Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

O jejq jejq Alfa Twoja malutka będzie miała na imię Laura?:36_3_3: mojej serdeczne koleżanki córeczka ma tak na imię :) Bardzo mi się ono podoba - Laurka :D
Mój P.się nie buntuje.Przyjął do wiadomości ze lada dzień będziemy się starać i w sumie równie bardzo jak ja czeka na szczęśliwe zakończenie :)
Jeśli chodzi o facetów i ich podejście....ja jestem zdania,ze nic na sile,ale mimo wszystko ich trzeba czasem przycisnac. Wydaje mi się,ze czasami chodzi nie p strach a jakieś inne względy np. wygodę. Jestem zdania ze miłość do dziecka przychodzi z czasem i jesteśmy na nią "skazani".Ja jestem tego największym dowodem. Jestem owocem wpadki,a czuje sie bardzo kochana przez rodziców :)
Ula nic na sile,ale zawsze my kobietki przecież mamy swoje sposoby.... ;)
I głową kochana do gory,będzie dobrze i niebawem będziesz wklejala zdjęcia z USG :D

Kasiu jaki ladniutki brzusznek na zdjęciu :) Ehhhhhh :11_9_16:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Może źle to ujęłam.....jemu się nie chciało bo nie chce dzidzi tylko bo szliśmy dosyć późno spać i był zmęczony.
On po prostu twierdzi żeby sie zbytnio nie nastawiać że uda się za 1 razem że na spokojnie. no i musiałam wytłumaczyć że w naszym przypadku niestety nie da się naturalnie i na spokojnie bo ja naturalnie owulacji nie mam i u nas niestety za każdym razem będzie liczne dni po okresie, liczenie tabletek i potem liczenie dni do owulacji....u nas piękno robienia dziecka z przypadku nie wchodzi w gre niestety

Odnośnik do komentarza

Niewątpliwie malo komfortowa sytuacja i na pewno nie jest tak jak byś sobie tego życzyła. Ale nie musisz kochana "liczyć na glos",zawsze można dodać odrobiny pikanterii nawet malo spontanicznemu bzykanku ;)
Najważniejszy i tak jest finish hihihi.Ja też sprawdzam w swoim kalendarzu kiedy są TE dni i mi tez raz P.zarzucił ze czuje się jak maszynka do reprodukcji. Ale ja pytam - może nieco egoistycznie - i co z tego!? Sama czynność jest przyjemna, wiec niech nie marudzi ;) Bo jak inaczej chce spłodzić potomka?;)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Alfa to czekamy na wiesci, jestem strasznie ciekawa kiedy w koncu oby to bylo juz jutro ;)

Ja po badaniu i wyszedl guzek na 2,5cm :P w zaleznosci od wynikow krwi bede miec robiona punkcje albo i nie. Zobaczymy.

Ulica Ja mialam podobna sytuacje. I wytlumaczylam mojemu chlopu, ze dobzre wie ze po pierwsze mam jeden jajowod a po drugie juz jestem po przejsciach i aby byl troche wyrozumilay dla mnie no i sie udalo. Ja wiem, ze moze facet zle to odbierac ale mysle ze w naszym przypadku chyba ciezko o tak na spontana sie strarac jak bardzo sie chce.. wiec sciskam Cie mocno i trzymam kciukasy!!!

zgadzam sie z Toba i popieram w 100%. :*

Odnośnik do komentarza

Aaaa. No to przepraszam wycofuje swoje wywody ;)
a mnie z kolei męczył długo fakt ze w pierwsza ciąże wpadliśmy. Nie miałam pracy, bez ślubu, dopiero co kredyt zaciągniety na dom, cała chałupa rozwalona... a mój i tak skakał z radości jak mu test pokazałam. A potem jak przyszło do świadomego planowania ,kiedy miałam prace, remont pięknie szedł, kredyt się spłacało to nagle on ,ze wiecie,ze może zaczekać na odpowiedni moment. No ale Uleńko w Waszym przypadku to TYLKO zmęczenie ;D

Nietoperku a propos miłości do dziecka... to u mojego już jest fiś totalny. Nawet dzisiaj składał życzenia do brzucha ( też czuje że to dziewczynka ) a raz powiedział ze jak chce odejść, to po porodzie, mam niunie zostawić i mogę sobie iść... Oczywiście to żart był, ale mam wrażenie ze on już bardziej kocha to nasze dziecko niż mnie ;D
Dziękuje za komplement no brzuszek rośnie jakoś dziwnie szybko z Kubusiem miałam taki w 6-7 miesiącu! Ale co tam brzuch... kopniaki czuje! I to potężne :) No ale z mniej fajnych rzeczy to nadal mam mdłości...Kłamstwo ze po 1 trymestrze ustępują. U mnie są od 4tc ciągle ;(

Odnośnik do komentarza

Ahhh kopy :D Jeden w zeberko,drugi w nereczke hihihi :)
Wiecie,generalnie nigdy nie ma "odpowiedniego" momentu na dziecko. Faceci podchodzą do tego bardziej na chłodno,odnodze takie wrażenie.... P.tez mi mówił ze może poczekamy,bo to wydatki i takie takie.Nie ma na co czekać kurka felek,zawsze będzie cos. Poza tym z całym szacunkiem,ale moge mu użyczyc swojego zegary biologicznego to zobaczy co znaczy "czekać" :/
Ale ze mnie wredna hetera. Na swoje usprawiedliwienie mam fakt iz dziś dzień kobiet a ja musialam upomnieć się o życzenia przez sms`a,bo P.wyjechal wiec może przelew się odrobina goryczki ;)
Aleeee nie zmienia to faktu iz faceci podchodzą do tego inaczej i pewno gdyby nie niektóre wpadki to troszkę społeczeństwa byłoby mniej ;)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

A ogladalyscie ostatnio w tvn demografowowie ostrzegaja, ze koncem tego wieky polakow bedzie tylko 26mln!!!!! czyli populacja zmniejszy sie o 12mln obecnie jest 38mln polakow... Jakas totalna masakra spoleczensto sie starzeje, wiec polodzmy, plodzmy by slowianskie geny przetrwaly :D bo jak tak dalej pozniej to polacy wygina jako narod bedzie tzreba sicagac sile robaocza z Ukrainy ;) :P

Zgodze nietoperku z Toba, myzle ze kwestia finansowa to spory problem ktory czesto hamuje malezstwa przed posiadaniem dzieci niestety..

Odnośnik do komentarza

veoh oficjalnie nie wiemy ale tak juz się przyjęło :)8 kwietnia mamy połówkowe to gin powiedział ze dopiero powie... Tą ciąże porównywalnie do ciąży z synkiem znoszę OKROPNIE jestem jakby w ..depresji. leże , płacze, nie chce mi się nawet czesać!!! związuje ciągle włosy aż po tygodniu mam jeden kołtun , który rozczesuje godzinę... nie mam ochoty nic o siebie zadbać. Czuje się paskudna. Do tego ciągle mdłości, wymioty mało jem, bo prawie nic nie mogę schudłam już 7-8 kg i jestem blada i mam podkrążone oczy. Z Kubusiem wyglądałam ślicznie, 2 tyg mdłości i reszta ciąży po prostu wymarzona!!! relaks, szczęście, zadbana ja i tyłam tylko w sumie 32 kg ale w ogóle mi to nie przeszkadzało! a teraz total dół z każdym spojrzeniem w lustro! NO TO SIĘ WYŻALIŁAM;(
Nietoperek na razie kopy czuje głownie na pęcherzu :) ale pewnie niedługo iw nereczkę oberwę :) Teraz tylko to takie mocne jakby przepłyniecie rybki :) taki szybki ruch prosto w pęcherz :D
A co do finansów to mi zawsze przypomina się reklama jak kobieta leży na porodówce i rodzi...odkurzacz a potem hasło : a ty co jeszcze musisz kupic/mieć zanim zdecydujesz się na dziecko ?! ;)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jest jak piszesz,niedługo Polacy będą pod ochrona ;) Ja do mojego szefa kiedyś testem, ze pracodawcy często maja wielki zal do kobiet jak zachodzą w ciążę,ale chcą dostawac godziwa emeryturę...a ktoś na nia będzie musiał pracować i tym kimś będzie właśnie nasze potomstwo, nie nikt inny.

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

kasialukaszo
veoh oficjalnie nie wiemy ale tak juz się przyjęło :)8 kwietnia mamy połówkowe to gin powiedział ze dopiero powie... Tą ciąże porównywalnie do ciąży z synkiem znoszę OKROPNIE jestem jakby w ..depresji. leże , płacze, nie chce mi się nawet czesać!!! związuje ciągle włosy aż po tygodniu mam jeden kołtun , który rozczesuje godzinę... nie mam ochoty nic o siebie zadbać. Czuje się paskudna. Do tego ciągle mdłości, wymioty mało jem, bo prawie nic nie mogę schudłam już 7-8 kg i jestem blada i mam podkrążone oczy. Z Kubusiem wyglądałam ślicznie, 2 tyg mdłości i reszta ciąży po prostu wymarzona!!! relaks, szczęście, zadbana ja i tyłam tylko w sumie 32 kg ale w ogóle mi to nie przeszkadzało! a teraz total dół z każdym spojrzeniem w lustro! NO TO SIĘ WYŻALIŁAM;(
Nietoperek na razie kopy czuje głownie na pęcherzu :) ale pewnie niedługo iw nereczkę oberwę :) Teraz tylko to takie mocne jakby przepłyniecie rybki :) taki szybki ruch prosto w pęcherz :D

To na bank będzie dziewczynka!!!Przyjęło się ze cora zawsze podbiera energię i urodę swojej mamusi. Ja mimo ze krociutko byłam w ciąży,to smiac mi się chciało bo ludzie mówili ze nie najlepiej wygladam. Najpierw smutek,a potem śmiech w duchu - pewno będzie laseczka ;)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

veoh kochana zdrówka życzę! To guzek na tarczycy jest? może akurat tylko hormonalny po ciąży co?

mi się zawsze marzyło nagłe skapnięcie się- o boju miałam dostać okres tydzień temu :noooo: i potem test i piękne 2 kreski....niestety po 2,5 latach nie licze na cud wpadki....
no i kupiłam te droższe testy ovu clearblue i dupa...chyba jakieś felerne bo nawet kreska kontrolna jest praktycznie niewidoczna....ale dobrze że mam stare i pokazały 2 kreski- ta owulacyjna tylko lekko jaśniejsza od kontrolnej więc idzie idzie- i oby jajko wyszło....

Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
::36_6_6::36_6_6: Jajeczko Ulci, licze do 3 i Ty gotowe do boju wychodzisz i lapiesz pływaczka :D
Ulcia teraz ja czaruje ;)

:I love you1: hihi :Kiss of love:

buziaki Nietoperek :23_30_126:

Kaśka- nic nie możesz jeść?? wesz moja mama mi polecila sposób- jeść prawie na leżąco i powiem ci że u mnie działało :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Ulcia Ja mysle, ze chyba cos po ciazy mi sie pochrzanilo z ta tarczyca. Czytalam objawy niedoczynnosci i w tym jest nadwaga i neiregularne miesiaczkowanie, i czesc symptomow sie zgadza, mam nadzieje ze wyniki wyjda okay nie chce zadnej punkci juz mam dosyc szpitali ;))) ale co bedzie to bedzie mowi sie trudna i tzreba sie leczyc.

Kasia wspolczuje Ci, ze masz takie przejscia w tej ciazy, ale moze to tylkoprzejsciowe i zaraz przejdzie co? Kazda ciaza jest inna zycze Ci aby zymioty w koncu ustaly i poczula sie lepiej strasznie Ci wspolczuje, a zalic sie nawet trzeba zawsze to lepiej na sercu :)))

Nietoperku milej nocki kochana :* Ja tez zraz spadam jestem troche zmeczona a musze ksoczy do laboratorium mialam isc wczoraj i nie poszlam jestem w ogole na diecie i strasznie zla, :P 3kwietnia mam znozu wizyte u endrykynolog mam nadzieje ze cos doradzi mi zjedzeniem oczywiscie jak ustali czy ta waga to nie niedoczynnosc.. no dobra uciekam kochane milej nocki :*

Ulcia, mysl pozytywnie zobaczysz juz niedlugo. Ja wierze mocno, mysl pozytywnie i sie nie poddawaj :*

Odnośnik do komentarza

No nic bo to nawet nie o same mdłosci chodzi tylko też o ciezkosc, zgage itd ;(
Np pieczywo odpada białe bo ciezko sie po nim czuje ciemne mam zgage... od nabiału czasem mnie mdli a czasem sie rzucam ale aktualnie nie mam w domu... wczesniej jadłam na kolacje/sniadane np kasze manne czy budyn to teraz od razu mnie mdli. Generalnie naprawde mam mega rygor z jedzeniem. Bo jak nie urok to mdłość, wymiot, zgaga, cieżkośc albo zaparcia. Próbowałam tak na wpól bo mi radziłaś na początku i nic... krakersy, migdały których nie cierpie i imbir który smierdzi. Wszystko i jak do tej pory nawet jak mi pomagały miętuski to już przestały i aktualnie szukam dalej sposobu i cierpię ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...