Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ks26

Nawiązac kontakt czy odpuscic?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Wiem że mam przyrodniego brata ze strony ojca, natomiast nigdy go nie widziałam na oczy. Nawet nie wiem czy wie o istnieniu mnie i siostry. Obie mamy 26 lat on natomiast 22lata.
Sytuacja jest zagmatwana - moi rodzice rozstali się zanim się urodziłyśmy. Ojciec mojego ojca wmówił mu że nie jesteśmy jego dziecmi, w związku z czym zostawił moją mamę. Dziadek nigdy nie widział nas na oczy, babcia raz w szpitalu tuż po narodzinach. My z kolei ojca widzialysmy ostatni raz jak mialysmy 3-4 lata.
Ojciec umarł około 8 lat temu (żona męża poinformowała nasza mame miesiac po pogrzebie że nie będziemy dostawac alimentów).
Babcia zmarła podobno w zeszlym roku.
I tu pytanie czy próbowac nawiazac kontakt z bratem. Trochę się boję gdyż:
* jesli o nas nie wie moze to byc dla niego ogromny szok;
* jesli o nas wie i zostaly mu na nasz temat przedstawione kłamstwa jak sie wtedy zachowac...
Trochę mój post chaotyczny ale bede wdzięczna za odpowiedz co robic, jak postapic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka to przykra historia, ze rodzina sie rozpadla, nie mogliscie byc razem, nawet nie zna Pani swojego brata, a on nawet nie wie o Pani i siostry istnieniu! Przeciez jestescie rodzina, lacza was więzy krwi. Wcale sie nie dziwie, ze Pani mysli o swoim bracie,to zupelnie naturalne. Bardzo dobrze Pania rozumiem i jak najbardziej uwazam, ze to wspaniale z Pani strony, ze chce Pani go poznac, wyjsc do niego, wyciagnac reke. Na jego miejscu bylabym wzruszona. Ja jestem tym poruszona...
Rozumiem tez Pani obawy, dla Pani to ryzyko, bo nie wiadomo jak brat sie zachowa. Ale prosze mi wierzyc, ze warto sie odslonic i zaryzykowac. Nawet jesli brat tego nie zrozumie i nie podzieli Pani ciekawosci i zyczliwosci, w niczym to Pani nie ujmuje. Pani ma prawo zachowac sie tak, jak Pani podpowiada serce i chęci.
Powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję bardzo za tak szybka odpowiedź. Gdy tylko uporam się ze strachem i rozterkami spróbuję nawiązać kontakt. Jeśli tylko będzie odzew z jego strony poinformuję Panią czy było warto. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Conrad Mears

Happy New Year 2021

Are you working tomorrow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość https://u.to/2B5AGw

Tomorrow is the last day of huge discounts on all our products https://is.gd/j9JyS0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...