nic się nie szykuje ::(:

A ja nie lubie wesel:36_4_20:
wiec nie tesknie!

ja nie znosilam wesel. jedyne na jakim dobrze sie bawilam bylo nie w Polsce
ale teraz mam taki glod imprezowy, ze nawet przy "Majteczki w kropeczki" moge tanczyc

Majteczki w Kropeczki ha ha ha dobre

Odnośnik do komentarza

pat-k
e2e2
Dziewczęta czy wiecie coś na temat podawania dziecku wywaru z suszonej śliwki?Podobno super działa na układ pokarmowy i kupa jest po tym jak ta lala malowana!Gwarantowana!Tylko od kiedy można to podawać?
Lecę w małym międzyczasie pomalować pazurki bo jutro chcę wyskoczyć na jakieś koko jambo.A co tam ,M w robocie,już poprosiłam teściową o to żeby z Filipem została bo mamusia musi się odchamić.

ja jem sliwki suszone i chce wierzyc, ze Tosia latwiej bedzie kupe robic
nie wiem, czy mozna podawac bezposrednio malcowi

na koko jumbo powiadasz? :D

W tym roku moja przyjaciółka jest w Polsce na wakacjach to sobie jutro pojedziemy na jakieś disko.Tylko ja w roli kierowcy bo i tak nic nie wypije,ale łyso nawet piwa!!!

Odnośnik do komentarza

lutka
Jola30
Lutka co za deprecha aleja znam lekarstwo wpadaj na wino do mnie dzieci podrzucimy M. niech ma bo jak sie bliznaki trafia bedzie mial oriet a ja podam Ci adres na piva jak chcesz do Anglii no chyba ze do Pl. A moja tesciowa bedzie sie cieszyc jak dwuch marodow bedzie miec a my pojdziemy do pizzeri i sie nababiemy jak zuki po obiedzie i deprecha minie :36_15_43:

a chetnie bym się nababila :D wczoraj juz nawet wypiłam 2 kieliszki wina, to taki wstęp do współnego chlańska :D

Ale rewelacyjne Szymcio ma zdjęcie w awatarku. Cudo normalnie.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
gunia43
Basen zaliczony. Maksik spisal sie super:cherli3:. Raz tylko mi sie rozplakal i to na koniec, kiedy wsadzialam go do fotelika samochodowego i zdarzyl sie od razu dwa razy zaniesc. Musialam mu dmuchac w buzie. Ech. Ale jakos dobrze to nawet znioslam:joga:. Zreszta on tez jkos szybko doszedl do siebie i rzucal usmiechami po chwili. Poza tym byla ze mna kolezanka i moglam sobie troche poplywac. Generalnie bylo super. Maks w samochodzie padl jak kawka. Okazalo sie, ze lubi jezdzic :-):smile_move:

Nawet przy karmieniu przed snem zamiast jesc strzelal usmiechami az w koncu rozesmial sie do mnie na glos jak wariat!!!! :36_2_15:Hmmmm.
Zamieszczam zdjecie mojego dotlenionego do bolu dziecka:
[ATTACH]11274[/ATTACH]

Gu nia a jak z temperatura wody ?? taka jak dla dorosłych ??? bo ja też chce iśc z mała

a Maksik dzielny chłopczyk BRAWO ślicznie wygląda
temperatura zwykla, bo ja nanormalny basen z nim poszlam. Ale moczyl tylko nozki. Woda jednak byla moim zdaniem zbyt zimna dla takiego dzieciaczka. Bardzo mu sie podobalo.

Odnośnik do komentarza

pat-k
Lutka, kochana, jestes po prostu strasznie przemeczona. Po trzecim miesiacu moze przyjsc u mamy kryzys sil, zwlaszcza, ze czesto zbiega sie ze skokiem u dzieci i marudzeniem. U Ciebie do tego dochodzi tesknota za M, problemy ze skorka Szymusia i jeszcze miesiaczka. Bardzo duzo jak na jedna nawet bardzo silna kobiete.
bierz witaminy jakies i magnez.
sciskam cie mocno

a Twoja mama nie moze zostac na kilka godzin z wnusiem? zrobilabys sobie wypad po ciuch jakis albo do kina albo "gdziekolwiek"

Dzis poszlam do knajpki z kolezanką i jej bobasem, moj zostal w domu :D hehe, jak wrociłam to wzięłam go na spacer do apteki po maść na to cos na brzuszku. Tak mi się rozdarl po drodze, ze zawrociłam z dzieckiem w jednej ręce, drugą pchalam wozek i ledwo wyszłam pod górę, bo cholera u zeby gdzies dojść to musze zejśc z góry na której mieszkam. Ale uwaga, nie straciłam cierpliwosci :D

Na prawde jest ok. To był jednodniowy (ok ,15) kryzys.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
e2e2
Wiki20pl

Przykro mi ::(: Trzymaj sie Kochana :36_3_15:

Niema nic gorszego jak nastawić się do wyjazdu i guzik,z jakiegoś powodu trzeba zmienić datę,ja też bym się wkurzyła tym bardziej że tak bardzo tęsknisz za córeczką!!!:36_4_20:

e2e2 ja się jeszcze nie przywitałam :) Fajnie, że jest nas coraz więcej :)

Witam witam i o zdrówko pytam.Super że zaliczyłaś wczasy,i ten czas z M BEZCENNY!Ja też wychodzę z założenia że dobra mama to wypoczęta mama!:slucham_muzyki:

Odnośnik do komentarza

e2e2
pat-k
e2e2
Dziewczęta czy wiecie coś na temat podawania dziecku wywaru z suszonej śliwki?Podobno super działa na układ pokarmowy i kupa jest po tym jak ta lala malowana!Gwarantowana!Tylko od kiedy można to podawać?
Lecę w małym międzyczasie pomalować pazurki bo jutro chcę wyskoczyć na jakieś koko jambo.A co tam ,M w robocie,już poprosiłam teściową o to żeby z Filipem została bo mamusia musi się odchamić.

ja jem sliwki suszone i chce wierzyc, ze Tosia latwiej bedzie kupe robic
nie wiem, czy mozna podawac bezposrednio malcowi

na koko jumbo powiadasz? :D

W tym roku moja przyjaciółka jest w Polsce na wakacjach to sobie jutro pojedziemy na jakieś disko.Tylko ja w roli kierowcy bo i tak nic nie wypije,ale łyso nawet piwa!!!

Szczerze to ja bm sie nawet nie wybierala jak bym sie napic nie mogla i robic za szofera jak wszyscey nabrzdegoleni oj ja juz chyba sie do zadnych imprez nienadaje niechce mi sie dupe rwac stroic pindrzyc i swiecic tylkiem na sali :16_5_42: leniwa jakas jestem zmeczona

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
jola22

Tutaj na każdym kroku mówi się o antykoncepcji......Zaraz po porodzie położna mi suszyła głowę (czy już wybrałam jak chce się zabezpieczyć) i Health Visytor też.
Poszłam z Julcią na szczepionkę to najpierw pielęgniarka a potem lekarz mnie męczył o to jak się chcę zabezpieczać - tu to normalka:36_2_11:

a tutaj to tylko czekają żeby było jak najwiecej dzieci i porodów naturalnych za wszelką cene

dokadnie, kolezanka tydzien temu urodzila synka, 2 dni trzymali ja bez wód plodowych, z bólami krzyżowymi, w końcu oksytocyna zadzialala ale dziecku pomógl wyjśc lekarz nacickajac na brzuch. Tydzień siedzieli w szpitalu, bo Marcel dostawal antybiotyki - takie niby na wszelki wypadek.

aż mnie dreszcze przechodzą jak słyszę talie opowieści z krypty!:8_1_228:

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
jola22

Tutaj na każdym kroku mówi się o antykoncepcji......Zaraz po porodzie położna mi suszyła głowę (czy już wybrałam jak chce się zabezpieczyć) i Health Visytor też.
Poszłam z Julcią na szczepionkę to najpierw pielęgniarka a potem lekarz mnie męczył o to jak się chcę zabezpieczać - tu to normalka:36_2_11:

a tutaj to tylko czekają żeby było jak najwiecej dzieci i porodów naturalnych za wszelką cene

dokadnie, kolezanka tydzien temu urodzila synka, 2 dni trzymali ja bez wód plodowych, z bólami krzyżowymi, w końcu oksytocyna zadzialala ale dziecku pomógl wyjśc lekarz nacickajac na brzuch. Tydzień siedzieli w szpitalu, bo Marcel dostawal antybiotyki - takie niby na wszelki wypadek.

ja dostalam 5 jednostek oksytocyny, zanim zrobili mi cesarke. i to wlasciwie moj M razem z polozna ublagali lekarza.

a nie mialam okazji wam napisac, bylam u gina ostatnio, tego, ktory mial dyzur przy porodzie (bo jak cos spartolil, to niech teraz swoje bledy naprawia) i dowiedzialam sie, ze te badania postepu rozwarcia tak potwornie bolaly, bo robili mi za kazdym razem masaz szyjki macicy! i nie uprzedzili mnie. wscieklam sie, potraktowali mnie jak przedmiot. zupelnie inaczej podchodzilabym do tego bolu, gdybym sie nastawila i wiedziala o co chodzi. a tak bylam w szoku, ze zwykle badanie ginekologiczne a tak potwornie boli

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

lutka
Kamidianka
Co do fryzu, wiecie, chyba coś z włosami zadziałam, bo mi wychodzą garściami. Zaczęłam brać skrzyp, ale zanim pomoże, to mogę łysa zostać :O

by było jakby Lenka miala więcej wlosów niz mama :D

Mnie też ostatnio zaczęły wyłazić :comp_ihate: Biorę tylko Feminatal N i gówno daje. Nie wiem czy jeszcze coś można przy karmieniu?

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Dziewuszki moje kochane, ale ja się za Wami stęskniłam :)

Witam się po prawie dwutygodniowej nieobecności. Szybciutko napiszę co u nas i przejrzę parę ostatnich stron, bo wszystkich zaległości z całą pewnością nie dam rady nadrobić, nawet nie będę próbować :)
Było suuuper, odpoczęliśmy sobie. Myślałam, że przy takim małym dziecku się nie da, a tu proszę :) Wychodziliśmy rano, a wracaliśmy do pokoju dopiero wieczorem. Cały czas spacerowaliśmy, więc Kuba bardzo dużo spał w wózku.
Z takich nowych umiejętności, to rozgadał się nam chłopak. Nadaje od 6 rano do wieczora i to tak głośno, że uszy puchną :temperature: Cały czas jesteśmy tylko na cycku, ale Kubek ma już za sobą lizanie nektarynki :) Wiem, dziwny owoc na pierwsze próby, ale tak się wpatrywał jak się obżerałam, że dałam mu spróbować :) Dziecko było zachwycone, więc obiecałam sobie, że jak tylko skończy 4 miesiące, to zaczynamy wprowadzać nowości. Nie będę na pewno pół roku czekać, bo już się nie mogę doczekać, aż mnie skręca :) A jutro mu kupię jakąś herbatkę, żeby czegoś nowego spróbował. Jaką polecacie?
Poza tym dziecko mi się rozleniwiło, jeśli chodzi o podnoszenie głowy :comp_ihate: Przebiera nogami, jakby chciał raczkować i ryje nosem po ziemi echhh. Ćwiczę go parę razy dziennie, ale coś mu się nie chce.
Podsumowując, polecam takie wakacje każdemu :) Nam (mnie i M.) też dobrze zrobiły, fajnie tak dużo czasu razem spędzić, na zupełnym luzie :36_2_11:
Witam się jeszcze raz i postaram się troszkę nadrobić.
Wrzucę parę zdjęć dzisiaj wieczorem lub jutro, jak już wszystko pozgrywam.

super że wypoczęliście :) ja narazie z marudem w życiu nie zdecydowalabym się na wyjazd wakacyjny.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Daffodil
Ewciaa
patka wszytkiego naj da Tosi z okazji ukończenia 3 miesięcy

Ja też dołączam się do gratulacji dla Tosieńki.

Ewcia śliczne letnie zdjęcie w avatarku.

to zdiecie z wesela....ah jakbym poszła na wesele jeszcze...ale niesety moja kuznka odwołała wesele i następne mamy dopiero 17 pażdziernika

dawaj ploteczki, czemu odwolane???

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
jola22
Ewciaa

u nas też są gumki, jak dziwnie na nas farmaceutka patrzyła jak kupowałam.....mam nadzieję ze nas nie zawioda narazie

Ewcia wiesz zawsze mnie to denerwowało w Polsce..........człowiek kupuje prezerwatywę a patrzą się na niego jak by miał bombę za pasem.........pewnie farmaceutka zazdrościła i dlatego.

albo przedziurawiła i patrzyła, kto kupuje :P

:sofunny: :sofunny:

Odnośnik do komentarza

e2e2
Daffodil
e2e2

Niema nic gorszego jak nastawić się do wyjazdu i guzik,z jakiegoś powodu trzeba zmienić datę,ja też bym się wkurzyła tym bardziej że tak bardzo tęsknisz za córeczką!!!:36_4_20:

e2e2 ja się jeszcze nie przywitałam :) Fajnie, że jest nas coraz więcej :)

Witam witam i o zdrówko pytam.Super że zaliczyłaś wczasy,i ten czas z M BEZCENNY!Ja też wychodzę z założenia że dobra mama to wypoczęta mama!:slucham_muzyki:

tak tak wypoczniesz jak masz Kubusia za syna to i w domu mozna wypoczac a jak masz mojego to Daffodils by nie wiedziala jak sie nazwa momentami i do kibla z wozkiem wierzdala na dluzsze posiedzenie i wez tu wypocznij nawet mnie nie rosmieszaj (wypoczeta mama) haha

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

lutka
e2e2
gunia43

MOj Maksio tez. Dalam mu czopek i przestal.
e2e2 - zazdroszcze zeCi mieszkaia na wsi. Oj az sie rozmarzylam co ja bym tam hodowala w tym ogrodku za rarytasy dla mojego brzdaca. No i ogrod. Fajnie masz :-)

Całe życie mieszkałam w mieście i czasami mi tego brakuje.Tu na wsi jest cisza spokój i jest gdzie z wózkiem pohasać,mieszkaj tu 5 lat ale nie mam znajomych i tak jest trochę nudno.Znajomi zostali w mieście a sama autem to się troszkę boję jeździć.Właśnie pytanie do Was jak podróżujecie same z dziećni,bo jak mam problem tego typu że przepisowo dziecko w foteliku ma być za kierowcą ,tyłem do kierunku jazdy.Zgoda ale jak jadę sama to nie widzę co robi moje dziecko.Można przewozić z przodu też tyłem do kierunku jazdy ale jak w aucie nie ma poduszki powietrznej z przodu a mój ma i co robić???Jak mam jeżdzić żeby było bezpiecznie i zgodnie z przepisami???

Mlody siedzi obok mnie, tj w fotelu pasażera z przodu tylem do kierunku jazdy. Nie wyobrazam sobie wozic go z tyłu gdy nikogo nie ma obok niego :/ U mnie jest mozliwosc wylaczenia poduszki. U Ciebie nie ma?

a nawet nie wiem muszę zapytać M

Odnośnik do komentarza

Ja tylko na chwile. MOja siostra wlasnie mi dala znac ze ma swinska grype. Ona mieszka w Brighton i twierdzi, ze dzwonila na infolinie i jej powiedzieli ze ma nie isc do przychodni bo zaraza tylko czekac w domu a ajak jej do tygodnia nie przedzie to dopiero do lekarza. Czegos tu nie rozumiem. Laski w UK, wiecie cos na ten temat???? Strasznie sie martwie. NIe wiem co robic. Ech!:le:

Tak poza tym to maly znow padl o 21.00. Basen mu sluzy! Jeszcze fotki z dzisiaj. Debiut Maksia w spacerowce:
11322[/ATTACH]

Elwira szczesliwej drogi. Z tego co pamietam chyba jutro jedziesz.:36_3_15:
Daffodil - Witaj:36_7_8:. Jak bylo. Zreszta pewnie juz pisalas wiec sobie poszukam.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
hej dziewczyny ja wkur.... na maksa bo nam przelewu niezrobila firma ktora bierze od nas ludzi....
i ja jade do PL dopiero we wtorek kur....a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem zla jest mi smutno i tesknie za coreczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

do tego ze firmy nie płaca to jestem przyzwyczajona, ale w sumie to nic po za samym tego faktem z tym się nie wiąże, a u Ciebie owszem. Przykro mi, najgorsza ta tesknota. Nie masz na to wpływu więc sprobuj odpuścić, wkurwienie i tak nic nie zmieni. Jakoś wytrzymasz te kilka dni. Buziole.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...