Skocz do zawartości
Forum

NHN-Naturalna Higiena Niemowląt


Gość jadzik

Rekomendowane odpowiedzi

WOW, Iwa, jestem pod wrażeniem. Hania wymiata :D Od pełnego odpieluchowania dzieli Was naprawdę niewiele :smile_jump:

Asiek, pewnie, że go przewijaj w nocy jeśli mu to nie przeszkadza, a Ty będziesz spała spokojniej :) Moja Ula też uwielbia spać z pupą do góry i zawsze wciska się gdzieś w róg łóżeczka. Ogólnie lubi jak główka czegoś twardego dotyka gdy śpi, aż skojarzyło mi się to z czasem kiedy była w brzuchu jeszcze u mnie i na główkę coś tam zapewne jej naciskało.

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

a mnie ostatnio koleżanka z pracy zagaduje o trening czystości bo sama nie wie kiedy i jak się do tego zabrać, a jak jej powiedziałam,że Miki pierwszą kupę zrobił w nocnik mając 4 miesiące to przy jej 1,5 roczniaku który kupki z pieluchę robi trochę ją zmotywowało problem w tym, że niestety on w pracy cały dzień a dzieckiem zajmują się dziadkowie którzy wolą się bawić niż uczyć

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Milkus daje sie wysadzic i zazwyczaj sie wysika ale jak mu zakladam pielusie to placz jest straszny - zgaduje ze dlatego ze glodny. Teraz jak juz nie je w nocy to zazwyczaj jak sie obudzi ok 5-6 to marzy tylko o cycusiu :D nietety czesto ma tak ze juz nie zasypia tylko lezy i kreci sie az do 7... szkoda bo ja chetnie bym jeszcze dolezala.

Od kiedy wrocilam do pracy to nie mam juz wplywu na dzienne wysadzanie.. ;/ Niestety w ciagu dnia z tego co wiem to rzadko sika do nocnika. Kupe sygnalizuje i zazwyczaj laduje w nocniku. Pogoda bedzie coraz ladniejsza wiec niebawem mysle ze bedzie mozna go w majtasach puszczac :D
ostatnio w niedziele mnie naszlo i nie zalozylam mu pieluchy, same spodnie mial... wiec wyglupial sie i biegal dookola stolu. Slysze ze maz wola do niego - Mikus co kupa? Ja sobie mysle nie ma szans bo juz 2 razy robil... Mikos zaczal uciekac i bawic sie dalej... po chwili wzielam go zeby podciagnac mu gatki a tu faktycznie kupa byla :O i prawie nogawka wyszla.... prysznic byl murowany! No i zauwazylam ze czasem lubi kupe na raty robic, niewiele a 2-3 razy dziennie (chyba ze to przez zeby bo ostatnio wyrzynaja mu sie '4' juz dwie gorne sie przebily...)

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

my nie mamy wanny wiec sila rzeczy musial wyladowac w brodziku. Od jakiegos czasu kapie go wlasnie pod prysznicem bo to mniej zachodu niz kapanie w wanience. Ale zawsze jak jestem u mamy i kapie sie w wannie to strasznie jest zadowolony, ze tak duzo miejsca ma i ze wody takkk duzo!!!
no a z kupa fakt - dziecko do mycia i spodenki do prania ;/ ale luzik, swieza kupa szubko sie sprala ;) a jak tam Margeritka zdecydowalas sie w koncu na wielo??

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

Moja Hania bardzo długo trzyma mocz potrafi w ciągu dnia nawet 4h,wczoraj jak zrobiła siku po 7 po nocy to potem dopiero o 11,w efekcie sika w ciągu dnia 3/4 razy.Wydaje mi się mało ale ilość wysikanego moczu po tych godz jest spora a i pije mało no dziś wypiła 40ml herbaty na cały dzień.Nawet jak chcę ją wcześniej wysadzić to się nie da.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Iwa ale karmisz jeszcze piersią? myślę, ze nie ma co się tak martwić z tym piciem, teraz robi się coraz cieplej, więc Hania na pewno będzie chciala więcej pić

Tak karmie piersią na żądanie bo skubana jeść nie chce jak ostatnio mi się wydawało że już wychodzimy na prostą to zaś nic tylko cyc,wczoraj pierś piła co godz ale dałam jej zupę aby zjadła sama myślę że może rękami sobie pomoże ale zapomniałam ze moja panisia nie lubi brudnych rąk,jak nieraz dostanie misia lubisia to tak długo je puki nie zobaczy że ręce są troche brudne jak są brudne to oddaje lub wyrzuca i domaga się wyczyszczenia rąk.

Odnośnik do komentarza

Nie będę pisała,że Hania odpieluchowana bo boję się,że zapesze ale mogę powiedzieć że u nas 100% są majtusie.Od czwartku mała w ciągu dnia,na spacery,na noc jest bez pieluchy i żadnej wpadki nie było :):):)I tak jak ostatnio pisałam że 3 noce mokre i 7 wpadek w ciągu dnia to więcej już nie było :):)

Odnośnik do komentarza

IWA23
Nie będę pisała,że Hania odpieluchowana bo boję się,że zapesze ale mogę powiedzieć że u nas 100% są majtusie.Od czwartku mała w ciągu dnia,na spacery,na noc jest bez pieluchy i żadnej wpadki nie było :):):)I tak jak ostatnio pisałam że 3 noce mokre i 7 wpadek w ciągu dnia to więcej już nie było :):)

To super! Ja tez juz sie nie moge doczekac kiedy u nas ten moment nadejdzie :)
narazie poki co to chyba najwiekszy sukces to to, ze wiekszosc nocy sucha :D mniej wiecej od 21:30 do 5-6 rano!

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...