Skocz do zawartości
Forum

Dobry krem na brzuch


Rekomendowane odpowiedzi

ja gdzieś wyczytałam, że dobrze się sprawdza masaż bańką chińską (kupuje się w aptece).najpierw się smarujemy oliwką - taką dla dzieci albo antycellulitową - Ziaja ma fajne duże butle za ok 15 zł - czarne lub pomarańczowe opakowanie, a później lekko zasysamy banieczkę i jeździmy tam i z powrotem.Podobno rozbija cząsteczki tłuszczu, łatwiej się wydalają, a skóra robi się jędrna. myślę że warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

blankad
Potrzebuję porady jaki znacie dobry krem na ujędrnienie skóry brzucha?
Po dwuch cc pozostał mi zwisacjący flak skóry,który nie chce się wchłonąć i mam już odparzenia na bliznach.
Cena nie jest wazna aby był tylko skuteczny.

Istnieją na rynku specjalistyczne preparaty "poporodowe", które zawierają w składzie substancje wspomagające regenerację skóry. Niestety same kosmetyki mogą być zbyt słabe, dlatego wskazana jest aktywnośc fizyczna, a także profesjonalne zabiegi wspomagające, np. endermologia - masaż skóry, który umożliwia redukcję nadmiaru tłuszczu. W efekcie takie fałdki powinny ulec znacznej redukcji.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18/10/2011 o 6:26 PM, joanna.hirszler napisał:

 

blankad
Potrzebuję porady jaki znacie dobry krem na ujędrnienie skóry brzucha?
Po dwuch cc pozostał mi zwisacjący flak skóry,który nie chce się wchłonąć i mam już odparzenia na bliznach.
Cena nie jest wazna aby był tylko skuteczny.

 

Istnieją na rynku specjalistyczne preparaty "poporodowe", które zawierają w składzie substancje wspomagające regenerację skóry. Niestety same kosmetyki mogą być zbyt słabe, dlatego wskazana jest aktywnośc fizyczna, a także profesjonalne zabiegi wspomagające, np. endermologia - masaż skóry, który umożliwia redukcję nadmiaru tłuszczu. W efekcie takie fałdki powinny ulec znacznej redukcji.

krem nie da takiego efektu jak zabieg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...