Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Ewciaa fajne zdjatka, wrzuce swoje w tym tygodniu :) Ile milimetrow ma Twoje malenstwo?

Isabela dla mnie leniuchowanie to ostatnio tryb zycia, szkoda, ze nie moge leniuchowac np. w ogrodzie :hamak: Mieszkamy w bloku, wiec tylko wystawiam nos do okna :)

Shanti jak poszedl sobotni egzamin? Jak sie czujesz?

Milej niedzieli dziewczyny!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
Isabela dla mnie leniuchowanie to ostatnio tryb zycia, szkoda, ze nie moge leniuchowac np. w ogrodzie :hamak: Mieszkamy w bloku, wiec tylko wystawiam nos do okna :)

pat-k Ty szczęściaro :) Mnie niestety tylko weekendy pozostały, a od poniedziałku do piątku praca. Tak przy okazji dziewczyny kiedy zamierzacie iść na zwolnienie, od którego miesiąca? Ja jeszcze na ten temat nie rozmawiałam z moim lekarzem, ale chyba muszę się tym zainteresować, bo ostatnio wracam z pracy wykończona i na nic już siły nie mam. Poza tym pracuję przy komputerze, zgodnie z przepisami BHP kobieta w ciąży nie powinna przed monitorem spędzać więcej niż 4 godzinny dziennie, a u mnie w pracy nie do końca jest to realne.
8. października mam wizytę, trzeba będzie poruszyć ten temat :)

Odnośnik do komentarza

pat-k moje maleństwo ma 6,1 mm czy to mało? sama nie wiem :( już nie moge się doczekać następnej wizyty, jutro znów do pracy
ja chcąc czy nie to musze iść na zwolnienie od 1 lutego :) ale już niemoge się doczekać ,taraz mam strasznie duzo pracy i czsami mam ochote to wszytsko rzucic.
mój lekarz pytał mnie czy chce zwolnienie ale jeśli nie ma przeciwskazań do pracy to pracuje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny,
u mnie SPIACO. Senna jestem jak diabli i nie moge tego opanowac. Wczoraj z mezem wrocilismy ze spaceru, bo ledwo co przebieralam nogami i mialam wrazenie, ze jak stane na chwilke to usne na stojaco. Szkoda, bo pogoda piekna bala i az mi przykro byo... Trzymalo mnie tak caly dzien a dzisiaj znow to samo sie zaczyna. Ale walcze. Wlasnie zaparzylam sobie lazeczke kawy. Moj lekerz powiedzial, ze do 300 g dziennie nic nie zaszkodzi. Czyli 2 kawki dziennie - dlaczego nie. Ja nie pije tyle codziennie ale zdarzylo mi sie ze dwa razy po dwie wypic.
Postaram sie tzamiescic zdjecie z USG.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa. Co do rozmiaru malenstwa to nic sie nie przejmuj. Zaufaj lekarzowi. Jak mowi, ze wszystko ok, to jest ok. Ja tez sie tak nakrecilam po wizycie, bo wyczytalam, ze ma byc 15 do 20 mm a ja mialam 12,09. Troche sie schizowalam, ale potem wyczytalam, ze te terminy co do tygodnia ciazy to tylko szaunek lekarzy. Tak na prawde nie wiadomo dokladnie kiedy nastapilo zaplodnienie. Zalezy jaki masz cylk. Ja mialam bardzo nieregularny, raz 25 a raz 32 - wiec widzisz jaka roznica. Wazne, ze dzidzia rosnie. I zycze aby rosla tak dalej. Trzymam kciuki za nas wszystkie i czakam z niecierpliwoscia na nastepne USG. Ja mam 21 pazdziernika czyli miesiac od poprzedniej wizyty. Tak sie wyznacza kiedy ciaza jest w porzydku takze, tylko sie cieszmy, ze nie czesciej.
Ach, a z innej strony to ciekawa jestem ile malenstwo uroslo przez tydzien....

Odnośnik do komentarza

Isabela. Zazdroszcze tego ogrodu. To marzenie mojego zycia miec ogrod. Ja mieszkam tak jak ty za granica tyle, ze w Niemczech. Tutaj liscie juz leciutko zaczynaja opadac. Strasznie zimno w tym roku i ponuro przewaznie.
Jestem ciekawa jak pogoda w Polsce! U mnie prognozy zalamujace. Prawie 2 tyg. deszczu , wiatr i 14 stopni. Bleeee.... zreszta, niewiele sie to rozni od tegorocznego lata.:8_1_218:

Odnośnik do komentarza

Pat-k jestem szczęśliwa, bo udało mi się zdać ten egzamin :uff: Teraz mogę myśleć tylko o moim bąbelku. Co do samopoczucia, to mam wrażenie, że dziś czuję się trochę lepiej. Może dlatego, że już się tak nie stresuję. Co jednak będzie jutro, nie wiem, bo u mnie to jak w kalejdoskopie; ciagle jakieś niespodzianki.
Niestety nadal leżę i tak jak Ty mieszkam w bloku, więc wylegiwanie się w ogrodzie też odpada. Muszę znaleźć jakieś zajęcie, bo inaczej zwariuję.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę mniejszych dolegliwości i dużo odpoczynku!

Odnośnik do komentarza

Ja tez dzis ciezkawy dzien. Jestem na ostatnim etapie zmiany mieszkania. W weekend sie wyprowadzam. Dzis tyle biegania i zalatwiania papierkow, ze jestem wymozdzona kompletnie. Kapiel i lozeczko.
Dodatkowo nie wiem dlaczego mam ochode na te ohydne fast foody. Nigdy nie lubilam burgerow, a od jakiegos tygodnia wrecz mi sie snia po nocach... duza bulka, wielki kotlet ociekajacy zoltym serem i duzo salaty, cebuli i marchewki ... hmmm
Moje corki powiedzialy, ze jesli do tego mam ochote na piwo i mecz to w brzuchu pewnie jest maly facet!:sofunny:

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

Hej isabela. No to tak jak u mnie. W niedziele zaliczylam wszystko czego sie powinno unikac czyli chinski fast food, Mc Donalda a na koniec nakupilam sobie jakichs straszliwe chemicznych deserow. Ale co tam. Nie jem tego codziennie i w koncu w ciazy jestem co nie? Mysle, ze od czasu do czasu taki hamburgerek nie zaszkodzi. Codziennie jem dla mojego malenstwa to w koncu chociaz niedziela niech bedzie dla mnie.
P.S. I wlasciwie nie wiem czemu ale to zdrowe jedzenie mi w ciazy srednio smakuje. Zazdroszcze tym co maja inaczej...

Odnośnik do komentarza

CZEŚĆ MAMUŚKI:):):): JA TEŻ MAM OCHOTĘ NA PICCE LUB BUŁĸE JARSKĄ ALE JA PO PROSTU JUŻ TAK MAM JAK BYŁAM W CIĄŻY PIERWSZY RAZ WSZYSTKO PRZEBIEGAŁO TAK SAMO JAK TERAZ -A MINĘŁO JUŻ TROCHĘ LATEK:):):):):OSTATNIO TROCHĘ POBOLEWA MNIE GŁOWA -A PIJĘ KAWĘ Z RANA :36_1_4:WIĘC NIE WIEM O CO CHODZI?:(BYLIŚMY W NIEDZIELĘ NA ZAKUPACH. NO I PODRÓŻ SAMOCHODEM ZNOSZĘ CORAZ GORZEJ:wymiotuje:ALE TAK NA SAM KONIEC :) OGÓŁEM NIE JEST TRAGICZNIE:) MYŚLĘ ŻE POWOLI WSZYSTKO BĘDZIE WRACAĆ DO NORMY POZDRAWIAM :))))))))))AAAAAA I MUSZĘ WAM POWIEDZIEĆ ŻE PRZYTYŁAM JUŻ 6,5 KILO :smile_move:TO CHYBA MISTRZOSTWO ŚWIATA CO??????:elvis::36_2_34:

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

Guniu, ja i tak mam szczescie, ze smakuja mi swieze warzywa. Jeszcze nie wiedzialam, ze jestem w ciazy, a juz kilogramami - doslownie, zajadalam sie porami. Do tej pory, a to juz 3 miesiac, do obiadu kroje z 3 pory i zzeram wielka miche. Tydzien temu przeczytalam, ze por zawiera duzo kwasu foliowego, stad pewnie moj glod na nie.
Nie mniej fast foody tez mnie pociagaja jak nigdy. ;)
Na razie stoje na wadze - plus :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

A ja się dzisiaj trochę zamartwiam. W nocy pojawiło mi się takie lekkie plamienie, teraz jest już zdecydowanie lepiej, prawie zanikło. Na 19 jestem umówiona do lekarza, mam nadzieję, że powie, że wszystko w porządku :/ Dzisiaj poczytałam trochę artykułów na ten temat i piszą, że często się tak zdarza na początku ciąży w momencie, kiedy powinno sie mieć okres, a u mnie by wypadał właśnie drugi.
Teraz leżę, odpoczywam, w pracy dadzą sobie radę beze mnie, kruszynka teraz najważniejsza.
Czy komuś się zdarzyło coś takiego? Bo z tego co słyszałam to jest to dość częste zjawisko, parę moich znajomych też przez to przeszło.
No cóż, mam nadzieję, że dzisiaj wieczorem usłyszę coś pozytywnego, bo na razie to jestem w "lekkim" stresie, ale staram się myśleć pozytywnie.
Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Deffodil- witaj, ja mam termin na kwiecien, jakies 3 tygodnie temu u mnie pojawilo sie male krwawienie, okazalo sie ze to krwiaczek, lekarz zalecil brac no-spe 3 razy dziennie i duuuuzo lezec i odpoczywac (w moim przypadku przy malym dziecku bylo to niemozliwe, hihihi) i nie dzwigac!! jest wszystko ok i pewnie u Ciebie tez bedzie, Trzymaj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Isabela, dobrze, ze wspomnialas o porach. Tez uwielbiam. Jutro zafunduje sobie nam surowke. Mniaaaam. Chociaz srednio mi sie chce to za godzine lece na basen. Poplywam tycko i moze mi sie poprawi. Taka jakas rozbita jestem i bez zycia od niedzieli. Moze hormony a moze przejedzenie....
do Amelci - mnie glowa tez tak dziwnie pobolewa, czego wczesniej nie znalam. Myslisz, ze kawa powinna pomoc? Staram sie nie pic ale...

Odnośnik do komentarza

Daffodil napisz, co u Ciebie? ja mam krwiaczka juz od dluzszego czasu i leze. lekarz sie dziwil, ze nie krwawilam, dopiero na usg zobaczyl, ze powinnam...
mam nadzieje, ze u Ciebie to faktycznie pamiec organizmu o miesiaczce i niegrozne plamienie.

Shanti gratuluje zdanego egzaminu!! Teraz jak najwiecej leniuchowania :) Dla wielu z nas tutaj, to ostatnio haslo przewodnie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...