Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
dzikma
mama2
dzis zabronilam m kupowac cistka francuskie bo biore sie za siebie ..i dupa ..zjadłam cala czekolade , matko nigdy mi sie to nie zdarzyło:nie_mam_pojecia:

kurcze, Mama2 jak Ty to robisz, że karmisz cycem i czekoladę jesz i nic Maksiowi nie jest??

bo ja to tylko dżem jem, wędlinę drobiową, gotowane mięso (bleaaahh) i jabłka, i jakieś zupy bez smaku.... nabiału się boję, bo Michaśka nie bardzo toleruje....
a owoce to tak ledwo ledwo, nie mówiąc o warzywach, zaraz będę łysa i bezzębna normalnie :nie_mam_pojecia:

mam to szczescie ze moge jesc wszystko , truskawki, czeresnie,brzoskiwnie, slodycze a malemu nic nie jest:))
I ja!!!!! :-) :-)

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
Jola30
Z kad te dzici maja tyle sily ja padam na twarz jak np dzis a on nic i dalej zaciesza sie i dalej jazda wykonczeniowa mame i mysli ciekawe ile wkoncu wytrzyma.
A ja jak juz nie daje sily a leje i wiem ze sie zmocze to no coz ubieram histeryka i folia na wozek i spadam na spacer dreptac w deszcze bo Niki ma ochote na spacerek no i zanim dojedo centrum ku rozrywki mojej to mokra jak kura jestem a on sobie slodko spi i po sklepach moge 5 godzin jezdic nic a do domu i bek i ryk i ja juz nie wiem moze ten dom tak na niego dziala moze tak samo jak ja nie chce tam mieszakc i wyssal to z mlekiem matki:36_1_15:

:sofunny: Tak fajnie piszesz, że zamiast współczuć, to ja się zaśmiewam :smile_move: Ale rzeczywiście nie za ciekawie masz, Nikuś dba o kondycję mamy :lup:

fakt Jola ma niezwykły styl pisania:smile_move:
Noooo. Mezowi czesto cytuje i sie zasmiewamy. Felietony do gazety powinnas pisac :-) No ale cyrkow z malym Nikusiem szczerze wspolczuje.

Odnośnik do komentarza

mama2
co do kup to tez mialam taka akcje jak karmilam go
i nagle słysze wystrzał i sekunde pozniej cos mi po rece kapało ktora miałam na jego pleckach a z reki na łozko ...wszystko bylo zafajdane kupą!!!

Moj maksio juz rzadziej robil kupki a teraz znow zaczał czesciej chyba poczuł ze ma lepsza pieluche na pupie :smile_move: w drozsza sie lepiej sra:smile_move:
HI, hi!!!

Odnośnik do komentarza

katja79
Hej babeczki witam w ten paskudny dzionek u mnie pogoda jak w pażdzierniku:what:
moja mała dzisiaj spala od 24 do 8 rano myslałam ze mi cycki eksploduja kurcze takie przerwy chyba niezbyt robia na laktacje nie?no ale co zrobic.
No ale jak juz wstala to dala matce popalic tak ze kregosłup od noszenia jej mi peka a teraz padła mam nadzieje ze pospi dłuzej niz 15 min.

Dziewczyny jak zasypiaja Wasze dzieci bo moja ostatnio to juz tylko na rekach albo półprzytomna wkladam do łóżeczka i bujam tak ze całą lata bo inaczej skubana nie zasnie wykonczyc sie mozna tak sobie po wczorajszej wieczornej bonanzie pomyslałam ze jak jej zaczna zeby wychodzic to chyba zaczne klaskac uszami bo juz nie wiem jak wlasne dziecko zabawic jak ja wezmie na marudzenie to wszedzie zle nawet na rekach mi sie pręzy i wygina poprosu masakra a mój M co wieczór twierdzi ze tym razem to napewno kolka o losie rece mi juz opadaja...:lup:
no nic lece nadrobic zaległósci bo widze ze jakies filmiki nowe sie pojawiły...:smile_jump:

katja od dwóch dni mała zastypia sama...staram sie ją tego uczyć... zobaczymy czy dzis też się uda

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
dzikma
Cześć Dziewuszki ::):

jejciu, długo mnie tu nie było u Was, przepraszam, ale Michaśka nieźle nam w tyłek daje popalić, ledwie do Czerwcówek zaglądam.

Dziękuję za kciuki i gratulacje, jak się dokopię, to odczytam i podziękuję jeszcze raz.

To moja Michaśka, w niedzielę już miesiąc będzie miała :D

męczą nas kolki, marudzenia i płacze codzienne, nie chce sypiać w dzień, tylko na rączkach albo na cycu, masakra jakaś chwilami!!

mam prośbę o namiar na jakąś fajną matę edukacyjną, z której są zadowolone Wasze maluszki. Dziękuję z góry :Całus:
aaaa i jeszcze pytanie, jak to jest teraz z okresem? przy karmieniu piersią, ma się od razu czy nie??

aaa, dzieciaczki Wasze są śliczne i takie już duże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale ten czas leci....

Ale cudna jest :in_love: I jaka strojnisia :)

Co do okresu, to ja przy karmieniu wyłącznie piersią dostałam po 7 tygodniach od porodu :whoot:

A jeśli chodzi o matę, to polecam taką:
ZABAWKA MATA PLAC ZABAW TINY LOVE WYSPA Wys.0zł$$ (671373785) - Aukcje internetowe Allegro

Tu parę zdjęć mojego szalejącego bąka, z maty na pewno zadowolony :)
[ATTACH]9404[/ATTACH] [ATTACH]9405[/ATTACH] [ATTACH]9406[/ATTACH] [ATTACH]9407[/ATTACH] [ATTACH]9408[/ATTACH]

dzięki za info:)

Kubuś słodziaczek na tej macie ::): a mata też superowa, ale cena kosmiczna!! cholender, muszę się zastanowić, na razie zamówiliśmy leżaczek bujaczek

http://s10.suwaczek.com/200906124580.png

Odnośnik do komentarza

na koniec się witam
szybko nadrobiłam zaległości....przepraszam że na wszyskie nie odpisałam
zaraz lece z małą na szczepienie i jakoś czasu mi brakuje
pogoda do d... wiec tylko do auta i tyle ....pada deszcz :(

mam pytanko do was: "czy moczycie podczas kąpieli to miejsce po szczepionce tej ze szpitala?" ???????

podobno dzieci powinny nosić czapeczki zeby zasłonić ciemionczko a ja swojej ubierałam opaske, słyszałyście o czymś takim ????????????

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
A ja dzisiaj karmilam malöego. mial na sobie same body i pieluche i jak to przy cycu czesto zaczal sie prezyl i walic kupsko. Tak sie postaral, ze wz pieluchy wylecialo i Maksik obfajdal swoje body, moje jeany i kanape, bo i na nia konkretnie skapnelo. Na koniec podczas zmiany tej zasranej odziezy i pieluchy siknal sikiem pieknym prosto lukiemna podloge z niezlym rozprysiem. Z tymi kupami to ostatnio niezle przegiecie!!!!
Ciekawe co jszcze sie wydarzy.
Nic ja spadam sie myc i budze malego na karmienie. Doszlam do wniosku, ze cycki puste z kuli tego, ze Myly noce przesypia i za dlugie przerwy ma wtedy w jedzeniu.
Nie mozna miec widac wszystkiego.
No i foty z dzisiaj nie ma to jak byc w centrum uwagi[ATTACH]9418[/ATTACH][ATTACH]9419[/ATTACH]

Dobrej nocy! Do jutra!:36_3_15:

:hahaha: nie nie, niezły aparat z Maksia z tymi kupkami i siurkaniem, śliczniutki tak wogóle :D pewnie synuś mamusi co?? ::):

moja też umie fontannę sikaniową strzelić.... mąż twierdzi, że miała być chłopcem, dlatego tak siura :Oczko:
i kupkę w kąpieli też potrafi walnąć, a my zanim się skapnęliśmy, to ją w tej wodzie wykąpaliśmy... nie ma to jak maseczka na ciałko ujędrniająca :Oczko:

http://s10.suwaczek.com/200906124580.png

Odnośnik do komentarza

mama2
dzikma
mama2
dzis zabronilam m kupowac cistka francuskie bo biore sie za siebie ..i dupa ..zjadłam cala czekolade , matko nigdy mi sie to nie zdarzyło:nie_mam_pojecia:

kurcze, Mama2 jak Ty to robisz, że karmisz cycem i czekoladę jesz i nic Maksiowi nie jest??

bo ja to tylko dżem jem, wędlinę drobiową, gotowane mięso (bleaaahh) i jabłka, i jakieś zupy bez smaku.... nabiału się boję, bo Michaśka nie bardzo toleruje....
a owoce to tak ledwo ledwo, nie mówiąc o warzywach, zaraz będę łysa i bezzębna normalnie :nie_mam_pojecia:

mam to szczescie ze moge jesc wszystko , truskawki, czeresnie,brzoskiwnie, slodycze a malemu nic nie jest:))

rany, zazdroszczę!!!!!!!!!!!

wsunęłam wczoraj 3 brzoskwinie i dziś widze kilka krostek na gębusi Michaśki, nie wiem czy to od tego? to co, mam się wstrzymać z ich jedzeniem, czy dalej jeść?? bu, nie mam pojęcia, grrr

http://s10.suwaczek.com/200906124580.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
M. polazł dzisiaj na wieczór kawalerski. Kąpałam Kubę sama i wpakowałam do wanienki ten leżaczek. Dziecko nie wiedziało o co chodzi i przez całą kąpiel przeleżało bez słowa, wysztywnione i z wytrzeszczem oczu :hahaha: Dopiero na koniec się trochę rozluźnił i pogadał do mamy :) Przynajmniej nie skakał tak jak zawsze :)

tez myslimy o tym lezaczku. no to Kubełka zaskoczyla nowosc kąpielowa:smile_jump:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

dzikma
Cześć Dziewuszki ::):

jejciu, długo mnie tu nie było u Was, przepraszam, ale Michaśka nieźle nam w tyłek daje popalić, ledwie do Czerwcówek zaglądam.

Dziękuję za kciuki i gratulacje, jak się dokopię, to odczytam i podziękuję jeszcze raz.

To moja Michaśka, w niedzielę już miesiąc będzie miała :D

męczą nas kolki, marudzenia i płacze codzienne, nie chce sypiać w dzień, tylko na rączkach albo na cycu, masakra jakaś chwilami!!
a co do okresu ja jeszcze nie mialam ...

mam prośbę o namiar na jakąś fajną matę edukacyjną, z której są zadowolone Wasze maluszki. Dziękuję z góry :Całus:
aaaa i jeszcze pytanie, jak to jest teraz z okresem? przy karmieniu piersią, ma się od razu czy nie??

aaa, dzieciaczki Wasze są śliczne i takie już duże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale ten czas leci....

Dzikma fajnie ze jestes malenka sliczna w tej kiecuszce wyglada przeslodko!

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

katja79
Hej babeczki witam w ten paskudny dzionek u mnie pogoda jak w pażdzierniku:what:
moja mała dzisiaj spala od 24 do 8 rano myslałam ze mi cycki eksploduja kurcze takie przerwy chyba niezbyt robia na laktacje nie?no ale co zrobic.
No ale jak juz wstala to dala matce popalic tak ze kregosłup od noszenia jej mi peka a teraz padła mam nadzieje ze pospi dłuzej niz 15 min.

Dziewczyny jak zasypiaja Wasze dzieci bo moja ostatnio to juz tylko na rekach albo półprzytomna wkladam do łóżeczka i bujam tak ze całą lata bo inaczej skubana nie zasnie wykonczyc sie mozna tak sobie po wczorajszej wieczornej bonanzie pomyslałam ze jak jej zaczna zeby wychodzic to chyba zaczne klaskac uszami bo juz nie wiem jak wlasne dziecko zabawic jak ja wezmie na marudzenie to wszedzie zle nawet na rekach mi sie pręzy i wygina poprosu masakra a mój M co wieczór twierdzi ze tym razem to napewno kolka o losie rece mi juz opadaja...:lup:
no nic lece nadrobic zaległósci bo widze ze jakies filmiki nowe sie pojawiły...:smile_jump:

U nas zero lulania przed snem. Kąpiel robimy jak się robi szaro, później karmienie i jak skończymy, to jest już praktycznie ciemno i Kuba po 5 minutach sam zasypia w łóżeczku. W dzień też jak widzę, że już ma dość, to siup do łóżeczka. Jak jest porządnie zmęczony, to zasypia, a jak nie, to macha do karuzelki i czasem po chwili też mu się uda uśpić.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
katja79
Hej babeczki witam w ten paskudny dzionek u mnie pogoda jak w pażdzierniku:what:
moja mała dzisiaj spala od 24 do 8 rano myslałam ze mi cycki eksploduja kurcze takie przerwy chyba niezbyt robia na laktacje nie?no ale co zrobic.
No ale jak juz wstala to dala matce popalic tak ze kregosłup od noszenia jej mi peka a teraz padła mam nadzieje ze pospi dłuzej niz 15 min.

Dziewczyny jak zasypiaja Wasze dzieci bo moja ostatnio to juz tylko na rekach albo półprzytomna wkladam do łóżeczka i bujam tak ze całą lata bo inaczej skubana nie zasnie wykonczyc sie mozna tak sobie po wczorajszej wieczornej bonanzie pomyslałam ze jak jej zaczna zeby wychodzic to chyba zaczne klaskac uszami bo juz nie wiem jak wlasne dziecko zabawic jak ja wezmie na marudzenie to wszedzie zle nawet na rekach mi sie pręzy i wygina poprosu masakra a mój M co wieczór twierdzi ze tym razem to napewno kolka o losie rece mi juz opadaja...:lup:
no nic lece nadrobic zaległósci bo widze ze jakies filmiki nowe sie pojawiły...:smile_jump:

U nas zero lulania przed snem. Kąpiel robimy jak się robi szaro, później karmienie i jak skończymy, to jest już praktycznie ciemno i Kuba po 5 minutach sam zasypia w łóżeczku. W dzień też jak widzę, że już ma dość, to siup do łóżeczka. Jak jest porządnie zmęczony, to zasypia, a jak nie, to macha do karuzelki i czasem po chwili też mu się uda uśpić.

jeju wielkie ukłony w sytronę Kubełka:o_master::o_master: złote dziecko!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

hej kobietki kochane.
Zdjecia i filmiki superka. Nic tylko wlaczam i ogladam caly czas. Male, kochane bobaski!

Mama2 Mia nie ma nic z taty. Podobna jest do moich corek, jest mieszanka kazdej z nich, czyli generalnie podobna jest do mnie i do swojej babci - mojej mamy. Mamy chyba mocne geny bo Daga i Pola ani Mia nie maja nic ze swoich ojcow :) (dzieki Bogu i partii)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
na koniec się witam
szybko nadrobiłam zaległości....przepraszam że na wszyskie nie odpisałam
zaraz lece z małą na szczepienie i jakoś czasu mi brakuje
pogoda do d... wiec tylko do auta i tyle ....pada deszcz :(

mam pytanko do was: "czy moczycie podczas kąpieli to miejsce po szczepionce tej ze szpitala?" ???????

podobno dzieci powinny nosić czapeczki zeby zasłonić ciemionczko a ja swojej ubierałam opaske, słyszałyście o czymś takim ????????????

Ja moczę. Odkąd pępowinka odpadła, to Kubę całego zalewam :)

Podobno przez ciemiączko najwięcej ciepła ucieka, ale jak jest upał, to i tak nic nie ucieknie :smile_move: Ja czapki nie zakładam, bo po pierwsze Kuba dostaje szału, a po drugie przy takiej temperaturze od razu mu się pod czapeczką robią potówki.

Odnośnik do komentarza

katja79
Daffodil
M. polazł dzisiaj na wieczór kawalerski. Kąpałam Kubę sama i wpakowałam do wanienki ten leżaczek. Dziecko nie wiedziało o co chodzi i przez całą kąpiel przeleżało bez słowa, wysztywnione i z wytrzeszczem oczu :hahaha: Dopiero na koniec się trochę rozluźnił i pogadał do mamy :) Przynajmniej nie skakał tak jak zawsze :)

tez myslimy o tym lezaczku. no to Kubełka zaskoczyla nowosc kąpielowa:smile_jump:

Jak myjemy we dwójkę, to wolę bez, bo ciężko plecki i dupkę na tym umyć. Ale dla jednej osoby jest super, zwłaszcza jak myje się takiego wijca jakim jest Kuba.

Odnośnik do komentarza

katja79
Daffodil
katja79
Hej babeczki witam w ten paskudny dzionek u mnie pogoda jak w pażdzierniku:what:
moja mała dzisiaj spala od 24 do 8 rano myslałam ze mi cycki eksploduja kurcze takie przerwy chyba niezbyt robia na laktacje nie?no ale co zrobic.
No ale jak juz wstala to dala matce popalic tak ze kregosłup od noszenia jej mi peka a teraz padła mam nadzieje ze pospi dłuzej niz 15 min.

Dziewczyny jak zasypiaja Wasze dzieci bo moja ostatnio to juz tylko na rekach albo półprzytomna wkladam do łóżeczka i bujam tak ze całą lata bo inaczej skubana nie zasnie wykonczyc sie mozna tak sobie po wczorajszej wieczornej bonanzie pomyslałam ze jak jej zaczna zeby wychodzic to chyba zaczne klaskac uszami bo juz nie wiem jak wlasne dziecko zabawic jak ja wezmie na marudzenie to wszedzie zle nawet na rekach mi sie pręzy i wygina poprosu masakra a mój M co wieczór twierdzi ze tym razem to napewno kolka o losie rece mi juz opadaja...:lup:
no nic lece nadrobic zaległósci bo widze ze jakies filmiki nowe sie pojawiły...:smile_jump:

U nas zero lulania przed snem. Kąpiel robimy jak się robi szaro, później karmienie i jak skończymy, to jest już praktycznie ciemno i Kuba po 5 minutach sam zasypia w łóżeczku. W dzień też jak widzę, że już ma dość, to siup do łóżeczka. Jak jest porządnie zmęczony, to zasypia, a jak nie, to macha do karuzelki i czasem po chwili też mu się uda uśpić.

jeju wielkie ukłony w sytronę Kubełka:o_master::o_master: złote dziecko!!!

He he raczej odpowiednia tresura :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Jola30
Przy mojm rozdarciuch nie skleje zadnego filmu a przy mojm internecje nie otworze zadnego bop cos sie zwolnil do granic szybkosci:whoot:ale wierze ze wszystkie filmy sa super i dzieciaki sa rewelka.
A tu kilka zdjec Nikusia z dzis!!!
[ATTACH]9409[/ATTACH]

[ATTACH]9410[/ATTACH]

[ATTACH]9411[/ATTACH]

[ATTACH]9412[/ATTACH]

[ATTACH]9413[/ATTACH]

Nikus uroczy w tym krawacie to prawdziwy kawaler do wzięcia:smile_jump: kto by pomyslal ze mamie tak daje w kosc:36_1_1:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...