Skocz do zawartości
Forum

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk


Rekomendowane odpowiedzi

MARCELINA SUPER GRATULUJĘ ! dzięki Tobie można wierzyć że łatwo i szybko można zajśc w ciażę, ja się zdołowałam tym,że mi ta beta nie spada i niestety bedę musiała odczekać ze staraniami

ale mój cel na ten rok to ZAJŚĆ W CIAŻE i mam nadzieję że moje marzenie się spełni i urodzę dzidziusia.

trzymajcie się kochane i dużo dużo siły dla was

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqrjjg7djrpmjx.png

Odnośnik do komentarza

marzena1666
MARCELINA SUPER GRATULUJĘ ! dzięki Tobie można wierzyć że łatwo i szybko można zajśc w ciażę, ja się zdołowałam tym,że mi ta beta nie spada i niestety bedę musiała odczekać ze staraniami

ale mój cel na ten rok to ZAJŚĆ W CIAŻE i mam nadzieję że moje marzenie się spełni i urodzę dzidziusia.

trzymajcie się kochane i dużo dużo siły dla was

I tego Ci życzę kochana!!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Marcelinna jeszcze raz gratulacje! Śliczny groszek z silnym serduchem!! Kochana nawet nie wiesz jak bardzo Ci kibicuje, tfu- Wam :-). Dajesz mi tyle nadzii, dzięki Tobie kochana wierze ze i ja mogę za niebawem podzielić się taka wieścią z Wami!!!
3maj się kochana :zwyrazami_milosci:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Czesc Kochane,
Weszłam sobie dziś z rana na forum i po raz pierwszy zaczęłam czytać watki od 1 str i się trochę zdolowalam. Teraz juz jest po sprawie,bo jestem tydzień po zabiegi ale... Jak czytałam watki,ze zarodek pojawiał się dopiero po czsie i przypomnę sobie jak stwierdzono u mnie pusty pęcherzyk ale wartości beta na to nie wskazywały to zaczynam się zastanawiać czy nie za szybko mi zrobili to lyzeczkowanie :/ Z 2-giej str chyba z 8 lekarzy robili mi USG i badalo, wiec chyba nie można mówić o błędzie co?:(
Wiem,ze nie ma co "płakać nad rozlanym mlekiem", w sensie ze co się stało to się nie odstanie ale przeszła przez moja głowę taka myśl ;/

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperku mój kochany, ja mialam to samo.
W 8 tygodniu jest chyba niemożliwe zeby zarodka nie było!
Pozatym pecherzyk jest dużo mniejszy niz przy normalnej ciąży.
Owu może sie przesunąć powiedzmy do max 2tyg, ale w 8 tyg juz byloby widać.
Zobacz ja w 6tc bylam teraz na USG i zarodek mial 0,32cm
Ja wiem że myslisz o tym ale tylu lekarzy nie może sie mylić, u mnie beta tez rosła. Nie zamarwiaj sie kochana.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

marcelinna
Nietoperku mój kochany, ja mialam to samo.
W 8 tygodniu jest chyba niemożliwe zeby zarodka nie było!
Pozatym pecherzyk jest dużo mniejszy niz przy normalnej ciąży.
Owu może sie przesunąć powiedzmy do max 2tyg, ale w 8 tyg juz byloby widać.
Zobacz ja w 6tc bylam teraz na USG i zarodek mial 0,32cm
Ja wiem że myslisz o tym ale tylu lekarzy nie może sie mylić, u mnie beta tez rosła. Nie zamarwiaj sie kochana.

pewno masz racje. Tak po prostu czasem jak o tym mysle mam rozne zlote mysli. Do tego dzis nie najlepiej sie czuje =/ Boli mnie brzuch,glowa... Ahhh jakis maly kryzys chyba. Ale dziekuje za wsparcie Marcelinna :)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

marzena1666
Ja dziś zrobiłam hcg i jest 530 słabo spada:( 10 dni temu było 541 martwię się jestem już 23 dni po łyżeczkowaniu
byłam u gin dziś i on powiedział ze mam powtórzyć za miesiac i przyjść do niego , mam czekać na @ która powinna być od -6 tyg po zabiegu
]

Marzena mi beta spada 4 miesiące więc dla mnie to niestety codzienność.....lekarze nie potrafią wytlumaczyc czemu tak wolno spada....ponoć to tylko zalezy od organizmu, widzisz nic ci w środku nie zostawili więc widocznie twój organizm musi sam sie zmobilizować. Mi spadało z 10 tys a teraz mam 7..po 40 badaniach krwi mam nadzieje ze zostało mi tylkomjedno.... Dokładnie wiem przez co przechodzisz. Sciskam mocno :36_3_15:
marcelinna
mój groszek :36_3_15:

Oooooo :36_3_3:
Marcelina łez, odpoczywaj i niech gruszek rośnie :36_3_15:
Nietoperek84
Czesc Kochane,
Weszłam sobie dziś z rana na forum i po raz pierwszy zaczęłam czytać watki od 1 str i się trochę zdolowalam. Teraz juz jest po sprawie,bo jestem tydzień po zabiegi ale... Jak czytałam watki,ze zarodek pojawiał się dopiero po czsie i przypomnę sobie jak stwierdzono u mnie pusty pęcherzyk ale wartości beta na to nie wskazywały to zaczynam się zastanawiać czy nie za szybko mi zrobili to lyzeczkowanie :/ Z 2-giej str chyba z 8 lekarzy robili mi USG i badalo, wiec chyba nie można mówić o błędzie co?:(
Wiem,ze nie ma co "płakać nad rozlanym mlekiem", w sensie ze co się stało to się nie odstanie ale przeszła przez moja głowę taka myśl ;/

Nietoperek mi to nawet worek plodowy urosł i dlatego miałam wywolywanego poronieniu. 6 tygodni chodziłam w ciąży bez ciąży więc powiem ci ze nie polecam...... Masz już to za sobą więc nie ma roztrzasac trzeba patrzeć w przyszłość !! W tym roku zaciazamy i to ma sie tylko liczyć :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

no ba :smile_move:
ja mam kolejne badanie 1 Lutego....zazwyczaj chodziłam co tydzień ale teraz raz na 2 tyg bo moje żyły są już w tak tragicznym stanie....ach
dzisiaj ide na na przepis do nowej przychodni :) oby mnie potraktowali bardziej serio niż u poprzedniego lekarza

Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Część dziewczyny,
Zapanowała cisza na forum. Ale to chyba znaczy ze wszystko u wszystkich jest dobrze =) Marcelinna jak Twoje samopoczucie?
Swieżak tez dawno nic nie pisalas. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze! :)

Rybka nic się nie dzieje, w pracy jestem i po łebkach tylko czasem piszę gdzieniegdzie. Czasu brak.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...