Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Nietoperek84
Ooooo superowo :) A na jak dlugo przylatujesz??Ja tam mimo wszystko 3mam kciuki żebyś do tego czasu byla zafasolkowana :D Najwyżej poplyniesz na kasę ;)

No leci y na tydzień jak zwykle. Nawet jak zafasolkuje to i tak Polsce bo przyjemniej w pl bede miała usg a nie bede musiała czekać do 12 tygodnia...lekarz na pewno wtedy przepisze jakieś wspomagacze luteine czy podobne, doradzi i uspokoi. Latać mozna bo to za małe zeby ciśnienie oddzialywalo- tak mi lekarz w pl mówił...ze gorzej jak juz dziecko duże wyleczy moze odczuwać. A zawsze moze acard przepisać o tutaj nie dostanę nic!

_Alfa_
Młoda mi przy miednicy się rozpycha, to chyba coś o czym ktoś pisał, Koliberek chyba...

Ojojo alficzku szykujemy sie :smile_move:torba czeka przy drzwiach? :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Zobaczcie jak to jest z tymi ciążami.... Jedne czekają z olbrzymią niecierpliwością aż będą nosiły brzuszki,inne z zaawansowanym brzuszkiem już nie mogą doczekać się finishu.
Ale tak jak kiedyś napisała Alfa,największą abstrakcją jest to,ze tak w Tobie,w przyszłości w nas pozostałych siedzi sobie mały człowiek :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Zobaczcie jak to jest z tymi ciążami.... Jedne czekają z olbrzymią niecierpliwością aż będą nosiły brzuszki,inne z zaawansowanym brzuszkiem już nie mogą doczekać się finishu.
Ale tak jak kiedyś napisała Alfa,największą abstrakcją jest to,ze tak w Tobie,w przyszłości w nas pozostałych siedzi sobie mały człowiek :D

No siedzi, skacze, rusza się :D A potem wylezie i będzie beczeć. I to człowiek z człowieka :smile_jump: Czad!

Odnośnik do komentarza

Alfa Twoja cora ewidentnie na wiosnę z pełną gęba czekała :D Na co to się w śniegu rodzić,jak można kiedy słonko świeci ;) Ja myślę ze ta coraz ładniejsza pogoda ja rozochoci ;)
A tak swoja droga pamiętam,ze maluszkom w cale nie spieszy się na nasz świat.Tym bardziej przy końcówce. Po co,jak one swój mikroświat maja w Tobie?Niczego jej więcej do szczęścia nie potrzeba. Ale będzie zadowolona,jak wyjdzie,zobaczycie się po raz 1-wszy....ehhh ale to muszą być emocje!!:D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Ulcia,czyli starania o potomka podejmiecie podczas wizyty w Pl tak?

Kochana starania o potomka to beda za ok 10 dni :smile_move: bo od piątku czyli 3 dnia cyklu biorę tabletki na owu- przez 5 dni a po zakończeniu tabletek w ok tydzień powinna byc owu wiec juz bedziemy pracować :smile_move: boju trzymajcie kciuki :uff2:
Boju człowiek jak był młody to myślał ze bedzie sexik od tak i nagle okres znilk i tadam! A ja dokładnie musze liczyć dni zeby trafić....ach :ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

A Ty co sobie myślisz, że to inaczej będzie?? Tak samo, kochana seksik i tadaaaam! Słuchaj mnie, wiem co piszę :D

Na i zapomniałam o najważniejszym!! Póki mogę :D

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Nietoperek84
Ulcia,czyli starania o potomka podejmiecie podczas wizyty w Pl tak?

Kochana starania o potomka to beda za ok 10 dni :smile_move: bo od piątku czyli 3 dnia cyklu biorę tabletki na owu- przez 5 dni a po zakończeniu tabletek w ok tydzień powinna byc owu wiec juz bedziemy pracować :smile_move: boju trzymajcie kciuki :uff2:
Boju człowiek jak był młody to myślał ze bedzie sexik od tak i nagle okres znilk i tadam! A ja dokładnie musze liczyć dni zeby trafić....ach :ehhhhhh:

Oj tam,oj tam glowa do gory!Odrobina matematyki nikomu w życiu krzywdy nie zrobila!!;)
Najważniejsze jest to,jaka nagroda za to liczenie Cie czeka kochana!! Ooooolllaala,to wczesniej ciutke starania przede mną zaczniesz. Kochana ja caly czas 3mam za Ciebie z calej silny kciuki!!!!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...