Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe bobaski!


cytrynkowa

Rekomendowane odpowiedzi

madzialska
ja już teraz takich małych nie oglądam...Jak już patrzę to tylko takie od 6m w górę...Bo mały nie zdązy ich ponosić. No chyba, że cos z :mis:

ja niby tez ale jak cos samo w oko wpadnie to czasami nie moge sie powstrzymac

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

madzialska
Twój mąż oszalał :ble::36_11_1:

a 3 godziny to my do rodziców jedziemy...Kawał drogi :)

ale jak pomysle, ze kupie polska kielbaske to az mnie rwie.... no chyba ze niunio wykreci numer w nocy, ale nie zanosi sie....
tak tak moj maz tak ma czasami, a ulubione zajecie to gryzienie mnie, nie wazne gdzie jestesmy i jaka czesc ciala ma pod zebami (nogi stopy rece itp.)

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

madzialska
a maz szczepiony? :gangsta:

moi tesciowie mnie rozwalaja...Napisali na gg kiedy rodze, to mowie, że termin na 1 mam. No to kaza mi sie już teraz w szpitalu kłaść...:o_no:

ale masz nowoczesnych tesciow.... gg?
a w szpitalu to po co juz? zeby lozko sobie zajac czy zeby z personelem sie zaprzyjaznic
:sofunny::sofunny::sofunny:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

madzialska
moi teściowie są very nowocześni...nie tylko gg operują, ale i skype'm :15_8_217:

Ma-mmi, widzę, że same sobie tu gawędzimy...Jak Ty się rozpakujesz to sama będę pisać do siebie :arrow1:

he he... jak sie rozpakuje to tez bede gawedzic z Toba...... na razie jednak nic nie wskazuje na rychly porod:36_11_23:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

A i właśnie mąż szanowny mnie oświecił w sprawie urlopu swojego-jak wiecie zaklepał sobie termin 24.11-5.12.
Wrócił z pracy, więc postanowiłam dogadać się z nim wreszcie, bo po wczorajszej wizycie wizja szybkiego porodu sie oddaliła. No i odpowiedział mi, że on teraz urlopu nie przesunie, bo przecież nie pracuje sam i inni mają swoje plany. Jemu ten termin pasuje i tyle.
Tak więc mimo, że chciałam się nie stresować tym, że mały może się zasiedzieć to jednak już zaczęłam...Zostawi mnie samą z tym wszystkim...:36_2_12::36_6_2:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

madzialska
A i właśnie mąż szanowny mnie oświecił w sprawie urlopu swojego-jak wiecie zaklepał sobie termin 24.11-5.12.
Wrócił z pracy, więc postanowiłam dogadać się z nim wreszcie, bo po wczorajszej wizycie wizja szybkiego porodu sie oddaliła. No i odpowiedział mi, że on teraz urlopu nie przesunie, bo przecież nie pracuje sam i inni mają swoje plany. Jemu ten termin pasuje i tyle.
Tak więc mimo, że chciałam się nie stresować tym, że mały może się zasiedzieć to jednak już zaczęłam...Zostawi mnie samą z tym wszystkim...:36_2_12::36_6_2:

Madzia wspolczuje i zycze zeby Macius wbil sie w urlop Taty:36_3_15:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...