Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

e2e2
katja79
o matko ale sie rozgadalyscie o tych mlekach i kaszkach ja w tym temacie zielona ciesze sie jak mala wypije przez sen butle mleczka bo dluzej pospi i tyle jak nie spi smoka do ust nie wezmie wiec caly czas daje jej mleko 1 a w dzien tylko cyc i basta. mój M kupil ostatnio kleik kukurydziany wiec pomyslalm sobie ze zawsze bedzie jeszcze tresciwszy posilek ale smoczki mam chyba za male tzn przez 2 tommee teppee chyba nie leci wiec musze kupic z wieksza dziurka a nuka mam rozmiar M i tez sie zatyka...:/

babeczki oswiećcie mnie please jesli chodzi o te smoki jakich uzyc jak chce dodypac malej miarke kleiku??

Witam się ,my już po Usg bioderek i u lekarza pediatry bo Filip pokasłuje ale wszystko dobrze tylko ma delikatnie zaczerwienione gardło i dostał leki.
KatjaJa używam firmy tommee tippee butelek i smoczków i do niedawna Filip pił kaszkę z mlekiem ze smoczka nr2 a kilka dni temu zamówiłam i już mam smoczki do butelek nr.3 i Filipowi się dużo lepiej pije z tym że jaj już nie zagęszczam mleka kaszką tylko ramo i wieczorkiem dostaje samą kaszkę łyżeczką.
Myślę że powinnaś też już mieć 3 smoczek bo dzieci już mają 6 miesięcy i żeby się nie męczyły tak bo dla nich to duży wysiłek jest.

no to dobrze, ze bioderka ok, a przeziebienie szybko minie takze generlanie newsy dobre :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

oj dziewczyny dobrze was czytac i widziec ze powraca humor na forum :D to milo ja jakos w nocy sie niewyspalam poplakalam sobie wczoraj duzo z M sie pozarlam wieczorem doszlismy do porozumienia ale i tak mam do niego zal....i raczej szybko mi nieprzejdzie....dzis powiedzialam mu o mamie2 i tez wspolczuje.
mama2 jestes bardzo dzielna i madra i przedewszystkim wspaniala z Ciebie mama!i wogole wspaniala doradczyni i cudowna osoba :*
Ola znowu maruda chyba drugi zabek bedzie szedl bo jak wklada cos do buzi to az sie trzesie przy gryzieniu ehh ale mi jej zal :( ale jak jej posmaruje sacholem odrazu uspakaja sie teraz spi...ale posmarowanie jej dziaselek to nielada wyzwanie bo ona niedaje sobie ich dotknac a ja sie dziwie ze ona niechce jesc z lyzeczki.biedulka malutka zasypia teraz tylko owinieta w moj szlafrok i tak sobie w nim spi a i musze ja tulic i jej nucic zeby zasnela.sloneczko moje ukochane.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

e2e2
katja79
o matko ale sie rozgadalyscie o tych mlekach i kaszkach ja w tym temacie zielona ciesze sie jak mala wypije przez sen butle mleczka bo dluzej pospi i tyle jak nie spi smoka do ust nie wezmie wiec caly czas daje jej mleko 1 a w dzien tylko cyc i basta. mój M kupil ostatnio kleik kukurydziany wiec pomyslalm sobie ze zawsze bedzie jeszcze tresciwszy posilek ale smoczki mam chyba za male tzn przez 2 tommee teppee chyba nie leci wiec musze kupic z wieksza dziurka a nuka mam rozmiar M i tez sie zatyka...:/

babeczki oswiećcie mnie please jesli chodzi o te smoki jakich uzyc jak chce dodypac malej miarke kleiku??

Witam się ,my już po Usg bioderek i u lekarza pediatry bo Filip pokasłuje ale wszystko dobrze tylko ma delikatnie zaczerwienione gardło i dostał leki.
KatjaJa używam firmy tommee tippee butelek i smoczków i do niedawna Filip pił kaszkę z mlekiem ze smoczka nr2 a kilka dni temu zamówiłam i już mam smoczki do butelek nr.3 i Filipowi się dużo lepiej pije z tym że jaj już nie zagęszczam mleka kaszką tylko ramo i wieczorkiem dostaje samą kaszkę łyżeczką.
Myślę że powinnaś też już mieć 3 smoczek bo dzieci już mają 6 miesięcy i żeby się nie męczyły tak bo dla nich to duży wysiłek jest.

to super ze USG wyszło dobrze, a gardełko napewno szybko przejdzie, buziaki dla Flipka

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

hej babeczki witam sie i ja czwartkowo siedzimy dzis z mala w domku bo wypralam jej wózek( wczoraj w tvn mówili o testach wózków dla dzieci pod wzgledem jakosci materialów czy rakotwórcze itp. i zaden nie wypadl dobrze ani bardzo dobrze same dostateczne oceny i radzili zeby przed uzyciem wyprac wszystkie czesci które dziecko moze wziasc do buzi wiec dzisiaj matka wózek rozbroila i do pralki )
Maja siedzi i wydluza sobie rajstopy a ja przelecialam szybko co napisalyscie od rana :)

Isabelka Mia slicznota kurcze fajnie ze pomyka juz w tym chodaczku tylko jej pilnuj zeby Ci z domu nie wyjechala:)

Daffo kochana gratulacje niezle podzialala na Ciebie ta dietka tylko teraz dbaj o siebie bo organizm faktycznie odczuł to odchudzanie buziaki za wytrwalosc tydzien diety to jak dla mnie mnóstwo czasu.

Gunia powodzenia w zalatwianiu kiedy chcecie chrzcic? my wstepnie zabukowalismy w I dzien swiat...ehhh nie cierpie takich imprez :(zwlaszcza u siebie :D
Kamidianka duzo zdrówka kochana obys sie szybko wykurowala no i zeby sie Leniaczek nie zarazil

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

e2e2
katja79
o matko ale sie rozgadalyscie o tych mlekach i kaszkach ja w tym temacie zielona ciesze sie jak mala wypije przez sen butle mleczka bo dluzej pospi i tyle jak nie spi smoka do ust nie wezmie wiec caly czas daje jej mleko 1 a w dzien tylko cyc i basta. mój M kupil ostatnio kleik kukurydziany wiec pomyslalm sobie ze zawsze bedzie jeszcze tresciwszy posilek ale smoczki mam chyba za male tzn przez 2 tommee teppee chyba nie leci wiec musze kupic z wieksza dziurka a nuka mam rozmiar M i tez sie zatyka...:/

babeczki oswiećcie mnie please jesli chodzi o te smoki jakich uzyc jak chce dodypac malej miarke kleiku??

Witam się ,my już po Usg bioderek i u lekarza pediatry bo Filip pokasłuje ale wszystko dobrze tylko ma delikatnie zaczerwienione gardło i dostał leki.
KatjaJa używam firmy tommee tippee butelek i smoczków i do niedawna Filip pił kaszkę z mlekiem ze smoczka nr2 a kilka dni temu zamówiłam i już mam smoczki do butelek nr.3 i Filipowi się dużo lepiej pije z tym że jaj już nie zagęszczam mleka kaszką tylko ramo i wieczorkiem dostaje samą kaszkę łyżeczką.
Myślę że powinnaś też już mieć 3 smoczek bo dzieci już mają 6 miesięcy i żeby się nie męczyły tak bo dla nich to duży wysiłek jest.

no to super ze nic paskudnego sie Filipkowi nie rozwinęlo no i ze bioderka zdrowiutkie :)
a co do smoka to musze kupic ta trójke mi mala sporadycznie wypija butle ona tylko tego cyca by ciumkala no ale jak sie juz zdarzy to dobrze zeby cos tresciwego wypiła:)

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

mama2
witam sie ...dobrze ze sie przy okazji moja niedzwiedzia lapa zajeli w szpitalu i dzis juz przypomina lape malego misia :)bedzie dobrze ..kaszel sie odrywa wiec antybiotyk zadzialal..\Klaudusia zaczyna za to ostro kaszlec :36_2_24:
Maksio wrocil do swojej tradycji..pobudek bylo 5 :16_12_9:
Daffo trzymam kciuki za szczepienie ciekawe ile Kubelek wazy i mierzy:36_17_1:

zostawilam dzis maksa na chwile w jego pokoju na dywanie ...po paru minutach sporo sie przemiescil i lapka wlasnie siegal do kabli wpietych w przedluzacz myslalam ze osiwieje cos czuje ze bedzie bardzo pomyslowym dzieckiem..\klaudia byla bardzo spokojna, nie zabezpieczalam przed nia szafek kontaktow itp...a tu cos czuje ze bedzie ostro!:36_7_5:

Cześć Mama2To Maks szaleje!Ja już nie zostawiam na wersalce tylko na podłodze bo strach ma wielkie oczy i już trzeba mieć oczy do o koła głowy.Też już się zaczyna przemieszczać i coraz częściej myślę o zabezpieczeniach.
Widzę że Filip zaczyna pobijac Maksa na glowe z niespaniem bo jak usnie o 22 to wstaje do 10 razy i biore go do lozka do nas bo juz nie mam sily wstawac.Malo tego jak budzil sie i bredzil pod nosem to teraz budzi sie z krzykiem i juz jestem zielona dlaczego???
Teraz dla mnie 5 pobudek to super ekstra przespana noc ha ha ha:36_13_4:

Odnośnik do komentarza

katja79
jola22
elus.dreptus
no i jeszcze dostalam dzisiaj mandat!!!
pierwszy w zyciu 100 zl i 1 pkt za zle parkowanie!!

O losie - Ela jeszcze tobie się przytrafiło.

o zgrozo co za dzien! wspólczuje bardzo. mnie jak kiedys policja zatrzymala na kontrole to tak sie zdenerwowalam ze az mi sie nogi trzesly nie wiedziec czemu:D na szczescie puscili bez niczego ale myslalam ze stamtąd nie odjadę:D

Ja też tak reaguje na widok policji, jakbym miała ciężkie przewinienia na sumieniu :) Wystarczy, że przejeżdżają koło mnie, jak jadę samochodem i zaczynam się stresować :)

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
Jola30
katja79
o matko ale sie rozgadalyscie o tych mlekach i kaszkach ja w tym temacie zielona ciesze sie jak mala wypije przez sen butle mleczka bo dluzej pospi i tyle jak nie spi smoka do ust nie wezmie wiec caly czas daje jej mleko 1 a w dzien tylko cyc i basta. mój M kupil ostatnio kleik kukurydziany wiec pomyslalm sobie ze zawsze bedzie jeszcze tresciwszy posilek ale smoczki mam chyba za male tzn przez 2 tommee teppee chyba nie leci wiec musze kupic z wieksza dziurka a nuka mam rozmiar M i tez sie zatyka...:/

babeczki oswiećcie mnie please jesli chodzi o te smoki jakich uzyc jak chce dodypac malej miarke kleiku??
Katja ja jak miałam butelke t..t... to nawet 3 nie dawała rady wiec wyrąbałam na maksa dziurke w smoczku sam i było OK.
A teraz używam butelek LOWI i jestem zadowaolna i smoczki są super, nic nie cieknie po brodzie i tamtych praktycznie już odchodze.:Cherlipanii:

popieram LOVI rulez:):):)
a moje dziecie samo zasnelo, jak go kladlam do lozeczka mial oczy jak 5 zlotych, nawet nie wiedzialalam kiedy zasnal:):)

U mnie właśnie zasypia. Przed chwilą gadał, a teraz cisza. Sprawdzę za chwilę, bo jak jeszcze nie śpi, to wyczai, że się skradam :)

Odnośnik do komentarza

katja79
Jola30
katja79
o matko ale sie rozgadalyscie o tych mlekach i kaszkach ja w tym temacie zielona ciesze sie jak mala wypije przez sen butle mleczka bo dluzej pospi i tyle jak nie spi smoka do ust nie wezmie wiec caly czas daje jej mleko 1 a w dzien tylko cyc i basta. mój M kupil ostatnio kleik kukurydziany wiec pomyslalm sobie ze zawsze bedzie jeszcze tresciwszy posilek ale smoczki mam chyba za male tzn przez 2 tommee teppee chyba nie leci wiec musze kupic z wieksza dziurka a nuka mam rozmiar M i tez sie zatyka...:/

babeczki oswiećcie mnie please jesli chodzi o te smoki jakich uzyc jak chce dodypac malej miarke kleiku??
Katja ja jak miałam butelke t..t... to nawet 3 nie dawała rady wiec wyrąbałam na maksa dziurke w smoczku sam i było OK.
A teraz używam butelek LOWI i jestem zadowaolna i smoczki są super, nic nie cieknie po brodzie i tamtych praktycznie już odchodze.:Cherlipanii:

he,he Jola wariatko jak to wyrąbalas dziurke sama?:sofunny::sofunny: o rany nie moge...
nie mam porównania z innymi dziurkami:D wiec nie wiedzialabym nawet jaka wyrabac:D ale lowi chyba nie mam a z nuka macie moze?

Ja mam z Nuka dwójkę i stoi w szafie (jak szereg innych butelek zresztą), bo ma jakiś dziwny odpowietrznik - dziurkę na smoczku i jak Kuba się mocno przyssie, to mu przez tą dziurkę mleko do nosa leci :lup:

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
gunia43
elus.dreptus
ja mam fioła na punkcie glutenu:) przez te moja kuzynke
o ktorej teraz niki sie obudzi na papu??

Jola30 - Ale w kaszce ryzowej nie ma glutenu, wiec mozesz spokojnie ladowac 7 lyzek!!!

Gunia mi chodziło o kaszę manna:P
Tak wiem mkochana. I tez tak to zrozumialam:-) Dlatego, ze kaszki manny nie mozna, bo ma gluten to napisalam ze ryzowa mozna, bo go nie ma :-)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
katja79
Jola30

Katja ja jak miałam butelke t..t... to nawet 3 nie dawała rady wiec wyrąbałam na maksa dziurke w smoczku sam i było OK.
A teraz używam butelek LOWI i jestem zadowaolna i smoczki są super, nic nie cieknie po brodzie i tamtych praktycznie już odchodze.:Cherlipanii:

he,he Jola wariatko jak to wyrąbalas dziurke sama?:sofunny::sofunny: o rany nie moge...
nie mam porównania z innymi dziurkami:D wiec nie wiedzialabym nawet jaka wyrabac:D ale lowi chyba nie mam a z nuka macie moze?

Ja mam z Nuka dwójkę i stoi w szafie (jak szereg innych butelek zresztą), bo ma jakiś dziwny odpowietrznik - dziurkę na smoczku i jak Kuba się mocno przyssie, to mu przez tą dziurkę mleko do nosa leci :lup:
U nas nic takiego sie nie dzieje.....
No ale efekt ciekawy :-)

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jola30
isabela
a ja Wam powiem, ze w dupie mam panie doktorki. Pierdola za przeproszeniem co im slina na jezor przyniesie, a nic konkretnego. Jesli chodzi o dzieci to chrzania najczesciej o swoich doswiadczeniach. Jedna mowi, ze to najlepsze, inna, ze tamto. A one sa takie jak my, przeciez wiemy co dla naszych dzieci jest najlepsze. A jesli pani dr nie ma dziecka to zaczyna glupiec i nie wie co powiedziec.... Jesli chodzi o diete dziecka to ni ch*** nie slucham madrych doktorek :) AMEN

To tak jak byś wyjeła mi to z ust tylko ja nie chciałam tak napisać.:36_3_15:
NO to ja sie kurde mam tymi radami z kaszka przejmowac czy kurde - nie!!!????????

Ja będę robiła po swojemu :)
Takiej gęstej z przepisu Kuba nie wypije, bo jest leniem i mu się nie chce ciągnąć, a łyżeczką go nie będę przed snem karmić, bo się rozbudzi gamoń jeden i będzie po spaniu.
A ja nie przyjmuję takich argumentów, że nie można, bo nie. Tylko konkrety mnie interesują :)

Odnośnik do komentarza

Jola30
gunia43
Jola30

no to biegni na to przytulanie:uff2:
Bez przesasady. To normalne przytulanie !!!! TZn M sie przytuli i w sekunde zasypia bo juzro o 4.45 pobudka a jeszcze (kurde) robi Maksowi wode w butli do podgrzewacza. Serio mam skarb w domu :-)

Gunia Ty już go tak nie wychwalaj bo my wszystkie jak jeden maż sie tam wybierzemy i co ukradniemy :36_11_20:a w zamian sama zostaniesz na 3 miechy tak jak ja a co porządek musi być.

Powiało grozą :hahaha:

Odnośnik do komentarza

e2e2 mama2 Wy macie o tyle dobrze ze jak dzieci marudza w nocy to do lozka wezmiecie a moj nigdy z nami w lozku nie spał i jakby sie zdazyla marudna noc to dyzur przy lozeczku
Jola30 dobrze zrozumialam?? dałas Nikiemu kaszke?? i tak sie budziłł?? moze dzis bedzie lepiej:*
Ewciaa trzymaj sie kochana
Izabela córunia przesliczna i jaka zadowolona w tym chodziku
Kami zdrowiej zdrowiej!!
mama2 tulam mocno mocno:*, ja juz nic nie bede pisac bo tak jak mama2cor to przezywam
mama2cor z mezem klutnia o znajomych?? gdzie oni wczoraj uciekli hihi
jak sie sprawa rozwinela??

Odnośnik do komentarza

Witam Was

Daffodil to trzymam kciuki żeby się wszystko dobrze ułożyło, a z kim zostawiasz małego?
Pytam bo ja mam dylemat, boje się, że moja mama sobie z małym nie poradzi...chciałabym pracować, tak po prostu dla siebie ale mój m nie jest zachwycony tym pomysłem. W tej chwili tez jestem na wypoczynkowym a od 26 na wychowawczym, z tym,ze do poprzedniej pracy nie chcę wracać, złożyłam dokumenty gdzie indziej jeśli mnie przyjma to chyba się zdecyduje..

A teraz z innej beczki, jutro z małym mamy szczepienie pneumokoki , rotawirus i szczepionka skojarzone ta obowiązkowa, jak wasze dzieci reagował na 3 dawkę bo Filipek po pierwszej ok a po drugiej gorączka całą noc i pól następnego dnia, mam nadzieje ze teraz obedzię się bez goraczki...

http://s2.pierwszezabki.pl/020/020364980.png?7448
http://s4.suwaczek.com/200905221562.png

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
ja chucham na zimne bo u mnie w rodzinie jest nietolerancja glutenu
to bardzo uciazliwa alergia

Nie dość, że uciążliwa, to jeszcze dość droga :)
Brat mojego M. ma i za jeden głupi chlebek płaci ponad 10 zł, a że ma 17 lat i zjada ogromne ilości, to wystarcza mu to na 2 dni.
Nie mówiąc już o tym ile się trzeba napracować, żeby małemu dziecku wtłuc do głowy, że żadnych ciastek od kolegów nie może brać itp, itd. Jeść nie może praktycznie niczego.

Odnośnik do komentarza

mama2
witam sie ...dobrze ze sie przy okazji moja niedzwiedzia lapa zajeli w szpitalu i dzis juz przypomina lape malego misia :)bedzie dobrze ..kaszel sie odrywa wiec antybiotyk zadzialal..\Klaudusia zaczyna za to ostro kaszlec :36_2_24:
Maksio wrocil do swojej tradycji..pobudek bylo 5 :16_12_9:
Daffo trzymam kciuki za szczepienie ciekawe ile Kubelek wazy i mierzy:36_17_1:

zostawilam dzis maksa na chwile w jego pokoju na dywanie ...po paru minutach sporo sie przemiescil i lapka wlasnie siegal do kabli wpietych w przedluzacz myslalam ze osiwieje cos czuje ze bedzie bardzo pomyslowym dzieckiem..\klaudia byla bardzo spokojna, nie zabezpieczalam przed nia szafek kontaktow itp...a tu cos czuje ze bedzie ostro!:36_7_5:

Kuba wczoraj zabierał się za ściąganie laptopa ze stołu :lup:
Nawet zostało to udokumentowane :)

YouTube - MVI 2860

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...