Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

elus.dreptus
katja79
pat-k

a macie waskiego czy szerokiego smoka? ba sa 2 rodzaje

oj nie mam zielonego pojecia :/

ja mam szeroka butelke wiec szerokiego smoka, one sa ponoc lepsze bo buzka dziecja sie "zatrzumuje: na smoczku a przy waskich jak ssie to usteczka do butelki zachodza
Ja mam NUka i jestem zadolwolona. Tylko odpowietrzacz czasami zawodzi. Ale na tym etapie to wszystko nam jedno.

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
elus.dreptus
Jola30

dlaczego od jutra?? a nie od dzis???:P
bo on sie na jedzonko budzi??
A Twój się budzi?

moj nie, czasami mu sie zdazy ale to pic mu sie chce
dostaje na noc kaszke 210 wody i 8 miarek mleczno ryzowej
przebudza sie ok 6 wyije 210 mleczka i dalej w kimono
MOj podobnie tylko 7 kopiastych lyzek. No to ladnie twoj maluszek spi.

Odnośnik do komentarza

gunia43
elus.dreptus
elus.dreptus

A Twój się budzi?

moj nie, czasami mu sie zdazy ale to pic mu sie chce
dostaje na noc kaszke 210 wody i 8 miarek mleczno ryzowej
przebudza sie ok 6 wyije 210 mleczka i dalej w kimono
MOj podobnie tylko 7 kopiastych lyzek. No to ladnie twoj maluszek spi.
bardzo ładnie, tylko przez pierwszy miesiac jego zycia mialam przekichane, o czym juz dawno nie pamietam
jak skonczyl miesiac zaczal mi przesypiac cala noc z przerwa ok 3 na karmienia a teraz odkad dostaje kache to cala nocka
czasami potrafi zasnac snem kamiennym ok 17-18 i spac do 6!!!

Odnośnik do komentarza

Jola30
elus.dreptus
elus.dreptus

A Twój się budzi?

moj nie, czasami mu sie zdazy ale to pic mu sie chce
dostaje na noc kaszke 210 wody i 8 miarek mleczno ryzowej
przebudza sie ok 6 wyije 210 mleczka i dalej w kimono

wypija to z butli ?
Jola30 - moj tak ma przewaznie chyba ze sie o 8.00 i pozniej obudzi, to wtedy godzine porzadzi i znow w kime. Nop jasne ze kaszke z butli. Dziecko sie usypia. A ty nie dajestz kaszki??? A jak tak to ile??? Sypnij moze Nikiemu 7 lyzek z mlekiem i bedzie spal jak zabity. NO chyba ze dajesz i nic. Nie jestem niestety na biezaco.

Odnośnik do komentarza

Jola30
gunia43
Pak!!! NIe doczytaam i koncze bo M sie che przytulic. Jutro musi wstac wczesnie i chce zone jeszcze miec dzie. Papatki!!!

no to biegni na to przytulanie:uff2:
Bez przesasady. To normalne przytulanie !!!! TZn M sie przytuli i w sekunde zasypia bo juzro o 4.45 pobudka a jeszcze (kurde) robi Maksowi wode w butli do podgrzewacza. Serio mam skarb w domu :-)

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jola30
elus.dreptus

moj nie, czasami mu sie zdazy ale to pic mu sie chce
dostaje na noc kaszke 210 wody i 8 miarek mleczno ryzowej
przebudza sie ok 6 wyije 210 mleczka i dalej w kimono

wypija to z butli ?
Jola30 - moj tak ma przewaznie chyba ze sie o 8.00 i pozniej obudzi, to wtedy godzine porzadzi i znow w kime. Nop jasne ze kaszke z butli. Dziecko sie usypia. A ty nie dajestz kaszki??? A jak tak to ile??? Sypnij moze Nikiemu 7 lyzek z mlekiem i bedzie spal jak zabity. NO chyba ze dajesz i nic. Nie jestem niestety na biezaco.
wlasnie Jola naipsz co Niki jada wieczorami i w nocy

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jola30
elus.dreptus

moj nie, czasami mu sie zdazy ale to pic mu sie chce
dostaje na noc kaszke 210 wody i 8 miarek mleczno ryzowej
przebudza sie ok 6 wyije 210 mleczka i dalej w kimono

wypija to z butli ?
Jola30 - moj tak ma przewaznie chyba ze sie o 8.00 i pozniej obudzi, to wtedy godzine porzadzi i znow w kime. Nop jasne ze kaszke z butli. Dziecko sie usypia. A ty nie dajestz kaszki??? A jak tak to ile??? Sypnij moze Nikiemu 7 lyzek z mlekiem i bedzie spal jak zabity. NO chyba ze dajesz i nic. Nie jestem niestety na biezaco.

Gunia jak ty nie pójdziesz na to przytulanie to ja Cię wyprzedze !!!!
Ja mu zagęszczam kleikiem lub kaszka ryzową chyba malo miarki daje i dlatego się budzi?
na 180 ml mleka 2-3 miarki kaszki się zdarzy .I teraz tak napisze ,że konowały mi tak kazały ech.,szkoda słów.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jola30
gunia43
Pak!!! NIe doczytaam i koncze bo M sie che przytulic. Jutro musi wstac wczesnie i chce zone jeszcze miec dzie. Papatki!!!

no to biegni na to przytulanie:uff2:
Bez przesasady. To normalne przytulanie !!!! TZn M sie przytuli i w sekunde zasypia bo juzro o 4.45 pobudka a jeszcze (kurde) robi Maksowi wode w butli do podgrzewacza. Serio mam skarb w domu :-)

Gunia Ty już go tak nie wychwalaj bo my wszystkie jak jeden maż sie tam wybierzemy i co ukradniemy :36_11_20:a w zamian sama zostaniesz na 3 miechy tak jak ja a co porządek musi być.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Jola30
gunia43
Jola30

wypija to z butli ?
Jola30 - moj tak ma przewaznie chyba ze sie o 8.00 i pozniej obudzi, to wtedy godzine porzadzi i znow w kime. Nop jasne ze kaszke z butli. Dziecko sie usypia. A ty nie dajestz kaszki??? A jak tak to ile??? Sypnij moze Nikiemu 7 lyzek z mlekiem i bedzie spal jak zabity. NO chyba ze dajesz i nic. Nie jestem niestety na biezaco.

Gunia jak ty nie pójdziesz na to przytulanie to ja Cię wyprzedze !!!!
Ja mu zagęszczam kleikiem lub kaszka ryzową chyba malo miarki daje i dlatego się budzi?
na 180 ml mleka 2-3 miarki kaszki się zdarzy .I teraz tak napisze ,że konowały mi tak kazały ech.,szkoda słów.
dlatego ie przesypia bo na krotko starcza
zapakuj mu tyle co my z gunia i zobaczysz:)

Odnośnik do komentarza

Jola30
eluś i Gunia ekspertki żywienia Nikusia dziękuje spróbuje juz dziś na pierwsze karmienie ,jutro dam znać.
Niebede ukrywać ,że męczy mnie te nocne wstawanie i nie wyspanie noce eee ale co tam zobaczy sie jak to bedzie:36_3_15:Dziękuje jeszcze raz.
A jutro kasza manna.

a dawalas juz gluten??
bo jesli nie to nie dawaj tak duzo kaszy mannej na raz!!!

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
Jola30
eluś i Gunia ekspertki żywienia Nikusia dziękuje spróbuje juz dziś na pierwsze karmienie ,jutro dam znać.
Niebede ukrywać ,że męczy mnie te nocne wstawanie i nie wyspanie noce eee ale co tam zobaczy sie jak to bedzie:36_3_15:Dziękuje jeszcze raz.
A jutro kasza manna.

a dawalas juz gluten??
bo jesli nie to nie dawaj tak duzo kaszy mannej na raz!!!

nie dawałam.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...