Skocz do zawartości
Forum

Witam :)


Rerget

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)
Jestem świeżo upieczoną mamusią Igorka (prawie 2 tyg). Mieszkam w Nowej Rudzie na dolnym śląsku. Igorek to moje pierwsze dziecko, planowane, mimo mojego młodego wieku.
W wolnym czasie, którego teraz jest mało lubię usiąść i poczytać dobrą książkę, posłuchać muzyki. Kiedy usypiam synka śpiewam mu. Niestety nie dostałam się na A. Muz., ale pasja do śpiewania pozostaje.
Uczę się zaocznie w Policealnym Studium Farmaceutycznym, w zawodzie Tech. Farmacji, z nadzieją na rabaty dla małego w przyszłości :) a tak na poważnie to moja druga pasja. Lubię kontakt z ludźmi i pomagać im w wyborze właściwych preparatów. Mam w tym niemałe doświadczenie (wujek jest właścicielem apteki), a po za tym jest to na prawdę świetny zawód i zarobki też nie są małe. Może kiedyś wybiorę się na studia farmaceutyczne, ale to dopiero w dalekich planach.
Wizja kolejnego porodu mnie przeraża, ale za trzy latka bardzo bym chciała mieć kolejne dziecko. Może tym razem się uda zrobić Victorię, tak jak chciał mąż, tylko mu plemnik psikusa zrobił i wyszedł Igorek.
Jak każda młoda mama mam sporo wątpliwości ale też sporo uciechy z mojego Słoneczka. A że przez moje ręce przewinęło się sporo dzieci, to chętnie będę służyć radą i swoim doświadczeniem. Niekiedy też będę się dzielić obawami i mam nadzieję, że wtedy będę mogła liczyć na Wasze wsparcie i opinie.

POZDRAWIAM :16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...