Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

pat-k
elus.dreptus
pat-k
Isabela dajesz juz Miasce mleko Hipp2? jak czesto robi po nim kupki?
w Hipp2 i w Humanie2 jest dodana skrobia ryzowa, zeby mleko bylo tresciwsze. porownalam sobie te mleka z innymi (Bebiko, Bebilon etc) i w innych zamiast skrobi dodaja glukoze.

Wtrące sie :):)
ja zaczelam juz wprowadzadzac bebiko 2
dosypuje do bebiko 1 codziennie o jedna miarke wiecej, za 4 dni juz bedzie tylko 2
a jezeli chodzi o tresciwsze mleko to wiem ze te z oznaczeniem R maja dodatkowo kleik ryzowy

no wlasnie a w Hipp i Humanie dodaja do normalnego, nie oznaczonego jako R
W Aptamilu tez sa platki ryzowe w dwojce. Widac niemieckie mleka tak maja.

Odnośnik do komentarza

pat-k
katja79
pat-k

Katja a my kiedy sie spotkamy??

pewnie na wiosne dzieciaki beda juz galante wiec bedzie łatwiej sie gdzies wygramolic ja w tygodniu nie mam auta wiec albo na miescie albo u mnie?dalabys rade dojechac?

Katja jak M znajdzie prace to bedzie zabieral samochod na cale dnie, ale cos wymyslimy. spotkamy sie w Wawie w polowie drogi :))

Patka a moze zanim Twój M znajdzie prace skoro masz auto wolne :)ja zapraszam bedzie klawo:D

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

pat-k
Jola30
pat-k

ja jestem teraz szczuplejsza niz przed ciaza. baby-fitness to sie nazywa :D

Patka ale się pochwaliłaś tak trzymaj...
A jeśli chodzi o to ,że cie mylili z Katją to chyba przez tą Moskwe bo kojarzy się Katja jak ruskie imie ja Cię nie myliłam

pochwalilam nie pochwalilam, stwierdzilam fakt. wisza mi na tylku portki sprzed ciazy. wiele lat testowalam wszelkie diety, cwiczenia i nie wiadomo co. A teraz przy Tosi jestem prawie caly dzien na nogach, czasami niedojadam, do tego karmienie i 2-3 godzinne spacery zrobily swoje

a Katja, faktycznie po russki :D
U mnie karmienie niewatpliwie zrobilo swoje. Niedojadanie swoja droga, tyle ze tylko pierwsze 2 miechy. Teraz juz jem, bo aptetyt wrocil i musze sie pilnowac, bo nie karmie. Odkad nie karmie w pelnym wymiarze ani kilo nie drgnela waga, nawet jak malo jadlam.

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jola30
a jak u Was, dzieciaki już po obiadku?

Makik juz tak. Dzisiaj brokuly z marchewka zoltkiem i maselkiem plus troszke kaszki mlecznej ryzowej. Nawet mu smakowalo.

my tez juz po probie obiadku. prawie pol sloiczka wcisniete bez wiekszego entuzjazmu

Gunia jakie mleko pije Maksiu?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

katja79
pat-k
katja79

pewnie na wiosne dzieciaki beda juz galante wiec bedzie łatwiej sie gdzies wygramolic ja w tygodniu nie mam auta wiec albo na miescie albo u mnie?dalabys rade dojechac?

Katja jak M znajdzie prace to bedzie zabieral samochod na cale dnie, ale cos wymyslimy. spotkamy sie w Wawie w polowie drogi :))

Patka a moze zanim Twój M znajdzie prace skoro masz auto wolne :)ja zapraszam bedzie klawo:D

:D ok, zagadam z M jak wroci, bo ja wstyd sie przyznac, boje sie jezdzic sama z Tosia :uff2: dlatego bylam tak bardzo pod wrazeniem wyprawy Lutki.
Namowie M, zeby mnie do Was podrzucil a sam niech sobie na jakas kawe w tym czasie wyskoczy :) ale bylo by super :36_3_15:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jola30
gunia43
Daffodil

Żeby wspomóc szczęście, trzeba do końca :hahaha:
To za rodzeństwo dla Tomcia też trzymam kciuki.
Daffidil - trafna uwaga he, he!!!!
Troszke mi sie chce smiac, bo tak mowicie, ze szczescie o tym decyduje. Dla mnie, jak sie jedzie bez zabezpieczenia to ciaza raczej nie moze byc niespodzianka. Jak z zabezpieczeniem to owszem, albo jak sie mialo problemy, zeby wczesniej zajsc. Troszke nie lapie tego myslenia, hmmm.....
Gunia
masz racje.
Ale akurat w mojm przypadku zadziałało szczeście ,ponieważ ja miałam poważne problemy z zajściem w ciąże.
A pozostałe towarzystwo zdrobe byczki są i tyle.Jak się ma Męża to i ma się dziecki jak się nie zabezpieczają i na cud zajścia nie liczą:36_11_20: ja też nie łapie do konca tego myślenia.
No to nie jestem sama :-)

Odnośnik do komentarza

gunia43
pat-k
elus.dreptus

Wtrące sie :):)
ja zaczelam juz wprowadzadzac bebiko 2
dosypuje do bebiko 1 codziennie o jedna miarke wiecej, za 4 dni juz bedzie tylko 2
a jezeli chodzi o tresciwsze mleko to wiem ze te z oznaczeniem R maja dodatkowo kleik ryzowy

no wlasnie a w Hipp i Humanie dodaja do normalnego, nie oznaczonego jako R
W Aptamilu tez sa platki ryzowe w dwojce. Widac niemieckie mleka tak maja.

Hipp chyba szwajcarski jest, ale faktycznie tylko w tych mlekach jest ryz.

a ja glupia, przeciez Aptamil to Bebilon? pomylilam. w Bebilonie tez jest ta skrobia??

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
e2e2 jezeli drugie spokojniejsze to ja nie wiem co by bylo u mnie bo Tomi i tak jest bardzo spokojnym dzieckiem heh wtedy bym nawet nie odczula ze mam drugie dziecko:):)

a ja sie przeprosilam z nawilzaczem powietrza, bo zaczal sie sezon grzewczy i wszyscy mamy sahare w nosach
Eluś to drugie by dało ci w kość czego oczywiście nie życzę!!!!

Odnośnik do komentarza

pat-k
katja79
pat-k

Katja jak M znajdzie prace to bedzie zabieral samochod na cale dnie, ale cos wymyslimy. spotkamy sie w Wawie w polowie drogi :))

Patka a moze zanim Twój M znajdzie prace skoro masz auto wolne :)ja zapraszam bedzie klawo:D

:D ok, zagadam z M jak wroci, bo ja wstyd sie przyznac, boje sie jezdzic sama z Tosia :uff2: dlatego bylam tak bardzo pod wrazeniem wyprawy Lutki.
Namowie M, zeby mnie do Was podrzucil a sam niech sobie na jakas kawe w tym czasie wyskoczy :) ale bylo by super :36_3_15:

ale byloby klawo:smile_jump::smile_jump:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

gunia43
Kamidianka
pat-k

hmmm.... Isabela ogladalas Requiem for a Dream?
Ja oglądałam i Elen Burstyn wg mnie rewelacyjnie zagrała. Lubię ten film bardzo.
Mnie sie podobal, ale dolujacy jest.

tak dolujacy bardzo. dlugo sie go pamieta

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

katja79
jola22

No i witam się kochane.

Nadal żadnych wiadomości od Mamay2 - oby wszystko było ok........musi być ok.

Ja wczoraj pokłóciłam się z M - myśli sobie że jedyne zadanie po pracy to leżenie na kanapie i ćwiczenie kciuka.
Rozumiem że jest zmęczony, ale ja nie leżę cały dzień i też potrzebuję chwilę odpoczynku.
W efekcie końcowym bez słowa poszliśmy spać - on w sypialni a ja na kanapie.
A dziś rano dostałam okres - więc powód mojego zwiększonego zdenerwowania oczywisty.

Juleczka obudziła się tylko 2 razy na jedzonko - i teraz też śpi.

kurcze tak to jest z faceami ze mysla ze ich obowiazki koncza sie na zmianai kanałów w tv ja juz swojego Mprzeszkolilam i wie ze ja tez caly dzien smigam przy malej od samego rana wiec odpoczywamy razem ale dopiero jak mala zasnie.
M tez sie na codzien dzielnie sprawuje i juz nie tkwi przed TV jak kiedys i mi bardzo pomaga. Musialam mu troche pomoc to zrozumiec :-) ale uwaznie wysluchal i jest ok.
No ale jak ma wolne,musze go pochwalic, to od poczatku sie nie opieprza i przy malym smiga az milo patrzec. Nawet wstaje rano i mi pozawala spac. Odkad maly je z butli to go przewija a potem karmi i sie z nim bawi. Nie wspomne o tym, ze potem nam jeszcze po bulki leci i sniadanie robi. Skarb mam chyba normalnie qw domu. Ale to moze w nagrode za wczesniejsze moje niezbyt udane egzemplarze z jakimi bylam zwiazana :-)

Odnośnik do komentarza

gunia43
katja79
jola22

No i witam się kochane.

Nadal żadnych wiadomości od Mamay2 - oby wszystko było ok........musi być ok.

Ja wczoraj pokłóciłam się z M - myśli sobie że jedyne zadanie po pracy to leżenie na kanapie i ćwiczenie kciuka.
Rozumiem że jest zmęczony, ale ja nie leżę cały dzień i też potrzebuję chwilę odpoczynku.
W efekcie końcowym bez słowa poszliśmy spać - on w sypialni a ja na kanapie.
A dziś rano dostałam okres - więc powód mojego zwiększonego zdenerwowania oczywisty.

Juleczka obudziła się tylko 2 razy na jedzonko - i teraz też śpi.

kurcze tak to jest z faceami ze mysla ze ich obowiazki koncza sie na zmianai kanałów w tv ja juz swojego Mprzeszkolilam i wie ze ja tez caly dzien smigam przy malej od samego rana wiec odpoczywamy razem ale dopiero jak mala zasnie.
M tez sie na codzien dzielnie sprawuje i juz nie tkwi przed TV jak kiedys i mi bardzo pomaga. Musialam mu troche pomoc to zrozumiec :-) ale uwaznie wysluchal i jest ok.
No ale jak ma wolne,musze go pochwalic, to od poczatku sie nie opieprza i przy malym smiga az milo patrzec. Nawet wstaje rano i mi pozawala spac. Odkad maly je z butli to go przewija a potem karmi i sie z nim bawi. Nie wspomne o tym, ze potem nam jeszcze po bulki leci i sniadanie robi. Skarb mam chyba normalnie qw domu. Ale to moze w nagrode za wczesniejsze moje niezbyt udane egzemplarze z jakimi bylam zwiazana :-)

Gunia ty swojego M na loterii wygralas :))
ja na mojego teraz juz tez nie moge narzekac, zaczal sie bardzo starac. w sama pore, bo moja cierpliwosc juz byla na wyczerpaniu

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

isabela
jola22
isabela

Dzieki kochana :Kiss of love:

ja tez sie ciesze, ze w koncu jestem :)

Isabela swoją drogą to przydało by się spotkać - w tym samym mieście mieszkamy, a jeszcze nie piłyśmy kawy.
W marcu lub kwietniu Gunia przylatuje do siostry do Brighton - ja i Jola30 jedziemy się z nią spotkać - jedziesz z nami ?? miło by było.

no ja mysle :)
Mam nadzieje, ze Gunia tez wpadnie do Londynu na kilka dni - zapraszam Guniu serdecznie do mnie.
Jolu22 jak najbardziej musimy sie spotkac. Na razie jestem jeszcze unieruchomiona, ale za ok 3 tygodnie bede juz mogla chodzic. Bardzo bym chciala sie spotkac i zobaczyc twojego slodzika na zywo ;P
Lece pichcic obiad :)
Dzieki isabelka. Na pewno sie spotkamy.

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
pat-k
Isabela dajesz juz Miasce mleko Hipp2? jak czesto robi po nim kupki?
w Hipp2 i w Humanie2 jest dodana skrobia ryzowa, zeby mleko bylo tresciwsze. porownalam sobie te mleka z innymi (Bebiko, Bebilon etc) i w innych zamiast skrobi dodaja glukoze.

Wtrące sie :):)
ja zaczelam juz wprowadzadzac bebiko 2
dosypuje do bebiko 1 codziennie o jedna miarke wiecej, za 4 dni juz bedzie tylko 2
a jezeli chodzi o tresciwsze mleko to wiem ze te z oznaczeniem R maja dodatkowo kleik ryzowy

My przechodziliśmy z 1 na 2 przez wda tygodnie i już jesteśmy tylko na 2!

Odnośnik do komentarza

mama2
witam , nie wiem czy ten post przejdzie bo nie kumam jeszcze tego forum ,chcialem tylko napisac ze zona poronila. nie dalo sie nic zrobic, napisze ona cos wiecej jak dojdzie do siebie

tak mi strasznie przykro :((

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...