Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

elwira
moje dziecko się obudziło po 30minutach spania i cale roześmiane i wyspane, o co chodzi nie wiem biega w chodziku za psem daje mu 15 minut i z powrotem do wyrka

Adas mni zadziwia szczerze mowiac... moze to jest tak, ze mama przy 3 dziecku jest juz odwazniejsza i to dziecko rozija sie szybciej?? w chodziku gania psa :)))) kapitalne

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

lutka
witam sobotnio letnio czasowo póki co :)

Jola22
Julcia cudna, śliczna pościel i pajacyk i jak wylajtowanie leży, Szymek woli prostowac nogi.

Elwira
trzymam mocno kciuki za dietę, wierzę ze z pomocą M się uda. Kiedy idziecie na badania z córą?
a z Adacha nowy Korzeniowski rośnie :)

Kami
botków w końcu nie kupiłam :/ bo niestety nie mam po co :/ Wy stroicie sie do pracy a ja do swojej nie mogę, bo zaraz sie wybrudzę :/ oleje, smary, sprzęt, mechanicy w brudnych uniformach.

Patka najgorsze miesiące bez garderoby i kuchni przezyliście. To dacie jeszcze radę. W końcu sobie odbijecie bo jesteście przedsiębiorczy.

mam nadzieje, tylko meczy mnie juz gotowanie obiadu na jednym palniku (i tak dobrze, ze nie na ognisku :P
z garderoba mniejszy problem, bo ciuchow nie mamy za wiele, wiekszosc trzeba przywiezc, ale walaja sie szmaty wszedzie i wpienia mnie to :36_2_12:
juz nie wspomne o tym, ze nie mamy blendera, zeby robic papki dla Tosi. trzeba bedzie nabyc, nie ma wyjscia

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jola30
Kamidianka
jola30 no i jeszcze jedna pozytywna rzecz z tego odchudzania wyniknie: konieczność zmiany garderoby, a to potrafi być baaaardzo miłe przynosi wiele radości :smile_move:

niekoniecznie ja mam tyle pieknych ciuchów jak byłam szczupła część oczywiście wydałam ale co ładniejsze zostały i są ,wiadomo że coś sie dokupi ale ja mam specyficzny gust klasyczny kupuje i sa latami modne czasami lubie zaszaleć na sezon ale rzadko.

klasyka, to nie specyficzny gust :) To bardzo dobry i popularny gust. I moim zdaniem najlepiej podkresla kobiecosc.
Ja niestety jestem dzinsowo t-shirtowa, ale jak musze sie wystroic na jakas okazje, to tez wybieram klasyke ze szczypta pieprzu ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jola30
pat-k
Daffodil

Ja przez pierwszy dzień jedną miarkę jedynki zastępowałam dwójką. Dzisiaj zastępuję już dwie miarki, a jutro zastąpię trzy i tak dalej.

dziewczyny a czym sie rozni mleko 1 od 2? skrobia jest dodana z tego, co wyczytalam, ale co jeszcze?
i jaka skrobia, to juz nigdzie nie pisza :/

ja sie nie znam myślałam że bardziej wartościowe składnikowo jest o skrobi czytam i słysze pierwszy raz!!!

jest ta skrobia (czyli kaszka, kleik czy costam) tylko nie jest napisane czy ryzowa czy kukurydziana czy ziemniaczana
i przypuszczam, ze z mlekiem2 trzeba ostrozniej, zeby dzieciaczka nie przytuczyc. Ja juz stopniowo przestawiam Tosie na 2 tak jak radzila Daffodil

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
lutka
Kamidianka
jola30 no i jeszcze jedna pozytywna rzecz z tego odchudzania wyniknie: konieczność zmiany garderoby, a to potrafi być baaaardzo miłe przynosi wiele radości :smile_move:

hmmm no ja akurat nie lubie zakupów szafowych, co niestety czesto widać.Uwierz mi lutka, że ja jestem ostatnia do zakupów. Pisałam to, żeby dziewczynom dodać otuchy :)) Mój M. mnie namawia i prosi, żebym coś przymierzyła, zobaczyła to czy tamto, a ja jak pies gończy lecę przez sklepy. Dzisiaj byliśmy w Ptaku i 5 hal (kilkaset butików) przelecieliśmy przez 2 godziny. On się nigdy ze mną nie męczy na zakupach. hehe.
A nie kokietuj, bo nie widać, ze nie lubisz kupować ubran. Masz fajny styl.

moj M tez twierdzi, ze taniej mnie ubierac niz zywic :D

i przylaczam sie do opinii: Lutka masz fajny styl i nie wyglada na przypadkowy.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

::

lutka
mama2
lutka
WItam niedzielnie

na poczatek mala zagadka:

kogo przypominam?

hehe biedny Szymek ukrzyzowany przez matke :D

a co... nieraz czulam się jak zdjęta z krzyża to się odwzajemniłam :P

mama2
no widzisz jak to jest, Maksio jednak woli mamę, skoro olewa krzesełko.

:sofunny::sofunny::sofunny: zab za zab powiadasz
a co do maksia to od wczoraj mam taki bol ramion ze nie moge do gory podnosic ..:((

Odnośnik do komentarza

lutka
Kamidianka
lutka

hmmm no ja akurat nie lubie zakupów szafowych, co niestety czesto widać.Uwierz mi lutka, że ja jestem ostatnia do zakupów. Pisałam to, żeby dziewczynom dodać otuchy :)) Mój M. mnie namawia i prosi, żebym coś przymierzyła, zobaczyła to czy tamto, a ja jak pies gończy lecę przez sklepy. Dzisiaj byliśmy w Ptaku i 5 hal (kilkaset butików) przelecieliśmy przez 2 godziny. On się nigdy ze mną nie męczy na zakupach. hehe.
A nie kokietuj, bo nie widać, ze nie lubisz kupować ubran. Masz fajny styl.

kami no padłam normalnie :hahaha: jeansy x2, 4 letnie bawełniane spodnie, i nijakie swetry :) Ale staram się zawsze kupować porządne buty (nie sezownówki) i kurtki/płaszcze - to też z lenistwa, zeby nie kupowac co roku :)

jak mawiała moja babcia: mozesz byc ubrana w sukienke za 10 zloty, ale buty i toreba musza byc dobrej jakosci :) Tez staram sie tego trzymac.
Ja generalnie nie znosze kupowac kiepskiej jakosci rzeczy. To pozorna oszczednosc

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jola30
uwielbiam buty sama miałam ostatnio ok 100 par nie przesadzam a napawde z a grubą kase cześć juz powyrzucalam szkoda ale po co jak juz się nie wystroje w butach na 14 cm,wiadomo moda tez robi swoje.2 worki poszły na smietnik

100 par!!!!!!
ogladalyscie sex and the city? Carrie kolekcjonuje buty. i kiedy brakuje jej kasy na kupno mieszkania, kumpele radza sprzedac buty :D
dlaczego wyrzucasz? sprzedaj na e-bayu. no i jakbys wyrzucala kolejna pare... to moj adres juz masz :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
Jola30
uwielbiam buty sama miałam ostatnio ok 100 par nie przesadzam a napawde z a grubą kase cześć juz powyrzucalam szkoda ale po co jak juz się nie wystroje w butach na 14 cm,wiadomo moda tez robi swoje.2 worki poszły na smietnik

100 par!!!!!!
ogladalyscie sex and the city? Carrie kolekcjonuje buty. i kiedy brakuje jej kasy na kupno mieszkania, kumpele radza sprzedac buty :D
dlaczego wyrzucasz? sprzedaj na e-bayu. no i jakbys wyrzucala kolejna pare... to moj adres juz masz :D

hehe Jola, jakoś opusciłam tego posta (nie jestem daffo :D), a moze jestes zakupoholiczką? :D

Odnośnik do komentarza

lutka
na pewne zachowania dzieci nie ma rady. My robilismy wszystko zeby Młody sam zasypiał. Nie nosiliśmy za duzo, nie lulaliśmy, i co? i dupa. Moje dziecko potrzebuje noszenia, lulania i owinięcia w ciasny kocykowy kokon żeby zasnąć.

lutka to do dzis nosicie szymka do snu ? kuzwa moja teoria legla w gruzach bo jak szymek wybudza sie w nocy to nie potrzebuje rak do noszenia ..ładnie ci przesypia noc wiec kuzwa co jest? sie pytam

Odnośnik do komentarza

lutka
pat-k
Jola30
uwielbiam buty sama miałam ostatnio ok 100 par nie przesadzam a napawde z a grubą kase cześć juz powyrzucalam szkoda ale po co jak juz się nie wystroje w butach na 14 cm,wiadomo moda tez robi swoje.2 worki poszły na smietnik

100 par!!!!!!
ogladalyscie sex and the city? Carrie kolekcjonuje buty. i kiedy brakuje jej kasy na kupno mieszkania, kumpele radza sprzedac buty :D
dlaczego wyrzucasz? sprzedaj na e-bayu. no i jakbys wyrzucala kolejna pare... to moj adres juz masz :D

hehe Jola, jakoś opusciłam tego posta (nie jestem daffo :D), a moze jestes zakupoholiczką? :D

ja jestem :D

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Wiecie, bałabym się, ze po takiej rygorystycznej diecie rzucę się na jedzenie jak opętana.

kopenhaska to ta gdzie sie nakreca przemiane materii kawa? ostroznie, bo kawa wyplukuje wapn i magnez. poza tym odwadnia :/
Kiedys wymyslilam sobie oczyszczanie organizmu. kupilam na ten temat ksiazke i przez 2 tygodnie nic (!) nie jadlam. pilam tylko wode i soki warzywne. Po tygodniu lazenia jak zombi nagle odzyskalam wigor. dziwne, ae ten drugi tydzien juz funkcjonowalam normalnie. Schudlam bardzo, ale tez potem szybko nadrobilam, bo to jednak nie sposob na odchudzanie. za to skore potem mialam ekstra i duzo mniejszy celulitis. teraz juz bym sie na cos takiego nie zdobyla. nie te lata :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
lutka
na pewne zachowania dzieci nie ma rady. My robilismy wszystko zeby Młody sam zasypiał. Nie nosiliśmy za duzo, nie lulaliśmy, i co? i dupa. Moje dziecko potrzebuje noszenia, lulania i owinięcia w ciasny kocykowy kokon żeby zasnąć.

lutka to do dzis nosicie szymka do snu ? kuzwa moja teoria legla w gruzach bo jak szymek wybudza sie w nocy to nie potrzebuje rak do noszenia ..ładnie ci przesypia noc wiec kuzwa co jest? sie pytam
noszę go ale nie zawsze, wtedy gdy jest niespokojny a ostatnio taki jest. Po nocnym karmieniu odkładam go i po chwili zasypia sam. to wyglada tak:

w dzień sam nigdy nie zaśnie, najwyżej się rozedrze. Wieczorami róznie, raz tak raz tak.

Odnośnik do komentarza

mama2
lutka
pat-k

100 par!!!!!!
ogladalyscie sex and the city? Carrie kolekcjonuje buty. i kiedy brakuje jej kasy na kupno mieszkania, kumpele radza sprzedac buty :D
dlaczego wyrzucasz? sprzedaj na e-bayu. no i jakbys wyrzucala kolejna pare... to moj adres juz masz :D

hehe Jola, jakoś opusciłam tego posta (nie jestem daffo :D), a moze jestes zakupoholiczką? :D

ja jestem :D

dopóki ma się za co to nie groźne :D tylko domyslam sie ze przyjemne

Odnośnik do komentarza

lutka
e2e2
Jola30
e2e2 mi chodzi żebyś sobie odpoczeła i nic nie zrobiła zgoniła na dzieciaka a wiadomo:) a niech M. przuyjdzie i nie ma obiadu przez pare dni nprzyład,.....

ha ha ha a co ja będę jadła???
Żegnam się bo już niedługo Filip będzie pierwsze nocne jedzonko zaliczał.

oj widzę ze z ciebie to taka idealna zona :) ja nawet kanapek nie robię M jak wyjeżdża do pracy :D wole się do niego tulić :D

Ja też nie robię bo sklep mamy pod nosem ale bułki ok 8 przywożą a M wychodzi po 6 rano.Jeszcze czego kanapki,zawszę mówię dała Bozia rączki to sobie proszę zrobić !

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2
lutka
na pewne zachowania dzieci nie ma rady. My robilismy wszystko zeby Młody sam zasypiał. Nie nosiliśmy za duzo, nie lulaliśmy, i co? i dupa. Moje dziecko potrzebuje noszenia, lulania i owinięcia w ciasny kocykowy kokon żeby zasnąć.

lutka to do dzis nosicie szymka do snu ? kuzwa moja teoria legla w gruzach bo jak szymek wybudza sie w nocy to nie potrzebuje rak do noszenia ..ładnie ci przesypia noc wiec kuzwa co jest? sie pytam
noszę go ale nie zawsze, wtedy gdy jest niespokojny a ostatnio taki jest. Po nocnym karmieniu odkładam go i po chwili zasypia sam. to wyglada tak:

w dzień sam nigdy nie zaśnie, najwyżej się rozedrze. Wieczorami róznie, raz tak raz tak.

czyli jak po nocnym karmieniu go odkladaz i zasypia czyli nie musisz go nosic:)

Odnośnik do komentarza

e2e2
elwira
a tak przy temacie zakupów to kupiłam dzisiaj krzesełko dla Adacha bo to co dostałam na teraz sie nie nadaje

Moja mama rwie się do kupna krzesełka dla Filipka i twierdzi że najlepsze jest zwykłe drewniane bo bardzo stabilne i można z takiego krzesełka zrobić stoliczek jak dziecko już stoi to może sobie pisać czy malować przy takim stoliczku.Mój bratanek miał i był zadowolony a teraz drugi bratanek użytkuje,ma roczek.Mama chce kupić Filipkowi na gwiazdkę.

my tez planujemy kupic drewniane

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...