Skocz do zawartości
Forum

NHN-Naturalna Higiena Niemowląt


Gość jadzik

Rekomendowane odpowiedzi

IWA no to wygląda na to, że się Hania na dobre odpieluchowała. Brawo.

A ja z jednej strony oczywiście czekam na moment, kiedy młoda będzie coraz bardziej samodzielna nocnikowo, a z drugiej tych kolorowych pieluch mi żal :D Takie ładne są. Kupiłabym sobie jeszcze, ale już nie ma sensu, bo młoda coraz mniej zużywa. A poza tym nas czeka jeszcze co najmniej z pół roku w pieluchach, więc będę płakać później.

Odnośnik do komentarza

Marzena- to ma Twoja córcia cela ::): Oliwka jak widzi psa pok krzesełkiem, to zrzuciła by mu cały obiad... Więc "gugi" musi siedzieć schowany do końca posiłaku, ale jak mu pachnie to co spadło, to piszczy biedak :Oczko: A ostatnio najlepsza zabawa przekładanie jedzenia do kubeczka z piciem i próbuje jeszcze to jeść, wysuje na tolik i tak w kółko, nie musze pisać jak wtedy wygląda :D

Iwa-
czasem to chciałabym takiego czyściocha, bo w ciągu dnia moja potrafi pobrudzić porządnie trzy zestawy z ciągu zabawy za domem. I gratuluję odpieluchowania!!! ::): Wiadomo, ze zcasem jakieś wpadki się może zdarzą, ale moim zdaniem odpieluchowana już jest ::):

Odnośnik do komentarza

Ja mogę już oficjalnie powiedzieć że mała odpieluchowana,pieluchy głęboko schowane do szafy,mała nawet sama pilnuje kiedy chce siku jak jesteśmy w domu to idzie do wc po swój nocnik i mi daje a jak u kogoś to jak wchodzimy to pierwsze wchodzę z nią do łazienki gdzie jest ubikacja aby jej pokazać gdzie siusiu i jak chce to bierze mnie za rękę i tam prowadzi pod ubikację.Wpadki są bardzo rzadko raz na tydz pojedyncza wpada lub w nocy siknie jak przed spaniem nie zrobi ale ogólnie jest luxus.

Odnośnik do komentarza

IWA super! teraz to pewnie doceniasz jaki luksus jak nie trzeba sprawdzac, przebierac i prac ;) jadzik Twoja tez juz pewnie jedna noga odpieluchowana :)

u nas poczatek tygodnia zaczal sie masakrycznie, bo biegunka. I w sumie do tej pory nie wiem czy to jakis wirus zlapal mlodego czy moze taka reacja na przebijajace sie '4' w sumie to nigdy nie mial zadnych dolegliwosci przy zebach wiec obstawiam ze to infekcja... no i kupy w pieluche szly. smiem nawet twierdzic, ze Mikolaj nie bardzo dal rade to kontorolwac bo wogole nie komunikowal ;/ no ale dzis dal znac ze kupa bedzie wiec mam nadzieje ze to juz koniec rzadkich kup! a sika na potege! niestety duzo w pieluche....
a dzis rano nie mialam mocy zeby wstac do mlodego wiec wypedzilam z lozka meza, wstal z bolem serca i idzie na nocnik z M. a synus prezy sie i sikac z tata nie chce ;/ wiec musialam wstac i posadzic go na nocnik! siadl bez oporu i sie wysikal! Taki łobuziak!

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...