Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe bobaski!


cytrynkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny

Viosna, Slonko - dziękujemy za pamięć. My roczek wyprawiamy jutro więc mam maaasę roboty - chcę zaskoczyć gości eleganckim obiadem i tortem poniekąd własnej roboty. Zgadzam się że to święto dziecka i to wyjątkowy dzień, ale właśnie dlatego żeby wszystko ładnie przygotować świętowanie przeniosłam na jutro. W tyg. nie dałabym rady tego wszystkiego przygotować.

Dobra lecę walczyć dalej.
A Madzia ja jadę do Auchana zaraz - za jakieś pół h. Ale pewnie i tak już nie ma na stanie tego co byś chciała (albo już kupiłaś).
Miłego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomzbmhg368u5j0.png

Odnośnik do komentarza

hej, dziewczyny!

Parenitng cos szankuje i mi kompa w pracy zawiesza.
Napisałam dziś do Madzialskiej na fb, ze żyje. ;)

Nawet nie wiem kiedy ten tydzień zleciał...

U nas średnio - zostałam sama na tydzień a Szymon chory :/

W czwartek rano wstał z zaropiałym okiem, nie mógł otworzyć! Akurat miałam w czwartek wizyte ustaloną z okulistą (czysty przypadek - rejestrowałam się 2 miesiące temu). Okulista powiedziała, że to bakteryjne zapalenie oka od kataru (zielonego) dostał krople.

Dziś poszłam jednak jeszcze do pediatry. Szym ma bakteryjne zapalenie gardła, oczu i zatok! wszytsko się łaczy... dostał antybiotyk i ma zakaz wychodzenia na dwór, zęby oczy nie przeziębić! Masakra, mówię Wam. Wkropić mu krople do oczu!!!
A dzisiejsza nocka to już nie pamietam kiedy takie beznadziejne miałam! Spał tylko w pozycji pionowej! na moich cyckach, o drugiej sie obudziłą z płączem i się bawiliśmy 2h na łóżczku!

Mam ochote strzelić sobie baranka o ścianę, bo ja oczywiście też keipsko się czuje, do tego zaraz dostanę okres!!!!!!!!!! i jestem sama!

Merinque - zdrowia dla ciebie!!!!!!!!!!

A na koniec zostawiłam najlepsze!!!

Wszytskiego najlepszego, samych szczęśliwych chwil w życiu, dużo, dużó zdrowia i pomyślności dla naszych kolejnych jubilatów :D A właściwie jubilatek ;)

Sto lat dla Hany!

Sto lat dla Juliany!

:flower2:

http://www.suwaczki.com/tickers/h84f4z17gfqsy7uk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3kwaqh9e1k.png

Odnośnik do komentarza

Przepraszam Nelsonku, ze nie naapisałam na forum, że zyjesz :)
Miałam nerwowy dzien-przypomniało mi się, że w poniedzialek na wizytę u endo muszę miec wynik tsh. Więc biegiem do labo, udało mi sie chwilę przed zamknięciem, a babka mówi, ze wynik na wtorek. Ubłagałam żeby zrobiła co w swojej mocy i postarala sie zrobic wynik na poniedzialek, bo ja mam wizyte na 8.40, na którą zapisałam się w maju....

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

Meringue
witam-ja od 2 dni powalona w lozku z goraczka 39,3 czasem spadnie do 38,5-no masakra nie wiem kiedy ostatnio goraczke mialam...czuje sie slabo-dzis na 16 do lekarza-pewnie mi powie ze PARACETAMOL co 4h-tutaj to norma....

dziekujemy za pamiec kochane ciocie:36_3_8:

ale wtopa:no1:
Hana slonce Ty nasze piekne moc goracych zyczen dla Ciebie z okazji 1 urodzin:zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

u nas dzis przygodowo...
stwierdzilam ze umyje dzis auto (oczywiscie na myjni automatycznej -nie sama) i tak wjechalam, raz mydlo, dwa podwozie, drugi raz mydlo i....... ciemno. ponad polowa miesciny bez swiatla co za tym idzie nawet wyjechac nie moglam, mlody sie obudzil i zaczelismy sie bawic w aucie hahaha... zadzwonilam oczywiscie do goscia ktory przyjechal i recznie otwieral wrota ale i tak ponad polgodziny tam spedzilismy no i nastepne mycie gratis... a najlepsze jest to, ze to byl pierwszy raz gdy wcisnelam przycisk ze chce paragon (tam byl numer do faceta), gdyby nie to nie wiem jak dlugo bym tam stala:36_2_9: no i jak juz bylam wolna to udalam sie na drugi koniec miasta do.... myjni

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Meringue kuruj się kochana, najważniejsze żeby dzieciaczków nie zarazić...

Nelson trzymaj się i baaaaardzo dużo cierpliwości życzę. Wiem co przechodzisz, bo u nas w ciągu ostatniego miesiąca 2 nocki wyglądały praktycznie tak samo. Przerabialiśmy już wszystko - krople, antybiotyki, syropki, zastrzyki, wziewy... Dużo zdrówka dla Szymka :)

ma-mmi niezłą przygodę mieliście ;) i jedź tu człowieku do myjni

gorzata to udanej imprezy i brawo dla Karolci. Mój też już zasuwa równo :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hrpuolg3r.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkanli9cf3r2dw.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/n59y3e5e2ipfdwq5.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Chłopy: jeden uśpiony,drugi w delegacji,dom posprzątany,weekend więc piszę i nadrabiam :smile:

Ma-mmi ale miałaś przygodę z tą myjką.Ja bym chyba umarła i widzisz jaki fart z paragonem.Kobieca intuicja to jest to.

Nelson-ale żeście podłapali badziew.A chodzicie na basen cały czas? W sensie,że przed tymi chorobami?
Współczuję nocy i trzymaj się.Zresztą dasz radę-masz w genach ( jako kobieta) program- wół,wielbłąd,koń* ( *- niepotrzebne skreślić) .

Merinque Bidulko-kuruj się i uważaj na szkraby.

Gosia gratuluję Karoli i Tobie zdolnej córeczki.Teraz będzie siwy dym jak będziesz ganiać za swoją iskierką:oczko:
Śniadanko Adasia czasami-jajecznica na parze+bułka biała z masełkiem.bułka z awokado+pomidor;płatki owsiane zalane woda z mlekiem Nan do tego daję rodzynki,daktyle figę czy jabłko,suszone owoce w zależności co mam akurat( takie musli robię)ostatnio na śniadanie dostał też racucha z jabłkiem akurat piekłam z rana a on też lubi.

Słonko Wy też się zdrowo trzymajcie.Zapodasz nam zdjęcie Twoich smyków?Dawno ich tu nie było.

Ja za tydzień roczek robię.Powiem Wam,że jakoś średnio to widzę,ponieważ zcały tydzień chodzę do pracy 10-17 na 18 tak jestem w domu i kiedy to przygotować?
Jejka jejka...Dam radę muszę nastawić myślenie na wynik pozytywny of course :smile:
Adaś zaczął się intensywnie rozwijać.Już jak czegoś bardzo chce to potrafi powieć coś w stylu :" daaaj" ,przykłada telefon do ucha sobie,że niby wie do czego telefon służy.
A dzisiaj to już zarządził.Zażyczył sobie jeść obiad na moich kolanach nie w krzesełku.Wieć raz jego raz ja jedliśmy kulturalnie przy stole.Synek zjadł swoje,ale jako rasowy chłop-mięsożerca wyciągnął rękę do mojego talerza chwycił duży kawałek indyka,a że ten mu się cały do buzi nie zmieścił wspaniałomyślnie odłamał mi kawałek,zostawił ten mniejszy a drugi cały ogromny włożył do buzi i ... uciekł... i nie miał ochoty go wypluć tylko chodził trzymając się mebli i jadł go przez 30 minut kolejne ( a ja za nim co by kontrolować zawartość paszczy :oczko:).
" Miałeś chamie złoty róg"-pomyślałam-zjadając kawałek malusi mięska.Dla Ciebie Synu wszystko.

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, fajnie waszym szkrabom wychodzi to chodzenie u nas ciagle sa to pojedyncze kroki Max 4 .....
My wczoraj z okazji dnia taty pojechalismy odsniezac dach na campingu bo tam pol metra sniegu.
Co do prezentu to nie bedzie to zadna zabawka, a i tesciowej powiedzial ze ma nie kupowac. Jak ma chec to niech nam do ksiazek dolozy- poniewaz prezentem od nas bedzie ksiazka " moj pierwszy rok", no ale ma ona maksymalnie 90 stron, wiec wyszlo ich trzy i cena nie mala bo 2000kr-bedzie mial pamiatke na cale zycie, a wybieralam same rodzynki ze zdjec.
Co dostanie od pozostalych gosci nie mam pojecia, ale mam cicha nadzieje ze beda to pamiatki, a nie zabawki
Moi panowie

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

witam z kawusia.
no i po imprezie , u nas bylo skromnie bo tylko tescie , brat meza, i zaprzyjaznione malzenstwo z synem ("narzeczonym marysi")ale bylo fajnie.karolcia ponoszona przez gosci i wybawiona.marysia tez superowo sie bawila z oliverem.a co do menu to ukradlam pomysl z galaretkami w pomaranczach i juz na stale zagosci na moich imprezxkach (dla dzieci syper na 2 kesy a i dorosli nie gardzili)tesciowa upiekla pysznego torta(postaram sie pozniej jakas fotke wrzucic)generalnie bylo na slodko.mialam tez w odwodzie bigos i jajka w majonezie ze szczypiorkiem, wedlinke i sery.
co do prezentow to w norwegii jest zwyczaj ze to solenizant daje prezenty.wiec z karolcia przygotowalysmy torebki ze slodyczami dla maluchow(wszystkie takie same , zeby nie bylo wojny)od dziadkow karola juz wczesniej dostala jezdzik(wlasnie na urodzinki)a od znajomych taka skrzynke edukacyjna(w ksztalcie duzej kostki z drewna liczydlo, drewniane przesowne klocki,scianka do wrzucania klockow o odpowiednim ksztalcie i drewniuane"koraliki roznoksztaltne"na metalowych prowadnicach-superowa zabawka edukacyjna- polecam)
moi rodzice sa w pl , ale jak znam mojego tate to pewnie ma juz naszykowane ksiazki dla malej, bo on jest raczej z tych dziadkow co nie kupuja setnego misia.:36_1_1:

ma-mmi a my tez bedziemy zamawiac ksiazke na roczek(dostalam kupon z libero na darmowa, ale tylko na 30 stron-zobacze jak wyjdzie i moze zamowie wieksza)
a wysylalas juz wniosek o zasilek na dziecko nie chodzace do przedszkola?to jest chyba od 13 miesiaca zycia o ile dobrze kojarze, ja musze wyslac bo to jakies 5000nok na miesiac.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

gorzata
witam z kawusia.
no i po imprezie , u nas bylo skromnie bo tylko tescie , brat meza, i zaprzyjaznione malzenstwo z synem ("narzeczonym marysi")ale bylo fajnie.karolcia ponoszona przez gosci i wybawiona.marysia tez superowo sie bawila z oliverem.a co do menu to ukradlam pomysl z galaretkami w pomaranczach i juz na stale zagosci na moich imprezxkach (dla dzieci syper na 2 kesy a i dorosli nie gardzili)tesciowa upiekla pysznego torta(postaram sie pozniej jakas fotke wrzucic)generalnie bylo na slodko.mialam tez w odwodzie bigos i jajka w majonezie ze szczypiorkiem, wedlinke i sery.
co do prezentow to w norwegii jest zwyczaj ze to solenizant daje prezenty.wiec z karolcia przygotowalysmy torebki ze slodyczami dla maluchow(wszystkie takie same , zeby nie bylo wojny)od dziadkow karola juz wczesniej dostala jezdzik(wlasnie na urodzinki)a od znajomych taka skrzynke edukacyjna(w ksztalcie duzej kostki z drewna liczydlo, drewniane przesowne klocki,scianka do wrzucania klockow o odpowiednim ksztalcie i drewniuane"koraliki roznoksztaltne"na metalowych prowadnicach-superowa zabawka edukacyjna- polecam)
moi rodzice sa w pl , ale jak znam mojego tate to pewnie ma juz naszykowane ksiazki dla malej, bo on jest raczej z tych dziadkow co nie kupuja setnego misia.:36_1_1:

ma-mmi a my tez bedziemy zamawiac ksiazke na roczek(dostalam kupon z libero na darmowa, ale tylko na 30 stron-zobacze jak wyjdzie i moze zamowie wieksza)
a wysylalas juz wniosek o zasilek na dziecko nie chodzace do przedszkola?to jest chyba od 13 miesiaca zycia o ile dobrze kojarze, ja musze wyslac bo to jakies 5000nok na miesiac.

Gosia tez mam ten kupon i stwierdzilam ze wykorzystam go projektujac ksiazke dla szwagierki poniewaz w produkcji sa trzy kolejne, czyli dla prababci, babci i dziadka i to juz koszt wiec taka 30 stronicowa zrobie dla niej. Ja na 30 bym nie dala rady z jednego miesiaca wyszlo mi czasem 5 stron...
Ja sie ciagle przymierzam do wyslania i ciagle nie mam kiedy... Z tego co sie orientuje to jest 5 przez piec miesiecy i przez kolejne 6 miesiecy cos kolo 3 tys. I to jest wyplacane tylko przez rok, bo skrocili tera.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Gorzata przekaż Karolci życzenia od forumowej cioci: STO LAT Kruszynko, same najlepszości:)

No i torcik był imponujący:).

U nas stanęło w końcu na tym, że robiły roczek w niedzielę poprzedzającą urodziny, jak wrócę z pracy czyli po 16. Ale robimy u mojej mamy w cz-wie, sama zaproponowała, a biorąc pod uwagę, że zjadę się razem z resztą gości, to mi to na rękę.

Ma-mmi książka foto to super pomysł. Może i ja zgapię go od CIebie, bo ciągle nie wiem, co tu Młodemu na urodziny kupić.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Odnośnik do komentarza

ma-mmi
gorzata
witam z kawusia.
no i po imprezie , u nas bylo skromnie bo tylko tescie , brat meza, i zaprzyjaznione malzenstwo z synem ("narzeczonym marysi")ale bylo fajnie.karolcia ponoszona przez gosci i wybawiona.marysia tez superowo sie bawila z oliverem.a co do menu to ukradlam pomysl z galaretkami w pomaranczach i juz na stale zagosci na moich imprezxkach (dla dzieci syper na 2 kesy a i dorosli nie gardzili)tesciowa upiekla pysznego torta(postaram sie pozniej jakas fotke wrzucic)generalnie bylo na slodko.mialam tez w odwodzie bigos i jajka w majonezie ze szczypiorkiem, wedlinke i sery.
co do prezentow to w norwegii jest zwyczaj ze to solenizant daje prezenty.wiec z karolcia przygotowalysmy torebki ze slodyczami dla maluchow(wszystkie takie same , zeby nie bylo wojny)od dziadkow karola juz wczesniej dostala jezdzik(wlasnie na urodzinki)a od znajomych taka skrzynke edukacyjna(w ksztalcie duzej kostki z drewna liczydlo, drewniane przesowne klocki,scianka do wrzucania klockow o odpowiednim ksztalcie i drewniuane"koraliki roznoksztaltne"na metalowych prowadnicach-superowa zabawka edukacyjna- polecam)
moi rodzice sa w pl , ale jak znam mojego tate to pewnie ma juz naszykowane ksiazki dla malej, bo on jest raczej z tych dziadkow co nie kupuja setnego misia.:36_1_1:

ma-mmi a my tez bedziemy zamawiac ksiazke na roczek(dostalam kupon z libero na darmowa, ale tylko na 30 stron-zobacze jak wyjdzie i moze zamowie wieksza)
a wysylalas juz wniosek o zasilek na dziecko nie chodzace do przedszkola?to jest chyba od 13 miesiaca zycia o ile dobrze kojarze, ja musze wyslac bo to jakies 5000nok na miesiac.

Gosia tez mam ten kupon i stwierdzilam ze wykorzystam go projektujac ksiazke dla szwagierki poniewaz w produkcji sa trzy kolejne, czyli dla prababci, babci i dziadka i to juz koszt wiec taka 30 stronicowa zrobie dla niej. Ja na 30 bym nie dala rady z jednego miesiaca wyszlo mi czasem 5 stron...
Ja sie ciagle przymierzam do wyslania i ciagle nie mam kiedy... Z tego co sie orientuje to jest 5 przez piec miesiecy i przez kolejne 6 miesiecy cos kolo 3 tys. I to jest wyplacane tylko przez rok, bo skrocili tera.

ja swoj wniosek wlasnie wyslalam, powiedzieli mi ze czeka sie na rozpatrzenie okolo miesiaca,a niektore komuny przyznaja tez z wlasnej kasy taki dodatek na dzieci od 2 do 3 lat

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

Gosia ale torcicho ulala!Az mnie skrecilo i pobieglabym po Slodkie od razu(trzymajcie).
Karola tez widać pod wrażeniem ciasteczka :oczko:
I fajnie macie w tej Norge.Polityka prorodzinna jak marzenie.

Ma-mmi fajny pomysł z książka.Roy-Kenneth wyglada super i te oczy mądre.Cmok.
Viosna fajnie ze u mamy roczek.Dodatkowe ręce do pomocy.

A ja w te sobotę robie poniewaz tak nam pasuje.Ja od Nelson tort podkradne i to będzie wyzwanie.Moj pierwszy tort w życiu:tort:
A tak wogole to wierzycie/znacie te gusla ze jak sie ma@ to ciasta z zakalcem wychodzą?

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
ja ostatnio mam mega doła.W pracy nie za ciekawie-cięgłe zmiany, które mnie przerażają. Na dzień dzisiejszy stanęło na tym, że będę musiała pracowac w każdy weekend, czyli imprezka maciusiowa na roczek stoi pod znakiem zapytania, o świętach nie wspomnę...A mielismy jechać do rodziców i tam wyprawić dla rodziny roczek...

Dla Karolci sto latek z okazji roczku!

Viosna, fajnie, że mama pomoże :)

Gorzata, imponujący tort!

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...