Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

My po spacerku. Jakos ostatnio wieczorem spacerujemy, bo Maksik w dzien ladnie zasypia a wieczorkiem jakos spac chce a zasnac nie umie i tylko spacer nas ratuje przed totalnym marudzeniem i przed tym, zeby sobie Maksik uszy od tarcia poobrywal:smile_move:. Tak poza tym to:
Daffodil - Z zoltkiem robie tak samo i nic dwa razy nie gotuje, bo wydaje mi sie ze witaminy traci takie przegotowane zbytnio jedzonko.
Kami - zdrowka zycze. He, he z ta pielucha wygladsz pewnei uroczo - jak Szecherezada :36_4_20:z 1000-ca i jednej nocy. NO i zeby sie Lenka nie zarazila trzymam mocno kciuki :-)
Ewciaa - fajnie, ze Zuzka taka zdrowa i ilna dziewuszka. Widac jedzenie to nie wszystko. Ciesze sie ze u Was wszystko ladnie sie uklada.
Mama2corun - czekam na fotki.

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Witajcie dziewczęta,

No i stało się, dopadło mnie choróbsko. Wczoraj po cmentarzu zaczęło mnie rozbierać. Temperatura powyżej 38 stopni, darcie w kościach i mieśniach i niemiłosierny ból gardła. Nie obeszło się bez lekarza i leków. Biorę antybiotyki, do piątku zwolnienie. Niestety tylko jeden dzień zwolnienia mogę wykorzystać, bo od jutra mam macierzynski i tylko za dziś mi to zwolnienie policzą :((
Oby tylko Lenka uszła zdrowo! Nie było już maseczek w aptece, więc obwiązuję się pieluchą tetrową jak podchodzę do Lenki :D

mama2 może to samo, co mnie Cię dopadło. Myslę, że to od przeciążeń. Ja mam najgorzej rano, wtedy nawet nie mogę czajnika podnieść tak mnie boli i taka sztywna ta łapka. Życzę szybkiego dojścia do formy.
Testem się nie stresuj, czekaj na lekarskie oko.

Ewciaa fajnie, że zajrzałaś :)) Zuzia ładną ma wagę, ona przybiera, a mama traci hehe. Fajnie, że Ci się wszystko układa :))

Guniu złóż ode mnie i Lenki Maksiowi wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego święta :))

O kurcze, jakieś paskudne choróbsko Cię dopadło :36_2_21: Kuruj się, wracaj do formy.
I szkoda, że tak się z tym wychowawczym złożyło, bo zawsze byłoby to parę dni płatnych więcej. No ale takich rzeczy niestety nie da się przewidzieć.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
elwira
Daffo gratuluje spadku wagi, jak się czujesz z tym zapychaniem się wodą ?

ja do wody wyciskałam cytrynę lepszy smak i podobno kurczy żołądek

Powiem szczerze, że myślałam, że będzie gorzej. Może dlatego, że raczej jadłam niedużo, teraz jakoś nie czuję się strasznie zagłodzona. Najgorzej jest wieczorem, bo obiad jem nie później niż o 17, a kładę się spać koło 1, więc żołądek mam wykręcony na siódmą stronę :)

Podziwiam Cię za samozaparcie !Mnie na jedzenie dopada dopiero wieczorem i na 100% bym nie wytrzymałą!

Odnośnik do komentarza

mama2
ja to wogole mam jakiesgos pecha jakies dziwne rzeczy mi sie czepiaja ... i M caly dzien poza domem a ja z tym wszystkim sama ..niedosc ze kaszel mnie dusi to jeszcze budze sie z lapa jak u niedzwiedzia..kuzwa!!nie mowiac juz o wpadce zalczonej w wieku 30 lat!!:36_2_21: mowie wam mam takie nerwy ze az mnie dusi w srodku

mama2 jesteś silną kobietą i bardzo kochasz swoje dzieci są silną motywacją do działania i na pewno dasz sobie radę!!!Faktycznie nie masz teraz lekko bo wiem że jak M nie ma cały dzień to tylko na siebie trzeba liczyć a to jest nie łatwe tym bardziej że tak żle się czujesz.Kochana dasz radę i pamiętaj że wszystkie jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki!!!!

Odnośnik do komentarza

Elwira pokoje masz bardzo ładne ,każde dziecko marzy o takim pokoju !my jeszcze poczekamy troszkę i też ruszamy z remontem od podstaw ,gładzie malowanie itp.

Kami cholerka trzymaj sie kochana i Leniaczek żeby nie załapał!!!!Zdrówka dużo przesyłam dla Ciebie!!!!Ja chodziłam w maseczce a z nosa mi ciekło jak z kranu ,masakra normalnie!

Odnośnik do komentarza

znam przyczyne niedzwiedziej lapy! laptop jest winowajca nadwyrezylam srodkowy palec i doszlo do zapalenia torebki stawowej..kuzwa bol jest okropny!! ciekawe czy sam altacet pomoze i srodki przeciwbolowe

Kami duzo zdrowka i oby coreczka nie chycila ! ja tez juz od tygodnia w masce ale wczoraj slyszalam ze po 40 minutach owinno sie ja zmienic .

Odnośnik do komentarza

Daffodil
No to czekamy z niecierpliwością na zdjęcia.

My z M. właśnie kończymy gruntowne porządki, bo w sobotę jeździliśmy po cmentarzach i już później nam się nie chciało :)
A ja za chwilę moich chłopaków zostawię i jeszcze wyskoczę do solarium przed kąpielą Kubulka.

ah juz widze te miny wrocisz szczupla, :step: opalona , rozpromieniona macierzynstwem ...pospadaja z krzesel!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

mama2
znam przyczyne niedzwiedziej lapy! laptop jest winowajca nadwyrezylam srodkowy palec i doszlo do zapalenia torebki stawowej..kuzwa bol jest okropny!! ciekawe czy sam altacet pomoze i srodki przeciwbolowe

Kami duzo zdrowka i oby coreczka nie chycila ! ja tez juz od tygodnia w masce ale wczoraj slyszalam ze po 40 minutach owinno sie ja zmienic .

Normalnie Mama może zostać mianowana chirurgiem forumowym, sama zdiagnozowała co jej dolega :) He he jak na to wpadłaś?
Trzymam kciuki, żeby altacet pomógł.

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
No to czekamy z niecierpliwością na zdjęcia.

My z M. właśnie kończymy gruntowne porządki, bo w sobotę jeździliśmy po cmentarzach i już później nam się nie chciało :)
A ja za chwilę moich chłopaków zostawię i jeszcze wyskoczę do solarium przed kąpielą Kubulka.

ah juz widze te miny wrocisz szczupla, :step: opalona , rozpromieniona macierzynstwem ...pospadaja z krzesel!!!!!!!!

Ha ha, tak jasne :)

Odnośnik do komentarza

mama2
znam przyczyne niedzwiedziej lapy! laptop jest winowajca nadwyrezylam srodkowy palec i doszlo do zapalenia torebki stawowej..kuzwa bol jest okropny!! ciekawe czy sam altacet pomoze i srodki przeciwbolowe

Kami duzo zdrowka i oby coreczka nie chycila ! ja tez juz od tygodnia w masce ale wczoraj slyszalam ze po 40 minutach owinno sie ja zmienic .
Mama2 - a co Ty znow podlapalas... Kurcze, wiem jak to boli, bo nekalo mnie trzy lata do czasu kiedy w ciaze nie zaszlam. Do tej pory (odpukac) nie wrocilo. Trzymaj w cieple. Pomagaja masaze delikatne mascia rozgrzewajaca no i cieplo, cieplo i jeszcze raz cieplo. Czerwona lampa jak masz albo od kogos pozyczyc mozliwosc super na mnie podzialala. Zdrowka kochana!!!!

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
No to czekamy z niecierpliwością na zdjęcia.

My z M. właśnie kończymy gruntowne porządki, bo w sobotę jeździliśmy po cmentarzach i już później nam się nie chciało :)
A ja za chwilę moich chłopaków zostawię i jeszcze wyskoczę do solarium przed kąpielą Kubulka.

ah juz widze te miny wrocisz szczupla, :step: opalona , rozpromieniona macierzynstwem ...pospadaja z krzesel!!!!!!!!
No i dobrze. Niech spadaja!!!! Brawo Daffodil. Mnie tez by sie przydalo. W solarium nie balam 3 lata. Masz rozpisana te diete? Ja robilam kiedys nielaczenia, bo przy nadczynnosci musialam ciagle sei dietami katowac, zeby jakos wage trzymac. teraz mam 61 i ani rusz w jedna ani druga. Pare razy sie niby zawahalo ale i tak wraca lub spada na 61. Jakies dwa kilo mniej bym chciala jeszcze miec, zeby miec ten zapas na swateczne obzarstwo. Zreszta zima zawsze 2-3 kilo tyje.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
katja79
babeczki podobno z soczków robi sie kisiel dla dzieci wiecie moze jak?

tak podgrzewasz soczek i dodajesz make ziemniaczana zagotujesz i wlala , ja robilam klaudi

Ooo, dobrze wiedzieć :Hi ya!: A jakie proporcje? Ile soczku i ile mąki? I bardzo trzeba soczek podgrzać, czy tylko tak delikatnie?

gotujesz jedna czesc soczku, druga czesc mieszasz z maka i lejesz do goracego soczku energicznie mieszajac, wychodzi okolo 2 lyzeczki na 100 ml

Odnośnik do komentarza

mama2corun
no to objecane fotki ze spacerku a no i wrocilysmy oczywiscie z zakupami :D hehe
IKEA MAMMUT ZIELONY STOŁEK DZIECIĘCY OD1ZŁ (789996819) - Aukcje internetowe Allegro taki zakup Oliwia sobie wybrala i zaplacilysmy 3 euro a ponizej fotki Oli w jej nowym krzeselku za 10 euro :D

Sliczne te Twoje dziewuszki. Jak malowane. A Ola w krzeselku juz dorosla normalnie pannica.

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2
Daffodil
No to czekamy z niecierpliwością na zdjęcia.

My z M. właśnie kończymy gruntowne porządki, bo w sobotę jeździliśmy po cmentarzach i już później nam się nie chciało :)
A ja za chwilę moich chłopaków zostawię i jeszcze wyskoczę do solarium przed kąpielą Kubulka.

ah juz widze te miny wrocisz szczupla, :step: opalona , rozpromieniona macierzynstwem ...pospadaja z krzesel!!!!!!!!
No i dobrze. Niech spadaja!!!! Brawo Daffodil. Mnie tez by sie przydalo. W solarium nie balam 3 lata. Masz rozpisana te diete? Ja robilam kiedys nielaczenia, bo przy nadczynnosci musialam ciagle sei dietami katowac, zeby jakos wage trzymac. teraz mam 61 i ani rusz w jedna ani druga. Pare razy sie niby zawahalo ale i tak wraca lub spada na 61. Jakies dwa kilo mniej bym chciala jeszcze miec, zeby miec ten zapas na swateczne obzarstwo. Zreszta zima zawsze 2-3 kilo tyje.

Tutaj jest link:
Dieta kopenhaska w Twojadieta.info - kompendium wiedzy

Tylko w przypadku jogurtu chodzi nie o 2-3 szklanki, tylko 2/3 szklanki.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
mama2

ah juz widze te miny wrocisz szczupla, :step: opalona , rozpromieniona macierzynstwem ...pospadaja z krzesel!!!!!!!!
No i dobrze. Niech spadaja!!!! Brawo Daffodil. Mnie tez by sie przydalo. W solarium nie balam 3 lata. Masz rozpisana te diete? Ja robilam kiedys nielaczenia, bo przy nadczynnosci musialam ciagle sei dietami katowac, zeby jakos wage trzymac. teraz mam 61 i ani rusz w jedna ani druga. Pare razy sie niby zawahalo ale i tak wraca lub spada na 61. Jakies dwa kilo mniej bym chciala jeszcze miec, zeby miec ten zapas na swateczne obzarstwo. Zreszta zima zawsze 2-3 kilo tyje.

Tutaj jest link:
Dieta kopenhaska w Twojadieta.info - kompendium wiedzy

Tylko w przypadku jogurtu chodzi nie o 2-3 szklanki, tylko 2/3 szklanki.

Daffodil-tak trzymć a i ja sie pochwale 3 kg mniej :Hi ya!:po tygodniu .
A tą diete kopenhaska owszem wypróbuje ale jak już będe w Angli:step:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
no to objecane fotki ze spacerku a no i wrocilysmy oczywiscie z zakupami :D hehe
IKEA MAMMUT ZIELONY STOŁEK DZIECIĘCY OD1ZŁ (789996819) - Aukcje internetowe Allegro taki zakup Oliwia sobie wybrala i zaplacilysmy 3 euro a ponizej fotki Oli w jej nowym krzeselku za 10 euro :D

Oj, ale masz śliczne te dziewczyny. Z Oliwki straszna flirciara rośnie, te jej uśmiechy powalają. A krzesełko bardzo fajne, ale ja bym Kuby jeszcze do takiego nie wsadziła, bo nie siedzi tak ładnie. Wolę jak jest w pozycji półleżącej. Oleńka siedzi już jak dorosła pannica :)

Odnośnik do komentarza

Jola30
Witam
Jestem w końcu i chwilke posiedze poczytuje Was i uśmiech mam na twarzy:read:
Dziś cały dzień mialam na wyjeżdzie kupiłam sobie do mieszkania nową kuchenke gazowo-elektryczną i jestem szczerze podniecona :transfer: wiadomo nie to co Guni zmywarka ale zawsze coś już stoi i już wypróbowana jest OK.

He he może nie to co zmywarka, ale kuchenka też cieszy :)

Odnośnik do komentarza

Jola30
Daffodil
gunia43

No i dobrze. Niech spadaja!!!! Brawo Daffodil. Mnie tez by sie przydalo. W solarium nie balam 3 lata. Masz rozpisana te diete? Ja robilam kiedys nielaczenia, bo przy nadczynnosci musialam ciagle sei dietami katowac, zeby jakos wage trzymac. teraz mam 61 i ani rusz w jedna ani druga. Pare razy sie niby zawahalo ale i tak wraca lub spada na 61. Jakies dwa kilo mniej bym chciala jeszcze miec, zeby miec ten zapas na swateczne obzarstwo. Zreszta zima zawsze 2-3 kilo tyje.

Tutaj jest link:
Dieta kopenhaska w Twojadieta.info - kompendium wiedzy

Tylko w przypadku jogurtu chodzi nie o 2-3 szklanki, tylko 2/3 szklanki.

Daffodil-tak trzymć a i ja sie pochwale 3 kg mniej :Hi ya!:po tygodniu .
A tą diete kopenhaska owszem wypróbuje ale jak już będe w Angli:step:

No to super, ekstra wynik!
Normalnie masowe odchudzanie na forum :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...