Skocz do zawartości
Forum

NHN-Naturalna Higiena Niemowląt


Gość jadzik

Rekomendowane odpowiedzi

i siku ładnie woła, ale kupę zaczeła robić w pieluchę:/
nie wiem dlaczego :/
wczoraj zes*** się jak była na dworze... dziś bezpośrednio przed zaśnięciem - a spała ponad godzinę [jak na nią rekord] z kupą w pieluszce :/

marzena zgadza się twierdzneie, że jak się pochwali czymś człowiek to się wywraca o 180st... jak przez kilka dni wróciłyśmy i było sucho, tak wczoraj jedna pieluszka - za to z kupą, a dziś 2 pieluszki, jedna rano z sikami, druga po południu z kupsańcem :/

http://magdalenap.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/08d4h5u.png

Odnośnik do komentarza

Ula też mając jakieś trzy miesiące potrafiła przespać od 20 do 3 rano, a potem jej się pozmieniało i teraz trzy razy w nocy się budzi. Ale jak tylko opróżni cycusia to odwraca się na boczek i zasypia :)

Od jakiegoś tygodnia zaczęła przesikiwać pieluszkę w nocy :/ Na pewno jakiś wpływ ma to, że śpi na boku i wycieka jej przy nóżkach, ale gdy ją przebieram (bo i ciuszki trzeba zmieniać) to wkłady są mokre na maksa... Jak można tyle sikać w nocy?? Przez sen?!?

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

Oliwka jak była mniejsza też ładniej spała, ale jak zaczęłam być bardziej aktywna w dzień (początki raczkowania, a teraz nauka wstawania i utrzymywania równowagi, bez trzymania), to częściej sie budzi...

A NHNowo u nas obecnie bardzo ładnie, i znowu mamy skok, o wiele dłużej trzyma siusiu w dzień ::):

Odnośnik do komentarza

Jadzik widzę, że u Was podobnie jak u Nas. Tuz przed tym jak Zuzia nauczyła się siedzieć też w nocy często się budziła. I jak pierwszy raz sama siedziała, to z wrażenia zasnąć wieczorem nie mogła. Czyli te pobudki to pewnie przez skok rozwojowy - uff, a bałam się, że tak sobie teraz powymyślała i jej nie przejdzie do nie wiadomo kiedy. Ale widzę poprawę :D Dziś w nocy spała od 23 do 5,30 - pospałam sobie jak mało kiedy :D

Odnośnik do komentarza

A moja dziś zaczęła robić kupkę do pieluchy i zrobiła trochę ale zaraz przyszła do mnie sama od siebie chyba jej coś nie pasowało i reszte zrobiła do nocnika,zawsze robi rano a dziś nie i nawet nie wyczaiłam że robi w pieluchę bo zawsze jak rano nie zrobi to potem poznaję że chce bo pruka co chwilę a dziś nic.

Odnośnik do komentarza

A ja z pewnym zdziwieniem stwierdziłam dziś, że Ula zaczęła rzadziej sikać w dzień. Może teraz łatwiej nam będzie z sikaniem do nocniczka a nie do pieluch... notabene zaopatrzyliśmy się w nocnik i będziemy próbować się przenieść z miseczki trzymanej między nogami mamusi na siedzący nocnik (oczywiście jeszcze z trzymaniem, bo Ula sama nie siedzi), bo już naprawdę ciężko te 8 kilogramów trzymać nad miseczką ;P

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

Asiula- my do pewnego czasu wysadzaliśmy Oliwkę i nad mały nocnik (który tu juz pokazywałam, taka jakby miseczka) i na zwykły (odkąd już siedziała). W pewnym momencie odrzuciła przytrzymywanie jej, denerwowała sie strasznie, więc przenieśliśmy się na zwykły nocnik całkowicie ::):

U nas pewien sukces, bo po serii niemiłych (dla mnie przypadków) sikania na łóżko rodziców i w łóżeczku... Oliwka przyczłapała do mnie i zaczęła coś tam po swojemu gadać, więc pytam czy chce na nocnik, to ta się ucieszyła i zaczęła stękać, tak jak ostatnio robi przy robieniu siusiu ::): Więc dała znać tak już konkretnie ::): Ale póki co to jednorazowy wybryk...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...