Skocz do zawartości
Forum

Majowki 2008


Gość lucia77

Rekomendowane odpowiedzi

anioleczek0202
Witajcie, ja też się do Was przyłączę...urodziłam 9 maja, a termin miałam na 15stego. Poród bardzo ciężki,bóle krzyżowe itp., ale teraz już nie jest to ważne, ponieważ Kamilka codziennie wynagradza mi każdy ból i wszystkie trudne chwile. Pozdrawiam

Witamy:)
ja miałam termin na 9 maja, ale mojemu Bartusiowi nie śpieszyło się i urodziłam dopiero 20 maja.
Troszke nas się tu nazbierało może teraz ruszy temat:)
Jak teraz twoja pociecha, dużo urosła??

20 Maja skończyłem roczek:)
Bartuś

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

martyna
witam dziewczyny po długiej przerwie!!! Ja z Zuzką siedzę na działce w malowniczym miejscu tam niestety nie mam internetu i stąd moja nieobecność. Jeśli chodzi o poród u mnie też przez cesarskie cięcie i na szczęście wszystko zakończyło się oki. Powód: mała ilość wód płodowych i duży stres od 5 m-ca ciąży, szpitale, kliniki, badanie,cotygodniowe usg ale na szczęście jakoś to przeżyłyśmy!! no i niestety z tego stresu nastąpił brak pokarmu więc Zuzia jest butelkowym dzieckiem. na początku miałam z tego powodu wyrzuty sumienia, czułam się żle ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. a skoro butlą jest karmiona to posiłki można wprowadzać wczesniej. tak sobie pomyslałam że dam jej spróbować może jeden składnik np. marchewkę czy brokuły (już nawet zakupiłam) a potem ziemniaczki i dalej to co dla dzieci powyżej 4 miesiąca.
Mam tylko problem z podawaniem owoców oczywiście ze słoiczków kiedy na zmianę z tymi zupkami czy jak? Wiem że nie powinno się podawać najpierw słodkiego bo potem maluch nie ma ochoty n. na ziemniaka. A i jeszcze ta kaszak zamiast 1 posiłku mlecznego czy plus to?
jak wasze maluszki?

Ja mojej tak zrobilam ze daje jej zupke tak kolo 13 pozniej do tego mleko po jakims czasie z kaszka , a owoce to albo rano tak 10-11 a jak sie nie uda to pod wieczor zalezy kiedy co dostanie . Najlepiej jesli dziecku bedziesz dawala prawie o regralnych godzinach obiad wtedy sie przyzwyczai . A przesypia ci noce czy nie , na noc tez mozesz jej zagescic kaszka .

Odnośnik do komentarza

agulaf
Aniołeczku ,przepraszam że pytam ale ile ważysz , że chcesz przytyć??
Ja mojego też mam na piersi i też bardzo ładnie przybiera, jak się urodził to ważył 3810 i 57cm a teraz waży już 7 kilo, więc lubi sobie pojejść:)
A jak Córcia ma na imię??
pozdrawiam

Waże 49kg przy wzroście 165 i jakoś źle się z tym czuje. Chociaż znajomi mówią, że nie jest aż tak źle, jednak wolałabym nabrać troszkę ciała...Mała ma na imię Kamila Aleksandra. Również pozdrawiam

Sztuk

Odnośnik do komentarza

no to Cię rozumie, ja tak ważyłam przed ciążą i nie mogłam w żaden spodsób przytyć.
teraz po ciąży zostało mi pare kilo(3-4) i narazie jest ok, tylko ten flaczek z przodu mnie denerwuje, jak go zgubie(najlepiej gdzieś na zakręcie, bo ćwiczyć mi się nie chce)hihihi to będzie super:)

20 Maja skończyłem roczek:)
Bartuś

Odnośnik do komentarza

agulaf
no to Cię rozumie, ja tak ważyłam przed ciążą i nie mogłam w żaden spodsób przytyć.
teraz po ciąży zostało mi pare kilo(3-4) i narazie jest ok, tylko ten flaczek z przodu mnie denerwuje, jak go zgubie(najlepiej gdzieś na zakręcie, bo ćwiczyć mi się nie chce)hihihi to będzie super:)

I tak to już jest jedni chcą przytyć, a inni zgubić parę kilogramów...tyle, że ja to nawet tego"flaczka" po ciąży nie mam,wyglądam tak jakbym nigdy nie rodziła haha A przed ciążą ważyłam 52kg i było oki,a potem 6,5kg do przodu. Tylko teraz tak marnie ze mną. buziaki

Sztuk

Odnośnik do komentarza

To może ja coś napisze...powiedzcie jak tam u Was z "tymi" haha sprawami po porodach? Będąc w ciąży tyle się nasłuchałam na ten temat uff , że to już nie to, że poród naturalny, założone szwy utrudniają dalsze wspłóżycie. I wiecie co jakoś w moim przypadku się to nie sprawdza mimo bardzo ciężkiego porodu i wielu szwów. A jak Wasze maleństwa??? zdrowe?

Sztuk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...