Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
pat-k
mama2 jak sie czujesz? kiedy idziesz do jakiegos lekarza? z reka, okiem albo testem ciazowym?

hahaha dobre pytanie kaleka ze mnie forumowa.. Z okiem pojde jak mi kaszel minie z reka nie ide a z testem w piatek na 20.00

No to w piątek o 20 trzymam kciuki. Chociaż kurcze jakoś nie chce mi się wierzyć w pomyłkę dwóch testów. W drugą stronę owszem. No ale nic, pozostaje liczyć na to, że to hormony szaleją.

Odnośnik do komentarza

mama2
witam sie niewyspana..spalam tylko 2 godziny wygladam jak zombi...kaszel mnie dusil a do maksia chodzilam 6 razy z łapą bez zmian..najbardziej mnie boli to ze dzis juz 2 dzien pieknej pogody a maksio kisi siew domu przeze mnie:nerw::nerw::nerw::nerw:
Jeszcze sie w czoraj pozarlam ostro z M :nerw::nerw:

Wcale się nie dziwię, tyle rzeczy na głowie i jeszcze te testy. Kumulacja wszystkiego, też bym się żarła. Buziaki dla Ciebie :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Daffodil
elus.dreptus
kolejna seria: :)
1.nasz slub
2.tu tez:)
3.koncowka kwietnia (jakies 2 tyg przed)
4.to jakis miesciac przed ciaza na wakacjach
5.a to te same wakacje

No to teraz mi szczena opadła, bo nie rozumiem po co chcesz jeszcze 13 kg zrzucić?? Ślicznie wyglądasz. Zgrabna i apetyczna kobietka z Ciebie. A to zdjęcie na plaży rewelacyjne, aż mi się wakacji zachciało :)Pewnie z tych samych powodów, dla których Ty katujesz się kopenhaską. O raju, kobietki, jakie tortury same sobie zadajecie! Myslicie, że faceci byliby do tego zdolni?? Szczerze wątpię.

No w sumie coś w tym jest :) Ale ja nie chcę zrzucać 13, tylko 4, żeby się dobrze czuć we własnych spodniach :)

Odnośnik do komentarza

pat-k
witajcie kochane w piekny poranek, nie lubie listopada, ale ten zaczyna sie wyjatkowo slonecznie :)

odkrylam, ze Tosia wszystko je chetniej jesli je samodzielnie. dalam jej wczoraj kawalek jablka do raczki i ciamkala z taka zacietoscia i apetytem, ze az sie trzesla :) I znalazlam taki wynalazek do samodzielnego jedzenia owocow itp. Baby Safe Feeder gryzaczek do pokarmu 09891, Nikidom / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
juz malej kupilam, bedzie radocha i w koncu ruszymy z jedzonkiem :36_1_76:

U nas też pięknie słoneczko świeci!Aż chce się żyć !
Filip też chętniej je sam przylepę od chlebka albo chrupka a nie dan boże mu zabrać to kończy się krzykiem!
Fajny ten wynalazek,a co tam będziesz wkładała Tosi???
Czekam na opis jak Tosia to urządzenie operuje!

Odnośnik do komentarza

pat-k
elus.dreptus
patka poplosze:):) milo powspominac "ciezkie" czasy:):):)

elus specjalnie dla Ciebie :) pierwsza fota to kilka dni przed porodem i oczywiscie siedze na forum :))
a druga to chyba 6 miesiac
ale sie obsmialam z tych zdjec :D

Fajna pamiątka,szkoda że moja mama nie ma takich fotek ze mną w brzuszku,inne czasy i tyle.
To sobie nimi barek z brzuszka mogłaś zrobić,ha ha fajnie!

Odnośnik do komentarza

e2e2
jola22
elwira
no i stało sie to czego nie chciałam , Adaś ma grypę :36_2_58:

byłam z nim u lekarza bo leki już nie zbijały gorączki i tyle dobrego ze płuca i oskrzela czyste, ma kaszel i katar a jak nie będzie poprawy za 3-4 dni to mam wrócić
jak na razie śpi ale od 20 do teraz już 2 pobudki były także pewnie ciężka noc przede mną

pewnie jutro nie będę miała czasu na pogaduchy więc proszę trzymajcie kciuki żeby moje Ciacho szybko wyzdrowiało:)

Mama2córun dziękuje za komentarz na NK , a twoje dziewczyny śliczne i jak już urosły szok

Elwira ogromne kciukasy - oby Adas szybko wyzdrowiał.
Julcia tez ma katar - i cieżkosie jej oddycha c.........śpi z nami żebym nie musiała co 5 minut wstawać do niej.

Witam się wtorkowo.
Wczoraj Filip spał dziwnie,budził się z krzykiem a rano nosek zapchany jak nigdy,a na widok fridy już się krzywi i nie ma zmiłuj się wydmuchałam nochala i temperaturę ma podwyższoną ,kicha częściej niż zwykle o o o o nie chyba i jego coś dopada bo wszyscy w domu już chorowali tylko nie on.
Adasiu trzymaj się kochany i zdrowiej szybko!!!!
Julcia ty też szybciutko proszę być w formie bo razem z Filipkiem w jednym łóżeczku będziecie chorowali!
:36_1_76:

Oj biedny Filipcio, kurcze jednak jesień i zima jest paskudna dla takich maluchów.
Dużo zdrówka dla synka.

Odnośnik do komentarza

e2e2
pat-k
witajcie kochane w piekny poranek, nie lubie listopada, ale ten zaczyna sie wyjatkowo slonecznie :)

odkrylam, ze Tosia wszystko je chetniej jesli je samodzielnie. dalam jej wczoraj kawalek jablka do raczki i ciamkala z taka zacietoscia i apetytem, ze az sie trzesla :) I znalazlam taki wynalazek do samodzielnego jedzenia owocow itp. Baby Safe Feeder gryzaczek do pokarmu 09891, Nikidom / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
juz malej kupilam, bedzie radocha i w koncu ruszymy z jedzonkiem :36_1_76:

U nas też pięknie słoneczko świeci!Aż chce się żyć !
Filip też chętniej je sam przylepę od chlebka albo chrupka a nie dan boże mu zabrać to kończy się krzykiem!
Fajny ten wynalazek,a co tam będziesz wkładała Tosi???
Czekam na opis jak Tosia to urządzenie operuje!

Tam można mnóstwo rzeczy włożyć, np owoce praktycznie wszystkie, warzywka itp. Czytałam, że dziewczyny wkładały winogrona, banany, kawałki brzoskwini. Ogromnych ilości dziecko nie zje, ale chodzi bardziej o oswojenie się z nowymi smakami.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Kamidianka
Daffodil

No to teraz mi szczena opadła, bo nie rozumiem po co chcesz jeszcze 13 kg zrzucić?? Ślicznie wyglądasz. Zgrabna i apetyczna kobietka z Ciebie. A to zdjęcie na plaży rewelacyjne, aż mi się wakacji zachciało :)Pewnie z tych samych powodów, dla których Ty katujesz się kopenhaską. O raju, kobietki, jakie tortury same sobie zadajecie! Myslicie, że faceci byliby do tego zdolni?? Szczerze wątpię.

No w sumie coś w tym jest :) Ale ja nie chcę zrzucać 13, tylko 4, żeby się dobrze czuć we własnych spodniach :)

To pewnie dążysz do rozmiaru 34 :D

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
bieny ten moj synek ..marudzi dzisiaj a ja nie moge zabardzo z nim poszalec ani go ponosic bo reka niepozwala...mowic tez nie moge bp kaszel sie wzmaga i tak sierotka sam sie musi saba zajac a mojej buzi to nie widzial juz tydzine bo w masce chodze:nerw:

Maksiu na pewno rozumie powage sytuacji ida mamusi odpoczac troszeczke. a przy cycu sie wyprzytula
Maksio to mądry chłopak i na pewno zrozumie że to dla jego dobra ta izolacja.Z drugiej strony nic mu nie będzie jak się sam sobą zajmie,dzieci muszą mieć czas też tylko dla siebie.Mama2 jeszcze będziesz narzekać że masz zakwasy od noszenia więc teraz musisz się sobą zająć bo to ty jesteś kołem napędowym waszej rodzinki i musisz być zdrowa!!!

Odnośnik do komentarza

Daffodil
O matko, ale dzisiaj demolka miała miejsce podczas Kubusiowego obiadu. Dziecko śpiące, więc tarło oczy, rozcierało sobie marchewkę po czole, w uchu nawet miał. Już nie wspomnę jak wyglądał bodziak i krzesełko. Na początku go wycierałam, ale później już nie nadążałam :) A na koniec kichnął, więc obiad wylądował na mojej twarzy i bluzce :lup:

skąd my to znamy
Filip jedząc chrupka wsadził sobie go do oka bo go zaswędziało
Ha ha ha to wyglądałaś jakbyś to ty jadła obiadek a nie Kubuś w tej brudnej bluzce.

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Daffodil
Kamidianka
Pewnie z tych samych powodów, dla których Ty katujesz się kopenhaską. O raju, kobietki, jakie tortury same sobie zadajecie! Myslicie, że faceci byliby do tego zdolni?? Szczerze wątpię.

No w sumie coś w tym jest :) Ale ja nie chcę zrzucać 13, tylko 4, żeby się dobrze czuć we własnych spodniach :)

To pewnie dążysz do rozmiaru 34 :D

Taaa, jasne :) 38 jest jak najbardziej odpowiedni :)

Odnośnik do komentarza

jola22
Daffodil
O matko, ale dzisiaj demolka miała miejsce podczas Kubusiowego obiadu. Dziecko śpiące, więc tarło oczy, rozcierało sobie marchewkę po czole, w uchu nawet miał. Już nie wspomnę jak wyglądał bodziak i krzesełko. Na początku go wycierałam, ale później już nie nadążałam :) A na koniec kichnął, więc obiad wylądował na mojej twarzy i bluzce :lup:

No to Kuba dał czadu..........hi, hi.
Julcia wczoraj zrobiła taką kupę, że miała ją w pępku i musiałam jej tam patyczkiem do uszu czyścić.

no bo zaraz padne........ha ha ha

Odnośnik do komentarza

e2e2
jola22
elwira
no i stało sie to czego nie chciałam , Adaś ma grypę :36_2_58:

byłam z nim u lekarza bo leki już nie zbijały gorączki i tyle dobrego ze płuca i oskrzela czyste, ma kaszel i katar a jak nie będzie poprawy za 3-4 dni to mam wrócić
jak na razie śpi ale od 20 do teraz już 2 pobudki były także pewnie ciężka noc przede mną

pewnie jutro nie będę miała czasu na pogaduchy więc proszę trzymajcie kciuki żeby moje Ciacho szybko wyzdrowiało:)

Mama2córun dziękuje za komentarz na NK , a twoje dziewczyny śliczne i jak już urosły szok

Elwira ogromne kciukasy - oby Adas szybko wyzdrowiał.
Julcia tez ma katar - i cieżkosie jej oddycha c.........śpi z nami żebym nie musiała co 5 minut wstawać do niej.

Witam się wtorkowo.
Wczoraj Filip spał dziwnie,budził się z krzykiem a rano nosek zapchany jak nigdy,a na widok fridy już się krzywi i nie ma zmiłuj się wydmuchałam nochala i temperaturę ma podwyższoną ,kicha częściej niż zwykle o o o o nie chyba i jego coś dopada bo wszyscy w domu już chorowali tylko nie on.
Adasiu trzymaj się kochany i zdrowiej szybko!!!!
Julcia ty też szybciutko proszę być w formie bo razem z Filipkiem w jednym łóżeczku będziecie chorowali!
:36_1_76:
Biedny Filip.....i dla niwgo dużo zdrówka.

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

pat-k
witajcie kochane w piekny poranek, nie lubie listopada, ale ten zaczyna sie wyjatkowo slonecznie :)

odkrylam, ze Tosia wszystko je chetniej jesli je samodzielnie. dalam jej wczoraj kawalek jablka do raczki i ciamkala z taka zacietoscia i apetytem, ze az sie trzesla :) I znalazlam taki wynalazek do samodzielnego jedzenia owocow itp. Baby Safe Feeder gryzaczek do pokarmu 09891, Nikidom / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
juz malej kupilam, bedzie radocha i w koncu ruszymy z jedzonkiem :36_1_76:
Patka - super pomysl.

Odnośnik do komentarza

Witam mamuśki:)

ja tylko na chwilkę , dziękuje za kciuki i życzenia zdrówka dla Adasia:)

Noc minęła nawet spokojnie ale o 5 rano jak wzięłam go do nas to był tak rozpalony jak węgielek i miał 39,5 stopni gorączki , czopki nie pomogły bo spadło tylko o 1 stopień dopiero nurofen zadziałał . Młody nic nie je ale wciskam w niego herbatki żeby sie nie odwodnił bo i biegunka się przyplątała, teraz śpi ale nie wiem na jak długo

uciekam może uda mi sie coś posprzątać albo chociaż obiad zrobić , ale szczerze to wcale mi sie nie chce i pomysłu tez brak

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
Witam
Poczytuje Was, ale jakoś mało czasu na odpisanie ::(:
My już po spacerku i zakupach :Śmiech: wieje dzisiaj niesamowicie, ale wyszkoczyłyśmy na chwilke. Poniżej zdjęcia mojej Majci z dzisiejszego dnia

Wiki - Majeczka siedzi juz bardzo ladnie. Moj Maksik tez robi siedzac taki scyzoryk:-)
Zakutana w kombinezonie i czapie wyglada slodko. U Was juz tak zimno????? MOj maksik to ma body z dlugim, sweterek a na to bluza gruba i cienka jeszcze czapka.

Odnośnik do komentarza

elwira
Witam mamuśki:)

ja tylko na chwilkę , dziękuje za kciuki i życzenia zdrówka dla Adasia:)

Noc minęła nawet spokojnie ale o 5 rano jak wzięłam go do nas to był tak rozpalony jak węgielek i miał 39,5 stopni gorączki , czopki nie pomogły bo spadło tylko o 1 stopień dopiero nurofen zadziałał . Młody nic nie je ale wciskam w niego herbatki żeby sie nie odwodnił bo i biegunka się przyplątała, teraz śpi ale nie wiem na jak długo

uciekam może uda mi sie coś posprzątać albo chociaż obiad zrobić , ale szczerze to wcale mi sie nie chce i pomysłu tez brak
Caluski dla Was. Biedactwo malenkie. Ale z ta goraczka to okropnie!!!! Ja to bym miala juz panike pewnie niezla.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...