Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

goska
z moją malo siedzi kolezanka ale teraz Wiki nie zabardzo chce i mowi do mnie "mamo nie idz do pracy ja nie chce slodyczy ani zabawek tylko nie idz do pracy" i juz nie wiem czasami co mam robic az mi lzy sie w oczach kreco,
moja to wykapany tatus nawet miny robią takie same

Wierzę - ja bym chyba nie wytrzymała. Na pewno z czasem się przyzwyczai, ale pierwszy okres to jest jej ciężko.

To tatuś zadowolony:36_1_21:

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam dziewczyny ale zescie naskrobaly ze az milo czytac :)
Mnie wczoraj nie bylo bo pojechalismy na zakupy kupic malej mleczko i inna zywnosc dla niej :))
Aniu sliczna ta twoja mala a jakie wloski fajnie :) widac ze chyba duzo bierzesz udzialu w jakis konkursach ?
Gosienko juz niedlugo ci sie skonczy , glowa do gory . A dla malej stosujesz jakies kary??

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Aniu to nie tak duzo ja chcialam brac udzial w konkursie nestle bobofrut i te inne marki ale jakos nie wzielam ::::::( my juz po spacerku troszke deszczyka na nas popadal a raczej na mnie bo mala miala folie :) A gdzie reszta dziewczyn hallo gdzie wy sie podziewacie ciekawe co macie na usprawiedliwienie??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...