Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

elwira
cześć dziewczyny właśnie wczoraj wróciłam do domu, wstawiłam kilka zdjęci z wesela, było naprawdę extra
co do ciąży to moje mdłości nadal trwają ale już są mniejsze i mogę trochę więcej jeść natomiast nadal nic nie przytulam tyle ze brzuch rośnie, tu w Irlandii nie robią badan co miesiąc a następne będę mieć w grudniu trochę mnie to martwi bo tak naprawdę nie wiem co się dzieje

elwira gdzie wstawiłaś te zdjęcia? Bo nie widzę u Ciebie odnośnika do galerii. Chciałam pooglądać :)

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
witajcie mamuśki
ja mam niską hemoglobinę i hematokryt, a reszta w granicach normy, w poniedziałek ide do lekarza to chyba cos poradzi, mam nazieje że to nic takiego, zreszta koleżanki mówiły że dla kobiet w ciązy są troszke inne granice

Ewciaa będzie dobrze :) Mała anemia w ciąży to dość popularne zjawisko, oczywiście trzeba leczyć, ale nie jest to aż tak niepokojące jak mogłoby się wydawać.

Odnośnik do komentarza

Netka27 nie gniewaj sie i nie urazaj za reakcje amelci8, bo miala zupelnie normalna i ludzka reakcje. Kazda z nas, niezaleznie od tego po jakich jest przejsciach, mysli juz tylko o obecnej ciazy. Dzielimy sie obecnymi radosciami i obawami.
Ty zadalas na tym watku glownie pytanie o przebieg poronienia i niezaleznie od tego jak bardzo chcialysmy Ci pomoc i doradzic, to jest temat na osobny watek na forum.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
elwira
cześć dziewczyny właśnie wczoraj wróciłam do domu, wstawiłam kilka zdjęci z wesela, było naprawdę extra
co do ciąży to moje mdłości nadal trwają ale już są mniejsze i mogę trochę więcej jeść natomiast nadal nic nie przytulam tyle ze brzuch rośnie, tu w Irlandii nie robią badan co miesiąc a następne będę mieć w grudniu trochę mnie to martwi bo tak naprawdę nie wiem co się dzieje

elwira gdzie wstawiłaś te zdjęcia? Bo nie widzę u Ciebie odnośnika do galerii. Chciałam pooglądać :)

zdjęcia są na moim profilu w albumie:)

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
Odebrałam wczoraj wyniki...i jestem troche zaniepokojona. Krwinki czerwone na dolnej granicy a hematokryt poniżej nomy...czyli malutka anemia? I jeszcze cukier niby w normie bo norme mam podaną 70-110 a ja mam 106!! zawsze miałam ok 70 a teraz tak wysoko . Martwi mnie czy nie przyplącze sie jakaś cukrzyca ciążowa..:o_master: Dziewczyny jakie macie wyniki glukozy? Pozdrawiam

Ja na razie miałam badaną glukozę w moczu i tu wyszło w normie. Test obciążenia 75 g glukozy będę robić dopiero w okolicach 23 tygodnia.
A co do anemii to w ciąży nie jest ona niczym nietypowym, prawdopodobnie dostaniesz żelazo. Nie ma się czym martwić :)

Heh... glukozę w surowicy też miałam robioną... tępaczek ze mnie... :36_19_1: nie zauważyłam :) W każdym razie wynik dobry. Zmieściłam się w normie.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny!
U mnie podoga do kitu za to nastroj jak najbardziej ok. To chyba towarzystwo mojej mlodszej siostry. Nie ma to jak siostrzane pogaduchy, smiechy i wspolne zakupy.
Objawy ciazowe prawie mi minely. Dopadl mnie natomiast przerazliwy apetyt na slodycze. Martwi mnie to bo ta cukrzyca i w ogole - niezdrowe to, ale poprostu od tygodnia nie moge sie opanowac. Jak nie zjem slodkiego, i to w odpowiednio duzych ilosciach, to nie zaznaje spokoju. Jak juz zjem - dopiero wtedy jest ok i jestem spelniona w 100 %. Przez to slodkie przytylam juz 1,5 kg. Mam nadzieje, ze mi minie. Lekko przerazona jestem, bo jak tak dalej pojdzie to nie wiem w czym bede chodzic :le: Czuje sie jak beczka ostatnio i to, niestety nie w z powodu ciazowego brzuszka . Ale ogolnie - nie jest zle a nawet dobrze:36_2_15:
A jak z Wami? Macie jakies nowe ciazowe objawy!
Pozdrawiam i milego dzionka!

PS. USG za 6 dni. Uffff. Dluzy sie straaaaasznie! Juz chce zobaczyc czy z moim malenstwem wszystko ok, no i jak uroslo.

Odnośnik do komentarza

Witam Panie:) JA W PIERWSZEJ CIĄŻY JADŁAM SPORE ILOŚCI SŁODKIEGO :) ALE W CIĄŻY BYŁAM ZA TO BARDZO POGODNA:):):):):JEDYNY MINUS TAKI ŻE PRZYTYŁAM 24 KILO:o_master::o_master:teraz też zjem ale jak jest bo sama sobie nie kupię ,JAK MĄŻ PRZYNIESIE TO ŻONA ZJE:):):):ale co do czekolady to wpłya bardzo pozytywnie na ciąże zawiera witaminy i związki które wpływają pozytywnie na ciąże .GORZEJ JAK SIĘ MA ZAPARCIA:(((((:36_2_21:CO DO OBJAWÓW TO MAM LEKKIE MDŁOŚCI ,NIE ŚPIĘ JUŻ ZA DNIA, W NOCY NADAL CHODZĘ SIKU KILKA RAZY:0 A I WIECZORAMI BOLI MNIE I KUJE Z LEWEJ STRONY PODBRZUSZA:( JEDNAK WIZYTĘ MAM ZA 5-DNI I ZOBACZYMY:)))
POZDROWIONKA

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

Przed ciaza nie przepadalam za slodyczami a teraz faktycznie siegam po cos slodkiego coraz czesciej :) I mam straszne napady glodu, doslownie co godzine! Martwi mnie to, bo jem i nic nie tyje, a juz powinnam troche... Wszedzie pisza, ze w 1 trymestrze zazwyczaj sie tyje do 2 kilo. Moze tez powinnam ten cukier skontrolowac?
Za dwa dni usg i bardzo sie denerwuje. brzuch mnie pobolewa od wczoraj, przy czym i po bokach i czasami kluje posrodku. Tak bardzo chce juz odetchnac, zobaczyc, ze wszystko ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
Czesc dziewczyny!
U mnie podoga do kitu za to nastroj jak najbardziej ok. To chyba towarzystwo mojej mlodszej siostry. Nie ma to jak siostrzane pogaduchy, smiechy i wspolne zakupy.
Objawy ciazowe prawie mi minely. Dopadl mnie natomiast przerazliwy apetyt na slodycze. Martwi mnie to bo ta cukrzyca i w ogole - niezdrowe to, ale poprostu od tygodnia nie moge sie opanowac. Jak nie zjem slodkiego, i to w odpowiednio duzych ilosciach, to nie zaznaje spokoju. Jak juz zjem - dopiero wtedy jest ok i jestem spelniona w 100 %. Przez to slodkie przytylam juz 1,5 kg. Mam nadzieje, ze mi minie. Lekko przerazona jestem, bo jak tak dalej pojdzie to nie wiem w czym bede chodzic :le: Czuje sie jak beczka ostatnio i to, niestety nie w z powodu ciazowego brzuszka . Ale ogolnie - nie jest zle a nawet dobrze:36_2_15:
A jak z Wami? Macie jakies nowe ciazowe objawy!
Pozdrawiam i milego dzionka!

PS. USG za 6 dni. Uffff. Dluzy sie straaaaasznie! Juz chce zobaczyc czy z moim malenstwem wszystko ok, no i jak uroslo.

Gunia43, ja chcialabym juz przytyc troche :( Troszeczke chociaz

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
A jeszcze w zwiazku z czekolada :) Moj maz upiekl ostatnio, rewelacja i prosciutkie (dlatego sie udalo ;)
Klasyczne brownie, ciasto - Wybrane przepisy kulinarne Przepisy kulinarne Gazeta.pl

pat-k od listopada idę na zwolnienie lekarskie, więc na pewno wypróbuję :) Bo teraz jak wracam z pracy, to na nic siły nie mam niestety. A męża do pieczenia nie zagonię, nie ma szans :)

Odnośnik do komentarza

pat-k
gunia43
Czesc dziewczyny!
U mnie podoga do kitu za to nastroj jak najbardziej ok. To chyba towarzystwo mojej mlodszej siostry. Nie ma to jak siostrzane pogaduchy, smiechy i wspolne zakupy.
Objawy ciazowe prawie mi minely. Dopadl mnie natomiast przerazliwy apetyt na slodycze. Martwi mnie to bo ta cukrzyca i w ogole - niezdrowe to, ale poprostu od tygodnia nie moge sie opanowac. Jak nie zjem slodkiego, i to w odpowiednio duzych ilosciach, to nie zaznaje spokoju. Jak juz zjem - dopiero wtedy jest ok i jestem spelniona w 100 %. Przez to slodkie przytylam juz 1,5 kg. Mam nadzieje, ze mi minie. Lekko przerazona jestem, bo jak tak dalej pojdzie to nie wiem w czym bede chodzic :le: Czuje sie jak beczka ostatnio i to, niestety nie w z powodu ciazowego brzuszka . Ale ogolnie - nie jest zle a nawet dobrze:36_2_15:
A jak z Wami? Macie jakies nowe ciazowe objawy!
Pozdrawiam i milego dzionka!

PS. USG za 6 dni. Uffff. Dluzy sie straaaaasznie! Juz chce zobaczyc czy z moim malenstwem wszystko ok, no i jak uroslo.

Gunia43, ja chcialabym juz przytyc troche :( Troszeczke chociaz
Ja tez chcialam przytyc, bo myslalam, e tak lepiej ale jak juz przytylam to jecze, ze za gruba. bo w bluzkach sie nie dopinam.
:-) I badz tu madry - jak mowi moj maz!

Odnośnik do komentarza

Oj, dziewczyny. Tak czytam i czytam i na co nam przyszlo. Ostatnio smieje sie juz sama do siebie i z siebie. Moja mlodsza siostra tez ma niezly ubaw, obserwujac mnie w ciazy. Ostatnio w parku na spacerze, mimo tego ze w domu przed wyjsciem bylam siku, musialam szukac jakis gestych krzakow, bo myslalam ze pecherz mi peknie juz po 10 minutach, po nastepnych 10 to samo. Razem dalo to: godzina spaceru = 3 razy krzaki. Niezle, co? Ale co zrobic :-)
I te humory... Nie tyje - zle, bo dzidzia potrzebuje i pisza, ze dobrze wiec panika. Tyje - zle, bo gruba i w takim tepie to pewnie do 35 do maja pociagne!
:smile_move:Horrror tak czy siak! :-)
Milej nocki Wam zycze. Ja padam, bo dzisiaj buszowalam po sklepach. Nie pytajcie ile wydalam.... To tez objaw ciazy. Wczesniej mi sie nigdy nie zdarzylo az tak poszalec. !:smile_move: W koncu mozna to teraz na 2 podzielic i juz nie jest tak zle:smile_move::smile_move:!

Odnośnik do komentarza

gunia43
Oj, dziewczyny. Tak czytam i czytam i na co nam przyszlo. Ostatnio smieje sie juz sama do siebie i z siebie. Moja mlodsza siostra tez ma niezly ubaw, obserwujac mnie w ciazy. Ostatnio w parku na spacerze, mimo tego ze w domu przed wyjsciem bylam siku, musialam szukac jakis gestych krzakow, bo myslalam ze pecherz mi peknie juz po 10 minutach, po nastepnych 10 to samo. Razem dalo to: godzina spaceru = 3 razy krzaki. Niezle, co? Ale co zrobic :-)

gunia43 a ja myślałam, że to ze mną jest źle, bo wstaję 3 razy w ciągu nocy :) Ale muszę przyznać, że chyba przebijasz wszystkich :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...