Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
wiem ze wieksasc waszych maluchow spi w lozeczkach ale czy sa takie ktore spia z wami w lozku??

my bierzemy malutka do nas po porannym karmieniu. tzn okolo 5-6 rano i czasami udaje sie razem pospac jeszcze z godzinke lub dwie.

Karmie malutka tez na lozku i po karmieniu ukladam sie w pollezacej pozycji i klade sobie mala na brzuchu odwrocona brzuszkiem i buzia do mnie. tak jej latwiej odchodza gazy. Swoja droga, te wlasnie momenty to dla mnie najwieksze uczucie bliskosci. Tosia wtula glowke pomiedzy cyce i widac, ze czuje sie bezpiecznie a ja czuje niesamowite szczescie. czesto zasypia po jakims czasie i nie mam sumienia odlozyc jej do lozeczka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
patka podajesz wit. K jak dokarmiasz małą ???/

poztym witam niedzielnie

czy idziecie na spacerek z dziećmi jak jest ciepło ale wieje wiatr?? bo u mnie dziś taka pogoda i nie wiem co robić

podaje, lekarz kazal mimo wszystko podawac, jesli mieszanka to mniej niz 50%

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
Ewciaa
patka podajesz wit. K jak dokarmiasz małą ???/

poztym witam niedzielnie

czy idziecie na spacerek z dziećmi jak jest ciepło ale wieje wiatr?? bo u mnie dziś taka pogoda i nie wiem co robić

podaje, lekarz kazal mimo wszystko podawac, jesli mieszanka to mniej niz 50%

podaje jek modyfikowane 2x na dobe reszta cyc

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
patka podajesz wit. K jak dokarmiasz małą ???/

poztym witam niedzielnie

czy idziecie na spacerek z dziećmi jak jest ciepło ale wieje wiatr?? bo u mnie dziś taka pogoda i nie wiem co robić

my pojdziemy na spacer mimo wiatru. wczoraj odpuscilismy spacer i chyba sie na nas o to gniewala :) albo o te przepuszczone imieniny ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
pat-k
Ewciaa
patka podajesz wit. K jak dokarmiasz małą ???/

poztym witam niedzielnie

czy idziecie na spacerek z dziećmi jak jest ciepło ale wieje wiatr?? bo u mnie dziś taka pogoda i nie wiem co robić

podaje, lekarz kazal mimo wszystko podawac, jesli mieszanka to mniej niz 50%

podaje jek modyfikowane 2x na dobe reszta cyc

Ewciu to na pewno mieszanki dajesz mniej niz 50% jedzonka na dobe. zapytaj przy okazji pediatre

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

isabela
Patka, dokladnie, jak stwierdzil moj ginekolog. Tu w Uk stawiaja na NATURE - az z przesada... Moj tato przylatuje za tydzien myslicie, ze powinnam go poprosic o witamine D3 w kropekach dla maluszka? Jakie jeszcze witaminki podajecie? Moze rzeczywiscie poprosze go by kupil dla niej

Ja do końca trzeciego miesiąca będę dawać Kubie witaminę K, a D3 lekarka kazała podawać codziennie do ukończenia roku, a później jeszcze przez rok w porze jesienno-zimowej, kiedy jest mniej słońca.

Odnośnik do komentarza

isabela
mama2
Patka to jest antyb ktory mozna brac przy karmieniu
a co do pokarmu to przeciez Mia moze ma kolki bo Isabela cos nie tak zjadłas?? a po modyfikowanym tez czesto zdarzaja sie kolki ja karmie przewaznie dlatego ze kocham to uczucie bliskosci a w reszte wierze z przymrozeniem oka

Mama, juz nie moge bardziej gownianego jedzenia jesc. Biale pieczywo z maslem (czasami dla urozmaicenia dzem do tego- hehhe), na obiad ryz z gotowanym kurczakiem - to moj standard...

Jesli chodzi o karmienie piersia, nie wyobrazam sobie przestac bo wlasnie to chyba najcudowniejsze uczucie.

Kolki wcale nie muszą mieć związku z jedzeniem. Niektóre dzieciaczki cierpią dzień w dzień, chociaż mamy nie jedzą praktycznie nic. Różne są teorie, nawet takie, że nadmiar wrażeń i emocji może kolki potęgować.

Odnośnik do komentarza

Jola30
Witam
Koszmar zaniklo mi mleko w cyckach nie wiem co sie dzieje w nocy nic nie mialam i go przystawiam a on wyje i do 6 nie spalismy wypilam 3 herbatki laktacujne ,prysznic co pol godziny goraca woda i masowanie nic nie ma co sie dzieje ?
Moze to z nerwow i z przemeczenia mi zaniko jak myslice co robic on nic nie jadl wyje i nie umie z butelki dostaje z lyzeczki mleko sztuczne pluje nie wiem co robic jestem tak wku... ze nie wiem :36_1_15:

Jolu może to kryzys laktacyjny? Ja tak miałam parę dni temu. Pokarmu było dużo mniej, piersi miękkie, sprawiające wrażenie pustych. Ale trochę mleczka było. Karmiłam Kubę z dwóch, dość często, bo co 1,5 godziny mniej więcej (tylko w nocy przerwy były normalne) i po dwóch dniach wszystko wróciło do normy. Nie dokarmiałam go ani raz.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
patka podajesz wit. K jak dokarmiasz małą ???/

poztym witam niedzielnie

czy idziecie na spacerek z dziećmi jak jest ciepło ale wieje wiatr?? bo u mnie dziś taka pogoda i nie wiem co robić

Ja zawsze wychodzę w taką pogodę, tylko zakładam Kubie taką cieniutką czapeczkę, żeby uszy miał zasłonięte i podnoszę budę.
Dzisiaj też już spacer zaliczyliśmy. A po południu idziemy na imieniny do kuzynki M. Mam nadzieję, że Kuba będzie grzeczny, bo jak na razie ostro daje popalić.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Jola30
Witam
Koszmar zaniklo mi mleko w cyckach nie wiem co sie dzieje w nocy nic nie mialam i go przystawiam a on wyje i do 6 nie spalismy wypilam 3 herbatki laktacujne ,prysznic co pol godziny goraca woda i masowanie nic nie ma co sie dzieje ?
Moze to z nerwow i z przemeczenia mi zaniko jak myslice co robic on nic nie jadl wyje i nie umie z butelki dostaje z lyzeczki mleko sztuczne pluje nie wiem co robic jestem tak wku... ze nie wiem :36_1_15:

Jolu może to kryzys laktacyjny? Ja tak miałam parę dni temu. Pokarmu było dużo mniej, piersi miękkie, sprawiające wrażenie pustych. Ale trochę mleczka było. Karmiłam Kubę z dwóch, dość często, bo co 1,5 godziny mniej więcej (tylko w nocy przerwy były normalne) i po dwóch dniach wszystko wróciło do normy. Nie dokarmiałam go ani raz.

dokarmilismy go sztucznym mlekiem ciezko bylo ale zjadl 60 wiec spal pozniej 3 godziny normalnie szok :nie_mam_pojecia::cheess:a teraz juz cyca meczy za duzo tam nie ma ale zawsze cos.
Daffodils no mam nadzieje ze to kryzys laktacyjny bo jakos tak smutno mi sie zrobilo jak bym go juz nie mogla karmin i nawet sie poplakalam z tego powodu :11_6_204:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

elwira
Adaś śpi z nami czasami cala noc czasami bo mi tak wygodnie :) ale w łóżeczko tez śpi ładnie

U mnie jest tak ze w lozeczku nie spi wogule tylko w koszy a zdarza sie ze cala noc przespi z nami w lozku wiec nie mam reguly bo czasem nie spie wogule tylko chodzimy po pokoju i liczymy metry bo tylko placz i placz i raczki:36_1_15:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

elwira
W poniedziałek idziemy do lekarza na kontrole wiec zobaczymy ile Adaś przytył przez te 2,5 tygodnia bo jeśli w 3tygodnie przybrał 1200g to aż się boje co pokaże skala teraz.

Mam pytanko do Mamusiek z synkami , czy lekarze mówili wam coś o specjalnej pielęgnacji siusiaka i ściąganiu napletka?

nie ściagać tylko dbac zeby mastka się nie zbierała, ja leciutko, minimalnie odciągam (to chyba nawet złe słowo) podczas kąpieli - tak bardziej rozwieram?? hmm no w kazdym bądź razie coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
mama2 kochana tule i duzo sily.dasz rade niedaj sie tej paskudnej chorobie.
kochane karmienie piersia to nie jest zabezpieczenie przed ciaza wlasnie ze na odwrot wszystko pootwierane i rozlegurowane tylko czeka na lokatora
moja Ola dopiero 20minut temu zasnela.ja padam na pysk.jeszcze ku...wa kolejny cios od zycia a raczej od jednego debila ale ku.... zaplaci mi za to i to slono....ehh i znowu placze ku.... to zycie jest do dupy!!!!!

kochana, zycie bywa do dupy pozornie wlaśnie wtakich sytuacjach, później jak mijają to znowu potrafi byc piekne - dl atych chwil warto pzreczekac wszystko co złe. wielkie przytulasy dla Ciebie :*

Odnośnik do komentarza

mama2
Mama2cor duzo siły i wytrwalosci ci zycze w walce z przeciwnosciami i problemami , Sciskam mocno

A moj maluch robi zielne kupki bez grudek tylko wodniste tzn nie kazda jest zielona sa tez zólte , tak na zmiane ..wasze tez robia zielone???

zielone podobno robia się po iutlenieniu, tzn jesli od razu nie zostanie szkrab przebrany, to żółta kupka pod wpływem tlenu nieco zielenieje.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Jola30
Witam
Koszmar zaniklo mi mleko w cyckach nie wiem co sie dzieje w nocy nic nie mialam i go przystawiam a on wyje i do 6 nie spalismy wypilam 3 herbatki laktacujne ,prysznic co pol godziny goraca woda i masowanie nic nie ma co sie dzieje ?
Moze to z nerwow i z przemeczenia mi zaniko jak myslice co robic on nic nie jadl wyje i nie umie z butelki dostaje z lyzeczki mleko sztuczne pluje nie wiem co robic jestem tak wku... ze nie wiem :36_1_15:

jolcia30 może to taki kryzys jak pisała daffodil i przejdzie za pare dni....a moze nie....ja dziś odciągnełam ledwo 40ml z jednej piersi i jest coraz gorzej, moja tez nie lubi modyfikowanego ale jak jest bardzo głodna to zjada....mały napewno w końću zje jak będzie głodny... tylko najpierw podaj butle a później najwyżej pierś

jak jeszcze odciągałam pokarm to mój Szkrab wcinal i moje mleko, zaraz później modyfikowane, i herbatki, wciągnie co mu się da - zarlok jeden.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
patka podajesz wit. K jak dokarmiasz małą ???/

poztym witam niedzielnie

czy idziecie na spacerek z dziećmi jak jest ciepło ale wieje wiatr?? bo u mnie dziś taka pogoda i nie wiem co robić

pewnie jestescie juz po spacerze - ja byłam, pogoda super mimo wiatru :)

na dowód Szymuś ubrany ciepło w swój pierwszy dres i za duże buty :)

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
patka podajesz wit. K jak dokarmiasz małą ???/

poztym witam niedzielnie

czy idziecie na spacerek z dziećmi jak jest ciepło ale wieje wiatr?? bo u mnie dziś taka pogoda i nie wiem co robić

pewnie jestescie juz po spacerze - ja byłam, pogoda super mimo wiatru :)

na dowód Szymuś ubrany ciepło w swój pierwszy dres i za duże buty :)

Cudny jest. A buty jak na prawdziwego drechola przystało ma porządne :)
Biedny Kuba na razie tylko w skarpetach biega :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...