Skocz do zawartości
Forum

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jesteście wspaniale! Dziękuje Wam za te slowa otuchy.U mnie to jest b.świeża sprawa,bo sz szpital i zabieg dopiero przede mną i pewno jeszcze sobie trochę poplacze,ale to forum, wasze wsparcie powoduje ze to wszystko jakoś latwiej zniesc !

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

marcelinna
Może to dziwne pytanie ale jak kicham bądź głośno się śmieje to boli mnie w dole brzucha, tak mocno jakby mi się miało coś urwać. Dziwne uczucie. Czy to normalne?

Ja tak mam czasem i teraz :sofunny: Dziś jechałam autobusem i co fiknął na drodze to też mnie tak łapało.

Nietoperek84
Dziewczyny jesteście wspaniale! Dziękuje Wam za te slowa otuchy.U mnie to jest b.świeża sprawa,bo sz szpital i zabieg dopiero przede mną i pewno jeszcze sobie trochę poplacze,ale to forum, wasze wsparcie powoduje ze to wszystko jakoś latwiej zniesc !

Od razu do szpitala człowiek z innym nastawieniem jedzie!

Odnośnik do komentarza

Odebralam dziś wyniki Beta które robilam powtórnie po 3 dniach i sprawa przesadzona.Mimo,ze zdazylam "oswoić" się juz z myślą ze nic dobrego się nie podzieje to sklamalabym pisząc ze nie mialam odrobiny nadziei. 3majcie kciuki żeby teraz to wszystko się szybko skonczylo.Mam nadzieje ze jutro po USG lekarz przyjmie mnie na oddzial i będę miala chociaż ta część za sobą. Rany na sercu będę leczyla z czasem...

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

wiem wiem że to czekanie dobija....ja po 1 usg gdzie już powiedzieli że raczej nic z tego jeszcze 3 tyg chodziłam.....bo musieli po tygodniu zrobić kolejne usg żeby potwierdzić a tak worek płodowy urósł....no kolejny tydzień.....łącznie to ponad 6 tyg z martwym dzidzi chodziłam....
ja musiałam za każdym razem sikać do basenu i zostawiać im podpaski bo obserwowały co 'wychodzi' ze mnie.....ale jak wyszło TO to wiedziałam.....aj Nietoperek musimy przez to przejśc ale potem będzie znowu nadzieja że noże przy pierwszym podejściu sie uda:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Tym razem bylo olbrzymie szczęście bo to byli "zloty strzal"'za 1-wszym razem i tyle radości. Szkoda ze trewalo to ta tak krótko. Tak jak juz pisalam Ulala,na duchu 3ma mnie fakt że niebawem być może się uda i tym razem będzie dobrze! Tego nam życzę kochana :big_whoo:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Moja ginka ma wolny termin 14 lutego!
Mimo iż po krótce wyjaśniłam jej sekretarce o co chodzi powiedziała, że nie ma gdzie mnie upchnąć na wizyty, a sama nie może zadecydować, miałam napisać sms do Pani doktor. Napisałam że po poronieniu i wyniki ostatnich badań i wszystko inne, odpisała że mam brać luteine albo duphaston... a ja się pytam skąd mam wziąć na to receptę??? Mam sobie wyczarować? Ręce mi opadają, miałam o niej naprawdę dobre zdanie ale po tym dzisiejszym sms to już sama nie wiem. Odpisałam jej czy mogę się pojawić po samą receptę ale póki co cisza, nie odpisała.
Powiem wam, że ryczeć mi się chce z tej niemocy. Zapisałam się do innego lekarza na 18.01.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

Marcelinna 3mam kciuki żeby ten 2-gi lekarz okazal się dużo b.ogarniety,bo co tu dużo pisać brak slow na podejście tamtej lekarki! Szkoda na nia prądu i dobrze sie stalo ze w takiej sytuacji zmieniasz lekarza! I nie denerwuj się,bo Tobie nie wolno! Glowa do gory :36_3_15:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

marcelinna
Moja ginka ma wolny termin 14 lutego!
Mimo iż po krótce wyjaśniłam jej sekretarce o co chodzi powiedziała, że nie ma gdzie mnie upchnąć na wizyty, a sama nie może zadecydować, miałam napisać sms do Pani doktor. Napisałam że po poronieniu i wyniki ostatnich badań i wszystko inne, odpisała że mam brać luteine albo duphaston... a ja się pytam skąd mam wziąć na to receptę??? Mam sobie wyczarować? Ręce mi opadają, miałam o niej naprawdę dobre zdanie ale po tym dzisiejszym sms to już sama nie wiem. Odpisałam jej czy mogę się pojawić po samą receptę ale póki co cisza, nie odpisała.
Powiem wam, że ryczeć mi się chce z tej niemocy. Zapisałam się do innego lekarza na 18.01.

Marcelinna ja bym poszła to rodzinnego, jak wyjaśnisz sytuację, to Ci nie odmówi i wypisze receptę.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Świeżak
marcelinna
Moja ginka ma wolny termin 14 lutego!
Mimo iż po krótce wyjaśniłam jej sekretarce o co chodzi powiedziała, że nie ma gdzie mnie upchnąć na wizyty, a sama nie może zadecydować, miałam napisać sms do Pani doktor. Napisałam że po poronieniu i wyniki ostatnich badań i wszystko inne, odpisała że mam brać luteine albo duphaston... a ja się pytam skąd mam wziąć na to receptę??? Mam sobie wyczarować? Ręce mi opadają, miałam o niej naprawdę dobre zdanie ale po tym dzisiejszym sms to już sama nie wiem. Odpisałam jej czy mogę się pojawić po samą receptę ale póki co cisza, nie odpisała.
Powiem wam, że ryczeć mi się chce z tej niemocy. Zapisałam się do innego lekarza na 18.01.

Marcelinna ja bym poszła to rodzinnego, jak wyjaśnisz sytuację, to Ci nie odmówi i wypisze receptę.

W sumie dobrze piszesz! Warto spróbować! Po co masz odchodzić od zmyslow do 18-go!!!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

marcelinna
odpisała że jutro między 11:00 a 15:00 mam sie pojawic po receptę, sama nie wiem co robić. Z jednej strony chciałabym mieć to w nosie a z drugiej nie mogę sobie pozwolić na totalny olew.

I pewnie! Ty wiesz najlepiej co dobre dla Ciebie i Twojego dziecka. Idź po tą receptę słońce.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Pogadałam wczoraj z moim M, on się boi tak samo jak ja, tylko po prostu o tym nie mówi, żeby mnie nie denerwować.
SMS od ginki mojej potraktował tak, że napisała mi żeby mnie spławić.
Twierdzi, że leki bierze się z jakiegoś powodu, a to są hormony, których nie bierze się jak witamin, ot tak. Zły był, bo chciałam iść sprawdzić tylko czy ciąża jest na właściwym miejscu, a skończyło się na tym, że poleciałabym teraz po receptę w ogóle się nie badając i ufając kobiecie która po sms przesądziła o tych lekach.
Ajjj dziewczyny, co by nie mówić on ma rację.
Ostatnio obiecałam to sobie, że pójdę do lekarza dopiero w 8tc. Chyba wariuję, chce za dobrze. Zatem otrząsam się i robię według mojego poprzedniego planu.
Idę do lekarza 18.01 bo już umówiłam wizytę. Niech się dzieje co chce!

Nietoperek trzymaj się kochana.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

no Marcelina M ma rację. pewno stojąc z boku jest mu łatwiej całą sytuację przejrzeć i dojść do konkretnych wniosków-jak to że ginka cie spławiła. u nas jednak to uczucia, hormony i strach działają...no idz kochana 18 idz i będziesz spokojniejsza.:Kiss of love:
mój tez miał takie akcje- że się ode mnie odsuwał...ale pogadaliśmy kilka razy i wie że musi rozmawiać.:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Ja dziewczyny mam doła zrobiłam HCG I Lekarz powiedział mi ze powinno być już 0 albo z 20-30 a ja mam wynik 541, CO ODPOWIADA WG SKALI LABORATORIUM 7 TC
zadzwoniłam do mojego ginekologa i powiedział że jest zle i mam przyjść w poniedziałek na 9 do niego i powiedział ze się zastanowi co ma ze mną zrobić , bo być może mnie zle wyczyscili i bede musiał znowu isc na zabieg...

nie mam juz siły drugi raz tego przechodzic

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqrjjg7djrpmjx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...