Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

e2e2
gunia43
Jola30

dzwieczyny juz mi kuzwa odeszla ochota na wszystko a szczegolnie na druge dziecko w tak krotkim czasie przed czterdziestka sobie zrobie co by dlugo mloda byc no i jak schudne 30 kg:o_noo:
Zreszta Jola30 zobaczysz. Drugie bedzie ANIOLKIEM!!!!!

jA TEŻ TAK SŁYSZAŁAM ŻE JAK PIERWSZE DZIECKO FAJE W KOŚĆ TO DRUGIE JEST SPOKOJNE

Wiecie co chyba cos w tym jest bo ja bylam spokojnym dzieckiem spalam i nie plakalam za to dwa lata mlodszy brat dal rodzica popalic ze mama nie wiedziala jak sie nazywa to teraz juz moge sobie to wyobrazic z mojm Nicolsusem:hahaha:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

mama2
Mama2cor bombowo wygladasz super!!!!!!! lutka slicznie wam w tej chuscie :))ja tez sie jeszcze pewnie nie czuje
ja tez pannA i kocham porzadek i codzinnie szoruje podlogi odkurzam i wogole

Patka 2 7 sierpnia ide po skierowanie wtedy bede wiedziec kiedy bede w wawie i musimy sie spotkac!!!!!!!!!!!!!!

hmm zodiakalne panienki przepraszam was ale moja szwagierka poprostu jest inna :) bo tak jak ja z siostra jestesmy koziorozcami i ja 19 a ona 20 stycznia a zupelnie inne charaktery wiec kazdy czlowiek a znak zodiaku nic do tego niema tylko troszeczke czasem cos sie sprawdza :)


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

katja79
lutka
oto my :)

jeszcze nie jest mi do konca wygodnie, musze pocwiczyc.

no bomba!!!!
powiazesz kilka razy nabierzesz wprawy i bedzie Ci o niebo lepiej ale masz jakos dziwnie zawiazana przynajmniej u mnie troche inaczej sie wiaze bo ten pas trzymajacy dziecko jest pod dwoma skrzyzowanymi pasmami
lutka duzo masz wiazan pokazanych?? bo pewnie tez masz dołączona ksiazeczke z wiazaniami...?

mam płytkę, i na niej wlasciwie jest jedno wiązanie z małymi modyfikacjami na mniejsze i większe dzieci.

Odnośnik do komentarza

Jola30
e2e2
gunia43

Zreszta Jola30 zobaczysz. Drugie bedzie ANIOLKIEM!!!!!

jA TEŻ TAK SŁYSZAŁAM ŻE JAK PIERWSZE DZIECKO FAJE W KOŚĆ TO DRUGIE JEST SPOKOJNE

Wiecie co chyba cos w tym jest bo ja bylam spokojnym dzieckiem spalam i nie plakalam za to dwa lata mlodszy brat dal rodzica popalic ze mama nie wiedziala jak sie nazywa to teraz juz moge sobie to wyobrazic z mojm Nicolsusem:hahaha:

my z siostra bylysmy przegrzeczne, tak więc nie ma reguły :D

Odnośnik do komentarza

katja79
Kamidianka
e2e2
Ja mam fioła ma punkcie sprzątania!Co drugi dzień myje łazienkę i podłogi,i jestem zła na swoje dziecko jak mi nie daje posprzątać!Koleżanki maja mnie za pedantkę i smiali się jak będę miała dziecko to mi przejdzie a tu guzik!Już wyluzowałam z niektórymi rzeczami jak np.układanie majtek kolorami.Właśnie umyłam schody a teściowa mi wlazła na górę,jak ja tego nie lubię,jak ktoś nie szanuje czyjejś pracy!!!My dzisiaj siedzimy w domku przy pozamykanych oknach bo tak śmierdzi na dworze że szok!!!!!!!!!Uroki mieszkania na wsi!!!Swojskie klimaty.:leeee:

A może jesteś zodiakalną panną? ;)

ja jestem i chyba cos jest w tych horoskopach :D

witam koleżankę w klubie :D

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Kamidianka
e2e2
Ja mam fioła ma punkcie sprzątania!Co drugi dzień myje łazienkę i podłogi,i jestem zła na swoje dziecko jak mi nie daje posprzątać!Koleżanki maja mnie za pedantkę i smiali się jak będę miała dziecko to mi przejdzie a tu guzik!Już wyluzowałam z niektórymi rzeczami jak np.układanie majtek kolorami.Właśnie umyłam schody a teściowa mi wlazła na górę,jak ja tego nie lubię,jak ktoś nie szanuje czyjejś pracy!!!My dzisiaj siedzimy w domku przy pozamykanych oknach bo tak śmierdzi na dworze że szok!!!!!!!!!Uroki mieszkania na wsi!!!Swojskie klimaty.:leeee:

A może jesteś zodiakalną panną? ;)

ja jestem PANNA ale tak nie mam:hahaha:

no to Ciebie też witam :)

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

mama2 malo Cię tutaj ostatnio, why???

WIzyta ok, Mlody zdrowy, choc ja tam cos jeszcze widzę na skórze, ale niech mu tam będzie ze jest ok. Waga 6400, w 2 tyg machnął sobie prawie 700 g pulpet jeden. Aaaa i jesli chodzi o napój winogronowy o którym pisalam kiedyś, to NIE PODAWAĆ, często powoduje alergię, i uwaga czasem w zupkach jets ten sok - więc czytajcie skład zupek. Lekarz jest alergologiem więc mu ufam.

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
katja79
Kamidianka

To tak jak ja, chociaż wyprawkę w 3 przesyłkach od jednego właściwie sprzedawcy skompletowałam. Niedrogo i jestem bardzo zadowolona.

no wlasnie czasami sie tak uda ja zawsze wchodze na pozostale przedmioty sprzedajacego ale najczesciej ma zupelnie różne rozmiarowki wiec dupka blada:lup::36_1_1: jak narazie kupilam tylko spodnie dziny no i poluje na jakas kurteczke na jesien zastanawiam sie tylko jaki rozmiar...jak myslicie skoro teraz nosi68 to 74 powinno byc ok nie???sama nie wiem czasami pisza miesiacami a rozbieznosc jest spora bo od6-12 m-cy to jakos sporo mi sie wydaje chyba ze potem dzieci wolniej rosna czy co...???

Hmmm, a ile Majeczka ma wzrostu?
Moja ledwo sie mieści w 68, więc na jesień to chyba 78 jej kupię, też mam problem z tymi rozmiarówkami.
Maksik nosi 56,62 i 68! I badz tiu madra. Jedna z rzeczy ktore sa dobre w Niemczech to to ze jak jakis sezon jest w pelni to wtedy sa juz przecenione z niego ciuchy. Ja kupilam sobie mnostwo z przeceny i Maksiowi rzeczy letnich juz w liepcu. teraz to juz sa za pol darmo. Takze zima tez pewnie cos przecenionego dorwe.
W Hemie sklepie ktory poprostu uwielbiam, bo maja takie kolory dla dzieci jak Benetton, to koszulki kupowalam za 2 jurki a jeansy byly za 4 - takie przeceny!!!!

Odnośnik do komentarza

lutka
Jola30
Witam sie w piatek
Noc nawet minela spoko maly obudzil sie o 3 a pozniej juz o 5 i niespal do 8 ale w mojm lozku moze dlatego nie wyl i nie chcial na raczki a pozniej nawet zjadl i strzell sobie drzemke do 10 wiec jest w dobrym chumoku jak narazie:wakacje!!!:
Kuzwa kaszle mi i kaszel sie nasila ja zwarjuje jak bede musiala isc tu znow do lekarza:36_2_54:
W nocy z M. o 3 mielismy awanture kuzwa mowie zrob dziecku butle a on wstal pokrecil sie i poszedl spac d drugiego pokoju:wakacje!!!:a my glupki czekamy.
Tez zmeczony nie ma sie co dziwic.
U nas pogoda do dupy ale spacer musi byc wiec co to ma za znaczenie jak Nikus chce musi byc on tu zadzi.:hahaha:

Jola faceci z rególy wybudzeni ze snu są nieprzytomni zupelnie. Mój nie raz zastanawia się gdzie jest:hahaha: chociaz u niego akurat jest to zwiazane z pracą, bo nocuje czesto poza domem.
O moim nawet nie wspomne. MOj potrafi wstac, pogadac - bez sensu oczywiscie i nic nie pamietac.

Odnośnik do komentarza

e2e2
Ja mam fioła ma punkcie sprzątania!Co drugi dzień myje łazienkę i podłogi,i jestem zła na swoje dziecko jak mi nie daje posprzątać!Koleżanki maja mnie za pedantkę i smiali się jak będę miała dziecko to mi przejdzie a tu guzik!Już wyluzowałam z niektórymi rzeczami jak np.układanie majtek kolorami.Właśnie umyłam schody a teściowa mi wlazła na górę,jak ja tego nie lubię,jak ktoś nie szanuje czyjejś pracy!!!My dzisiaj siedzimy w domku przy pozamykanych oknach bo tak śmierdzi na dworze że szok!!!!!!!!!Uroki mieszkania na wsi!!!Swojskie klimaty.:leeee:

ja tez lubie sprztac, czasem jest tak ze młody pozawala posprtzac cała chate , umyc podlogi wypastowac, naycznia butelki itd pranie powiesic sciagnai jeszcze wyprasowac a czasem jesttak ze nawet nie mam "okazji" pampersa zafajdanego wywalic do kosza tylko skladuje w duzym pokoju gdzie przesiaduje z małym i go staram is euspokoic ululac, zagdac, zagłaskac itd
mama2corun
witam sie i ja :)jak mi sie uda to wam wstawie zdjecia moje :)tylko prosze glosno sie niesmiac bo kolorek zamierzam lekko zmienic :) i tak Ola wolajaca jesc Oliw swietujaca:) potem M z OLa i ostatnie zdjecie to moja siostra starsza o9lat jej syn a ten po lewej facet kolo Oliw to jej tata takie skromne urodzinki byly :)

sliczne zdjecia :] i sliczna rodzinka :36_1_21:

kobiety wy trzaskacie tych postów az nie idzie nadazyc za wami !!!!

ps. zastanawialm sie dzis czy nie sciac włosów na krótko, ale zdałam sobie sprawe ze mam łeb jak sklep i raczej bedzie efekt taki, ze zamiast sie podobac chłopu odstrasze go od siebie ;)

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

katja79
lutka
No i ja sie witam na koniec :)

Mamy chustę, zdecydowałam sie w końcu na wiązaną elastyczną:36_1_21: chyba podoba nam się, tzn mnie na pewno, a Szymek tez za bardzo nie protestuje :36_1_21: ale na dluższy spacer boje się wyjść, bo jak mi się rozedrze to dziękuję. Chyba weźmiemy wozek i chustę. Jak zrobie jakies fotki to się pochwalę :36_1_21:

co do rozmiarów ja bym na jesien brała 74 i większe. Nawet nie wiem co jest po 74 :/ Bo w przy duże łatwiej ubrac, i dziekco nie marznie. Młody teraz nosi 68 a jest dopiero sierpień. Choc to prawda ze dzieciaczki później wolniej rosną.

no to czekamy na foteczki ja mam chwilke bo mala jeszcze spi o dziwo!!! juz godzinę:whoot:

a co do rozmiarów to chyba macie racje ze to 74 moze szybko byc za małe ostatnio jej kupilismy w cheroke bodziaki a tam jejs rozmiarówka miesieczna i kupilismy na 6-9 no i sa na styk:o_noo: a kupilismy trzy paczki po cztery sztuki no i za chwile trafia do worka:lup: ale jakos mi sie wydawalo ze na 9-12 jeszcze za wczesnie....:what:
Ej, to jakas strasznie mala ta rozmiarowka. Przeciez Majka gigantem jakims nie jest. Moj nosi wiekszosc 62 i sa w sam raz.

Odnośnik do komentarza

katja79
lutka
No i ja sie witam na koniec :)

Mamy chustę, zdecydowałam sie w końcu na wiązaną elastyczną:36_1_21: chyba podoba nam się, tzn mnie na pewno, a Szymek tez za bardzo nie protestuje :36_1_21: ale na dluższy spacer boje się wyjść, bo jak mi się rozedrze to dziękuję. Chyba weźmiemy wozek i chustę. Jak zrobie jakies fotki to się pochwalę :36_1_21:

co do rozmiarów ja bym na jesien brała 74 i większe. Nawet nie wiem co jest po 74 :/ Bo w przy duże łatwiej ubrac, i dziekco nie marznie. Młody teraz nosi 68 a jest dopiero sierpień. Choc to prawda ze dzieciaczki później wolniej rosną.

no to czekamy na foteczki ja mam chwilke bo mala jeszcze spi o dziwo!!! juz godzinę:whoot:

a co do rozmiarów to chyba macie racje ze to 74 moze szybko byc za małe ostatnio jej kupilismy w cheroke bodziaki a tam jejs rozmiarówka miesieczna i kupilismy na 6-9 no i sa na styk:o_noo: a kupilismy trzy paczki po cztery sztuki no i za chwile trafia do worka:lup: ale jakos mi sie wydawalo ze na 9-12 jeszcze za wczesnie....:what:
A wymienic tych bodzakow nie mozna, bo szkoda strasznie??? No chyba ze bedzie na nastepna Majke. Tylko jak bedzie Majek ..... ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...