Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Jola30
Kamidianka
Jola30

same się na to zdecydowaliśmy więc co tu dużo pisać -ja to tam szczerze mam to gdzieś kto mnie czyta i co o tym myśli.
Wiadomo to tylko forum i zdajemy sobie z tego sprawe :leeee:,równie dobrze można pisać same kłamstwa lub nie wstawiać zdjęć , nieuzewnętrzniać się na maksa.
Coś mi się wydaje ,że osoby które tutaj trafiły poniekąd czują sie samotnie a niby mają wszystko?

Ale przeszkadzałoby Ci, gdyby to forum było prywatne? Czy w ogóle nie zależy Ci, czy ogólne, czy prywatne?
jola ekshibicjonistka hehe

nie przeszkadzało by ,nie nie jestem.
Dla mnie by moglobyc jakiekolwiek, bylebyscie tylko tam WSZYSTKIE byly :-) :-)

Odnośnik do komentarza

gunia43
jola22
mama2
a oto moj maly silacz a klaudia troche paluchem zaslaniala ale widac:))

YouTube - Film0020

Ja pitolę jaki on silny - mama daje 100 że on będzie bardzo szybko chodził.
Mama2 - normlanie mi szcena opadla!!! Na tym Twoim mleczku to Supermanna normlanie wychodowalas!!!!!! Ale ma Maksik sile.

ja byłam w ciężkim szoku jak to zobaczyłam moja zuzka to się nie umywa do tego co umie Maksik

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jola30
Kamidianka

Ale przeszkadzałoby Ci, gdyby to forum było prywatne? Czy w ogóle nie zależy Ci, czy ogólne, czy prywatne?
jola ekshibicjonistka hehe

nie przeszkadzało by ,nie nie jestem.
Dla mnie by moglobyc jakiekolwiek, bylebyscie tylko tam WSZYSTKIE byly :-) :-)

ja bym chciała prywatne, nie chce by ktoś czytał moich postów

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ja zegnam do wieczora albo i jutra. Musze na zakupy a potem to maksik kapanie i z M posiedziec. Bede wieczorkiem poznym.
W Dortmundzie wsjo zalatwilam ze chrztem, nawet swiece kupilam. Cala droge szlam w deszczu czyli na piechte razem z jakas godzine albo i poltorej. No i teraz mnie gardlo naparza i az wole nie myslec, ze moge sie pochorowac:36_11_23:. Ale boli bardzo juz teraz i czerwone jak diabli. Kupie imbir i bede wpieprzac na kope. Poza tym zaliczonyremont na dworcu dortmundzkim i latanie po schodach z wozkiem tam i nazot. Na szczescie wiee milych osob dzisiaj spotykalam i sami mi wszyscy proponawali czy nie pomoc z wozkiem, zanim jeszcze zapytalam :-)
To tyle. Jeszcze tylko musze mojego synka pochwalic bo przez cala droge zachowywal sie wrecz wzorowo:36_1_11:, zwlaszcza ze byl pod folia przeciwdeszczowa a srednio ja lubi. Normlanie aniolek byl dzisiaj. Ksiadz go poblogoslwil wiec moze to to :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
mama2
Kamidianka

Wiem o czym piszesz. Mnie też to nieraz blokuje.
Ale wiem też, ze można by było prywatny pokój dla nas stworzyć. Co Wy na to? Co się chce upublicznić, to by się pisało na ogólnym, a co nie, to tylko miedzy nami.

nie wiedzialam o tym bylo by super!!!!!!!!!!!!

Słyszałam, ze jest taki pokój u nas. Ale trzeba by było do administratora napisać, gdyby wszyskie z nas chciały.

ja tez ciagle mam w tyle glowy swiadomosc, ze to publiczne forum. wystarczy, ze ktos wpisze w google dowolne slowo, ktore my tu wymieniamy i trafia na nasz watek. mam tylko nadzieje, ze te osoby nie traktuja nas jak kolejnych odcinkow Plebanii czy M jak milosc

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
Kamidianka
mama2

nie wiedzialam o tym bylo by super!!!!!!!!!!!!

Słyszałam, ze jest taki pokój u nas. Ale trzeba by było do administratora napisać, gdyby wszyskie z nas chciały.

ja tez ciagle mam w tyle glowy swiadomosc, ze to publiczne forum. wystarczy, ze ktos wpisze w google dowolne slowo, ktore my tu wymieniamy i trafia na nasz watek. mam tylko nadzieje, ze te osoby nie traktuja nas jak kolejnych odcinkow Plebanii czy M jak milosc

oj to by bylo straszne !!! ja tez nie zwierzam sie z bardzo osobistych spraw ale z drugiej strony jak sie powie A trzeba powiedziec B wiec jak chwalilam sie ciaza to co potem mialam zrobic sciemniac ze dalej jestem? musialam powiedziec jak jest a tym samym zwierzac sie obcym osoba z tragedii..:((

Odnośnik do komentarza

mama2
pat-k
Kamidianka

Słyszałam, ze jest taki pokój u nas. Ale trzeba by było do administratora napisać, gdyby wszyskie z nas chciały.

ja tez ciagle mam w tyle glowy swiadomosc, ze to publiczne forum. wystarczy, ze ktos wpisze w google dowolne slowo, ktore my tu wymieniamy i trafia na nasz watek. mam tylko nadzieje, ze te osoby nie traktuja nas jak kolejnych odcinkow Plebanii czy M jak milosc

oj to by bylo straszne !!! ja tez nie zwierzam sie z bardzo osobistych spraw ale z drugiej strony jak sie powie A trzeba powiedziec B wiec jak chwalilam sie ciaza to co potem mialam zrobic sciemniac ze dalej jestem? musialam powiedziec jak jest a tym samym zwierzac sie obcym osoba z tragedii..:((
więc jak zrobić prywatne? nie ma sie co zastanawiac robimy i już

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
mama2
pat-k

ja tez ciagle mam w tyle glowy swiadomosc, ze to publiczne forum. wystarczy, ze ktos wpisze w google dowolne slowo, ktore my tu wymieniamy i trafia na nasz watek. mam tylko nadzieje, ze te osoby nie traktuja nas jak kolejnych odcinkow Plebanii czy M jak milosc

oj to by bylo straszne !!! ja tez nie zwierzam sie z bardzo osobistych spraw ale z drugiej strony jak sie powie A trzeba powiedziec B wiec jak chwalilam sie ciaza to co potem mialam zrobic sciemniac ze dalej jestem? musialam powiedziec jak jest a tym samym zwierzac sie obcym osoba z tragedii..:((
więc jak zrobić prywatne? nie ma sie co zastanawiac robimy i już

O KOCHANA moze kami cos wie bo ona to pisala ..ja nie mam pojecia! jak sie czujesz? mam nadzieje ze lepiej:) tłamsza cie w tym domu niesamowicie ale nadejdzie czas ze rozwiniesz skrzydla i pokazesz im jeszcze kto tu jest gora!!!zuza bedzie dumna z pieknej i madrej mamy

Odnośnik do komentarza

Witam się wieczornie poszczepiennie :)
Kubuś był bardzo grzeczny, tylko kwęknął przy wbijaniu igły. Czarował wszystkie panie pielęgniarki uśmiechami od ucha do ucha, dzięki czemu podostawał naklejki i patyczki do gardła :hahaha:
Mierzy 70 cm i waży 8280!! Przytył prawie 900 g w ciągu półtora miesiąca!
A tak poza tym to byliśmy u lekarza debila :36_13_4: Facet jakiś mocno dziwny. Stwierdził, że dobrze, że idziemy do neurologa w najbliższym czasie, bo jemu się nie podoba, że Kuba jeszcze nie siedzi sam zbyt pewnie :lup: Przecież on ma jeszcze na to czas do 8-9 miesiąca. Nie zdziwiłabym się gdyby powiedział, że nie za dobrze, że się Kuba nie przewraca na brzuszek, ale z tym siedzeniem to trochę przesadził. A tak w ogóle to moja mama mnie dzisiaj uświadomiła, że ja najpierw zaczęłam siedzieć, a na brzuch przewracałam się dopiero później i to też nie za chętnie. Tak więc podejrzewam, że Kuba ma to po matce.
W każdym razie na 17 listopada umówiliśmy się do neurologa. Chodzimy do takiej fajnej babki, więc ją wypytam o wszystko.

Odnośnik do komentarza

e2e2
Daffodil
katja79

o zgrozo co za dzien! wspólczuje bardzo. mnie jak kiedys policja zatrzymala na kontrole to tak sie zdenerwowalam ze az mi sie nogi trzesly nie wiedziec czemu:D na szczescie puscili bez niczego ale myslalam ze stamtąd nie odjadę:D

Ja też tak reaguje na widok policji, jakbym miała ciężkie przewinienia na sumieniu :) Wystarczy, że przejeżdżają koło mnie, jak jadę samochodem i zaczynam się stresować :)

Ja na swoim terenie mam luz bo panowie policjanci czesto goscili u mnie w pracu na kawe i co po niektorych znam i ja bym im dala mandat.
Jak bylam juz w ciazy i jechalam setke na terenie zabudowanym to mnie zatrzymali ale nie dostalam mandatu bo znajomi byli akurat i do tej poru mam czyste konto!
Dobrze mieć takie układy :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Witam się wieczornie poszczepiennie :)
Kubuś był bardzo grzeczny, tylko kwęknął przy wbijaniu igły. Czarował wszystkie panie pielęgniarki uśmiechami od ucha do ucha, dzięki czemu podostawał naklejki i patyczki do gardła :hahaha:
Mierzy 70 cm i waży 8280!! Przytył prawie 900 g w ciągu półtora miesiąca!
A tak poza tym to byliśmy u lekarza debila :36_13_4: Facet jakiś mocno dziwny. Stwierdził, że dobrze, że idziemy do neurologa w najbliższym czasie, bo jemu się nie podoba, że Kuba jeszcze nie siedzi sam zbyt pewnie :lup: Przecież on ma jeszcze na to czas do 8-9 miesiąca. Nie zdziwiłabym się gdyby powiedział, że nie za dobrze, że się Kuba nie przewraca na brzuszek, ale z tym siedzeniem to trochę przesadził. A tak w ogóle to moja mama mnie dzisiaj uświadomiła, że ja najpierw zaczęłam siedzieć, a na brzuch przewracałam się dopiero później i to też nie za chętnie. Tak więc podejrzewam, że Kuba ma to po matce.
W każdym razie na 17 listopada umówiliśmy się do neurologa. Chodzimy do takiej fajnej babki, więc ją wypytam o wszystko.

no prosze jaki dzielny i duży chłopak pięknie rośnie....a lekarz rzeczywiscie jakiś dziwny....ja nauczyłam się każde dziecko traktowąc indywidulanie bo każde jest inne jedni zaczynają chodzić ok.1 roku inne już w 8 miesiacu i jest dobrze, na każdego przyjdzie odpowiedni czas

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...