Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
gizmiatko
mama2 może moje dziecie tez zacznie przewracac sie, a duzo lezy twoja pociecha na brzuszku ? moj sie czasem buntuje po 10 minutach lituje sie i go przewracam ze tak powiem. Musze w dzien zaobserwowac czy skupia sie na rozmówcach bo wieczorami to fascynuje go światło ;]

alez 10 minut to bardzo dlugo moj tez tyle lezy a potem sie wkurza ..czasem zasnie na brzuszku
A moj spi tylko i wylacznie na brzuszku, na plackach bardzo nie lubi od razu sie budzi jak go w takiej pozycju odloze, na pleckach to jedynie w wozku zasnie

Odnośnik do komentarza

A moja kolezanka dzisiaj byla madrala a ja mowie - nie bierz go na rece bo sie boi ostatnio a ona a niech sie przyzwyczaja i go wzeila z kolyski jak sei obudzil i ryk. No to ja jej ze niech go da bo on sie boi a ona znow ze niech sei przyzwaczaja. No i patrze na mje dziecie a on ta minka i jak ryczec juz na powaznie zaczal a ona ze nimam zostawic (!!!) bo on sie przyzwyczai (WWWRRRR!!!) a ja jej ze nie lubie jak moje dziecjko placze a na to ona znow ze ja denerwuje jak dzeici sa tak wychowane ze sie boja obycch i tylko maminej sie spudniy trzymaja. madrala! A ja jej w koncu wzielam Maksia. A on tk sie juz wybil po tej pobudce strasznej ze nie umial sie uspaokoic i jak ja widzial to sie ani do neja ni do nas juz nie smial i marudny byl.
Noz cholera! Przez takie niech sie przyzwyczai musielismy malegow koncu w nosidlo i moj M musial zrobic rudne po deptaku zeby dziecko ten horror zapomialao. A taki mial humor dziesiaj i grzeczny i w ogole do rany a przyjdzie i stosuje swoje sposoby jak do swojego dziecka. A moje dziecko sie boi i juz. I potem uspakajac trzeba a po co. nie mogla poczekac. teraz juz bedzie nauczka. I dla niej i dla mnie zeby nie dac do Maksia podchodzic. Niech se przezwyczaja swoje dziecko. MOje jest inne i koniec i kropka. Ech!!!!
Troche chaotycznie ale sie spiesze do M.

Jola30, Isabela - no piekne te Wasze kruszyny.

reszte nadrobie jutro! Ciao!!!!

Odnośnik do komentarza

Jola30 Bylam dzisiaj u kuzynki ktora ma 15 miesia\eczna core, byla bardzo marudna i placzliwa, nie chciala zasnac i dala jej jakis czopek homeopatyczny o dzialaniu uspokajajacym, powiedziala ze mozna podawac go juz miesiecznym dzieciom i ze mozna je dawac w miare potrzeby bo sa homeopatyczne, spacjalnie poprosilam ja o nazwe, zaraz ci podam jak zejde na dol

Odnośnik do komentarza

gunia43
A moja kolezanka dzisiaj byla madrala a ja mowie - nie bierz go na rece bo sie boi ostatnio a ona a niech sie przyzwyczaja i go wzeila z kolyski jak sei obudzil i ryk. No to ja jej ze niech go da bo on sie boi a ona znow ze niech sei przyzwaczaja. No i patrze na mje dziecie a on ta minka i jak ryczec juz na powaznie zaczal a ona ze nimam zostawic (!!!) bo on sie przyzwyczai (WWWRRRR!!!) a ja jej ze nie lubie jak moje dziecjko placze a na to ona znow ze ja denerwuje jak dzeici sa tak wychowane ze sie boja obycch i tylko maminej sie spudniy trzymaja. madrala! A ja jej w koncu wzielam Maksia. A on tk sie juz wybil po tej pobudce strasznej ze nie umial sie uspaokoic i jak ja widzial to sie ani do neja ni do nas juz nie smial i marudny byl.
Noz cholera! Przez takie niech sie przyzwyczai musielismy malegow koncu w nosidlo i moj M musial zrobic rudne po deptaku zeby dziecko ten horror zapomialao. A taki mial humor dziesiaj i grzeczny i w ogole do rany a przyjdzie i stosuje swoje sposoby jak do swojego dziecka. A moje dziecko sie boi i juz. I potem uspakajac trzeba a po co. nie mogla poczekac. teraz juz bedzie nauczka. I dla niej i dla mnie zeby nie dac do Maksia podchodzic. Niech se przezwyczaja swoje dziecko. MOje jest inne i koniec i kropka. Ech!!!!
Troche chaotycznie ale sie spiesze do M.

Jola30, Isabela - no piekne te Wasze kruszyny.

reszte nadrobie jutro! Ciao!!!!

Gunia nie obraz się ale głupia cipa z twojej koleżanki........biedny Maksik.

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

jola22
gunia43
A moja kolezanka dzisiaj byla madrala a ja mowie - nie bierz go na rece bo sie boi ostatnio a ona a niech sie przyzwyczaja i go wzeila z kolyski jak sei obudzil i ryk. No to ja jej ze niech go da bo on sie boi a ona znow ze niech sei przyzwaczaja. No i patrze na mje dziecie a on ta minka i jak ryczec juz na powaznie zaczal a ona ze nimam zostawic (!!!) bo on sie przyzwyczai (WWWRRRR!!!) a ja jej ze nie lubie jak moje dziecjko placze a na to ona znow ze ja denerwuje jak dzeici sa tak wychowane ze sie boja obycch i tylko maminej sie spudniy trzymaja. madrala! A ja jej w koncu wzielam Maksia. A on tk sie juz wybil po tej pobudce strasznej ze nie umial sie uspaokoic i jak ja widzial to sie ani do neja ni do nas juz nie smial i marudny byl.
Noz cholera! Przez takie niech sie przyzwyczai musielismy malegow koncu w nosidlo i moj M musial zrobic rudne po deptaku zeby dziecko ten horror zapomialao. A taki mial humor dziesiaj i grzeczny i w ogole do rany a przyjdzie i stosuje swoje sposoby jak do swojego dziecka. A moje dziecko sie boi i juz. I potem uspakajac trzeba a po co. nie mogla poczekac. teraz juz bedzie nauczka. I dla niej i dla mnie zeby nie dac do Maksia podchodzic. Niech se przezwyczaja swoje dziecko. MOje jest inne i koniec i kropka. Ech!!!!
Troche chaotycznie ale sie spiesze do M.

Jola30, Isabela - no piekne te Wasze kruszyny.

reszte nadrobie jutro! Ciao!!!!

Gunia nie obraz się ale głupia cipa z twojej koleżanki........biedny Maksik.

Zgadzam się. Gdybyś Ty zadecydowała, że Maksiu ma się przyzwyczajać, to jeszcze bym zrozumiała, ale co koleżanka może mieć do Twojego dziecka, ech.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

i ja się przywitam późną porą.my dziś po kolejnej wycieczce, ale nie będę zanudzać!efekt taki,że dziewczynki śpią w swoich łóżkach przeniesione z auta na rączkach;-)z kąpieli nici!!mąż też chrapie, więc ja popijając karmi podczytuje was i oglądam zdjęcia waszych skarbów
!!isabela, jola30- ale rosną Wam pociechy!widać że mia to radosna dziewczyneczka- śliczności, Jolu 30 wiesz, twój niki ma pogodną buźkę,zgadzam się,że nie widać po nim żadnych smuteczków- fajny chłopczyk - a adidaski pierwsza klasa;-)))

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
i ja się przywitam późną porą.my dziś po kolejnej wycieczce, ale nie będę zanudzać!efekt taki,że dziewczynki śpią w swoich łóżkach przeniesione z auta na rączkach;-)z kąpieli nici!!mąż też chrapie, więc ja popijając karmi podczytuje was i oglądam zdjęcia waszych skarbów
!!isabela, jola30- ale rosną Wam pociechy!widać że mia to radosna dziewczyneczka- śliczności, Jolu 30 wiesz, twój niki ma pogodną buźkę,zgadzam się,że nie widać po nim żadnych smuteczków- fajny chłopczyk - a adidaski pierwsza klasa;-)))

Prosze dawaj fotki dziewczynek i swoje M. tez moze byc:36_3_13:
A kapiela sie nie przejmuj odpusc dziewczynka a sama mozesz skorzystac:wanna1:dluzej:cheess:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

lutka
sylwiatoja
Ok elus,te dylematy z karmieniem są zawsze stresujące,bo presja karmienia piersią w niczym nie pomaga,a tu chodzi o dobre samopoczucie dziecka.ja mam to szczęście,że celinka się najada.waży już6300,więc nie mam obaw,a jeśli ty czujesz,że syneczek ma głoda to nie patrz na innych!bo chyba nie odzwyczai się już od butli:-((,a może powiedz teściowej,że dokarmiacie na zalecenie lekarza?takie małe kłamstewko!powodzonka!!!

kochana, z Biance kiedy zaczelaś wprowadzać nowe pokarmy? I czy na cycu była, a skaza podobno w wiekszosci przypadkow przechodzi po 3 roku zycia.
LUtka, ja Biankę karmiłam krótko, bo do 7tyg, ale karmiłam jedną piersią,bo miałyśmy trochę kiepskich przygód po jej narodzinach- ja m.in miałam zapalenie cycka i dostałąm antybiotyk i pokarm się już w nim nie pojawił, z czasem się poddałam. a jedzonko wprowadzałam po 4 mcu- i dużo gotowałam sama- tak jak isabela. skaza szybko się pojawiła - no i te liszaje też. i tak jak wspomniałam pomogła w 100%ta humana sl, i jakaś maść apt5eczna ale nazwy za chiny nie pamiętam!no i właśnie u nas po 3roku nie minęła;-((ale szymkowi na pewno przejdzie;-)))

Odnośnik do komentarza

Jola30
sylwiatoja
i ja się przywitam późną porą.my dziś po kolejnej wycieczce, ale nie będę zanudzać!efekt taki,że dziewczynki śpią w swoich łóżkach przeniesione z auta na rączkach;-)z kąpieli nici!!mąż też chrapie, więc ja popijając karmi podczytuje was i oglądam zdjęcia waszych skarbów
!!isabela, jola30- ale rosną Wam pociechy!widać że mia to radosna dziewczyneczka- śliczności, Jolu 30 wiesz, twój niki ma pogodną buźkę,zgadzam się,że nie widać po nim żadnych smuteczków- fajny chłopczyk - a adidaski pierwsza klasa;-)))

Prosze dawaj fotki dziewczynek i swoje M. tez moze byc:36_3_13:
A kapiela sie nie przejmuj odpusc dziewczynka a sama mozesz skorzystac:wanna1:dluzej:cheess:

Jola 30 a mogę ci dać mój namiar na nk?tak będzie szybciej, bo zanim coś wgram z aparatu to zaśniemy!

Odnośnik do komentarza

Jola30

Witam nawa mame mam nadzieje ze zagoscisz u nas dluzej fajnie by bylo:36_3_13:a i coz to za sliczne nietuzinkowe imie dla synka :36_3_13:
witam rowniez

gunia43

Dzisiaj juz nie poradze ale jutro ci odpisze na posta, dzisiaj tylko tyle ze witam sedecznie i chetnie wsjo opisze ale nie nalezy porownywac dzieci bo mozna tylko sobie stresow przysporzyc. Wszystkie nasze pociechy rozwijaja sie w roznym tepie. Caluje i wspolczuje, ze tyle z synkiem musieliscie przejsc. Teraz mnieman ze wszystko juz dobrze :-)

dziekuje, opis przeczytalam, no to w porownaniu z wasza pociecha moj jest troche do tyłu.
ja sie zastanawiam czasem czy on słyszy i widzi, choc oczyma szuka swiatła, czasem jak jego tatus cos opowiada to sie patrzy naniego, moze nie patrzy sie na nas bo jest ciekawy siwata? co do słuchu to tez czasem głowe odwaraca do mowcy ale czy to nie przypadek?

badanie słuchu mamy dopiero w pazdzierniku :( oczy mial badane i pani doktos powiedziala ze jakies tam rozowe plamki ?? sa nie dosc ukrwione i ze za 6 tygodni kontrola, ale powiedziala zbey sie nie martwic ze to sie zawsze ukrwi, co kolwiek to jest.

Ja sie witam poniedziałkowo, dzis karmienie o 21:30 , 3:30 no i maly zacozl kwekac o 5 myslalam ze głodny ale z butli sicagnol 20 i poszedl spac, teraz tzn o 7:30 wydoił wsyztsko :]

gunia a zktorego maja jest twoja pociecha ?

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

Moj Maksiorek zasnał wczoraj znow za PIERWSZYM razem !!ale kuzwa macia o 23.00 pierwsza pobudka potem 1.00 i 4.30 i tu kupa wyciskana do 5.00 a potem pospalismy jeszcze do 7.30 ostatnio jak byla u mnie kolezanka to mowi nie martw sie beda mu sie wydluzac te przerwy nocne a tu jak budzil sie o 1.00 1 raz tak teraz o 23.00 SUPER bedzie smiesznie jak pojde do pracy i bede musiała wstac 4 razy w nocy wroce z pracy z klaudia przysiasc do ksiazek zajac sie maksikiem ...braknie mnie

Elwira jak do Krakowa to 70 km od abrowy ! zapraszam! noi Jolcie z Julczka tez!!! :36_3_13:

Patka dobrze ze sie zameldowałas bo juz sie zastanawiałam co cie tak długo nie ma

Odnośnik do komentarza

mama2
Gunia ale sie wsciekłam jak przeczytałam o twoje stuknietej kolezance !! Kuzwa ja bym jej dała dziecko predzej kopa w dupe !! Maksiorek jest kochany i wcale sie nie dziwie ze wystrasyl sie takiej jędzy

co do koleznaki guni mam takie samo zdanie co i ty !

dziewczyny czy mojemu synkowi przyda sie taki banan z materialu wype lniony do czegos ? kurcz enie umiem wytlumaczyc do konca o co mi chodzi, ten banan wyglada jak litera c i jest twardawa jakby w sordku byl zwiniety recznik w rolke i wsadzony do poszewki

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

gizmiatko
mama2
Gunia ale sie wsciekłam jak przeczytałam o twoje stuknietej kolezance !! Kuzwa ja bym jej dała dziecko predzej kopa w dupe !! Maksiorek jest kochany i wcale sie nie dziwie ze wystrasyl sie takiej jędzy

co do koleznaki guni mam takie samo zdanie co i ty !

dziewczyny czy mojemu synkowi przyda sie taki banan z materialu wype lniony do czegos ? kurcz enie umiem wytlumaczyc do konca o co mi chodzi, ten banan wyglada jak litera c i jest twardawa jakby w sordku byl zwiniety recznik w rolke i wsadzony do poszewki

maszna mysli fasolke?KOJCE, FASOLKI itp. - CHUSTY do noszenia dzieci, CHUSTY dla niemowląt
jwsli tak to ja mam do karmienia sie bardzo przydaje

Odnośnik do komentarza

No i się Witam !!!

U mnie przeszła burza od 22 do około 5 rano cały czas się błyskało i grzmiało tak porządnie
Wczoraj dałam małej spróbować słoiczek gerbera jabłuszko ze słodka marchewką. Na początku sie skrzywiła, ale potem zjadła jeszcze troszke, wiec chyba jej smakuje Dzwoniła tesciowa ze wszystko jest dobrze no to fajnie

Mykam na jakąś kawke

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

jola22
gunia43
A moja kolezanka dzisiaj byla madrala a ja mowie - nie bierz go na rece bo sie boi ostatnio a ona a niech sie przyzwyczaja i go wzeila z kolyski jak sei obudzil i ryk. No to ja jej ze niech go da bo on sie boi a ona znow ze niech sei przyzwaczaja. No i patrze na mje dziecie a on ta minka i jak ryczec juz na powaznie zaczal a ona ze nimam zostawic (!!!) bo on sie przyzwyczai (WWWRRRR!!!) a ja jej ze nie lubie jak moje dziecjko placze a na to ona znow ze ja denerwuje jak dzeici sa tak wychowane ze sie boja obycch i tylko maminej sie spudniy trzymaja. madrala! A ja jej w koncu wzielam Maksia. A on tk sie juz wybil po tej pobudce strasznej ze nie umial sie uspaokoic i jak ja widzial to sie ani do neja ni do nas juz nie smial i marudny byl.
Noz cholera! Przez takie niech sie przyzwyczai musielismy malegow koncu w nosidlo i moj M musial zrobic rudne po deptaku zeby dziecko ten horror zapomialao. A taki mial humor dziesiaj i grzeczny i w ogole do rany a przyjdzie i stosuje swoje sposoby jak do swojego dziecka. A moje dziecko sie boi i juz. I potem uspakajac trzeba a po co. nie mogla poczekac. teraz juz bedzie nauczka. I dla niej i dla mnie zeby nie dac do Maksia podchodzic. Niech se przezwyczaja swoje dziecko. MOje jest inne i koniec i kropka. Ech!!!!
Troche chaotycznie ale sie spiesze do M.

Jola30, Isabela - no piekne te Wasze kruszyny.

reszte nadrobie jutro! Ciao!!!!

Gunia nie obraz się ale głupia cipa z twojej koleżanki........biedny Maksik.
Witam sie poniedzialkowo :-)

Jola22 - tak w ogole to ona jest bardzo fajna, ale wczoraj to sie wkurzylam. Na szczescie Maksio po spacere z tata doszedl do siebie i byl radosny az do konca dnia, kiedy usnal.
No i mam nadzieje, ze przez takie glupie zachowanie nie bedzie mialo dziecko teraz do niej urazu. Nastepnym razem jak ja zobaczy to sie nie zdziwie jak sei rozryczy na sam widok, he, he!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...